Jump to content

הפועל נגד חיפה..

Lior Cohen

Recommended Posts

הפועל של העונות האחרונות מוכיחה שמה שמביא תוצאות לפחות בטווח הקצר זה מאמן ושחקנים.

ובדרך כלל האפסנאי מביא תוצאות?

הפועל של העונות האחרונות מוכיחה שמה שמביא תוצאות לפחות בטווח הקצר זה מאמן ושחקנים.

בדיוק הפוך.

הפועל של השנה ושל לפני שנתיים מוכיחה שיש דרך למועדון וזה לא משנה עם גוטמן המאמן או קשטן המאמן.

לא משנה אם זה דמארי או בן סער.

לא משנה אם זה גילי ורמוט או אלרועי כהן.

אה סליחה באמת! אז בגלל שאנחנו משחקים זבל אסור לאוהדי מכבי לא להחזיק משחקן כזה או אחר? אנחנו צריכים למצוץ לכל שחקן שניצח אותנו או שם איזה פס מוצלח? אתה שופט פה שחקנים בינוניים-מינוס על סמך פעולות בודדות או משחקים בודדים, לפני שבועיים אותו אלרועי כהן ואותו רועי גורדנה נראו כמו חרא באיצטדיון ר"ג וכמעט הפסידו לרמה"ש. וזה קרה בלא מעט משחקים העונה. למען האמת, הם נראו גרוע יותר פעמים מאשר טוב. ההבדל הוא שהפועל כקבוצה יודעת איך לעמוד על המגרש ולנצח משחקים גם כשהם לא נראים טוב (וכמו שאמרו - מדובר בהשפעה של מאמן מנוסה וגם בחולשה של הליגה), אלרועי כהן לא ניצח לבד את הדרבי שבוע שעבר כמו שהיום הוא היה חלק מקבוצה ששיחקה יותר טוב, ועדיין לא הייתי לוקח אותו היום למכבי, בטח לא בסכומים ששילמו עליו. וזאת ההזדמנות להזכיר לך שוב לשאול את אוהדי הפועל מה הם חושבים עליו, הם ראו אותו "קצת" יותר ממך. רמז - גם אחרי היום ואחרי הדרבי, הרוב הגדול לא ממש מחזיק ממנו בלשון המעטה.

בקיצור, כשמנצחים הכל נראה יותר טוב וגם שחקנים בינוניים פתאום נראים לך כמו צ'אבי ואינייסטה. כשאנחנו נראינו טוב בהתחלה והפועל שיחקו על הפנים תאמין לי שכל אוהד שלהם היה לוקח את דור מיכה במקום אלרועי או את לוגאסי/אלברמן/מדו במקום גורדנה. וזה המקום גם להגיד שהבעיה של מכבי, ובמיוחד השנה - היא לא בחומר שחקנים שהוא ללא ספק מהאיכותיים והטובים בליגה. ולכן, ידידי, עדיין מותר לי ולאחרים לחשוב שכל השחקנים שאתה כ"כ מפרגן להם לא באמת כאלה טובים ובטח לא יותר טובים ממה שיש לך. ואין לזה שום קשר לאם לקחנו אליפות ב-8 השנים האחרונות או לא.

אם הפיסקה הראשונה שלך אני לא מסכים.

יש לקהל של מכבי מחשבה שהוא הכי טוב ואנחנו המועדון הכי גדול בארץ ולא משנה מה.

אנחנו שחצנים.

הבעיה שהשחצנות הזאת כבר מזמן לא באמת קיימת ובפועל אין לנו באמת על מי להשתחצן.

אז שאני שומע "מי זה ומי זה" זה משגע אותי. היום זה אלרועי כהן, מחר זה אבוטבול.

עד היום אני שומע "מי זה זהבי"... אתה מבין?

אתם נתפסים על שני השחקנים האלה, שציינתי אותם רק בגלל שהם ברחו למכבי מבין הידיים.

ולדעתי הם שחקנים טובים (אבל זה לא מה שהיה עוזר לנו, ואני מסכים בזה).

לגבי הפיסקה השניה, אתה צודק.

שהולך אז הולך.

בתחילה שנה מיכה נראה כמו די מאריה וקונאטה נראה כמו יעקובו.

היום הם נראים כמו שחקנים בליגה ז'.

שאני חושב על זה אולי זה אחת הבעיות שלנו.

ה "מי זה" הזה.

אנחנו רק שמות מדבר אלינו שבתכלס יש מלא שחקנים שהם לא "כוכבים" והם נותנים הרבה יותר מאשר ה "כוכבים" שלנו.

יצחקי - טוטו תמוז

בוזגלו - אלרועי כהן

אלברמן - אבוטבול

בדיוק הפוך.

הפועל של השנה ושל לפני שנתיים מוכיחה שיש דרך למועדון וזה לא משנה עם גוטמן המאמן או קשטן המאמן.

לא משנה אם זה דמארי או בן סער.

לא משנה אם זה גילי ורמוט או אלרועי כהן.

חחח איזה דרך? סכסוך בעלים ארוך ושחרור מסיבי של כל התותחים במכה אחת?

חחח איזה דרך? סכסוך בעלים ארוך ושחרור מסיבי של כל התותחים במכה אחת?

ועדיין זה דופק כמו שעון.

כנראה שמעבר לטביב או להראל, יש מישהו שמתווה דרך במועדון וזה לא משנה אם זה גוטמן או קשטן

ועדיין זה דופק כמו שעון.

כנראה שמעבר לטביב או להראל, יש מישהו שמתווה דרך במועדון וזה לא משנה אם זה גוטמן או קשטן

כנראה שרון ציבלין הוא הסוד מאחורי ההצלחה.

אם לא הוא אז אלעד הגמד.

ועדיין זה דופק כמו שעון.

איזה דרך זאת? אם אבוקסיס לא מתמהמה אז?

הם מנוהלים חרא אבל מחתימים מאמנים ותיקים וסמכותיים שיכולים לנטרל את הרעש.לא מחפשים להמציא את הגלגל מחדש.זה כל ההבדל.

תודה על הקרדיט אבל זה הכל בזכות אלי בואנו

תעשה טובה אלעד תלך תעשה איזה יום הולדת בגלינה או ב"סרט".

תמיד תשארו הפועל הקטנים והנחותים ריגשית.

זה נראה תמונה מזויפת לגמרי.. גם האצבע שלו נראת מודבקת ולא הגיונית, וגם אני לא בטוח שאפשר(אני לא מצליח) לישר כל כך את האצבע שכל שאר האצבעות באגרוף כזה מאורגן.

זה נראה תמונה מזויפת לגמרי.. גם האצבע שלו נראת מודבקת ולא הגיונית, וגם אני לא בטוח שאפשר(אני לא מצליח) לישר כל כך את האצבע שכל שאר האצבעות באגרוף כזה מאורגן.

לא רק זה פוטושופ,

זה גם עבודה גרועה בפוטושופ.

תגדיל את התמונה ותראה מאיפה האצבע יוצאת.

נראה אחושרמוטה פוטושופ , אי אפשר ליישר את האצבע בצורה כזאת כשהאגרוף סגור.

מה גם שהאצבע ניראת ממש ארוכה.

מצד שני למה נראה לכם שחיפה עד כדי כך טמבלים בשביל לבוא למשפט עם תמונה מפוברקת? אם זה אכן יתגלה כפיברוק, אין ספק שצריכים להוריד לחיפה מינימום 8 נק .

נראה אחושרמוטה פוטושופ , אי אפשר ליישר את האצבע בצורה כזאת כשהאגרוף סגור.

מה גם שהאצבע ניראת ממש ארוכה.

מצד שני למה נראה לכם שחיפה עד כדי כך טמבלים בשביל לבוא למשפט עם תמונה מפוברקת? אם זה אכן יתגלה כפיברוק, אין ספק שצריכים להוריד לחיפה מינימום 8 נק .

אם זה באמת היה קורה אני בטוח שהאוהדים הבכיינים של חיפה היו בוכים על זה ולא היית שומע לזה איזכור רק אחרי כמה ימים.

נראה שהתמונה הזאת גם נסרקה, וגם בהתחשב שהתאורה בבלומפילד חרא, אי אפשר לקבוע שזה מזוייף, למרות שלדעתי כל עוד אין הכחשה של דמארי זה תמונה אמיתית גם בהתחשב בזה ששחקני הפועל אוהבים לעשות תנועות מגונות.

gg1033317.jpg

נראה שהתמונה הזאת גם נסרקה, וגם בהתחשב שהתאורה בבלומפילד חרא, אי אפשר לקבוע שזה מזוייף, למרות שלדעתי כל עוד אין הכחשה של דמארי זה תמונה אמיתית גם בהתחשב בזה ששחקני הפועל אוהבים לעשות תנועות מגונות.

gg1033317.jpg

ייתכן שהוא עשה זין, אני לא יודע. מן הסתם משער 5 אי אפשר היה לראות את זה.

אבל בין אם הוא עשה זין או לא, התמונה הזאת מפוברקת.

(אלא אם כן יש לדמארי אצבע אמצעית ארוכה מאוד, עקומה בצורה מחרידה, גמישה בצורה מוזרה ועם קו שחור באמצע שנותן אפקט של חיבור כושל)