Jump to content

האח הגדול 4 -- יאללה בלאגן

Guest עידן דורון

Recommended Posts

איזה מצחיק

בא בן אדם ששופך פה תעמולה אנטי ישראלית, אך עם זאת טוען שהוא "יותר ציוני מכולם פה". זה בערך כמו שאבוקסיס יגיד מחר "אני מכביסט"

השמאל הקיצוני שכח מה זה להיות ציוני. תראו את סער היקר ש"מתנגד ללאומנות" אבל מסתובב עם צמיד של פלסטין. לערבים מותר להיות לאומיים, ליהודים אסור. אנטישמיים? מה פתאום. בסה"כ "מתנגדים למדיניות של ממשלת ישראל בעבר בהווה ובעתיד"

פלג תודה רבה על ההתמדה לעלות תשם שלי בקונטציות כאלה חיוביות. זה כמעט מביך אותי, אבל אני מודה לך...

אני תופס ממך בחור אינטלגנט ולרוב מצליח להזדהות כמעט בכל הודעה שאתה כותב, אני רק לא מצליח להבין, למה אתה כל כך מנסה לצאת צודק מול בחור שפשוט הבורות נשפכת ממנו....

להגיד משפטים אני הכי ציוני, עשיתי גיבוש ליחידות מובחרות, זיוני ביצים שכאלה.

עברתי גיבוש ליחידה - גם לאחר שירות הצבאי הסדיר שלי. - שירתתי 3 שנים ואני לא יותר טוב מאף אחד. וכל מי שיגיד אחרת הוא מסכן.

כל אחד תורם לפי יכולתו.

האפס הזה, גוני, לא יגיד שהוא ציוני ויותר קרבי מכולם פה, מי אתה בכלל.? אתה יודע מה אנשים עשו כאן בשירות שלהם? אפס.

סליחה שירדתי לפסים אישיים. אני לא מסוגל לדבר בגובה עיניים עם סמרטוטים שחושבים שהם משהו מיוחד.

אתה על הזין שלי.

*אם אתה רוצה שיעורים בציונות אני מוכן לקחת אותך לעוזיהו (26), חבר טוב שלי שגר בשטחים ושירת איתי יחד. - כשתראה איך הוא מדבר על הדגל, על המדינה, על האדמה - תבין מה היא ציונות. טיפש.

עוד שנייה וסער היה גומר במכנסיים, הם בחצר ושומעים מבחוץ את המואזין וסער נראה ממש קורן מאושר, לא זוכר מתי פעם אחרונה הוא היה כזה שמח.

יש מצב אתה מעלה אחי?

ערב שישי בלאגן שעושה אביבית (מקרה אחד בכוונה מקרה שני לא בכוונה)

גורמות לה לריב עם קותי וגורמות ליאנה לריב עם קותי

שהוא מצידו אוכל סיבוב על שתיהן (פודל של יאנה השלים איתה בשבת כבר או בשישי בלילה לא בדיוק ראיתי)

קיצר סמטוחה

הפרק של יום ראשון הקרוב יהיה אחד המעניינים..ואחריו ביום שלישי יהיה עוד יותר מעניין כשיכניסו לבית דיירים חדשים

שמועות על בחורה בשם מורן דהן מהקריות שהיא תיכנס כנראה לבית למרות שהיא אומרת שהיא לא נכנסת וזה סתם שמועות שרצות עליה כי היא בכלל בסיבובים בארה"ב

יהיה מעניין זה בטוח

חחחח תמיר ואביבית יושבים בחצר וצועקים להם "קותי יאנה לא יהודייה,קותי יאנה לא יהודייה"

ואביבית הנחש הזאת מסיקה מזה שכנראה היא מוסלמית ובגלל זה צועקים לו להתרחק מיאנה כי המשפחה של קותי נגד זה בגלל שהם דתיים\מסורתיים.

נותן 24 שעות לאביבית עד שהיא תספר את זה לקותי.

חחחח תמיר ואביבית יושבים בחצר וצועקים להם "קותי יאנה לא יהודייה,קותי יאנה לא יהודייה"

ואביבית הנחש הזאת מסיקה מזה שכנראה היא מוסלמית ובגלל זה צועקים לו להתרחק מיאנה כי המשפחה נגד זה בגלל בגלל שהם דתיים\מסורתיים.

יש מצב ההפקה צעקה את זה? כי זה אחד הסיבות שהכניסו אותה והיא עוד לא סיפרה את זה לאף אחד..

ואביבית הנחש הזאת מסיקה מזה שכנראה היא מוסלמית ובגלל זה צועקים לו להתרחק מיאנה כי המשפחה של קותי נגד זה בגלל שהם דתיים\מסורתיים.

בחיים לא הייתי מגיע למסקנה שהיא מוסלמית.

הרי היגיון בריא אומר שאם יש רוסי שהוא לא יהודי אז הוא בטוח נוצרי, איך אביבית הגיעה לזה?

המון חיילים הנשלחים למחסום באמת עושים זאת על מנת להגון על המתנחלים והערבים גם יחד, אבל מצד שני יש גם לא מעט כאלה(ממג"ב לרוב, ותסלחו לי על ההכללה) שמפרקים שם את הכעסים והתסכולים המיניים שלהם על ערבים במכות רצח וביריות מיותרות.

אז נכון, באמת כל מה שקצת מפריע לנו אנחנו מוציאים אותו על הערבים, לא משקר לך, אבל אחרי שינסו לדקור אותך/את החברים שלך יותר מפעם אחת בשבוע ועם הרוגטקה המזדיינת הזו שלהם ירו עלייך גולות, אבנים,כל מיני ברזלים ובקיצור מה שבא להם ליד...שהדבר הראשון שיפגע בך ישתק אותך לכל החיים, אז גם אתה תיכנס באמא שלהם ותנסה לזיין אותה ואותם כמה שיותר...

בחיים לא הייתי מגיע למסקנה שהיא מוסלמית.

הרי היגיון בריא אומר שאם יש רוסי שהוא לא יהודי אז הוא בטוח נוצרי, איך אביבית הגיעה לזה?

כי כבר כמה פעמים צעקו להם את זה מחוץ לבית, והיא חושבת שבגלל שהמשפחה של קותי דתיים\מסורתיים אז הם לא אוהבים את הקשר הזה אז ורומזים לו שהיא מוסלמית.

אביבית אמרה שאם היא הייתה נוצרייה אז לא היו צועקים כלום אבל בגלל שהיא מוסלמית אז כנראה מנסים להזהיר את קותי.

אז נכון, באמת כל מה שקצת מפריע לנו אנחנו מוציאים אותו על הערבים, לא משקר לך, אבל אחרי שינסו לדקור אותך/את החברים שלך יותר מפעם אחת בשבוע ועם הרוגטקה המזדיינת הזו שלהם ירו עלייך גולות, אבנים,כל מיני ברזלים ובקיצור מה שבא להם ליד...שהדבר הראשון שיפגע בך ישתק אותך לכל החיים, אז גם אתה תיכנס באמא שלהם ותנסה לזיין אותה ואותם כמה שיותר...

מגפת מג"בניקים תקפה את הנושא הזה!

הכי נוח זה לשמוע מה שאתה רוצה לשמוע. הוא לא קרא לחיילי צה"ל בכללותם רוצחים, הוא קרא לאותו חייל שירה רימון גז בכינון ישיר לחזה של אותו מפגין(ואני מסכים איתו באלף אחוז ד"א). הוא לא השווה את החיילים במחסום למחבלים מתאבדים(אבל איזה כיף זה להטות את הדברים לטובתך!) אלא אמר שחלק מפעולות צה"ל הן פעולות טרור, כאשר ההגדרה בטרור היא ל:"הפעלה של כוח על אזרחים על מנת לגרום לאימה" ואני מאמין שחלק, לא כולם, מן החיילים העומדים במומים אכן משתמשים בטרור, כפי שהוא מגדיר אותו, מול הערבים באזור. סער זה לא אויב מבית, סער הוא איש שמאל רציונלי הרואה, לפי דעתי, את הדברים בקיצוניות יתר. אני באותה צורה יכול להגיד על האיש בתמונתך(שמושא ההערצה אליו לא ברור לי) שהוא נבלה פאשיסטית המעוניין לגרום למלחמה עם כל מדינות ערב שבסופה מדינת ישראל תימחק כליל.

צר לי לנפץ לכם את האשליה, אבל הנה דוגמה לפעולה מבישה מצד צה"ל. מעניין כמה אנשים ראו את הסרטון הזה מיום שישי, של מפגינה צרפתית שקטה שחוטפת רימון גז היישר לגוף (0:12). כמה מתוכם יודעים שדובר צהל הודיעה שהיא נפגעה מאבן של הפלסטינים, עד שיצא הסרטון ואילץ אותם להודות שהם משקרים.לא נורא, העיקר שאנחנו לא מפיצים תעמולה שקרית כמו הערבושים האנטישמים.

http://www.youtube.com/watch?v=Q4jPZru-1Kk&feature=player_embedded#!

(הדוגמה באה בתגובה לתמונה שבטח כולכם ראיתם בה חייל צה"ל, לכאורה, דורך על ילדה ערביה. תמונה שהופצה בפייסבוק).

אז אני לא מצדיק את הצד של הערבים, חלילה, אני בא להראות לכם שגם הצד שלנו לא בסדר כמו שנראה לכם. אפילו לא קרוב.

וכל אלה הקראו לי פה אנטישמי, לך מפה אם לא טוב לך וכדומה- עדיין לא החלטתי איזה ביצה אתם מעניינים לי. אז כן, אני חושב שהמדינה במצב חרא ובדרך לאבדון אם לא יהיה פה שינוי דרסטי, וכן אני חושב שבהרבה מקרים צה"ל נוהג באלימות לא פרופורציונלית בעליל כלפי הפלסטינים, אבל אני לא אעזוב את המדינה כי לא טוב לי, אלא אשאר ואנסה לתקן ולשנות. אני ציוני יותר משתהיו אי פעם בחיים שלכם. לא שזה עניינכם, אבל אני כבר עברתי גיבוש ליחידה מובחרת ובטוח שאת השירות שאני אעשה למדינת ישראל אף אחד ממכם לא יעשה בחיים.

האמת שאני כבר מזמן לא מתעסק בויכוחים של שמאל וימין, יהודים וערבים, כולם על הזין שלי ואני לא חושב ששווה להשקיע אנרגיות על זה, אבל סרטונים כאלה הם מהאהובים עליי, אין דבר יותר מצחיק ומספק מזה... :)