Jump to content

מכבי נגד נתניה

Guest Zokif

Recommended Posts

איך אתם אוהבים לתקוף את ישראלביץ' אבל אף מילה כמעט על עטר (ועוד חלק פה כותבים שהיה לו משחק טוב) ????

עטר הורס לנו כבר כמה משחקים ברציפות, הרס את הדרבי, הרס היום והוא פשוט לא ראוי למקום בהרכב עד שישתפר באופן משמעותי.

עטר 8 משחקים לא פוגע, בין אם זה חוסר בטחון או תקופה רעה אבל אתה יודע שמתי שהוא הוא יחזור לעצמו.

אבל ישראלביץ? 4 שנים!!! מחרב לנו תמשחקים, פשוט אפס תפוקה ב 4 שנים , 5 בישולים לקשר התקפי ב 4 שנים אתה קולט?

למה הוא צריך להיות בהרכב על חשבון מיכה? למה הוא צריך להיות בהרכב על חשבון שחקן שב-10 משחקי ליגה בישל יותר שערים ממה שהוא בישל ב 4 שנים?

עזוב את התפוקה, המשחק פשוט לא זורם איתו, הוא לא יכול לעבור שחקן באחד על אחד או לתת פריצה על הקו.

מסירה עומק חדה הוא לא יודע להביא אז הוא מביא ציפ של ילד מוגבל שפעם ב 5 שנים מגיע לשחקן.

עטר 8 משחקים לא פוגע, בין אם זה חוסר בטחון או תקופה רעה אבל אתה יודע שמתי שהוא הוא יחזור לעצמו.

אבל ישראלביץ? 4 שנים!!! מחרב לנו תמשחקים, פשוט אפס תפוקה ב 4 שנים , 5 בישולים לקשר התקפי ב 4 שנים אתה קולט?

למה הוא צריך להיות בהרכב על חשבון מיכה? למה הוא צריך להיות בהרכב על חשבון שחקן שב-10 משחקי ליגה בישל יותר שערים ממה שהוא בישל ב 4 שנים?

עזוב את התפוקה, המשחק פשוט לא זורם איתו, הוא לא יכול לעבור שחקן באחד על אחד או לתת פריצה על הקו.

מסירה עומק חדה הוא לא יודע להביא אז הוא מביא ציפ של ילד מוגבל שפעם ב 5 שנים מגיע לשחקן.

חלי איך אתה החלטת שעטר יחזור לעצמו?

באמת שאני מתעב את עטר ויצחקי כרגע בגלל הבלאגן שהם עשו, אבל אם הם היו מחפים על זה במגרש הייתי עוד איכשהו מרגיש טוב איתם,

אבל הם לא פוגעים, הדבר היחידי שהם פוגעים בו זה בקבוצה מבפנים.

עטר לא פחות אשם מישראלביץ' אם לא יותר, וזה לא משנה שישראלביץ' כאן 4 שנים ועטר רק שנתיים.

היה פנדל שרן לא אשם כי בין כה וכה היה גול

עטר הבן שרמוטה המזדייןן הזה הרס לנו את המשחקק

איך הוא בדיוק הרס לנו את המשחק?

על אותו משקל גם קאנוטה וישראלביץ הרסו לנו תמשחק.

חלי איך אתה החלטת שעטר יחזור לעצמו?

באמת שאני מתעב את עטר ויצחקי כרגע בגלל הבלאגן שהם עשו, אבל אם הם היו מחפים על זה במגרש הייתי עוד איכשהו מרגיש טוב איתם,

אבל הם לא פוגעים, הדבר היחידי שהם פוגעים בו זה בקבוצה מבפנים.

עטר לא פחות אשם מישראלביץ' אם לא יותר, וזה לא משנה שישראלביץ' כאן 4 שנים ועטר רק שנתיים.

ברק יצחקי השחקן הכי טוב על המגרש היום אולי יחד עם אלברמן וורד, אמנם היו לו מספר איבודים אבל הוא יצר 4-5 מצבים עבורנו אם בעצמו ואם לאחרים.

ברגע שעטר ייתן את גול הוא ישתחרר כי יש לו כדורגל (בחוד לא כקשר שמאלי), ישראלביץ נזק לקבוצה 4 שנים.

הם משחקים כדורגל מסודר. אנחנו לא ממש ...

שלום, כאן טל בנין.

אני מודה למועדון מכבי פ'גה תל אביב שהוציאה את הקבוצה שלי מהבוץ ונתנה לנו את הכוח לנצח בדרבי.

בתודה הנהלת הפועל חיפה.

אנחנו קבוצה של סמרטוטים.. רק היום באמת לא היה מזל והשופט דקה 93!!!

איך הוא בדיוק הרס לנו את המשחק?

על אותו משקל גם קאנוטה וישראלביץ הרסו לנו תמשחק.

יכול היה פעמיים או שלוש לסיים את המשחק. אם סתם מחטיא, אם לא מוסר, אם מכדרר הרבה יותר מדי. ישראלביץ פשוט זוועה. שניהם לא צריכים לשחק

שלום, כאן טל בנין.

אני מודה למועדון מכבי פ'גה תל אביב שהוציאה את הקבוצה שלי מהבוץ ונתנה לנו את הכוח לנצח בדרבי.

בתודה הנהלת הפועל חיפה.

אנחנו קבוצה של סמרטוטים.. רק היום באמת לא היה מזל והשופט דקה 93!!!

:doh:

לא ייאומן הקהל של מכבי חיפה זה הקהל הכי מפונק באירופה. הם פאקינג אלופים ותיראו איך הם מתנהגים.

אם יש משהו שהייתי רוצה זה להיות כמוהם..

הם עוד בשלב שהפסד בדרבי בשבילם זה שוק, השפלה, שבר - הם נשארים אחרי המשחק מקללים מתפרעים.

אצלנו כבר כולם אדישים - עוד לפני שנגמר הדרבי מתחילה שיירה שקטה ואדישה למכוניות.

הם שנה הבאה יהיו שוב טובים.

אנחנו...

ברק יצחקי השחקן הכי טוב על המגרש היום אולי יחד עם אלברמן וורד, אמנם היו לו מספר איבודים אבל הוא יצר 4-5 מצבים עבורנו אם בעצמו ואם לאחרים.

ברגע שעטר ייתן את גול הוא ישתחרר כי יש לו כדורגל (בחוד לא כקשר שמאלי), ישראלביץ נזק לקבוצה 4 שנים.

אין לו כלום.

מספיק לראות איך הוא רץ לכדור במצב של אחד על אחד (והיה שניים כאלה היום) בשביל להבין את זה.

באחד מהם הוא פשוט התרחק מהכדור תוך כדי ריצה כי הוא פחד מהיציאה של השוער (ממש חלוץ שפיץ אחי...)

ובשני הוא חותך לצד במקום למרכז..

העיקר שאתה מתיימר לדעת מי כן חלוץ ומי לא... אין לך מושג מה זה חלוץ.

ועם הפאדיחות שאתה עושה לעצמך על ישראלביץ' בכלל הייתי שותק,

כי ישראלביץ' השאיר שחקן מול שוער דקה 18 בצ'יפ מעל שחקן - מתי ראית את זה במכבי ?.מי עוד עושה דברים כאלה ?

ישראלביץ' יצא - לא היה לחץ - אכלת גול.

מגיע לאוהדים כמוכם עטר וקבוצה בדמותו - מנייריסטית, סתמית,קריזיונרית, לא אכפתית,לא טובה, ובעיקר...מגעילה.

גיז'רמו שם את כולכם בכיס הקטן.

חבר אל תזיין שכל, עטר הגיע מול השער ושיחק עם הכדור כמו זונננההה. שישרףף השחקן הזה משחק אחרי משחק הוא שובר את כל מה שבנינו כנראה הוא איבבד את זה והוא לא מה שהוא שנה שעברה

?אלו הם חיינו בזמן האחרון, יכול להיות יותר טוב, יכול לבוא אסון.ערב טוב יאוש ולילה טוב תקווה, מי הבא בתור ומי בתור הבא?/ י. פוליקר

"לומדים לחיות עם זה ככה

פחות אבל עוד כואב "

פוליקר :wubyellow3:

אין לו כלום.

מספיק לראות איך הוא רץ לכדור במצב של אחד על אחד (והיה שניים כאלה היום) בשביל להבין את זה.

באחד מהם הוא פשוט התרחק מהכדור תוך כדי ריצה כי הוא פחד מהיציאה של השוער (ממש חלוץ שפיץ אחי...)

ובשני הוא חותך לצד במקום למרכז..

העיקר שאתה מתיימר לדעת מי כן חלוץ ומי לא... אין לך מושג מה זה חלוץ.

ועם הפאדיחות שאתה עושה לעצמך על ישראלביץ' בכלל הייתי שותק,

כי ישראלביץ' השאיר שחקן מול שוער דקה 18 בצ'יפ מעל שחקן - מתי ראית את זה במכבי ?.מי עוד עושה דברים כאלה ?

ישראלביץ' יצא - לא היה לחץ - אכלת גול.

מגיע לאוהדים כמוכם עטר וקבוצה בדמותו - מנייריסטית, סתמית,קריזיונרית, לא אכפתית,לא טובה, ובעיקר...מגעילה.

גיז'רמו שם את כולכם בכיס הקטן.

ישראלביץ מהקשרים ההתקפים החלשים ששיחקן בקבוצה ב10 שנים האחרונות.

אה

ג'יזרמו שלך איבד משהו בסביבות ה10 כדורים היום (ספרתי).

מישהו איבד פחות ?

עטר איבד פחות ?

לוגסי פחות ?

יצחקי לא איבד כדור שהפך לגול ?

או שאת עטר אתם מודדים לפי העקבים הקטנים שלא נכנסים לסטטיסטיקה ?

אמרתי לכם לפני שנה לפני חחודש..וגם היום - אתם רוצים עטר , תהנו.

רק תתרגלו לרעיון שככה תראה הקבוצה שלכם.

פשוט מביך ששחקן כל כך חלש משחק בהרכב ושחקנים כמו קהת ומיכה לא.

ביום שיבוא לפה מאמן מקצועי, נקי, פעם אחת בלי פוליטיקות, אתה תראה את עטר מהר מאוד על הספסל.

מישהו איבד פחות ?

עטר איבד פחות ?

לוגסי פחות ?

ביום שיבוא לפה מאמן מקצועי, נקי, פעם אחת בלי פוליטיקות, אתה תראה את עטר מהר מאוד על הספסל.

הגיע הזמן שיבינו את זה.

לא חושב שהמשחק הזה צריך להיבחן במשקפים מיקצועיות. ניר העלה את הטובים ביותר שאפשר לצאת איתם למלחמה(וגיזרמו אחד מהם). חוד מנוסה, גל באמצע(לא רוצה לחשוב איפה היינו בלעדיו). ניר הלך על בטוח וטוב שכך. לא ממציאים את הגלגל בסיטואציה שאנחנו בה. בדיוק כמו שפרגי נהג היום.

אבל מה? משקולות על הרגליים , עודף רצון שגרם לאנשים להתנגש אחד בשני(מעניין איפה זה היה בחודש האחרון), המון אחורה ומשחק על בטוח.

קהת (שהשלווה הפנימית שלו מגנה עליו מפני צרות העולם) שבר את הבצורת והיה צריך להביא שלוש נקודות מוצדקות. בתקופה כזאת צריך גם מזל לפעמים.

זהו אחד המשברים הגדולים ביותר שאני זוכר והמתסכל הוא שהוא לא קורה לחבורת נגרים אלא לשחקני כדורגל טובים(ברובם).

נ.ב

סבע מפלצת של שחקן.

עטר שיחק בסדר גמור היום , בפוקס הוא לא הכניס בדקות הסיום, 5 ס"מ שמאלה/ימינה ולא הייתה מדבר שטויות בפורום.

ד"א סתם קטע בעלייה במחצית עטר מחא כפיים לקונטא והביא לו טפיחה על השכם + קונאטה התחבק עם יצחקי בגול.

מישהו איבד פחות ?

עטר איבד פחות ?

לוגסי פחות ?

אתה צודק אחי אבל אתה שוחט את עטר קצת מהר.

בכל זאת , הוא זה שהביא לך 18 שערים בעונה שעברה ואפילו שהעונה הזאת הוא לא מאופס על עצמו , אין לך ישראלי יותר טוב להביא כרגע.

הייתי רוצה לראות קצת את קהת שם אבל מאז שהוא עלה לבוגרים החליטו שהוא קשר מרכזי