Jump to content

יאללה איווניר קח תמפתחות וסע הביתה

Guest Zokif

Recommended Posts

10 משחקים אתה עולה בונקר נגד קבוצות אשפה במערכים משונים 4-5-1, לא רק זה איבדת גם את חדר ההלבשה, אני מקווה שתקל עלינו את כל המועקה הזאת עכשיו פשוט תעשה את זה בנינוחות כמו גבר ותתפטר.

יאללה הביתה, גנב דעת.

כרוניקה של כישלון,

מי שנכשל בענק זה גולדהאר, לשים כסף זה לא הכל, כל הכבוד שהוא השקיע במכבי, אבל מה עם הצד הניהולי? איך אין לנו מנכ''ל כמעט שנה? איך מנהל אותנו ביצה קפריסאית שהקשר בינו לבין כדורגל זהה לקשר של אלירן עטר לכדורסל,

פשוט בושה וחרפה, ניהול נוראי שהוביל לקריסה הזאת, כל האחראים צריכים לקחת את עצמם וללכת, עכשיו, לפני שיהיה מאוחר.

בחיים לא ראיתי את הקהל של מכבי מאופק כל כך במצב כל כך גרוע, אני בעצמי מרגיש כבוי מאוד, פעם ראשונה שהייתי רוצה שהאוהדים יתעוררו ויעשו בלאגן, אבל כנראה שכולנו כבר נכנסו לחושך הזה.

טוב נו, בקטנה, שנה הבאה אום אל פאחם, אחי נצרת ( אם לא תעלה ליגה ! ) וכמובן בית''ר שמשון/רמלה!

אני חושב שהמבחן האחרון שלו אהיה נגד נתניה בטדי שהסיכוי מאוד גדול שנפסיד בתור קבוצה שאוכלת אותנו כל עם מחדש ועוד המשחק לא בבית

לא.. זה לא זה.

תחשבו על עצמכם כעובדים בחברה חסרת עמוד שדרה, חסרת ניהול. אתם מגיעים לעבודה כדי לדפוק כרטיס וללכת. לא נותנים תפוקה. האחמ"ש שלכם לא יודע מה לעשות עם עצמו, וההרגשה היא שהאש מופנת בכל מקרה אליו כשאין תוצרת. למה שיהיה לכם אכפת?

מכבי תל אביב סובלת שנים מהנהלה מזעזעת. צריך לבנות פה מערכת שעומדת על הרגליים. צריך מערכת שכולם חייבים לה דין וחשבון, שיש כלפיה מחויבות. אנחנו חייבים להבין שהקהל והמאמן לא נכנסים בכלל במשוואה הזו- אלא שדרה ניהולית אחראית כשלכל אחד תפקיד מוגדר, וכל אחד הוא איש מקצוע.

זה הבסיס. בלי זה שום שחקן או מאמן במיליונים לא יביאו כלום- כי אין להם מחויבות לכלום ולשום דבר. תחליפו את אבי, את מוטי, את מי שאתם רוצים. זה לא יעזור..

די כבר נמאס ממכם יזבלים, מישהו ציפה בכלל לאליפות בתחילת העונה לאאא. רק אחרי הניצחונות באירופה כולם עשו ביד על אייוניר. התקשורת בעיקר ניפחה את מכבי, כל שנה יש לנו את המשבר הזה אבל זה קורה בדרך כלל לקראת סוף העונה השנה זה כבר בהתחלה.

מכיוון שעונה כבר גמורה הייתי מכין כבר את הקבוצה לשנה הבאה נכון זה נשמע קלישאה אבל זה הדבר הנכון ביותר לעשות: מעיף את כל הזרים( פונצץ וקונאטה משאיל). נותן לדיא סבע, זיזוב, קהת, מרגוליס, מיכה, רוסלן ברסקי. לשחק עד סוף העונה וככה להבשיל אותם לשנה הבאה.

אף

חחחחחח לא נמאס לך כל שנה אותו תסריט.. קהל עלוב

נכון!!!! הקהל אשם!!!!!

די עם הזיון המוח הזה כבר, זאת השנה הכי מאופקת שאי פעם הייתה לקהל שלנו, בחיים לא ראיתי את הקבוצה במצב כזה שהקהל בקושי מוחא, וזה באמת בקושי לעומת שנים קודמות.

תפסיקו כל הזמן להגיד מאמן מאמן נימאסתם ישרמוטות

מה הוא אשם אלה השחקנים אני לא זוכר הרבה שנים שמאמן עם דמעות בעיניים!!!

בבקשה ממכם מנהלים תנעלו את הנושא הזה נימאס מהמזדיינים האלה שהורסים את מכבי!!!!!!

די כבר נמאס ממכם יזבלים, מישהו ציפה בכלל לאליפות בתחילת העונה לאאא. רק אחרי הניצחונות באירופה כולם עשו ביד על אייוניר. התקשורת בעיקר ניפחה את מכבי, כל שנה יש לנו את המשבר הזה אבל זה קורה בדרך כלל לקראת סוף העונה השנה זה כבר בהתחלה.

מכיוון שעונה כבר גמורה הייתי מכין כבר את הקבוצה לשנה הבאה נכון זה נשמע קלישאה אבל זה הדבר הנכון ביותר לעשות: מעיף את כל הזרים( פונצץ וקונאטה משאיל). נותן לדיא סבע, זיזוב, קהת, מרגוליס, מיכה, רוסלן ברסקי. לשחק עד סוף העונה וככה להבשיל אותם לשנה הבאה.

אף

ובקצב הזה נרד ליגה.

זה מכבי ת"א אין כאן זמן לתוכניות לעתיד, תוכניות לעתיד תעשה בב"ש, לא במכבי ת"א.

איווניר כשל בתחזוק הקבוצה, הוא לא ידע מתי להפסיק עם הצעירים (פונצץ' שחירב לו משחקים, לוגאסי, דהאן) ולא יודע מתי לוותר על פטישים שלו (ישראלביץ').

הוא לא ידע להתנהל עם השחקנים המוכשרים בקבוצה בעלי הניסיון (עטר, מדוניאנין, קולאוטי, אלברמן).

בנוסף מערכי הבונקר על מתפרצות שעבדו לא רע מול קייב ובשיקטאש (כשל מול סטוק) כשלו בליגה.

המשחק היחידי שנראנו נורמלי ב10 המחזורים האחרונים היה המחצית השנייה בדרבי, משום מה שינה הרכב ומערך מול בשיקטאש והמשיך כך היום.

עדיין אין מי להביא במקומו, יש רק את גוטמן ונראה שהוא רוצה נבחרת.

נשפוט אותו בסוף העונה.

על פי השיר

אני חשבתי שיהיה גן עדן

אתה חשבת שתפסת גל

וצריך לקשור אותך בחבל

אחרת אתה לא נאמן בכלל.

היתה לנו אהבה קצרה

אבל אתה הפכת לצרה.

באמת בקיץ הייתי מלא אופריה ותקווה, עכשיו מתגלה שהכל היה בלוף והוא עבד על כולנו.

כל האלה שמהללים את מה שמוטי עשה בתחילת שנה.. הוא לא עשה כלום, הקבוצה הצעירה התוססת לא הייתה בזכותו אלא מהרעב של הצעירים להוכיח מה הם שווים.

מכבי עולה בלי שיטה , בלי דרך, מוטי כל שבוע בוחר 11 אקראיים ואומר להם קחו עלו לשחק.

אין עזרה בהגנה , אין שמירה צמודה , אין יציאה מתואמת ללחץ - כל אלה דברים שרק מאמן אחראי עליהם.

תחילת שנה מוטי רץ עם הרכב יחסית קבוע , שמצא דרך ותיאום אחד עם השני וראו תוצאות. עם ההצלחות מגיע גם האגו של הצעירים ואיווניר לא ידע להוריד אותם לקרקע ולגרום להם לטרוף את הדשא שוב.

זיו- הביתה ומהר אין כל קשר לענף

סאבו(וניאבלדו)-לעלות למטוס כבר בינואר

פונצץ וקונאטה- יש כישרון , לא בשלים. להשאיל עד סוף העונה ונקבל אותם יותר חדים ויותר מפוקסים.

מיכה-איבד את עצמו מאחרי המשחק נגד קייב , להתחיל לעבוד איתו מנטלית כי כישרון יש לו ברגליים.

יצחקי- היחיד שבאמת ניסה היום והוכיח שגם עם הלאפות הוא הכי טוב במכבי.

עטר- רק לחכות לגול שיחזיר לו את כל הביטחון.

כרוניקה של כישלון,

מי שנכשל בענק זה גולדהאר, לשים כסף זה לא הכל, כל הכבוד שהוא השקיע במכבי, אבל מה עם הצד הניהולי? איך אין לנו מנכ''ל כמעט שנה? איך מנהל אותנו ביצה קפריסאית שהקשר בינו לבין כדורגל זהה לקשר של אלירן עטר לכדורסל,

פשוט בושה וחרפה, ניהול נוראי שהוביל לקריסה הזאת, כל האחראים צריכים לקחת את עצמם וללכת, עכשיו, לפני שיהיה מאוחר.

בחיים לא ראיתי את הקהל של מכבי מאופק כל כך במצב כל כך גרוע, אני בעצמי מרגיש כבוי מאוד, פעם ראשונה שהייתי רוצה שהאוהדים יתעוררו ויעשו בלאגן, אבל כנראה שכולנו כבר נכנסו לחושך הזה.

טוב נו, בקטנה, שנה הבאה אום אל פאחם, אחי נצרת ( אם לא תעלה ליגה ! ) וכמובן בית''ר שמשון/רמלה!

יש בעלים, נתן למאמן מה שהוא רוצה, מכאן כל כישלון מקצועי שייך למאמן,ולשחקנים, אין לך מה לבוא בטענות לבעל הבית, אם היה מנכ"ל עטר לא היה מדייק יותר.וההגבהות של זיו גם לא היו מי יודע מה

כל שנה אותו סיפור, זה כמו לראות את אותו הסרט 10 פעמים רצוף ולצפות שהסוף יהיה שונה

הסוף כבר ידוע, לא יודע למה בכלל אנחנו מצפים כבר יודעים איך זה יגמר.

שוב תביא מאמן, שוב נקח אליפות דמיונית באוגוסט ושוב הכל ייחרב לנו בדצמבר

אין כבר את הציפיה שתנצח דרבי, שתעבור שלב בגביע המדינה זה תמיד מן ת קווה שאין בה אפילו טיפת אמונה.

נשבר הזין באמת שנמאס, משהו רקוב במועדון הזה

ההבדל בשנתיים הקודמות להשנה זה שנראינו מזוויע ובכל זאת בצרורה חולנית כלשהי סיימנו במקום טוב.

השנה גם משחקים חרא וגם אנחנו האקמול של הליגה. די נמאס סע לי מהקבוצה יא בדיחה. ניסויים תעשה בבית