Jump to content

המאמן הבא

Mushon_11

Recommended Posts

אני מרחם על איווניר , לא התלהבתי כאשר הביאו אותו אמרתי שאם מפטרים את אבי אז רק מאמן בעל שיעור קומה כמו גוטמן או שום, אבל וזה אבל גדול ראינו בתחילת העונה מה הפוטנציאל של הקבוצה הזאתי , פירקנו לחתיכות את פנתנייקוס קבוצה שהייתה חברה קבועה בצ'מפיון, מכבי הציגה כדורגל לא רע בתחילת העונה פשוט קבוצה אחרת ממכבי של היום , והתמונה אתמול של איווניר עם דמעות בעיניים זה דבר שאני לא זוכר הרבה זמן ממאמן או משחקן מכבי , אז אולי הוא לא מאמן גדול אבל הוא מכביסט אמיתי ועל זה אני מעריך אותו, בשורה התחתנוה כל הצדדים חייבים להחליט ומהר או שאיווניר נשאר ומנסה להוציא תעגלה מהבוץ אבל שייתנו לו יד חופשית לעשות מה שהוא חושב או שידברו עם פרגוסון אולי מתחיל להימאס לו בתיאטרון החלומות

עזוב.

אתה כותב על קרח.

אנשים פה חסרי מושג.

מוטי אשם שזיו לא יודע לשחק.

זה אותו זיו ששנה שעברה כולם קיללו ואמרו שהוא מוכר.

חכה בעמוד 4 יגידו שהוא טעה שהוא זרק את בוזגלו.

ביום ששחקנים ייקחו ללב כמו מוטי אנחנו ניקח אליפות.

לא רואים את זה, אבל מוטי היחיד בקבוצה הזאת שבאמת אוהב את מכבי ואותנו (לא, זה לא משנה, אבל אצלי זה יוסיף לו נקודה)

גולדהאר צריך להגיד להאיווניר: כך את הקבוצה, ותעשה ניקוי מהשורש.

את מי שאתה רוצה תזרוק, את מי שאתה רוצה תשאיר. עוד חודש ינואר, תביא את מי שאתה רוצה.

כמובן שלהחתים שחקנים עד סוף העונה בלבד.

שכחתם דבר אחד.

את מאדו, סאבו, ניבאלדו, זיו וכל הנפלים האלה הוא לא הביא.

הבעיה לא אצלו, יש לו חלק, אבל הוא לא הבעיה.

עזוב.

אתה כותב על קרח.

אנשים פה חסרי מושג.

מוטי אשם שזיו לא יודע לשחק.

ביום ששחקנים ייקחו ללב כמו מוטי אנחנו ניקח אליפות.

לא רואים את זה, אבל מוטי היחיד בקבוצה הזאת שבאמת אוהב את מכבי ואותנו (לא, זה לא משנה, אבל אצלי זה יוסיף לו נקודה)

1.מוטי אשם בזה שהוא משתף את ישראלביץ' בלוף שמככב אצלנו בקבוצה ועד עכשיו לא ראיתי שום תרומה שלו למשחק, מלבד אותו לחימה שאנשים ייזינו לך ת'שכל עליה.

2.מוטי אשם בזה שהוא זרק זין לעבר כל הותיקים, ונתן לכל הצעירים לפתוח בהרכבים שלנו, כאילו אנחנו קבוצת תחתית שאוספת מכל הבא שחקנים מושאלים, וככה חוסכת קאש. מן הסתם כשזה קורה ושחקן שמקבל 4500 ש"ח והשני מקבל חצי מיליון, הבעיות יתחילו לצוף כמו חרא. ולא רק זה הבלוף של המהפכת הצעירים התגלה כשראו שהתפוקה שלהם לא מתקרבת לעשירית ממה שנתנו בנוער. רועי קהת, דאבור, ועוד אוסף לא מוכר שנמצא אצלנו בסגל כמו סבע. אצל כל מאמן עם ניסיון וקבלות היו נחתכים כבר ממזמן.

3.מוטי אשם בזה שהוא עמד מאוחרי כל המשחקים בהרכבים ומערכים של מאמן חובבן שלא סגור על עצמו, ממשחק למשחק עשה רוטציה לא הכרחית. באימונים המסכמים תירגל הרכבים שבסוף לא פתחו.

4.מוטי אשם בזה שכשהוא נהנה מהניצחונות והפאן שהוא אחראי עליו, הוא לא חיפש לנכון לזרוק מילה למיץ' משהו על מינוי גורם ניהולי וסמוכתי, שפתאום כולם נזכרים בה עכשיו דווקא כשקבוצה הגיעה לתהום.

5.מוטי אשם בזה ששחקן בלוף כמו מדו שנמני שהביא אותו כבר אמר למיץ' לחתוך אותו, אבל רק בשביל היהירות איווניר אמר לא, והשאיר את הבלוף אצלינו.

6.מוטי אשם בזה שבמקום להביא מגן שמאלי איכותי, הוא מביא את צ'קול. ככה שעכשיו כברירת מחדל זיו מככב אצלנו, בגלל הדייסה שבישל.

7.מוטי אשם בחלק הגדול של הבעיה המרכזית, את הנותר ממנה כבר כולם יודעים ויכולים להוסיף. אבל חס וחלילה שלא יחליפו אותה בבעיה שנקראת איווניר.

8. אבי נמני הוא המלך

1) מסכים.

למרות שכשגיז'ה היה טוב אתמול מכבי הגיעו לשער.

2) הנה הוותיקים שלך - זיו פח.

סאבו פח ניבאלדו פח אלברמן אשם בגול אתמול וכמו בעונה שעברה אתמול הראה שהכל היה מקרי.

יצחקי? נו נגיד, ועטר הוא עטר.

אני רואה מה מי ומו.

3)נכון.

4)האמת שכן, אבל זה לא משו שאתה תדע כי אתה ניזון מהתקשורת.

5) התחלת להזות?

נמני החתים אותו ל4 שנים על חוזה דרקוני אחו שרמוטה ואי אפשר להיפטר ממנו.

6) נכון...אבל לא ישבו פה לספר בתחילת עונה שלא נותנים לו להביא מגן שמאלי וזה מה יש?

7) מסכים, למוטי יש אחריות בהחלט.

8) כן, מלך העוקצים, כל הבעיות באו משחקנים שהוא הביא.

מזל שאתה פה לרענן את זכרוננו.

נתייחס לעובדות או לדמיונות שלך?

1.מוטי אשם בזה שהוא משתף את ישראלביץ' בלוף שמככב אצלנו בקבוצה ועד עכשיו לא ראיתי שום תרומה שלו למשחק, מלבד אותו לחימה שאנשים ייזינו לך ת'שכל עליה.

2.מוטי אשם בזה שהוא זרק זין לעבר כל הותיקים, ונתן לכל הצעירים לפתוח בהרכבים שלנו, כאילו אנחנו קבוצת תחתית שאוספת מכל הבא שחקנים מושאלים, וככה חוסכת קאש. מן הסתם כשזה קורה ושחקן שמקבל 4500 ש"ח והשני מקבל חצי מיליון, הבעיות יתחילו לצוף כמו חרא. ולא רק זה הבלוף של המהפכת הצעירים התגלה כשראו שהתפוקה שלהם לא מתקרבת לעשירית ממה שנתנו בנוער. רועי קהת, דאבור, ועוד אוסף לא מוכר שנמצא אצלנו בסגל כמו סבע. אצל כל מאמן עם ניסיון וקבלות היו נחתכים כבר ממזמן.

3.מוטי אשם בזה שהוא עמד מאוחרי כל המשחקים בהרכבים ומערכים של מאמן חובבן שלא סגור על עצמו, ממשחק למשחק עשה רוטציה לא הכרחית. באימונים המסכמים תירגל הרכבים שבסוף לא פתחו.

4.מוטי אשם בזה שכשהוא נהנה מהניצחונות והפאן שהוא אחראי עליו, הוא לא חיפש לנכון לזרוק מילה למיץ' משהו על מינוי גורם ניהולי וסמוכתי, שפתאום כולם נזכרים בה עכשיו דווקא כשקבוצה הגיעה לתהום.

5.מוטי אשם בזה ששחקן בלוף כמו מדו שנמני שהביא אותו כבר אמר למיץ' לחתוך אותו, אבל רק בשביל היהירות איווניר אמר לא, והשאיר את הבלוף אצלינו.

6.מוטי אשם בזה שבמקום להביא מגן שמאלי איכותי, הוא מביא את צ'קול. ככה שעכשיו כברירת מחדל זיו מככב אצלנו, בגלל הדייסה שבישל.

7.מוטי אשם בחלק הגדול של הבעיה המרכזית, את הנותר ממנה כבר כולם יודעים ויכולים להוסיף. אבל חס וחלילה שלא יחליפו אותה בבעיה שנקראת איווניר.

8. אבי נמני הוא המלך

חוץ מסעיף 3 (ו8 כמובן) הכל שטויות!

1. מסיבה לא ברורה ברוב המשחקים שיראלביץ שיחק היינו טובים ובשאר לא. הוא אומנם לא שחקן הכי תכליתי אבל מעיר את הקבוצה.

4. אוי ואבוי. אם אני הבוס ובא אלי אחד המנהלים ואומר לי "אולי כדאי שתמנה ככה וככה" אני אומר לו "מי אתה בכלל יטמבל?!"

זה ממש ממש אבל ממש אין למוטי מילה פה ואפילו לא זכות להעלות את הנושא בפני מיץ.

5. מוטי היה מת להפטר ממנו אבל מיצ' לא הסכים לשחרר אותו בחינם ואף קבוצה לא רצתה אותו אז לא הייתה לו ברירה.

6. כמה מגנים שמאליים ישראלים אתה מכיר? רק בן הרוש (שעוד לא הוכיח כלום) ולא היה מצב להביא אותו.

עזוב.

אתה כותב על קרח.

אנשים פה חסרי מושג.

נמני אשם שזיו לא יודע לשחק.

ביום ששחקנים ייקחו ללב כמו נמני אנחנו ניקח אליפות.

לא רואים את זה, אבל נמני היחיד בקבוצה הזאת שבאמת אוהב את מכבי ואותנו (לא, זה לא משנה, אבל אצלי זה יוסיף לו נקודה)

איפה היית שנה שעברה? איפה?

8. אבי נמני הוא המלך

בסעיף 8 הייתי מזכיר את נמני שעקץ עם כל החוזים המפחידים שהוא הביא לשחקנים פח כמו זיו , סבן , ניבאלדו , סטרול (שחקנים שבמקומות אחרים היו מקבלים מקסימום 100 אלף דולר)

והביא גם את מדוניאנין , אלברמן , יצחקי וקולאוטי וסידר להם חוזים שבמקום אחר הם בחיים לא היו מקבלים. (ואני לא מדבר על סידיבה עם חוזה 200 אלף יורו)

בחלק מהדברים שרשמת אתה צודק ואני מסכים שבכל מה שקורה עכשיו אשמים רק השחקנים ואיווניר אבל אם אתה חושב שמוטי יכל לחתוך חלק מהשחקנים בתחילת העונה אז אתה טועה (ראית כמה זמן לקח לחתוך את סידיבה שהוא מחזיק בחוזה הכי נמוך נראה לי מכל אלה שהזכרתי פה ).

מוטי גם אשם שהוא הביא שחקנים פח כמו מנשרוב (שעד היום לא הבנתי מה הוא חתם בכלל ) ואלי זיזוב (שכולם קוראים לו "מסי הישראלי" אבל חוץ מהשיער שדומה למסי לא ראיתי ממנו כלום ) ודיא סבע (שהוא לא פח לפי מה שראיתי אבל הוא לא מקבל בכלל הזדמנויות)

זאת גם אשמת גולדהאר כי אם הוא היה שם מנכ"ל שבאמת מבין כדורגל ויודע דבר או שניים (לא כמו עוזי שעיה) אז הוא לא היה נותן לזה ששחקנים ירוויחו כאלה משכורות.

דני לאופר אמר אתמול ב103FM משהו חכם , הוא אמר ששחקנים אצלנו שמרוויחים משכורות גבוהות באים לאימון לדפוק כרטיס וללכת הביתה כי הם יודעים שהם מסודרים מבחינת החוזה עד הפרישה שלהם במכבי ושאין אף אחד בהנהלה שיכול לפקח עליהם או לעשות משהו.

לגוטמן יש בעיות בלב, לא בריא לשים אותו במקום הכי מלחיץ בארץ. (רציני, בלי ציניות)

סליחה, אבל מה זה הנושא הזה? עד שהניהול לא יפסיק להיות כושל, שום מאמן לא יצליח כאן

* זאת הקבוצה היחידה בעולם נראה לי שמתעסקים בה יותר בדברים שמסביב מאשר בכדורגל.

70%מהכתבות על מכבי בעשור האחרון היו לגבי בלאגנים/ סקנדלים ולא על כדורגל נטו.

הסיבה היחידה שאני רוצה שהוא יהיה במכבי.

לגבי הותיקים, יש לך את סידיבה, רנגלוב, אלברמן, עטר ויצחקי. זו המעטפת הקשה ביותר שאיווניר לא ספר אותם, ועל האיכות שלהם אי אפשר להתווכח.

לגבי מדו, אם הוא היה רוצה כל כך להיפטר ממנו, הוא לא היה נותן לו את הקרדיט בהרכב, בדיוק כמו שהוא לא נתן קרדיט לאלברמן(כשזה לא היה בכלל מסיבה מקצועית).

ורק כדי להוכיח לכם שאיווניר פועל תחת אינטרסים מגעילים ולא מתוקף ניהול נכון, מישהו יכול להגיד לי מה הקשר של מנשרוב ולכדורגל?

לגבי המגנים השמאליים, לא דיברתי רק על ישראלים, אפשר גם להביא זר.

איפה היית שנה שעברה? איפה?

מרוב שנמני לקח ללב...הוא ישב וטקל את ייני כל המשחק.

אותו ייני שהוא לא נתן לו לשחק.

ראינו מה הוא שווה.

אה כן לא נשכח את אבי סטרול הכוכב.

הוא עידף פצוע מבריא.

לגבי הותיקים, יש לך את סידיבה, רנגלוב, אלברמן, עטר ויצחקי. זו המעטפת הקשה ביותר שאיווניר לא ספר אותם, ועל האיכות שלהם אי אפשר להתווכח.

לגבי מדו, אם הוא היה רוצה כל כך להיפטר ממנו, הוא לא היה נותן לו את הקרדיט בהרכב, בדיוק כמו שהוא לא נתן קרדיט לאלברמן(כשזה לא היה בכלל מסיבה מקצועית).

ורק כדי להוכיח לכם שאיווניר פועל תחת אינטרסים מגעילים ולא מתוקף ניהול נכון, מישהו יכול להגיד לי מה הקשר של מנשרוב ולכדורגל?

לגבי המגנים השמאליים, לא דיברתי רק על ישראלים, אפשר גם להביא זר.

סידיבה וראנגלוב? כל אחד נתן גול או שתיים,לא תרמו כלום רנגלוב היה תמיד רץ עם הראש בקיר וסידיבה תמיד היה רץ ללא תכלית.

עריכה:מתי מוטי פוטר/התפטר שחושבים על המאמן הבא?

סידיבה וראנגלוב? כל אחד נתן גול או שתיים,לא תרמו כלום רנגלוב היה תמיד רץ עם הראש בקיר וסידיבה תמיד היה רץ ללא תכלית.

עריכה:מתי מוטי פוטר/התפטר שחושבים על המאמן הבא?

פחיחיחי רנגלוב היה תכלתי, וזה מה שחשוב. ותסתכל איפה הוא היום, בליגה הגרמנית עם שבעה שערים ב-15 משחקים.

וסידיבה היה גרזן עומק בקישור האחורי, אם הוא היה אצלנו היום בכל המשחק שלא הלך לנו הוא היה מבקיע מקו החצי עם הבעיטות החזקות שלו.

זה הורג אותי איך תמיד נמני קשור אצלכם לכל דבר. מה הקשר אליו בכלל?

מוטי הצליח בתחילת העונה - הסגל שנמני בנה.

מוטי כושל כרגע- נמני היה עדיף. "לפחות נמני היה ככה... ולפחות נמני היה ככה..."

כל טעות וכישלון של מוטי לא גורעת מהכישלון של אבי, והוא לא היה ראוי להמשיך בתור מאמן(אז עוד האמנו שאפשר להוציא משהו מהסגל ההוא).

כרגע מוטי צריך להשאר עד סוף העונה. אין שום סיבה לפטר אותו כי כלום לא יצא מזה. צריך "ניקוי" יסודי ובנייה מחודשת(שוב) וזה רק בסוף העונה עם מאמן אחר.

שימשיך עד הסוף ובסוף העונה נשבור כבר את הראש...

כל טעות וכישלון של מוטי לא גורעת מהכישלון של אבי, והוא לא היה ראוי להמשיך בתור מאמן(אז עוד האמנו שאפשר להוציא משהו מהסגל ההוא).

כרגע מוטי צריך להשאר עד סוף העונה. אין שום סיבה לפטר אותו כי כלום לא יצא מזה. צריך "ניקוי" יסודי ובנייה מחודשת(שוב) וזה רק בסוף העונה עם מאמן אחר.

עוד פעם לבנות?

תן למאמן הזה לעבוד וזהו...

Adir12 אתה החלטת ש100 אלף דולר וכולם יסכימו, לך שחק מנג'ר בחייך.

כאילו הצעירים ב5000 ש''ח היו כאלה גדולים.

לא , כי קולאוטי בטח שווה 650 אלף יורו.

ניבאלדו ומדוניאנין מרוויחים ברוטו בשנה שלוש מיליון שקל , אני שואל אותך ברצינות , זה נראה לך הגיוני?

סתם שתדע , זיו הרוויח בעונה שעברה 2 מיליון שקל ברוטו (בלי מענק אליפות , אם היינו לוקחים אליפות אז השכר שלו בכלל היה מרקיע )

סטרול הרוויח בעונה שעברה מעל 2 מיליון שקל גם כן

על השכר שבוזגלו הרוויח בכלל אין מה לדבר כי כולם כבר יודעים.

יצחקי מרוויח מיליון דולר לעונה ברוטו אבל עליו אני לא ירחיב את הדיבור כי הוא היה פצוע ולא היה לו הזדמנות להוכיח את עצמו למרות שגם הסכום הזה מוגזם

עוד נתון מעניין , וינסט אניימה הרוויח בעונה שעברה 1.85 מיליון כולל אירופה כולל הגביע של הפועל וכולל הכל.(השחקן הכי טוב אצלם והם עוד השיגו תואר מה שאנחנו לא )

http://www.nrg.co.il/online/71/ART2/309/968.html

http://www.nrg.co.il/online/71/ART2/245/749.html

אז אל תזיין תשכל עם מנג'ר וכל זה כי יעקב שחר עד העונה הזאת לא הוציא יותר מידי כסף והביא השגים.

אין לי בעיה עם נמני או משהו , חלק מהשחקנים שהוא הביא טובים וחלק פח אבל מה שכן , גם הטובים לא שווים את הסכומים שהם מקבלים.

אין לי בעיה עם נמני פשוט מישהו פה דיבר על זה שמוטי היה צריך להעיף כמה שחקנים בתחילת העונה ואלה שחקנים שמרוויחים בוכטות ככה שאמרתי מה הסיבה שמוטי לא יכל להעיף אותם.

אני שוב אומר , המצב שהקבוצה נמצאת בה עכשיו זה בעיה אך ורק של מוטי והוא זה שאחראי על זה (כמובן שגם השחקנים אשמים)

מכבי לא מתנהלת בצורה בריאה כמועדון מתחילת לוני ועד עכשיו, כמה עיוור אפשר להיות?

בתחילת שנות האלפיים הייתה לנו קבוצה.

הקבוצה שלקחה גביעים שנתיים ברציפות הייתה קבוצה.

הקבוצה שניצחה שלושה דרבים באותה שנה וסיימה במקום שני ב2004 הייתה קבוצה.

אז היינו קבוצה אחרת.

הקבוצה ששנה אחרי זה סיימה במקום השמיני ארבע נקודות מעל הקו האדום (ועכשיו אני נזכר בזכרון ילדות, רואה משחק מאותה עונה, את הפועל פתח תקווה מנצחת אותנו 1-0 באורווה במבול, ואני יושב על הספה ובוכה - באמת ששום דבר מאז לא השתנה), זאת אותה קבוצה בדיוק שיש היום. אני לא מסוגל לעשות שום הפרדה בינה לבין כל הקבוצות שעברו בה מאז ועד עכשיו.

בתחילת שנות האלפיים הייתה לנו קבוצה.

הקבוצה שלקחה גביעים שנתיים ברציפות הייתה קבוצה.

הקבוצה שניצחה שלושה דרבים באותה שנה וסיימה במקום שני ב2004 הייתה קבוצה.

אז היינו קבוצה אחרת.

בתחילת שנות האלפיים היינו קבוצה לוזרית.

הקבוצה של לוין (2002) לא הצליחה להגיע למאני טיים, זה שהיא לקחה 2 גביעים לא אומר שהעונות האלה לא היו סבל.

לא היינו במאבק אליפות ולא היינו קרובים, כל עונה פותחים עם ציפיות וגומרים במקום שלישי.

ועל הקבוצה ששרף (2001) בנה שאחרי לוין קיבל אני לא אדבר בכלל, הזרים הכי גרועים שנחתו אי פעם במכבי, המזל היחיד שגם בנין הגיע איתו.

ב2003 היינו קבוצה בינונית מאוד, והמזל שלנו היה שחיפה שיחקה בליגת אלופות ויצחק שום אימן אותה, הוא עשה כמעט כל טעות אפשרית ונתן לנו אליפות.

ב2004 היינו חרא קבוצה, לא שיחקנו כדורגל וניצחנו מכלום ושום דבר, זה הייתה קבוצה שחיה על השאריות של 2003 והיא שיחקה מגעיל ודוחה, הקהל לא היה מגיע.

אנחנו מ96 לא קבוצת כדורגל רצינית, תפסיקו לחיות בסרט שבתחילת שנות ה2000 היינו שווים משהו,

אם קלינגר לא משלים עם אבי אחרי שישב ולכלכך עליו במשך סיבוב שלם, היינו 15 שנה בלי אליפות.

יכול להיות שבשבילך זה זיכרון ילדות (בלי להתנשא, באמת), אבל אני זוכר את העונות האלה מהמגרש, והם היו זוועה, היו קשות, וגם ששיחקנו כדורגל טוב לפרקים (2001), לא באמת היינו במאבק האליפות,

סתם עוד קבוצה.

גולדהאר צריך להגיד להאיווניר: כך את הקבוצה, ותעשה ניקוי מהשורש.

את מי שאתה רוצה תזרוק, את מי שאתה רוצה תשאיר. עוד חודש ינואר, תביא את מי שאתה רוצה.

כמובן שלהחתים שחקנים עד סוף העונה בלבד.

שכחתם דבר אחד.

את מאדו, סאבו, ניבאלדו, זיו וכל הנפלים האלה הוא לא הביא.

הבעיה לא אצלו, יש לו חלק, אבל הוא לא הבעיה.

לצערי זה לא יקרה ובגלל זה המצב שלנו הרבה יותר גרוע ממה שנראה.

לכל השחקנים האלה שציינת ( והרשימה עוד ארוכה ) יש חוזים לעוד עונה שתיים לפחות עם חוזים מטורפים ואני לא רואה את מיץ' עושה מהלך כזה.