Jump to content

האח הגדול 4 -- יאללה בלאגן

Guest עידן דורון

Recommended Posts

מה היה עם קותי? למה הוא התעצבן?

נראה לי על קים.

זה מ-mako:

הדיירים יושבים מסביב לשולחן פינת האוכל, שעליו ערמה של גולגולות. קים אומר ש"חבל על הזמן" למי שמתעסק איתו בלילה, ומאוחר יותר קותי משוחח ביחידות עם דודו ואומר לו שלא מוצא חן בעיניו האופן בו קים מתבטא ליד כולם. הוא מודיע לדודו שהוא לא מתכוון לדבר איתו כל היום ושמבחינתו דיבור כזה פירושו איום, ומוסיף שעדיף היה לקים לבקש מהם באופן אישי לא למתוח אותו בלילה. דודו מנסה לשכנע את קותי שקים רק התבדח תחת ההשפעה של אווירת יום שישי ה13.

מה אתם מאמינים לחארטות ועוד של עומרי חיון, דודו לא עוזב סופי.

בחייאת מושון

היה כתוב גם במאקו וגם קים דודו ויוסי היום איזה שעה בחדר עם דודו כזה בקטע של פרידה..

לא אומר שזה סופי, אבל זה לא מחיון

היה כתוב, אז תפעיל שיקול דעת. איזה עיוורון. נראלך שההפקה הייתה נותנת לו ללכת? היא נתנה לו להיפגש עם בטי(מהלך ידוע מראש, שהיה צפוי) והכל חזר על קנו. בחייאת איזה חבורה של מעריצות צעקניות אתם.

היה כתוב, אז תפעיל שיקול דעת. איזה עיוורון. נראלך שההפקה הייתה נותנת לו ללכת? היא נתנה לו להיפגש עם בטי(מהלך ידוע מראש, שהיה צפוי) והכל חזר על קנו. בחייאת איזה חבורה של מעריצות צעקניות אתם.

נתנו לו שיחת וידיאו ?

מזה החרא הזה

יותר טוב, פגישה לייב בחדר האח. הפקה של אינטריסטנים, כשנוח להם הם מצפצפים על הכללים.

אבל זה היה שקוף וידוע, ככה הם נהגו בכל העונות, לא חדש.

יותר טוב, פגישה לייב בחדר האח. הפקה של אינטריסטנים, כשנוח להם הם מצפצפים על הכללים.

אבל זה היה שקוף וידוע, ככה הם נהגו בכל העונות, לא חדש.

והנה הקטעים למי שחיכה

דודו מספר לחבר'ה שנפגש עם בטי:

http://gadolive.blogspot.com/2012/01/blog-post_8237.html

סער מכנה את הפגישה הזו כמניפולציה של ההפקה(פעם ראשונה שאני מסכים עם סער, ונראלי האחרונה):

http://gadolive.blogspot.com/2012/01/blog-post_4318.html

הם לא מסתירים את זה:

הקץ לשמועות: דודו קפרא נשאר בבית "האח הגדול"

היום אחר הצהריים הצניחה ההפקה את בטי, רעייתו האהובה של דודו קפרא, בכדי לשכנע אותו להישאר בבית "האח הגדול". לאחר שיחה ארוכה בין השניים החליט דודו להישאר בבית האח. וידאו של השיחה בין השניים יפורסם בהמשך

הקישור שלי

אני מפחד מהיום שבו בפורום השחקן ה-12 אנשים יזכרו איך קותי (מי?) נראה ולא יזכרו איך דוד רביבו נראה

עד כדי כך שיצטרכו 2 תמונות שלו..

אני מפחד מהיום שבו בפורום השחקן ה-12 אנשים יזכרו איך קותי (מי?) נראה ולא יזכרו איך דוד רביבו נראה

עד כדי כך שיצטרכו 2 תמונות שלו..

ואללה אחי, אני מבטיח לך שרק בשבוע האחרון חצי מהפורום הזה התעסקו בקותי פי 5 מאשר הם התעסקו בדוד רביבו כל החיים שלהם.

מה זה קשור?

לוגיקה בסיסית ביותר אומרת שאם אתה אומר ש X דומה ל Y

אז אתה צריך לשים תמונה של X ותמונה של Y, ולא שתי תמונות של X.

לא, לא בהכרח. לוגיקה בסיסית ביותר גם אומרת שאם אני מפרסם הודעה בנושא שבו קותי מוזכר בכל הודעה שנייה אין בהכרח טעם לשים תמונה שלו, כבר יודעים מיהו. דוד רביבו הוא רק לשם המחשה ושמתי שתי תמונות שלו כי בשתיהם, לדעתי, הוא די מזכיר אותו ונראה לי מתאים לשים את שתיהם.

דבר שני- לא מיצינו כבר?