Jump to content

האח הגדול 4 -- יאללה בלאגן

Guest עידן דורון

Recommended Posts

ממש מעצבן מה שעשו בהפקה של האח הגדול

הכניסו שמאלני קיצוני שלא מפסיק לבטא את הדעות הפוליטיות שלו, והקונטרה שלו? שתי נשים חרדיות, שכל הבית קם נגדן בגלל מלחמות דת.

וערן הזה - לא רק שהצהיר שהוא ימני וזה, הוא אמר שהוא "למד שיטות איך לשלוט לאחרים במחשבה" לטענתו. אם הוא באמת ימני, כנראה שמי ששולט על המחשבות של האחר זה דווקא סער ולא ערן.

קים פשוט מתסיס את כולם על הדתיות,

כמה שהוא מדבר זה לא יאמן כמו זקנה בת 90,היחדיה שיותר גרועה ממנו זו הכלבה שלו יעל.

הוא באמת מגזים.

הוא ויעל צמד חמד.

ממש מעצבן מה שעשו בהפקה של האח הגדול

הכניסו שמאלני קיצוני שלא מפסיק לבטא את הדעות הפוליטיות שלו, והקונטרה שלו? שתי נשים חרדיות, שכל הבית קם נגדן בגלל מלחמות דת.

וערן הזה - לא רק שהצהיר שהוא ימני וזה, הוא אמר שהוא "למד שיטות איך לשלוט לאחרים במחשבה" לטענתו. אם הוא באמת ימני, כנראה שמי ששולט על המחשבות של האחר זה דווקא סער ולא ערן.

לצעוק על מישהו בויכוח בטלוויזיה זה לא נקרא לשלוט לו במחשבה, ובטח שלא לשכנע אותו במשהו.

לא יצא לי יותר מדי לראות, אבל גם אם הוא ימני, למה זה אומר שהוא חייב להיכנס לויכוחים עם שמאלני בבית? אני שמאלני ואני בספק אם בכלל הייתי נכנס לויכוחים האלה שם. בטח שלא בלי להכיר את האנשים ולהיכנס לריבים מטומטמים איתם. הגיוני שבן אדם ירצה גם אווירה טובה במקום שהוא נמצא בו. אם אין לו משהו נגד סער באופן אישי, הוא לא חייב לצאת נגד כל מה שהוא אומר.

לצעוק על מישהו בויכוח בטלוויזיה זה לא נקרא לשלוט לו במחשבה, ובטח שלא לשכנע אותו במשהו.

לא יצא לי יותר מדי לראות, אבל גם אם הוא ימני, למה זה אומר שהוא חייב להיכנס לויכוחים עם שמאלני בבית? אני שמאלני ואני בספק אם בכלל הייתי נכנס לויכוחים האלה שם. בטח שלא בלי להכיר את האנשים ולהיכנס לריבים מטומטמים איתם. הגיוני שבן אדם ירצה גם אווירה טובה במקום שהוא נמצא בו. אם אין לו משהו נגד סער באופן אישי, הוא לא חייב לצאת נגד כל מה שהוא אומר.

הוא אמר בוידיאו שמי שהוא שמאלני הוא איש עם מחלה והוא יעזור לו להירפא מהמחלה הזו. אז כן, אומנם לפי הוידאו היה נראה שהוא הולך לרצוח אותו, אבל אם לא לפחות לתת לו קונטרה.

עושה רושם שאף אחד לא מתווכח עם סער כי פשוט לא מעניין אותם כל העניין הזה.

כולם מודעים לדעות שלו ולא מסכימים איתו (גם לא קים שלפי מה שהבנתי הוא מתון הרבה יותר), אבל פשוט לא מעוניינים בויכוחים בנושא.

במקרה ראיתי לפני כמה ימים את ערן מדבר עם אחת הדתיות, והוא אמר שסער הוא אנרכיסט(בזלזול) ושיש לו מחלה. אחרי זה הוא זרק משהו על איך הראש שלהם עובד(האנרכיסטים)... הוא כנראה פשוט לא מעוניין בעימות.

די לזיין את המוח, אף אחד שם לא מסכים עם סהר, גם קים שהוא שמאלני מנאיק כל הזמן צוחק עליו שהוא קיצוני מידי וכ'ו,

הבעיה היחידה עם סהר זה שנותנים לו במה לשקרים שלו. אם הייתה קונטרה קיצונית (בדמות ערן ששקט כרגע) הכל היה טוב, אבל כרגע ערן מעדיף להיות שקט.

זיווה וברי עושות שם רע, אבל מצד שני ברי בעצמה אמרה שהיא לא ימנית, היא מחשיבה את עצמה כמרכז, זיווה היא סתם סתומה, אין לה דעה והיא סתם צווחת ומקללת בלי קשר לכלום ובלי להבין שום סיטואציה.

עם הזמן ערן יצא מהמצב הרגוע שהוא עכשיו ואני מאמין שייצא על סהר מתישהו, כל ימני שמכבד את עצמו לא יכול לשמוע את הדברים שסהר אומר כל כך הרבה פעמים, אני אישית כבר התחרפנתי.

די לזיין את המוח, אף אחד שם לא מסכים עם סהר, גם קים שהוא שמאלני מנאיק כל הזמן צוחק עליו שהוא קיצוני מידי וכ'ו,

הבעיה היחידה עם סהר זה שנותנים לו במה לשקרים שלו. אם הייתה קונטרה קיצונית (בדמות ערן ששקט כרגע) הכל היה טוב, אבל כרגע ערן מעדיף להיות שקט.

זיווה וברי עושות שם רע, אבל מצד שני ברי בעצמה אמרה שהיא לא ימנית, היא מחשיבה את עצמה כמרכז, זיווה היא סתם סתומה, אין לה דעה והיא סתם צווחת ומקללת בלי קשר לכלום ובלי להבין שום סיטואציה.

עם הזמן ערן יצא מהמצב הרגוע שהוא עכשיו ואני מאמין שייצא על סהר מתישהו, כל ימני שמכבד את עצמו לא יכול לשמוע את הדברים שסהר אומר כל כך הרבה פעמים, אני אישית כבר התחרפנתי.

אם אני לא טועה אמרו שברי ימנית קיצונית ואז סהר אמר שזה טרוריזם יהודי או משו כזה...

ראיתי את זה דרך מצלמה צדדית בחדר שינה, קוטי כנראה ראה את רגב ואביבית אתמול יושבים לבד בחדר או משהו כזה ואמר לדודו "תראה מה הולך פה" בסוג של סתלבט, יעני שכבר יש קבוצות וזוגות.

מישהו שמע את זה ואמר את זה לאביבית שנעלבה ולא אמרה לקוטי בוקר טוב ואכלה עליו סרטים, אז קוטי התעצבן על הסיפור שעשו על מה שהוא אמר, ואחרי זה הוא רב בקטנה עם אביבית שהתחילה לבכות בחדר.

ואז פתאום זיוה נכנסה לחדר והתחילה להתערב במה שהיה, אמרה לאביבית "אל תבכי", קוטי התפוצץ עליה והם התחילו לריב.

קוטי אמר לזיוה שאין פלא שהיא מצאה גבר שגדול ממנה בעשר שנים ושאף אחד לא סובל אותה, היא קראה לו אפס, טמבל ואמרה שהוא לא רבע מבעלה וכל מיני דברים בסגנון.

בקיצור השעמום הורג אותם.

אם אני לא טועה אמרו שברי ימנית קיצונית ואז סהר אמר שזה טרוריזם יהודי או משו כזה...

חרטא רצינית, תשמע את הקטעים שמושון העלה, היא טוענת שהיא מרכז כל הזמן. ובתאכלס זה נכון, אגב, גם תשים לב שהיא לא מבינה בכלום ולא יודעת מה הולך בכלל, היא לא מייצגת שום דבר.

טייק 2 הריב בין קותי לזיוה(מתועד מ2 מצלמות, השינה והמרכזית):

http://livepoch.blogspot.com/2012/01/blog-post_07.html

ולמי ששכח הנה הטייק ה1 שהיה שלשום:

http://livepoch.blogspot.com/2012/01/blog-post_7168.html

חחחחחחחחח זיווה הזאת ניוטון אחד לאחד

אם אני רואה אותך אני עוברת לכביש השני חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שאיבת משאולתיי שאני יהיה מושלמת.

הלוואי בעלי היה רבע ממך הלוואי.

:yahoo:

חחח בטי הזאת פשוט פרחה ערסית מתוקלגת "פי ולבי זין שלי". וזיוה לא פחות גרועה ממנה עם דיבור עילג של כיתה א'. קאסט כזה מוקצן היה שקוף שכל יום יהיה פה ריב על כל פיפס.

אני כל כך שונא את זיווה היא מתנהגת כמו ילדה בת 4 ורבה כמו מפגרת..+ סגנית של ברי..איכס דיירת מגעילה

רגב בנתים משחק את המשחק והוסף עוד ועוד אנשים שיהיו איתו במקרה הצורך..

קים שבתחלה היה הפייבוריט שלי מסתמן כרכלן מגעיל שרק מחפש באלגן..וכמובן שגם לו יש סגנית שהיא יעל..פשוט מבחיל.

אי אפשר ככה הם שעה רבים והנבלות בהפקה פשוט מצנזרים באופן טוטאלי את הריב, אם זה במצלמות האחרות מחלישים את הסאונד ואם זה התמקדות בעציצים, זה כל העונה נסבול ככה.

אי אפשר ככה הם שעה רבים והנבלות בהפקה פשוט מצנזרים באופן טוטאלי את הריב, אם זה במצלמות האחרות מחלישים את הסאונד ואם זה התמקדות בעציצים, זה כל העונה נסבול ככה.

שלא נדבר על זה שהשידור אצלם מוקדם יותר אז הם מכבים את השידור כשיש קטעים מעניינים או פאלטות של המתמודדים, שזה כל העניין.

זה מוגזם רצח, כבר לא שווה להזמין את הערוץ אם הכל צריך לראות בשידור המרכזי כוסעמק..