Jump to content

עוד סליחה אחת לא תהרוג אף אחד...

itan17

Recommended Posts

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כל מילה בסלע אח שלי

אני אומר בואו נבקש סליחה גם מטועמה ואבוטבול מהפועל, כאלה נשמות טובות עם לב זהב. אז מה אם הם לובשים אדום ושונאי מכבי. רק ספורט.

בכלל, בדרבי הבא בואו ניכנע מראש ונתלה דגל פריסה בצורת שטיח, לכבוד השלישייה הקבועה שאנחנו הולכים לקבל.

הוא לא עף ממכבי. הציעו לו לשבת על הספסל אחרי שהביאו את רוסו-נימני-ברקוביץ' והוא לא רצה לעלות מהספסל.

ממש ממש לא נכון. העיפו אותו בטיל.

ממש ממש לא נכון. העיפו אותו בטיל.

כשאתה אומר "העיפו", למי אתה מתכוון? לוני? קלינגר? דריקס?

חבל שלא ישבת איתי אי שם לפני שבע\שמונה שנים בבית של דוד תשובה, היית שומע יופי של דברים, מהסוג שהיום מקבלים עליהם קנס של 300 אלף שקל.

אולי לא היית פותח תנושא..

כמה שבא לי לקלל את זה שפתח תנושא אבל אני יודע שימחקו תתגובה אני מציע לך ללכת לשער 5 וללקק לקומונסיטים תחור של התחת כי זה מה שאוהדים כמוך אוהבים לעשות

אולי נפסיק להתרכז בלשנוא את מי שהיה ונתחיל לעודד את מי שיש?(וכשאני אומר יש אני מתכוון למכבי, לשחקנים עדיין לא מגיע עידוד)

כשאתה אומר "העיפו", למי אתה מתכוון? לוני? קלינגר? דריקס?

ההשפעה של שולשת אלה גם יחד על סגל הגלקטיקוס הייתה שולית.

זאת אחת הסיבות שאמרתי לניר שאסור לו להשאר ולאמן. אני מאמין שהוא עצמו גם ידע את זה.

אבל כזה סגל, הוא כנראה לא יכל להתאפק.

ועל טעויות משלמים.

אני רואה שאנשים פה מתגעגעים ל2004-05. מכבי לא הרסה לדגו את הקריירה, הוא לא הצליח לשחזר את היכולת של לפני הפציעה ובתכלס זו בעיה שלו. אם הוא היה טוב כמו בעונת האליפות הוא היה באירופה היום והיינו זוכרים אותו לטובה.

אם לא היה את הנתון הזה של ארבעה שערים בליגת האלופות הייתי מבין...

אבל לא יכול שהעובדה הזאת (אם לא הוא היינו 0 נקודות 0 שערים) לא משפיעה עליכם באיזושהי צורה בדרך החשיבה שלכם לגביו.

הוא עבר להפועל? באמת שלא מזיז לי. הוא קיבל הצעה, אצלנו הוא ישב על הספסל אז הוא החליט לעבור. זה לא שזה איזה כוכב שעובר מקבוצה אחת לשנואה כמו פיגו או כמו אפילו שבחון. אני יודע שדגו היה פה בכוונות טובות, נתן ארבעה שערים באלופות וזהו.

וכן, גם לנמני מגיעה סליחה, וגם לשטראובר וגם לקלינגר אבל אני לא רוצה להיות יומרני. :unsure:

הוא לא שיחק, האוהדים מיררו לו את החיים. מה היית רוצה שיעשה? אחרי שנתן כ"כ הרבה למועדון וככה התנהגו אליו. בן לוז שגדל במכבי לא קיבל כזה יחס שעבר להפועל, גם פנסטיל ורועי דיין עשו את אותה הדרך ואף אחד לא זוכר להם את זה בצורה כזו אובססיבית ומה קשור עכשיו למעבר, הוא קיבל קללות של החיים עוד שהיה במכבי.

אפילו בקפריסין לפני כמה שנים הוא התראיין לתקשורת הישראלית וסיפר שראה איזה משחק של מכבי בפאב ונורא שמח שמכבי ניצחו, באמת שלא מגיע לו.

היית?

שקרים שקרים ועוד שקרים.

עד שדגו לא פתח פה על אוהד שנכנס לק"ש בלי שיתייחסו אליו בכלל (כן, ברוך דגו גם בשיאו לא היה מעניין) אף אחד לא קילל אותו.

ברוך דגו לא קיבל קללות מיוחדות מאנשים חוץ מכמה...נו אז מה?

הוא שחקן כדורגל.

לבקש סליחה?

סליחה ברוך שגרמנו לך להיות כוכב.

סליחה ברוך שבזכות מכבי אנשים ידעו את השם שלך.

סליחה ברוך שכשריסקת את העצם כולנו התקשרנו, ביקרנו ועודדנו אותך.

סליחה ברוך שבזכותנו כבשת שערים בליגת האלופות.

סליחה ברוך שנתנו לך להרגיש מה זה קבוצה עם קהל.

סליחה ברוך שאהבנו אותך.

אה...זה דברים טובים.

ברוך תבקש מאיתנו סליחה, על ההחטאות, האנמיות, הנפילות, ההצגות והגועל נפש שהקבוצה הייתה.

העונה היחידה בקריירה שלוש הייתה טובה? זו העונה שכולם התעסקו בספסול של נמני ונתנו לו לשחק.

שחקן עם אופי של ילדה.

אם לא מכבי הוא היה מגיע מקסימום לקרוואן משלו באשדוד.

מכבי עשו אותו מה שהוא.

בזכות מכבי הוא הגיע לצ'מפיונס.

בזכות מכבי הוא כבש שערים שם.

אם היום הייתי שחקן כדורגל והייתי קורא את הנושא הזה בחיים לא הייתי בא למכבי.

איך יכול להיות ששחקן מצטיין, שהוביל אותנו (כן, יחד עם נמני אל תתבכיינו), לאליפות מקבל קללות מהקהל (ועוד בעונה של אליפות WTF?!?!?)

לי זה מאוד חרה אז וזה מצער אותי גם היום.

ואל תבלבלו את המוח על זה שהוא עבר להפועל (כי קיללו אותו גם לפני), או על זה שיש לו אבא מעצבן (כי אבא שלו לא היה עשירית מיעקב בוזגלו ואת בוזגלו לא קיללו), וכי קיללו אותו רק אחרי שהוא תפס לנמני את המקום בהרכב.

אז מה לעשות?

יש בינינו בקהל אוהדים כפויי טובה וחארות, היו ישנם ויהיו.

אף אחד לא אומר שצריך להתצל בפניו כי הוא עבר להפועל או משהו....

אבל בהחלט על היחס המגעיל שהוא קיבל באותה עונה.

וכן, זו העונה האחרונה שהיה בקבוצה הזאת פליימייקר נורמלי (נמני אחר כך עזב, וכשחזר היה פצוע הרבה).

אז דגו סליחה על הקללות שחטפת בזמן שהיית במכבי.

מה שקרה אח"כ לא רלוונטי.

ותפסיקו לעבוד על עצמם בחיאת רבאק!