Jump to content

האח הגדול 4 -- יאללה בלאגן

Guest עידן דורון

Recommended Posts

אם כבר להגיב בפורום.....

כשמדובר בוידאו חתונה התוצר שבד"כ אתה מקבל מתחלק כך:

- חומר הגלם: כל מה צולם באירוע, ללא עריכה.

- סרט ערוך: כשעה וחצי, בד"כ מורכב מקליפ של כמה דקות (4-7) ובו הרגעים הנבחרים מהאירוע (זה ככל הנראה מה שהראו. לא ראיתי את השידור), ובנוסף חלקים נרחבים מהאירוע, ערוכים.

- קליפ ארוך. כמו הקליפ, רק באורך של 30-40 דקות. בקשה לא סטנדרטית שכרוכה בתשלום נוסף.

- צלמים מסוימים עושים עריכות מיוחדות, אני עובד עם אחד כזה(תותח!), אבל כאמור זה לא מה שזוגות מקבלים בד"כ.

עריכה ומסירה של סרט החתונה לוקחת בממוצע 45 ימי עסקים.

אין סיכוי לסיים עבודה על חתונה בחמישה ימים. הסיבה היחידה שהזוג ראה את הקליפ היא בגלל שהם באח הגדול וכשיש לך סרט חתונה לערוך ומי שיושב לך על הראש (ומשלם...) אלה אנשי ההפקה של קשת - אתה עושה את זה איכשהו.

אבל עריכה מלאה ? בחיים לא.

:clap:

אני בטוח שאתה הרבה יותר אינטיליגנט מהבולשיט שכתבת פה.

אתם פשוט צריכים להבין שאתם גזענים פסיבים.

אותך אישית אני מאוד מכבד, כמו גם את יובל ועוד כמה משתמשים שמאלניים שגולשים פה ויודעים לנהל דיון לעניין בלי פרובוקציות, אבל אתה ודומייך הם גזענים לא פחות מאלו שאתם מקטרגים עליהם. ההבדל היחידי הוא שהם גזענים אקטיבים ואתם גזענים פסיבים. אתם כאלה שמשחקים אותה יפי נפש - אולי בגלל המצפון שלכם, אולי כי אתם מאמינים בנאורות, או שאולי בכלל ככה הרגילו אתכם מילדות וגדלתם במגדל השן שזה אומר לגדול בתמימות בלי שום מראות שיכולות להפיג את התמימות עוד בגיל הרך - וזה בסדר. אבל זה ממש לא מעיד על אינטיליגנציה מיוחדת או על עילה מעל הראש, אלא על נאיביות ותו לא. אז בוא נעשה סדר בדברים.

מה שכן, מכל הבולשיט שכתבת פה(ויש הרבה תאמין לי), אני מסכים איתך שכל אחד ששם כיפה חושב פתאום שהוא איזה שליח של אלוהים ומותר לו לבקר את כולם ולכופף את כולם לפי מנגינת החליל שלו. וזה ואללה מקומם וזה משהו שאני באופן אישי לא מקבל ולא אקבל לעולם. כפייה דתית לא בבית ספרנו. אני נגעל מזה. אבל מפה ועד לטעון ששתי פקצות מטומטמות - אחת רקדנית בטן לשעבר ואחת סתומה לא פחות מראובן עובד - מייצגות את הימין, זו בושה וחרפה וטעות. זו טעות בגלל שאתה נכנע לגחמות של ההפקה ולא שם לב שהם הכניסו את הטיפוסים הסטיגמתים לתוך המטריצה והתבניות של הדמויות שהם רוצים להציג. קרי - שמאלני נאור, ימין פרימיטיבי ומטומטם. וואללה כנראה שהם גם הצליחו.

דבר אחרון לגבי האיומים על משתמשים שמאלנים - אז יותר נכון זה לא משתמשים שמאלנים, זה אבשלום וקינג רובן. ועל סמך ההודעות שלהם מהעבר הרחוק(4-5 שנים) אני מצדיק כל איום ואיום. לא הגיוני בעליל שיבואו לפה שני משתמשים ויזיינו לנו תמוח על הפלסטינאים ועל כמה שצבא הכיבוש אשם ובלה בלה בלה, בזמן שאנחנו במלחמות וחברים שלנו(או אנחנו) נמצאים בחזית ועלולים למות בכל רגע נתון. אם אין להם טאקט אז גם לנו לא יהיה טאקט.

אז קודם כל על מעשים שעשית כמו גבר, אל תבכה כמו ילד קטן(מופנה לכל הנשים המוכות שידעו לקרוא לחיילים רוצחים ואחרי האיומים הם התחילו לבכות). ודבר שני, כשאבשלום התמתן והפסיק עם הקיצוניות שלו מהעבר(והוא התמתן הרבה), אז הוא גם קיבל יחס שמגיע לו. כמו שמגיע לאדם נורמטיבי שיודע לכבד את הזולת ולא רק לצפות שיכבדו אותו.

ולגבי דיונים בפורום - אם אתה מייחס לזה חשיבות אז שיבושם לך. שורה תחתונה, לא לכולם יש כוח או זמן להשקיע בכתיבה פה ואני גם לפעמים ממצה הודעות בסטיגמות מכלילות(כמו לדוגמא שצריך לזרוק אותם לים וכאלה), אבל ברור שאם נכנס לדקויות ולעובי הקורה, אז תבין שיש לאנשים תיאוריות שלמות על מה שקורה במדינה, אבל לא תמיד יש להם כוח לרשום פה בפורום את מה שהם חושבים,אז הכי קל, פשוט ונוח זה למצות את זה במשפט סטיגמתי אחד שעושה את העבודה ולפעמים גם מוציא את התסכול אחרי איזה פיגוע מתועב שבו רוצחים ילדים קטנים וכאלה...

בקיצור, איכזבת. תמשיך ללטף את האגו שלך גאון שכמוך.

נ.ב מוווותתתת לערביייםםםם (:

אשמח לשמוע כלפי מי אני "גזען". מיהו הגזע שאני מפלה לרעה או חושב שהוא נחות ממני.

לדעות אין גזע, אתה לא נולד אליהן, אתה בוחר בהן. ואם אדם בוחר בדעה מטומטמת, גם אתה תפלה אותו לרעה. כשאדם מגיע לראיון עבודה, והוא אומר שלדעתו זוהר ארגוב עדיין חי - הוא ישלם מחיר על הדעה המפגרת שלו. זו לא גזענות, זו הבנה שמי שעומד מולך הוא כנראה לא העיפרון הכי מחודד.

ואם תשים לב, כתבתי במפורש שזה לא עניין של מי צודק, ימין או שמאל, וכשאני אומר "לא העיפרון הכי מחודד" או "דעה מטומטמת", אני לא מתכוון למכלול של "ימנים", אני מתכוון לדעות פאשיסטיות, גזעניות והצעת רעיונות לא פרקטיים וילדותיים לפיתרון הסכסוך.

אני לא מגן על פרובוקטורים, אבל אם אדם כותב בפורום את הדעות שלו, מקבל איומים על זה בפורום או ביציע ואתה קורא לזה "מה שמגיע לו", אז יש לנו קריטריונים שונים לגמרי להתנהלות מול אדם שחושב אחרת ממך.

ואף אחד לא צריך לכתוב מגילות בפורום, ואורך הודעה לא אומר דבר על הרמה שלה, אבל כשאתה בוחר לתמצת תגובה, ואחרי תימצות מה שיצא לך זה: "מוות לערבים, לונה פארק מעזה, לזרוק אותם לים", אז וואלה, לא קשה לדמיין את ההודעה הארוכה שהיית יכול לכתוב בהתאם לתפיסה המאוד עמוקה הזאת.

ואין כאן עניין של ללטף אגו, אני לא חושב שאני בקיא יותר ממך, למשל, בהיסטוריה של הסכסוך. גם לצברי יש הרבה ידע שאין לי, אני ממש לא מדבר על להיות גאון גדול, אני מדבר על מי שמתבטא בצורה שמבזה את הצד שלו, וכשזה מגיע בכמות מסחרית - זה כנראה לא במקרה. אתה יכול להגיד עד מחר שאתה לא גזען, וזה שהרבה ימנים הם כאלה - זה לא מעיד עליך. אבל אם הצד שאני "משתייך" אליו אידיאולוגית, היה בחלקו הגדול מתבטא בצורה שאני לא מסכים איתה ואפילו סולד ממנה, הייתי חושב פעמיים אם אני שייך לשם.

אשמח לשמוע כלפי מי אני "גזען". מיהו הגזע שאני מפלה לרעה או חושב שהוא נחות ממני.

לדעות אין גזע, אתה לא נולד אליהן, אתה בוחר בהן. ואם אדם בוחר בדעה מטומטמת, גם אתה תפלה אותו לרעה. כשאדם מגיע לראיון עבודה, והוא אומר שלדעתו זוהר ארגוב עדיין חי - הוא ישלם מחיר על הדעה המפגרת שלו. זו לא גזענות, זו הבנה שמי שעומד מולך הוא כנראה לא העיפרון הכי מחודד.

ואם תשים לב, כתבתי במפורש שזה לא עניין של מי צודק, ימין או שמאל, וכשאני אומר "לא העיפרון הכי מחודד" או "דעה מטומטמת", אני לא מתכוון למכלול של "ימנים", אני מתכוון לדעות פאשיסטיות, גזעניות והצעת רעיונות לא פרקטיים וילדותיים לפיתרון הסכסוך.

אני לא מגן על פרובוקטורים, אבל אם אדם כותב בפורום את הדעות שלו, מקבל איומים על זה בפורום או ביציע ואתה קורא לזה "מה שמגיע לו", אז יש לנו קריטריונים שונים לגמרי להתנהלות מול אדם שחושב אחרת ממך.

ואף אחד לא צריך לכתוב מגילות בפורום, ואורך הודעה לא אומר דבר על הרמה שלה, אבל כשאתה בוחר לתמצת תגובה, ואחרי תימצות מה שיצא לך זה: "מוות לערבים, לונה פארק מעזה, לזרוק אותם לים", אז וואלה, לא קשה לדמיין את ההודעה הארוכה שהיית יכול לכתוב בהתאם לתפיסה המאוד עמוקה הזאת.

ואין כאן עניין של ללטף אגו, אני לא חושב שאני בקיא יותר ממך, למשל, בהיסטוריה של הסכסוך. גם לצברי יש הרבה ידע שאין לי, אני ממש לא מדבר על להיות גאון גדול, אני מדבר על מי שמתבטא בצורה שמבזה את הצד שלו, וכשזה מגיע בכמות מסחרית - זה כנראה לא במקרה. אתה יכול להגיד עד מחר שאתה לא גזען, וזה שהרבה ימנים הם כאלה - זה לא מעיד עליך. אבל אם הצד שאני "משתייך" אליו אידיאולוגית, היה בחלקו הגדול מתבטא בצורה שאני לא מסכים איתה ואפילו סולד ממנה, הייתי חושב פעמיים אם אני שייך לשם.

אבנר, במקרה ראיתי בפייסבוק תמונה שאתה וחבר שלך עיצבתם על החרידים(ההיא עם הדיוקן של אלי ישי).

להגיד לך את האמת? מה שקורה היום עם החרידים זו אנטישמיות לא פחות נוראית מהגזענות נגד הערבים. וקודם כל שיהיה ברור - אני נגד ההתנהגות המבחילה של החרידים הקיצוניים בבית שמש, ירושלים ובני ברק. אבל לקחת מקרים מסויימים ולשייך אותם לכלל האוכלוסיה החרידית(שכוללת את חסידות גור, חב"ד, ברסלב ועוד...) זה פשוט עלבון לאינטיליגנציה וגזענות סמויה ופסיבית. אתם היפיי נפש שמטיפים לכל עבר על קבלת השונה, סובלנות ודי לשנאה, אתם אלה שמציתים את המדורות כשמדובר במקרים שמתאימים לאג'נדה הפוליטית שלכם. כמו האירועים האחרונים בבית שמש.

אתם תגידו שלשנוא ערבים זה בושה לאינטיליגנציה, אבל לשנוא חרידים זה מקובל כי הם מביאים את זה על עצמם. אתם תלעגו לסיסמאות כמו "מוות לערביםםםםם" ודומיהן, אבל תשתמשו בסיסמאות של "חרידים עלוקות", "טפילים", "מוצצי דם" וכהנא וכהנא, בזמן שלאותה המשוואה אפשר להכניס גם את הערבים, כי זה לגמרי היינו הך. אבל אתם בוחרים להתמקד באוכלוסיה מסויימת ושייך אותה לקטגוריה של עלוקות, ובו זמנית להגן בחירוף נפש על אותה הגברת רק בשינוי אדרת שהיא הערבים בישראל.

לגבי האיומים - אתה יכול לשאול את אבשלום מה אני חושב על התוצאה שלהם. כי לגמרי נגד הישום שלהם. אני לא מאמין בלהכות אדם בגלל שהוא חושב שונה ממך. יש כאלה שהם חושבים אחרת ושיבושם להם. כל אחד הוא אינדיוידואל וישות בפני עצמו, אז אם אחד חושב שמכות זה לגיטימי בגלל שאדם טען שצה"ל הוא צבא רוצח, זה לא אומר שכל הימנים הם כאלה, או שהוא מייצג את הקונצנזוס הימני, אלא שאותו אדם חושב ככה. ואם שלושה חושבים כמוהו זה עדיין לא משליך על עמדות הימין, אלא רק על עמדתם.

אני באופן אישי כתבתי פה מגילות על הסיכסוך הגיאופוליטי בישראל ובמזה"ת באופן כללי, וכשאני רואה שכל חודש נרשם משתמש חדש שמנסה ליצור פרובוקציות כמו רפי דהאן, יאן פאלאך או קינג רובן, אתה כבר מאבד עניין בלענות להם ברצינות, ומתחיל עם הסיסמאות.

שורה תחתונה?

ברגע שהדיונים פה יהיו נטולי פרובוקציות ורציניים, אנשים יתיחסו אליהם ברצינות.

ברגע שיש פרובוקציות, הסתות, סילופי אמת ושקרים, הרמה יורדת בצורה חד משמעית ואז מקבלים בנושא או קללות, או סיסמאות של הגנון.

אז אני רגוע אם על סמך זה אני צריך להתבייש בצד שלי או לבדוק שוב לאן אני שייך.

מעדיף אלף פעמים להיות בצד שפוקח את העיניים ומבין שהמציאות האידיאלית היא מציאות שנטולה אלימות, אבל כרגע המציאות מחייבת אותך להשתמש בה מידי פעם(כגון צבא, מלחמות וכיוצא בזה), מאשר להיות איש של שלום שמסוונר מן האמת, שגדל במגדל השן כל חייו וחושב שהפיתרון הוא אך ורק בחתימת הסכם עם ערבי רנדומלי עבור שטח כזה או אחר. כי אולי לטווח הקצר זה הפיתרון האידיאלי, אבל חד משמעית זה לא הפיתרון הנכון לטווח הארוך.

ואם יוצא שאני פוגע במישהו אז מחילה. סה"כ אני לא מנסה לפגוע לא בך ולא באף שמאלני שהוא בגדר אח בפורום. סה"כ עלית לי קצת על העצבים עם הכללה המטופשת שעשית.

חבר?ס,בבקשה אל תהפכו את הנושא הזה,לנושא פוליטי. האח הגדול אמור להיות משהו קליל,מבדר,ומטומטם.

אבנר אשם!

אבנר רצח את רבין!

דמגוג מסריח

החשודים העיקריים הם נימני, ביבי או פרס

ולי בנוסף לחסימה של הערוץ יוטיוב, חסמו את הבלוג, שרמוטות ההפקה עשו לנו כיפה אדומה.

וחלי פעם אחרונה שאתה בוכה פה. כבר הלכו לי איזה 100 ערוצים ביוטיוב, עם מעל 100 מיליון צפיות השרמוטות האלו לא יצליחו לשבור אותי.

אני מתכוון לדעות פאשיסטיות, גזעניות והצעת רעיונות לא פרקטיים וילדותיים לפיתרון הסכסוך.

אשמח לשמוע מה הם הרעיונות הפרקטיים והבוגרים שלך לפיתרון הסכסוך

דודו כפרא זה היוסי בובליל החדש

כל כך לא

לא סובל אותו.

בובליל היה מצחיק והיו לו את השטויות שלו. דודו סתם אהבל.

מישהו יכול להעלות את הקטע של קותי עם האח ?

אבנר, במקרה ראיתי בפייסבוק תמונה שאתה וחבר שלך עיצבתם על החרידים(ההיא עם הדיוקן של אלי ישי).

להגיד לך את האמת? מה שקורה היום עם החרידים זו אנטישמיות לא פחות נוראית מהגזענות נגד הערבים. וקודם כל שיהיה ברור - אני נגד ההתנהגות המבחילה של החרידים הקיצוניים בבית שמש, ירושלים ובני ברק. אבל לקחת מקרים מסויימים ולשייך אותם לכלל האוכלוסיה החרידית(שכוללת את חסידות גור, חב"ד, ברסלב ועוד...) זה פשוט עלבון לאינטיליגנציה וגזענות סמויה ופסיבית. אתם היפיי נפש שמטיפים לכל עבר על קבלת השונה, סובלנות ודי לשנאה, אתם אלה שמציתים את המדורות כשמדובר במקרים שמתאימים לאג'נדה הפוליטית שלכם. כמו האירועים האחרונים בבית שמש.

אתם תגידו שלשנוא ערבים זה בושה לאינטיליגנציה, אבל לשנוא חרידים זה מקובל כי הם מביאים את זה על עצמם. אתם תלעגו לסיסמאות כמו "מוות לערביםםםםם" ודומיהן, אבל תשתמשו בסיסמאות של "חרידים עלוקות", "טפילים", "מוצצי דם" וכהנא וכהנא, בזמן שלאותה המשוואה אפשר להכניס גם את הערבים, כי זה לגמרי היינו הך. אבל אתם בוחרים להתמקד באוכלוסיה מסויימת ושייך אותה לקטגוריה של עלוקות, ובו זמנית להגן בחירוף נפש על אותה הגברת רק בשינוי אדרת שהיא הערבים בישראל.

לגבי האיומים - אתה יכול לשאול את אבשלום מה אני חושב על התוצאה שלהם. כי לגמרי נגד הישום שלהם. אני לא מאמין בלהכות אדם בגלל שהוא חושב שונה ממך. יש כאלה שהם חושבים אחרת ושיבושם להם. כל אחד הוא אינדיוידואל וישות בפני עצמו, אז אם אחד חושב שמכות זה לגיטימי בגלל שאדם טען שצה"ל הוא צבא רוצח, זה לא אומר שכל הימנים הם כאלה, או שהוא מייצג את הקונצנזוס הימני, אלא שאותו אדם חושב ככה. ואם שלושה חושבים כמוהו זה עדיין לא משליך על עמדות הימין, אלא רק על עמדתם.

אני באופן אישי כתבתי פה מגילות על הסיכסוך הגיאופוליטי בישראל ובמזה"ת באופן כללי, וכשאני רואה שכל חודש נרשם משתמש חדש שמנסה ליצור פרובוקציות כמו רפי דהאן, יאן פאלאך או קינג רובן, אתה כבר מאבד עניין בלענות להם ברצינות, ומתחיל עם הסיסמאות.

שורה תחתונה?

ברגע שהדיונים פה יהיו נטולי פרובוקציות ורציניים, אנשים יתיחסו אליהם ברצינות.

ברגע שיש פרובוקציות, הסתות, סילופי אמת ושקרים, הרמה יורדת בצורה חד משמעית ואז מקבלים בנושא או קללות, או סיסמאות של הגנון.

אז אני רגוע אם על סמך זה אני צריך להתבייש בצד שלי או לבדוק שוב לאן אני שייך.

מעדיף אלף פעמים להיות בצד שפוקח את העיניים ומבין שהמציאות האידיאלית היא מציאות שנטולה אלימות, אבל כרגע המציאות מחייבת אותך להשתמש בה מידי פעם(כגון צבא, מלחמות וכיוצא בזה), מאשר להיות איש של שלום שמסוונר מן האמת, שגדל במגדל השן כל חייו וחושב שהפיתרון הוא אך ורק בחתימת הסכם עם ערבי רנדומלי עבור שטח כזה או אחר. כי אולי לטווח הקצר זה הפיתרון האידיאלי, אבל חד משמעית זה לא הפיתרון הנכון לטווח הארוך.

ואם יוצא שאני פוגע במישהו אז מחילה. סה"כ אני לא מנסה לפגוע לא בך ולא באף שמאלני שהוא בגדר אח בפורום. סה"כ עלית לי קצת על העצבים עם הכללה המטופשת שעשית.

לא נשמה אתה לא פוגע בי, אתה מהאחרונים כאן שאני אקח את המילים שלהם באופן אישי.

בקשר לכרזה על אלי ישי, חבר שלי ראה סטטוס שפרסמתי בעקבות הכתבה המדהימה הזאת:

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=855935

שבה אלי ישי יוצא נגד האפשרות להפריד את בית שמש לחילונים וחרדים, כי לא תהיה דרך לעיר חרדית לשרוד. זה משהו שידענו, אבל כשזה בא בהכרזה שכזאת ע"י נציג ציבור חרדי, זה מקומם. אז כתבתי:

דרושים: חילוניי מחמד למטרות עבודה, הכנסה, תשלום מס וארנונה ומימון אוכלוסיה שלמה שממש תשמח, אגב, אם לא תתערב לה בחיים, חוצפן.

בוא נרגע, כמו שלצאת נגד דעות של אחרים זו לא "גזענות", אז גם להתנגד לזה שהחרדים מחזיקים חילונים בערים שלהם לצורך הכנסה, גם זה בטח שלא "אנטישמיות".

אין בי שנאה כלפי חרדים, יש בי כעס גדול על דרך החיים של רובם, כי למרות שנראה להם שהוא עניין שלהם, ושזה מתקיים בקהילות סגורות - זה משפיע ישירות על אורח החיים שלי, זה גורם לכך שרוב ילדי כיתה א' במדינת ישראל ב-2012 יסיימו תיכון עם השכלה של כיתה ד' והשם יעזור.

החרדים הם בעיה לא פחות מערביי ישראל. זה לא משפט קיצוני ואני מצפה שתבין את המשמעות שלו ולא תיעשה לו דמגוגיה. דרכם של החרדים פוגעת בעתידה של מדינה ישראל לא פחות מהאיום הדמוגרפי של ערביי ישראל.

רק שלא יחששו ממלחמת אחים. אני לא אח שלהם, ולא בטיח. אולי תהיה כאן מלחמת אזרחים, כשהרוב (הזמני בלבד) החילוני יקום ויבין שהמדינה הזאת, על פי ריבוי טבעי של שתי אוכלוסיות בעייתיות ולא משכילות, הולכת לתהום. כשהחילונים יהיו 20%, יהיה קשה מאוד לחיות על חשבונם.

לא נשמה אתה לא פוגע בי, אתה מהאחרונים כאן שאני אקח את המילים שלהם באופן אישי.

בקשר לכרזה על אלי ישי, חבר שלי ראה סטטוס שפרסמתי בעקבות הכתבה המדהימה הזאת:

http://news.nana10.c...rticleID=855935

שבה אלי ישי יוצא נגד האפשרות להפריד את בית שמש לחילונים וחרדים, כי לא תהיה דרך לעיר חרדית לשרוד. זה משהו שידענו, אבל כשזה בא בהכרזה שכזאת ע"י נציג ציבור חרדי, זה מקומם. אז כתבתי:

דרושים: חילוניי מחמד למטרות עבודה, הכנסה, תשלום מס וארנונה ומימון אוכלוסיה שלמה שממש תשמח, אגב, אם לא תתערב לה בחיים, חוצפן.

בוא נרגע, כמו שלצאת נגד דעות של אחרים זו לא "גזענות", אז גם להתנגד לזה שהחרדים מחזיקים חילונים בערים שלהם לצורך הכנסה, גם זה בטח שלא "אנטישמיות".

אין בי שנאה כלפי חרדים, יש בי כעס גדול על דרך החיים של רובם, כי למרות שנראה להם שהוא עניין שלהם, ושזה מתקיים בקהילות סגורות - זה משפיע ישירות על אורח החיים שלי, זה גורם לכך שרוב ילדי כיתה א' במדינת ישראל ב-2012 יסיימו תיכון עם השכלה של כיתה ד' והשם יעזור.

החרדים הם בעיה לא פחות מערביי ישראל. זה לא משפט קיצוני ואני מצפה שתבין את המשמעות שלו ולא תיעשה לו דמגוגיה. דרכם של החרדים פוגעת בעתידה של מדינה ישראל לא פחות מהאיום הדמוגרפי של ערביי ישראל.

רק שלא יחששו ממלחמת אחים. אני לא אח שלהם, ולא בטיח. אולי תהיה כאן מלחמת אזרחים, כשהרוב (הזמני בלבד) החילוני יקום ויבין שהמדינה הזאת, על פי ריבוי טבעי של שתי אוכלוסיות בעייתיות ולא משכילות, הולכת לתהום. כשהחילונים יהיו 20%, יהיה קשה מאוד לחיות על חשבונם.

מצטער אחי, אבל אני לא מעוניין להכנס לנושא של פוליטיקה. זה לא הכיוון שלי, כי תאמת שאין לי זמן להשקיע בנושא כזה עכשיו. בוא נחכה לפיגוע הבא או לפרובוקציה הבאה ונשלוף הכל.

סה"כ כתבתי מה שכתבתי בגלל השטות שכתבת, שבה הצגת את הקונצנזוס הימני ככזה שהאינטלקט אצלנו זה לא הצד החזק, ואילו השמאלנים הנאורים הם מתורבתים ומרוסנים ללא רבב. אז ואללה אחי אני לא מסכים כלל וכלל, ואני מקווה שהבנת שטעית. אם לא אפשר להמשיך בפרטי כדי לא להרוס את הנושא של עידן דורון ימח שמו ושם זיכרו.