Jump to content

יאללה איווניר קח תמפתחות וסע הביתה

Guest Zokif

Recommended Posts

ובקצב הזה נרד ליגה.

זה מכבי ת"א אין כאן זמן לתוכניות לעתיד, תוכניות לעתיד תעשה בב"ש, לא במכבי ת"א.

כאן ועכשיו זה מה שאתה רוצה ? לא יקרה.בטח שלא במכבי , לא בכדורגל ולא בחיים בכלל.

תן לו לסיים עונה ואז תסכם הכל אל תקבור.

קברנו מספיק וראינו ש"ההוא שחלמנו תמיד שיאמן" - גם אותו צריך לקבור...

כל מי שאומר שאיווניר מאמן אין לו הבנה בכדורגל, חד משמעית

מה יעזור לך להחליף מאמן במצב הזה ? למה בתחילת העונה כולם מצצו לאיווניר ואמרו כמה שהוא מאמן מצויין למכבי ומשרה ביטחון לקבוצה ..? הוא באמת מנסה כל מה שהוא יכול ..להחליף מאמן לא יעזור, שינויים תכופים במערכת רק הורסים יותר !!!! ואז עוד פעם בסוף העונה להחליף חצי סגל כי המאמן החדש לא רוצה בקבוצה את השחקנים שיש כרגע...ושוב בנייה מחדש..וכל מאמן חדש שיגיע יגיד "אנחנו כרגע בבנייה הקבוצה עוד לא מחוברת " צריך פעם אחת לתת צ'אנס למאמן ..ולשחקנים שמתחתיו !!! לתת להם עונה אחת זה לא מספיק..הבעיה העיקרית של מכבי הוא לחץ..הלחץ נובע מחוסר הסבלנות שלנו האוהדים ...רוצים הכל עכשיו ומהר ..ככה בחיים לא נגיע רחוק לצערי ...

בתחילת העונה הלך לו טוב, עד שהשיגעון גדלות השתלט עליו והוא איבד את חדר ההלבשה, הוא אשם נטו, היה לנו סגל לאליפות והוא זרק הכול לפח משיקולים פוליטיים מסריחים נטולי אגו, יאללה הביתה.

דיברת עליו כשהוא נכנס לתפקיד באמצע עונה, לא על זה שהוא התחיל את העונה עם מכבי.

שנה שעברה כשהוא נכנס באמצע, הוא נכשל בענק, הפסדים לבני יהודה, ק''ש, נתניה, ב''ש אם שכחת רביעיות שלישיות..

איווניר נראה יותר כבוי ומדוכא מהשחקנים. אני לא יודע אם יש לו פתרונות.

כאילו השחקנים שכחו לשחק כדורגל, אין חדוות משחק ואין שום מחץ בהתקפה.

יותר מזה, אני לא יודע איזה מאמנים יש בשוק ומה יוכל לעזור, הסגל הזה כאסופת שחקנים גרוע מאוד יחסית לקבוצות הגדולות. מה שהתחבר בתחילת השנה והיה נראה מבטיח, כשהוא מפורק כל שחקן נראה רע מאוד בנתונים שלו.

יותר מזה, אין הנהלה ואין תחושה של בית בקריית שלום. תחושה של בית קברות וכל אחד עושה מה בא לו.

אם אין הנהלה כנראה שהקהל צריך להעיר את השחקנים, לתת להם כמה כאפות. ואני מדבר כל כמות גדולה מאוד של אנשים.

אני באמת חושב שאיווניר חייב ללכת עוד היום, מהסיבה שאם לא יהיה זעזוע היום, זה יהיה מאוחר מידי, ואני לא רוצה לדמיין איפה נסיים את העונה.

אני רוצה להזכיר לכם שלא ניצחנו את בני יהודה, הפסדנו להפועל חיפה והפועל פ''ת, מכבי פ''ת וכ'ו נראו יותר טוב נגדנו. הקבוצות האלה הן קבוצות שיתחרו על הירידה השנה, ואנחנו לא יותר טובים מהם כרגע.

אם לא יהיה פה זעזוע, אני כבר לא מדבר על אליפות, כי את זה אני אפילו לא מדמיין, אבל זה יכול להפוך לסיוט.

היחיד שיכול לעשות משהו זה גוטמן כל אחד אחר שיביאו לא יכול לעשות כלום.

היה במעמד וגם לקח קבוצה כמעט מפורקת ועשה איתה פלאים.

אם לא הייתה את הנבחרת זו הייתה אופציה.

איזו סיבה יש לו להעדיף את מכבי על הנבחרת חוץ מלהכניס לטביב?

כסף. אני בטוח שגולדהאר ישלם יותר.

סתום תפה.

כסף כסף כסף

160 אלף דולר לוזון רוצה לתת לו - תן לו כפול (אתה משלם את זה לזיו תאמין או לא..)

ודבר אחד נוסף : סיכוי להצליח.

תאכלס במכבי עם הגב הכלכלי של מיץ' ומחלקת הנוער שיש מאמן טוב כן יכול להצליח. (סה"כ מכבי צריכה לפגוע ב2-3 זרים זה כל ההבדל, כרגע נפלנו עם כל הזרים)

בנבחרת, הבדלי הרמות בין השחקן הישראלי לאירופאי כיום ענקיים, וההגרלה לא נוחה - להצליח בנבחרת זה הרבה יותר קשה לדעתי.

אבל כתבתי סתם לשם הדיון. אני אישית לא בטוח שהחלפת מאמן תפתור משהו לטווח הארוך.

מי שיקח את הנבחרת בבית עם רוסיה ופורטוגל יש לו רק מה להפסיד עדיף לו לחכות למוקדמות היורו ש-2 עולות ומקום 3 הולך לפליאוף או עולה גם. למרות שגם אני לא רואה מצב שאחרי התקופה המדהימה שהיתה לו בהפועל הוא יגיע למכבי.

למרות שסוייר שונא אותו מסיבות מובנות (אני גם שנאתי את פניני ששיחק בירושלים) ברור שהוא האופציה המתאימה ביותר. ואם הוא יתעקש להתחזק בשוער ניגרי כתנאי להגעה זה יהיה אפילו מתאים יותר.

סתום תפה.

מה סתום תפה מה אתה ילד קטן ?

אני לא אשרוק לאיווניר בוז ולא אקלל אותו אבל זה דיון על שאיווניר צריך לעוף(לא יודע אם הוא באמת צריך או לא).

הוא בעצמו לא רוצה להיות פה , למה שאנחנו נרצה אותו ?

הוא איבד את הקבוצה והוא יודע את זה.

והדעה האישית שלי זה או גוטמן או להשאיר את איווניר עד סוף העונה, כל מאמן אחר יהיה כישלון ידוע מראש (לא שגוטמן זה אליפות באנקר אבל הוא נראה הבחירה הכי טובה).

ואם אתה שונא אותו כי היה בהפועל ואתה כזה הארדקור שלא מוכן שהוא ידרוך במכבי אז מה אני אגיד לך דעה כזאת כבר אי אפשר לשנות.

מה סתום תפה מה אתה ילד קטן ?

אני לא אשרוק לאיווניר בוז ולא אקלל אותו אבל זה דיון על שאיווניר צריך לעוף(לא יודע אם הוא באמת צריך או לא).

הוא בעצמו לא רוצה להיות פה , למה שאנחנו נרצה אותו ?

הוא איבד את הקבוצה והוא יודע את זה.

והדעה האישית שלי זה או גוטמן או להשאיר את איווניר עד סוף העונה, כל מאמן אחר יהיה כישלון ידוע מראש (לא שגוטמן זה אליפות באנקר אבל הוא נראה הבחירה הכי טובה).

אני מניח שהוא התעצבן יותר על הקטע עם גוטמן

אני מעדיף שלמכבי לא יהיה מאמן בכלל.

ושיעלו ע"י הגרלה מאשר שגוטמן ידרוך פה.

הוא צואה אנושית.

הדמות השנואה עליי בספורט בכל הזמנים. הוא לא בן אדם. לא רוצה אותו במכבי. לא.

ואם גוטמן יבוא אז? לקח לו שנתיים או שלוש לבנות את הפועל של הדאבל.

לקהל שלנו לא יהיה סבלנות לתת לו לבנות קבוצה שנתיים ואני גם לא מאמין שהוא יאמן פה שנתיים אם הוא בכלל יבוא.

אי אפשר להתווכח עם העובדות, ההיסטוריה בשנים האחרונות מלמדת ש-4 שנים לא ניצחנו דרבי, ודרבי זה קודם כל אופי, אחרי זה יכולת.

ההיסטוריה מלמדת כי כל שנה הגיע ההפסד הזה שהכניס את הקבוצה לפאניקה ממנה היא לא הצליחה לצאת, ובכל פעם הקבוצה התרסקה, ולא הצליחה להתרומם למעלה.

וההיסטוריה מלמדת שבכל שנה כמעט החלפנו מאמן.

מה אנו למדים? שהמאמן הוא לא הבעייה.

תפסיקו לשחק אותה כאילו זה מנג'ר ולהגיד מה אתם הייתם עושים במקום איווניר, בשביל זה יש מאמן והוא מחליט מה ההרכב.

הבעייה במכבי לאורך השנים מראה כי לקבוצה הזאת אין אופי, הקבוצה הזאת היא הכי שברירית בליגה, מקבלת את ההפסד הראשון ומתרסקת.

הקבוצה הזאת איבדה את כוח ההרתעה שלה וזה למה? כי לקבוצה הזאת אין מנטליות של קבוצה גדולה, נשאר רק השם מכבי ת"א.

החליפו הכל במועדון הזה: מאמנים, שחקנים, בעלים.

ועדיין לא הגיע לכאן מנכ"ל רציני, איש שיעשה סדר, שינהל את הקבוצה, שידע לשדר שקט מתוך הקבוצה, שהשחקנים לא יעשו מה שבראש שלהם.

יכול להיות שאיווניר איבד את הקבוצה, אני לא יודע, אבל גם קשה לי להאשים אותו.

ככה זה שבמכבי ת"א המאמן הוא גם מנהל. לעומת זאת, בחיפה, המאמן מאמן והמנהל מנהל.

שום הסבר לא יהיה הגיוני לכך שהקבוצה הזאת כבר למעלה מ-10 משחקים רצופים ללא ניצחון, למה זה? אין לי סיבה מוגדרת אבל הדרבי האחרון סימן את הכל.

הקבוצה הזאת, גם כשהיא מציגה יכולת טובה, זה נראה כאילו היא לא מסוגלת. ובדרבי זה היה נראה כאילו אנחנו לא מסוגלים.

לקבוצה הזאת אין אופי, לקבוצה הזאת אין עמוד שדרה, אין מי שייצב אותה שהיא נשברת, אין מי שירים אותה, אין מי שיבריא אותה, וזאת הסיבה למה לא לקחנו אליפות כבר כמעט עשור, ויותר מכך - שלא ניצחנו כבר דרבי 4 שנים.

כשהמאמן הוא איש יחיד במערכה, הוא לא ישרוד, יהיה גדול אשר יהיה. ככה לא מנהלים מועדון כדורגל.

לא יתן לנו כלום אם מוטי ישים תמפתחות , תנו לו לפחות לסיים תעונה ואז נראה איך מתקדמים נכוו שלא רואים כלום מהקבוצה ובנוסף לזה הוא חתיכת פוליקאי מזדיין בתחת אבל זה שהוא ילך עכשיו לא יתן כלום , אתם כל שננה חוזריים על אותה מנטרה של להביא מאמן אמיתי וכל פעם אחרי המשבר הראשון ואפילו לא הגענו למחצית העונה אתם דורשים את הראש של המאמן , פעם זה היה נמני ונשבעתם שעם הסגל הזה כל מאמן אחר לוקח אליפות בהליכה אז הנה אכלתם זיין והבנתם שבכדורגל אין הוקוס פוקוס (עם נמני במצב בזה היינו עם 26 נק) עכשיו יפטרו את איווניר וימנו את גוטמן ואחרי המשבר הבא תרצו את קאפלו , בקיצור שיגמור תעונה הזאת ואחרי זה נעשה הערכת מצב.

מתי תבינו שצריך להעיף את איווניר עכשיו כי העונה הזאת יכולה להסתיים הרבה, הרבה, הרבה יותר גרוע. בלי קשר למי שיאמן בשנים הבאות, אפילו להעלות את ניר לוין שיגמור את העונה בשלום ובשקט, אבל מוטי איווניר כבר מת, הקבוצה שלו מתה, ומפה ועד למלחמה נגד הירידה המרחק הוא כלום.

מתי תבינו שצריך להעיף את איווניר עכשיו כי העונה הזאת יכולה להסתיים הרבה, הרבה, הרבה יותר גרוע. בלי קשר למי שיאמן בשנים הבאות, אפילו להעלות את ניר לוין שיגמור את העונה בשלום ובשקט, אבל מוטי איווניר כבר מת, הקבוצה שלו מתה, ומפה ועד למלחמה נגד הירידה המרחק הוא כלום.

איך יותר גרוע?

מכבי לא תרד ליגה גם עוד 400 שנה.

איך יותר גרוע?

מכבי לא תרד ליגה גם עוד 400 שנה.

לא יודע אם תרד ליגה, אבל כרגע אתה ממשיך לפשל נגד הפועל חיפה ובני יהודה שהן הקבוצות החלשות בליגה נכון להיום.