Jump to content

מוטי לא אשם

YoavWeizman

Recommended Posts

אז נכון מכבי בתקופה חרא, אבל בתחילת העונה כשהיו ניצחונות ומכבי נראו טוב כל האיצטדיון צעק: "מוטי איווניר, מוטי איווניר,מוטי איווניר!" ועכשיו כשלא הולך מחכים לו מחוץ לאיצטדיון ויורקים עליו!

מכבי זה מועדון עם לחץ עצום ומוטי הצליח להביא למועדון הזה שקט שלא היה פה ב7 שנים האחרונות עד שהתקשורת המזדיינת מעלה פתאום את הציפיות לאליפות!

תפסיקו כבר לשקר לעצמכם הרי לפני שהתחילה העונה אף אחד לא ציפה ממכבי של השנה לאליפות,ואין מה לעשות מכבי של השנה זאת קבוצה שמתבססת בעיקר על צעירים חסרי ניסיון שלא היו רגילים לשחק 2 או 3 משחקים בשבוע,אז בואו ניתן להם את השקט שהם הם צריכים לפחות בשנה הזאת כי זה יישתלם לנו בעתיד, יש לנו צעירים ברמה שאין לאף קבוצה אחרת בליגה והחלפת מאמן זה בטח לא הפיתרון.

מועדון יכול להצליח רק אם נותנים לו את השקט לעבוד כמו שצריך,ואם זה לא יצליח בשנה הזאת זה יצליח בטוח מהשנה שנתיים הבאות ולטווח הארוך.

אני אשם שלמכבי אין טקטיקת משחק נורמלית כבר חודשים וחצי? מוטי המציא טקטיקה ואיבד בה אמון, מאז הוא לא מצליח להחזיר אותה לקדומתה.

אני אשם שמוטי כל שני וחמישי משנה הרכבים כאילו זה מנג'ר פה?

אני אשם שמוטי נותן צ'אנסים כל שבוע לשחקנים, שלא תורמים כלום ומעבר לשיאם, ולא מסוגלים לתת כלום?

אני אשם שההגנה של מכבי במצב קטטוני, שהיא משחקת בצורה של קו אחד, קדימה על מלכודות נבדל וכל שבוע אנחנו נראים כמו ההגנה של הפועל ארגזים?

אני אשם שלא הובא קשר התקפי, ואנחנו נסמכים על דור מיכה שפתח טוב ונעלם, על מדוניאנין שמיצה את עצמו כבר לפני חודשיים, על ישראלביץ' שרץ בלי תכלית, ועל אלי זיזוב שהוא גימיק?

אני אשם שלמכבי אין קישור אחורי נורמלי, שאלברמן סופסל בצורה תמוהה, ואז הוא עולה פתאום כל הקישור האחורי של מכבי זורם...?

אני אשם שלמכבי אין מגן שמאלי, וצ'וקול שאיווניר כלכך התעקש עליו, אפילו לא יודעים מה עלה בגורלו?

כשלון חרוץ של איש אחד, זה לא אני.

1. ממכבי תמיד יש ציפיות לאליפות. בכל עונה, בכל מצב. אי אפשר למכור לאוהדים "עונת בנייה".

2. הצעירים האלו גדלו בתור מכביסטים, עם אופי של ווינרים, ובשנה שעברה זכו בדאבל בנוער. אז אל תגיד שלא ציפו לכלום העונה.

3. את החארטות של "בונים קבוצה"/"זה ישתלם לנו בעתיד" מוכרים לנו כבר שנים על גבי שנים ואין תוצאות.

על הזין שלי עונת בנייה. אנחנו רוצים תוצאות מיידיות. אם גאידמק הצליח לעשות את זה בביתר למה אנחנו לא יכולים? סעמק ערס.

אז מי אשם אם לא מוטי ?

מוטי האשם העיקרי ולצידו גולדהאר שאחראי לזה שכרגע אין מנהל לקבוצה הרבה יותר מידי זמן

נכון, כי אם מיץ' ממנה עכשיו מנהל לקבוצה אז פאף! יש אליפות, איזה אליפות?! דאבל!!

עזבו שטויות, זה לא מוטי ולא מיץ' ולא השחקנים.. כולם ביחד!

משו רקוב בפנים בפנים במועדון הזה, משו לא מתפקד, צריך לתת תקופה של שנתיים-שלוש בלי ציפיות,

בלי לחץ לתארים, רק לשחק כדורגל עם צעירים ולשחק התקפי, לבנות משו לעתיד...

פירוק ובנייה עשינו כבר כמעט כל שנה ב-15 שנה האחרונות וזה לא עוזר, אולי באמת בנייה לטווח ארוך,

אבל כזאת אמיתית ולא פוליטיקה, כזאת שגם הקהל מבין שאין ציפייה לתארים, יצעידו את המועדון קדימה...

לא יעזור להחליף עוד מאמן ולהחליף עוד בלם ועוד קשר ועוד חלוץ.. עשינו את זה יותר מדי פעמים וזה לא עבד...

נכון, כי אם מיץ' ממנה עכשיו מנהל לקבוצה אז פאף! יש אליפות, איזה אליפות?! דאבל!!

עזבו שטויות, זה לא מוטי ולא מיץ' ולא השחקנים.. כולם ביחד!

משו רקוב בפנים בפנים במועדון הזה, משו לא מתפקד, צריך לתת תקופה של שנתיים-שלוש בלי ציפיות,

בלי לחץ לתארים, רק לשחק כדורגל עם צעירים ולשחק התקפי, לבנות משו לעתיד...

פירוק ובנייה עשינו כבר כמעט כל שנה ב-15 שנה האחרונות וזה לא עוזר, אולי באמת בנייה לטווח ארוך,

אבל כזאת אמיתית ולא פוליטיקה, כזאת שגם הקהל מבין שאין ציפייה לתארים, יצעידו את המועדון קדימה...

לא יעזור להחליף עוד מאמן ולהחליף עוד בלם ועוד קשר ועוד חלוץ.. עשינו את זה יותר מדי פעמים וזה לא עבד...

אם מיץ' ממנה עכשיו מנהל לקבוצה אז פאף! יש אליפות - לא, אם הוא היה ממנה לפניי 5 חודשיים? לעולם לא נדע.

את מיץ' אי אפשר לפטר, מוטי בנה את הקבוצה הזאת למרות ובגלל הירושה, אני לא מאמין שמיטש לא הסכים לשחרר שחקנים מוטי פשוט שיכנע אותו שהוא יידע מה לעשות איתם.

משחק התקפי- מתי הבקעת 2 גולים במשחק ליגה?

מוטי הגיע כסותם וחורים ונכשל זה שהוא הסכים לשתף פעולה עם מיטש זאת בעיה שלו.