Jump to content

לקראת דינאמו קייב - מכבי

חןחן

Recommended Posts

וואלה האמת שאין לי טענות לשחקנים בקטע של רצון ואכפתיות.

לפחות בעניים שלי היה נראה כאילו באמת כולם נתנו את הכל (יש כאלה שמסוגלים ליותר וכאלה שלפחות).

קצת מביך לקבל גול מ9 שחקנים - אבל לדעתי זה לא בא ממקום של חוסר אכפתיות, יותר חוסר סדר ומשמעת קבוצתית.

אין אפס. קבוצה לא ממושמעת בחדר ההלבשה לא תהיה ממושמעת על המגרש..ומצבים נייחים ובכלל הגולים של אתמול זה גולים של משמעת נטו. (הפקרת עמדות, שחקנים, סגירות) - זה ההבדל בין לקחת משחק חוץ באירופה לבין לצאת בתיקו מרגיז. המשמעת.

ולסיום - אין לי כח להכנס לפולמוס עטר כי דעתי מוכרת לכל אחד שיומיים וחצי בפורום הזה.

שורה תחתונה : יש לנו כרגע על הספסל ילד בשם מונס דאבור ששנתיים מהיום הוא שחקן הרבה יותר גדול ממה שעטר אי פעם יהיה...גם כשהוא לא הבקיע ראית שאצלו זה נטו בא ממקום של מזל. על עטר אפשר להגיד הרבה דברים הבעיה שלו היא לא מזל.

חכו ותראו...שנתיים מהיום. מישהו כבר יקפיץ

קהת ומונאס חייבים לשחק !!!

טוב, אחרי אתמול - הסטייק התהפך באופן מלא, אני מודה - כוס אמא של אלירן עטר.

כשרון, גולים, טילים, עקבים. איך שזה נראה, למרות הגול הגדול, שחקן גדול הוא לא יהיה לעולם. מוח של ציפור.

לאלברמן לדעתי יש חלק גדול במשחק ההגנה הגרוע שלנו אתמול.

המון התקפות התחילו ממרווח גדול שהיה אצלנו באמצע.

הוא פשוט משחק רחוק מדי מההגנה.

בקשר לעטר - הוא אחראי על הקאמבק שלנו אתמול, הוא גרם להרחקה והבקיע שער מרחוק,

אבל הוא חייב כל כך לעצבן בדרך!

וזה קרה אתמול בשתי מקרים, עם שתי התחלואות הגדולות שלו - אגואיזם, ולא לבעוט כשצריך.

חבל שאין אצלנו מישהו שיעמיד אותו במקום.

טוב, אחרי אתמול - הסטייק התהפך באופן מלא, אני מודה - כוס אמא של אלירן עטר.

כשרון, גולים, טילים, עקבים. איך שזה נראה, למרות הגול הגדול, שחקן גדול הוא לא יהיה לעולם. מוח של ציפור.

רק חמור לא משנה את דעתו.

יכל לגמור את המשחק פעמיים, חבל שהראש שלו התמלא בשטויות תחת איוניר ו''ההנהלה'' כשחלוץ צריך לחשוב לפני פעולה זאת התוצאה, תראו את האוירון...

בכישרון וישראלי? מאז בני, ויקי, מושיק. אבל איפה הוא ואיפה הם ברוגע ליד השער? בפרסונה? ויקי היה בן זונה אבל בן זונה מכביסט וקבוצתי. מרתיע את היריב, ענק.

לא חושב שקונאטה, רוברטו ודאבור זה זבל. אני חושב שזה סגל החלוצים הטוב והמגוון ביותר שהיה לנו בשלושים שנה האחרונות. וזה בלי להזכיר את ברק.

קונטה כל כך מוגבל חוץ ממהירות אין לו הרבה.

לקולאוטי יש רגל מסיימת טובה ומשחק ראש טוב לא מעבר.

ודאבור?! עדיין אין לי דעה עליו.

אבל כרגע חלוץ אמיתי, שיכול ליצור לבד גול זה רק עטר!