Jump to content

מכבי נגד נתניה

Guest Zokif

Recommended Posts

דקה 93!!!! למה לשרוק לפנדל למה?!?!?!? בדוק השופט שם סינגל X במשחק.. בושה

חחחחחחחחחחחחחחח

טוב שלא אמרת- דקה 93!!!! למה לאשר גול חוקי למה?? איזה מכירה נו באמת למה לא לפסול אז מה אם חוקי

למה דקה 93 זה לא חלק מהמשחק?

אני לא מאמין.. אין כבר מה להגיד, לא יודע מה אתם מנתחים כל כך הרבה.. קבוצה מתה...

פשוט עצוב, אין מילים

מתה? אולי קמה לתחייה אחרי חודשיים!

שיפור משמעותי ביכולת. מה היה מאמין אבל גם נכנסנו לרחבה שלהם לא מעט פעמיים.

לא שיש לי נתון מדיוק אבל אני חושב שהיינו במרחבה שלהם יותר מאשר עכו, חיפה, ביתר ביחד.

גנבו תיקו מסריח.

להרים ת'ראש.

מה קבוצה מתה מה, משחק טוב שלנו, גניבה של נתניה.

משחק טוב? מה אתה מזיין תשכל? לשחק טוב עשר דק' ולהבקיע גול זה לא מעיד על משחק שלם, כנראה שהורגלת לבינוניות ומטה

מהדקה הראשונה עד הדקה 70 מכבי לא עשתה כלום, אגב גם אחרי זה, לא הייתה תנועה, לא היה כלום.

כמה מצבים שחבל שלא נגמרו ברשת, וזהו, בסופו של דבר ההבדל היחידי בין המשחק הזה לקודמים זה שהגענו למספר הזדמנויות, אבל מבחינת רמת המשחק? לא היה שום שיפור, אלירן עטר החטיא מצב שהיה מנצח את המשחק, ישראלביץ' פעמיים הרס גול,

לא יודע מה איתך, משחק טוב זה בטוח לא היה.

המזל הולך עם הטובים.

אם היינו קבוצה מספיק טובה לאורך זמן לא היינו צריכים להמשיך ולזיין את השכל בפורום על טעויות שיפוט כאלה ואחרות, והיינו שמים 2 או 3 אפס במשחק כזה עוד לפני דקה 93. ככה זה כשהקבוצה חולה. אה, ותפסיקו לבכות אגב כי היה פנדל מאה אחוז.

הפועל חיפה תנצח הערב דרבי אחרי 10 שנים בלי ניצחון, חברים יש תקווה!

אז מה אתה אומר בעצם? עוד 6 שנים למניאק?

משחק טוב? מה אתה מזיין תשכל? לשחק טוב עשר דק' ולהבקיע גול זה לא מעיד על משחק שלם, כנראה שהורגלת לבינוניות ומטה

מהדקה הראשונה עד הדקה 70 מכבי לא עשתה כלום, אגב גם אחרי זה, לא הייתה תנועה, לא היה כלום.

כמה מצבים שחבל שלא נגמרו ברשת, וזהו, בסופו של דבר ההבדל היחידי בין המשחק הזה לקודמים זה שהגענו למספר הזדמנויות, אבל מבחינת רמת המשחק? לא היה שום שיפור, אלירן עטר החטיא מצב שהיה מנצח את המשחק, ישראלביץ' פעמיים הרס גול,

לא יודע מה איתך, משחק טוב זה בטוח לא היה.

הגענו לחמישה מצבים לגול ושלטנו בכדור רוב המשחק, ההגנה הייתה יציבה. זו הייתה גניבה.

עטר היה חייב לכבוש, ישראלביץ זה פלופ.

מה שהעצוב, שאפשר להכריז על הפועל כאלופה.

זאת הולכת להיות האליפפות הכי קלה שהייתה להם אי פעם בהיסטוריה.

איך בעונה כזאת אנחנו לא רצים לאליפות?! רק אלוהים יודע...

להעביר את את קהת, לוגאסי, מיכה, ורד, וכל הצעירים האלה לקריית שמונה עד סוף השנה בהשאלה, אולי הם יצליחו למנוע מהפועל אליפות.

הגענו לחמישה מצבים לגול ושלטנו בכדור רוב המשחק, ההגנה הייתה יציבה. זו הייתה גניבה.

עטר היה חייב לכבוש, ישראלביץ זה פלופ.

מכבי לא שיחקה טוב היום, חבל על הזמן, להגיע למצבים שהגענו נגד קבוצה בלי הגנה זה לא חוכמה, הניצול מצבים של מכבי מביך ואני סבלתי לאורך כל המשחק, אז 5-10 דק' שיחקנו טוב, אני לא יודע על מה אתה מדבר.

איזה משחק טוב ואיזה בטיח..

שטויות. המשחק הזה היה יכול להיגמר עם 4-5 חתיכות ברשת של נתניה לאור המצבים שהגענו אליהם, ואז אף אחד לא היה פוצה את הפה על היכולת.

ברגע שראיתי את ההחמצה של עטר ידעתי שנחטוף שער שיוויון בתוספת זמן.

מכבי לא שיחקה טוב היום, חבל על הזמן, להגיע למצבים שהגענו נגד קבוצה בלי הגנה זה לא חוכמה, הניצול מצבים של מכבי מביך ואני סבלתי לאורך כל המשחק, אז 5-10 דק' שיחקנו טוב, אני לא יודע על מה אתה מדבר.

איזה משחק טוב ואיזה בטיח..

טוב זה עניין יחסי, ובייחס לתקופה האחרונה מכבי שיחקה לא רע בכלל (במיוחד בהגנה).