Jump to content

דני לאופר המושיע? [קטע שפשוט שווה לשמוע!]

liavgabay

Recommended Posts

את האמת? לא כל כך מכיר אותו פה ושם סיפורים מאבא אבל ממה שאני הספקתי לקרוא עליו זה אחד שלא דופק חשבון בזמנו אמר להעיף את בוזגלו ונמני.

אחד כזה יכול ליהות טוב ורע.

טוב-לעשות סוף סוף סדר לטפל בעניינים כמו שצריך.

רע-אם הוא יתערב יותר מדי הוא עלול לגרום לסכסוכים ובלאגנים בכל מה שקשור לקטע המקצועי.

בנוסף ביגלל שהמצב על הפנים בשביל לעבוד ולהתחיל דף חדש מוטי יצטרך לפנות את הכיסא ועל זה יש מחלוקות.

אני אישית חושב שעדיף לו ללכת

לא יודע למה אבל האיש הזה קנה אותי

מי שמכיר אותו טוב שיתן עליו קצת פרטים

http://www.103.fm/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=FHDGIH&c41t4nzVQ=KH

מדבר יפה אבל הוא היה מהמובילים במכבי בשנים הכי נוראיות שלה.

למיטב זכרוני הוא אחד האחראים הכי גדולים לשנות ה 80 (מה שקורה היום בקבוצה זה חלום ורוד לאומת שנות ה 80 ). ובטח מגדולי האחראים גם לפיאסקו הכלכלי של מכבי שלפני לוני שכלל מכירה/העלמות של נכסים ועמידה בפני משבר שאיים להעלים את הקבוצה.

אבל אין ספק שלדבר הוא יודע וכיף לשמוע אותו.

נ.ב.

לזכותו (שוב מזכרון) חלק מהחזרה שלנו בשנות ה 90

אני אופתע מאוד אם שמו בכלל יעלה בתור מנהל ולו רק בגלל גילו המתקדם. היה מנהל מכבי לפני 25-30 שנה .... ואם ממנים מנהל היום זה לפחות בשביל עוד 5 שנים.

איש עם שיגעון גדלות שכבר העיפו אותו בעבר מהניהול, זה ממש מה שחסר לנו עכשיו..

עריכה:מתחרט.

למיטב זכרוני הוא אחד האחראים הכי גדולים לשנות ה 80 (מה שקורה היום בקבוצה זה חלום ורוד לאומת שנות ה 80 ). ובטח מגדולי האחראים גם לפיאסקו הכלכלי של מכבי שלפני לוני שכלל מכירה/העלמות של נכסים ועמידה בפני משבר שאיים להעלים את הקבוצה.

כמעט נמחקה הקבוצה, אין מצב שיחזור.

אני שומע את הראיון שלו,בן אדם משוגע טיפה, הוא רומז מדו רוברטו וכרמלי הביתה חח (בכאילו כמובן)

אולי הוא מדבר יפה והכול אבל בכללי כולם פוליטקיאים גנבי דעת, תראה את איווניר איך הוא דיבר יפה כשהוא התמנה להיות מאמן..

החלק השני הרבה יותר מעניין, המנכ''ל הבא לפי גולדהאר לא יהיה מקצועי, טוב יש את מוטי...

החלק השני הרבה יותר מעניין, המנכ''ל הבא לפי גולדהאר לא יהיה מקצועי, טוב יש את מוטי...

נ.ב.

לזכותו (שוב מזכרון) חלק מהחזרה שלנו בשנות ה 90

אני אופתע מאוד אם שמו בכלל יעלה בתור מנהל ולו רק בגלל גילו המתקדם. היה מנהל מכבי לפני 25-30 שנה .... ואם ממנים מנהל היום זה לפחות בשביל עוד 5 שנים.

שמע, היום יש כסף בקבוצה הזאת.

אני מעדיף לזכור את מה שלזכותו, כרגע כל בנאדם יותר טוב ממה שיש לנו.