Jump to content

יאללה איווניר קח תמפתחות וסע הביתה

Guest Zokif

Recommended Posts

נכון!!!! הקהל אשם!!!!!

די עם הזיון המוח הזה כבר, זאת השנה הכי מאופקת שאי פעם הייתה לקהל שלנו, בחיים לא ראיתי את הקבוצה במצב כזה שהקהל בקושי מוחא, וזה באמת בקושי לעומת שנים קודמות.

החליפו מאמן שחקנים הנהלה בעלים הכל..

זה או הקהל או אובארוב רק זה מי שנשאר עדיין

כרוניקה של כישלון,

מי שנכשל בענק זה גולדהאר, לשים כסף זה לא הכל, כל הכבוד שהוא השקיע במכבי, אבל מה עם הצד הניהולי? איך אין לנו מנכ''ל כמעט שנה? איך מנהל אותנו ביצה קפריסאית שהקשר בינו לבין כדורגל זהה לקשר של אלירן עטר לכדורסל,

פשוט בושה וחרפה, ניהול נוראי שהוביל לקריסה הזאת, כל האחראים צריכים לקחת את עצמם וללכת, עכשיו, לפני שיהיה מאוחר.

בחיים לא ראיתי את הקהל של מכבי מאופק כל כך במצב כל כך גרוע, אני בעצמי מרגיש כבוי מאוד, פעם ראשונה שהייתי רוצה שהאוהדים יתעוררו ויעשו בלאגן, אבל כנראה שכולנו כבר נכנסו לחושך הזה.

טוב נו, בקטנה, שנה הבאה אום אל פאחם, אחי נצרת ( אם לא תעלה ליגה ! ) וכמובן בית''ר שמשון/רמלה!

גולדהאר נכשל, אצל לוני לפחות היו שנים טובות.

כל האלה שמהללים את מה שמוטי עשה בתחילת שנה.. הוא לא עשה כלום, הקבוצה הצעירה התוססת לא הייתה בזכותו אלא מהרעב של הצעירים להוכיח מה הם שווים.

מכבי עולה בלי שיטה , בלי דרך, מוטי כל שבוע בוחר 11 אקראיים ואומר להם קחו עלו לשחק.

אין עזרה בהגנה , אין שמירה צמודה , אין יציאה מתואמת ללחץ - כל אלה דברים שרק מאמן אחראי עליהם.

תחילת שנה מוטי רץ עם הרכב יחסית קבוע , שמצא דרך ותיאום אחד עם השני וראו תוצאות. עם ההצלחות מגיע גם האגו של הצעירים ואיווניר לא ידע להוריד אותם לקרקע ולגרום להם לטרוף את הדשא שוב.

זיו- הביתה ומהר אין כל קשר לענף

סאבו(וניאבלדו)-לעלות למטוס כבר בינואר

פונצץ וקונאטה- יש כישרון , לא בשלים. להשאיל עד סוף העונה ונקבל אותם יותר חדים ויותר מפוקסים.

מיכה-איבד את עצמו מאחרי המשחק נגד קייב , להתחיל לעבוד איתו מנטלית כי כישרון יש לו ברגליים.

יצחקי- היחיד שבאמת ניסה היום והוכיח שגם עם הלאפות הוא הכי טוב במכבי.

עטר- רק לחכות לגול שיחזיר לו את כל הביטחון.

אדון גבר מאמן דגול שכמוך איפה היית תחילת עונה?

סטייקים

כוסאמק יש פוטנציאל זה מה שהכי כואב.

זה לא קבוצה של מישאלופים וליאור ז'אנים.

זה קבוצה שפירקה את פאו 3-0, קבוצה שדינמו קייב, מוליכת הליגה האוקריאנית, לא עברה מולה את החצי.

אפילו בחמישי האחרון נראינו מצוין נגד בשיקטאש וגם בדרבי היינו יותר טובים והפסדנו.

באמת שאני לא יודע מה קורה.

זה קבוצה עם פוטנציאל לפרק ת'ליגה ובינתיים נהיינו נמושת הליגה.

לא יודע איך אפשר לשחק כ"כ טוב ביום חמישי מול בשיקטאש ולהגיע ליום ראשון מול הפועל חיפה לקבל 2 ולהינצל במזל מ-5.

לא, זו העובדה שהקבוצה הזו לא מנוהלת נכון כבר זמן רב. היא לא הייתה מנוהלת נכון בתקופת לוני, לא בתקופת שניידר וכנראה שגם לא בתקופת גולדהר.

אם גולדהר היה שואל אותי מה לעשות (אוי, איזו מגלומניה...) הייתי אומר לו מחר בבוקר לצלצל לשמעון קורק ודני לאופר שיבואו לנהל את הקבוצה הזו ביד ברזל ממרחק 0, לא מקפריסין.

החליפו מאמן שחקנים הנהלה בעלים הכל..

זה או הקהל או אובארוב רק זה מי שנשאר עדיין

זה שממלא כל שבוע מחדש את בלומפילד? זה שדוחף את השרמוטות האלה כל שבוע מחדש? זה שמרעיד את המגרש כל משחק? זה שממלא את בלומפילד בכל משחק בית?

נכון, הוא אשם.

השנה, האחרונים שאפשר להאשים, הם האוהדים, בחייאת, אני לא יכול לשמוע את זה יותר.

איך האוהדים אשמים..

פחחחחחח....

כוסאמק יש פוטנציאל זה מה שהכי כואב.

זה לא קבוצה של מישאלופים וליאור ז'אנים.

זה קבוצה שפירקה את פאו 3-0, קבוצה שדינמו קייב, מוליכת הליגה האוקריאנית, לא עברה מולה את החצי.

אפילו בחמישי האחרון נראינו מצוין נגד בשיקטאש וגם בדרבי היינו יותר טובים והפסדנו.

באמת שאני לא יודע מה קורה.

זה קבוצה עם פוטנציאל לפרק ת'ליגה ובינתיים נהיינו נמושת הליגה.

לא יודע איך אפשר לשחק כ"כ טוב ביום חמישי מול בשיקטאש ולהגיע ליום ראשון מול הפועל חיפה לקבל 2 ולהינצל במזל מ-5.

קוראים לזה מאניה דיפרסיה

אתם לא אוהדי מכבי אתם לוזרים,

מספיק כבר אחרי כל משחק לפתוח נושא בכיינות.

השחקנים לא מחוייבים ,לא רצים,לא נלחמים ולא רוצים לנצח.

יש שחקנים שבושה שהם לובשים צהוב,לא צריך לעודד את הזבלים האלו.

הבעיה הזאת התחילה עוד לפני גולדהאר, עוד בימים שהיה לנו את לוני לבד כבעלים או עם השותפים שלו שעזבו בהמשך.

אנשים לא נכונים עומדים בראש המערכת לאורך השנים , ואלה שטובים מועזבים/עוזבים כל אחד מסיבותיו (לדוג' שמעון קורק)

אדון גבר מאמן דגול שכמוך איפה היית תחילת עונה?

סטייקים

אני לא מגיב כמעט בפורום כי אני לא רואה את זה חיוני , תקרא לי סטייק עד מחר אם זה מה שיעזור למכבי.

איפה הייתי תחילת שנה? אתה באמת חושב שמה שעובר על מכבי עכשיו זה רק תקופה רעה? שנמשיך ככה וזה יעבור מעצמו וניקח אליפות קלה?

הרבה זמן אין במכבי מאמן שהשחקנים פוחדים ממנו , שידעו שאם הם לא נותנים את התחת הם אחרי דקה יושבים ליד המאמן על הספסל.

מאמן זה לא רק לבחור את השחקנים הטובים ולהגיד להם לעלות שחק , זה בעיקר עבודה יומיומית ויצירת תלכיד קבוצתי שרץ ביחד ונותן הכל אחד בשביל השני, היום השחקנים של מכבי קודם כל חושבים על עצמם ורק אחרי זה על הקבוצה.

לא, זו העובדה שהקבוצה הזו לא מנוהלת נכון כבר זמן רב. היא לא הייתה מנוהלת נכון בתקופת לוני, לא בתקופת שניידר וכנראה שגם לא בתקופת גולדהר.

אם גולדהר היה שואל אותי מה לעשות (אוי, איזו מגלומניה...) הייתי אומר לו מחר בבוקר לצלצל לשמעון קורק ודני לאופר שיבואו לנהל את הקבוצה הזו ביד ברזל ממרחק 0, לא מקפריסין.

קורק פאסה, לאופר גם בקדנציה הקודמת לא עשה כלום, רק צביקה רוזן.

תתביישו, יא חסרי אישים!

"גולדהאר נכשל?" מה הוא קשור?

בא הבנאדם, רוצה לעשות למכבי טוב

שופך ים של כסף כי מישהו אמר לו

ואתם רוצים שהוא ילך.

שכולם, מאמן, שחקנים, הנהלה ילכו לפניו

והוא לא.

אם הוא ילך מי יבוא? יהיה הרבה יותר גרוע

זה שממלא כל שבוע מחדש את בלומפילד? זה שדוחף את השרמוטות האלה כל שבוע מחדש? זה שמרעיד את המגרש כל משחק? זה שממלא את בלומפילד בכל משחק בית?

נכון, הוא אשם.

השנה, האחרונים שאפשר להאשים, הם האוהדים, בחייאת, אני לא יכול לשמוע את זה יותר.

איך האוהדים אשמים..

פחחחחחח....

מה לקחת רציני, הוא צחק.

:unsure:

תורג?י העוגן האחרון שנשאר במועדון הזה..

אחלה, ואז הוא ינצח שני משחקים כולם יגידו הינה מוריניו של מכבי, ואז תבוא נפילה, הוא ישאר עד סוף העונה כי גולדאר

לא יפטר שני מאמנים בעונה, ואז עונה הבאה יביאו את רוני לוי, אחלה של פתיחת עונה דאבל קל, ואז הוא יפסיד שוב, יפטרו אותו גם יביאו איזה זין אחר וככה זה ימשך לנצח!

תמחקו את הנושא המביש הזה,

מי שרוצה לבכות שיילך לשירותים.

אין בעיה, אנחנו כבר עם 6 הפסדים רצופים.

יאללה חגיגות.

מה אתה מצפה שנעשה?

באמת זה יעזור? כל עונה מפטרים פה מאמן אחרי סיבוב ורבע ולא זכור לי מקרה שזה עזר...

תנו לו לסיים עונה, משם נראה לאן מתקדמים.

תתביישו, יא חסרי אישים!

ואתם רוצים שהוא ילך.

והוא לא.

אני לא יודע לגבי אחרים

גולדהאר נכשל-אני לא אמרתי שיילך הביתה, שיבין שנכשל וייתקן לא בושה, וחוץ מזה היינו לפניו ונהיה אחריו.

תתביישו, יא חסרי אישים!

ואתם רוצים שהוא ילך.

והוא לא.

גולדהאר נכשל, להביא כסף זה לא הכל, צריך לדעת לנהל.

ראה ערך איזי שרצקי.

תתביישו, יא חסרי אישים!

ואתם רוצים שהוא ילך.

והוא לא.

אף אחד לא רוצה שיילך פשוט הוא לא יכול להשאיר את הקבוצה בלי בעל בית וההתנהלות הזאת חייבת להיגמר

מכבי חייבת מישהו חזק בהנהלה כי לזונות שיש שם כרגע לא אכפת שהקבוצה שוקעת..