Jump to content

שאלה לאוהדי מכבי האמיתיים

Liran

Recommended Posts

מה הקשר בין זה לבין הבוז והזריקת כוסות על מושיקו לוגסי?

שהוא דרך עלינו.שחקן שבא נותנים לו אהבה,והוא זרק עלינו זין(תרתי משמע)

לא יכול להיות במכבי לצערי. אבל בגלל אוהדים כמוכם שמרשים לו את זה

הוא ישאר ועוד תעשו אותו סמל.

נקודה מאוד יפה העלת פה....

אנשים ממהרים לסלוח פה לילד זיין הזה...

ככה זה שמתחילם לוותר על דבר אחד, ואז רוצים שנוותר על עוד משהו ועוד משהו, חלאס אין יותר וויתורים, הפסקנו לוותר על העקרונות שלנו!!!

תום בוא תסביר לי פה את מה שכתבת פה כי ואללה לא הבנתי כלום

איזה עקרונות מוותרים

היה אירוע שבו איחלו לו דברים שלא מאחלים לשונאים שלנו, הוא לקח את זה קשה והגיב כמו שהגיב

אני הייתי מגיב בדיוק אותו הדבר רק שתדע

אבל נניח ואנחנו רוצים להיות עם עקרונות שניה, סבבה מקבל את זה.

הקהל עשה קצת שרירים וגרם לו להרגיש שהוא לא יכול לזרוק זין.

לוגסי הבין את זה, בא וביקש סליחה אחרי הגול.

עכשיו מי שזה לא מספיק לו אני מבין אותו. יש פיתרון גם לזה - אל תעודדו אותו.

אני לא הולך לעודד אותו אבל גם בטח לא לקלל אותו או לשרוק לו בוז - וגם אם יעודדו אותו.

מה שבטוח שלא היו צריכים לעודד אותו כשהוא עלה לחימום, ומזה התחיל כל הבלאגן.

אני גם בעד מידי פעם לעשות שרירים נגד שחקנים בשביל הכבוד של הקהל, אבל לא צריך להגזים. בסופו של דבר את הזין הזה שאנחנו ננסה להאכיל אותו אנחנו נאכל בעצמנו ואתה תראה שזה יקרה. אנחנו נפגע בקבוצה שלנו ובקצב הזה אנחנו בפליאוף התחתון בלי ששמנו לב בכלל. אז קחו את זה לתשומת ליבכם ותשקיעו את המאמצים שלכם בדברים חיובים מעכשיו. בטח ובטח אחרי שהבחור התנצל.

ולאלעד בניטח,

זה שלוגסי לא אוהד מכבי זה בסדר. מה אתה מצפה שכל שחקן מכבי יהיה גם אוהד שלה?

אתה יודע שלאורי כהן המגן שלך היה מנוי ליציע המזרחי לפני כמה שנים?!?

אתה יודע שרועי קהת אוהד מכבי חיפה?!?

זה מפריע למישהו? זה הפריע לאורי כהן לכבוש נגד הפועל בגביע הטוטו או להצטיין נגד בית"ר בנוער או לרועי קהת לשים גול נגד בשיקטאש?

אל תזיין במוח עם השטויות האלה.

לוגסי עשה טעות של ילד. אני הייתי עושה את אותו הדבר. נכון, ממנו מצפים שלא יעשו כי הוא אמור להיות מקצוען, אבל יש לנו אנשים ביציע שעושים תמוות לשחקנים שלנו ומקללים אותם עם קללות של שער 5(ואחרכך בוכים מהקללות של שער 5) אז מה אתה מצפה שמישהו ישמע שמגיע לו **** או שהוא יהרג בפיגוע וימשיך כרגיל?

אני הייתי מוריד גם תתחתונים ומראה להם תזין שלי אם היו מקללים אותי ככה. ואללה יש גבול גם לקללות. אבל אצלנו אין גבול, אנחנו מצפים מהשחקנים שלנו שיתנהגו כמו גברים, אבל חלק מאיתנו מתנהגים כמו בנים של זונות. הפסידו? תקלל כפרה, אבל לא כמו המיץ של הזבל. כי אחרכך אל תבכה.

אתה הבנת את זה מר מאיר דגן?

אני לא יכול לקרוא את התגובות שלכם, תפסיקו להיות יפי נפש מעצבנים.

באותו המשחק הקהל היה עצבני, מיואש וכועס. כל השחקנים, בלי יוצא מן הכלל ספגו קללות ושריקות בוז, כולם נכנסו במהרה לחדר הלבשה, כולם מלבד אחד.

הלוגסי שלכם עמד שם, מול הרבה מאד אוהדים ועשה זין כשהוא מבצע את זה בהפגנתיות.

ממש כואב הלב עליו, אפילו מסכן. כוס ראבק, אז קיללו אותך מעט, תוריד את הראש ותכנס לחדר הלבשה בדיוק כמו כל החברים שלך.

לא חסר דוגמאות, בין אם הם נשמעות טובות או לא, של שחקנים שספגו קללות ויותר מזה ופשוט סתמו את הפה והמשיכו האלה.

יש לנו הרבה בעיות בקהל, אחת מהבעיות שלנו שאנחנו אוהבים להכתיר ילדים בני 18 לשחקן הבא, הבעיה שלנו שכל מי שגדל בנוער ועושה גליץ אחד הפך במהרה למכביסט בלתי מעורר. בכייאת ראבק, ככה? ככה אתם מוכרים את המושג מכביסט?

אם אתם מצליחים לעודד אותו למרות שלא מגיע לו לבטח אחרי היכולת החלשה והסכסוך עם הקהל, אתם סמרטוטים.

אחרכך אל תבכו שהשחקנים זורקים עלינו זין, שבקושי נלחמים. הרי מה? לפי מה שהולך כרגע הם רואים אותנו כמובן מאליו, ממש כמו דגל הקרן.

נמאסתם כבר, נמאסתם.

אני לא יכול לקרוא את התגובות שלכם, תפסיקו להיות יפי נפש מעצבנים.

באותו המשחק הקהל היה עצבני, מיואש וכועס. כל השחקנים, בלי יוצא מן הכלל ספגו קללות ושריקות בוז, כולם נכנסו במהרה לחדר הלבשה, כולם מלבד אחד.

הלוגסי שלכם עמד שם, מול הרבה מאד אוהדים ועשה זין כשהוא מבצע את זה בהפגנתיות.

ממש כואב הלב עליו, אפילו מסכן. כוס ראבק, אז קיללו אותך מעט, תוריד את הראש ותכנס לחדר הלבשה בדיוק כמו כל החברים שלך.

לא חסר דוגמאות, בין אם הם נשמעות טובות או לא, של שחקנים שספגו קללות ויותר מזה ופשוט סתמו את הפה והמשיכו האלה.

יש לנו הרבה בעיות בקהל, אחת מהבעיות שלנו שאנחנו אוהבים להכתיר ילדים בני 18 לשחקן הבא, הבעיה שלנו שכל מי שגדל בנוער ועושה גליץ אחד הפך במהרה למכביסט בלתי מעורר. בכייאת ראבק, ככה? ככה אתם מוכרים את המושג מכביסט?

אם אתם מצליחים לעודד אותו למרות שלא מגיע לו לבטח אחרי היכולת החלשה והסכסוך עם הקהל, אתם סמרטוטים.

אחרכך אל תבכו שהשחקנים זורקים עלינו זין, שבקושי נלחמים. הרי מה? לפי מה שהולך כרגע הם רואים אותנו כמובן מאליו, ממש כמו דגל הקרן.

נמאסתם כבר, נמאסתם.

יש קיללו אותך מעט, ויש קיללו אותך כמו בני זונות.

וממש לא קיללו אותו מעט.

יש קיללו אותך מעט, ויש קיללו אותך כמו בני זונות.

וממש לא קיללו אותו מעט.

יש להוריד את הראש ולסתום את הפה, ויש פשוט לסתום את הפה.

הוא בחר בדרך הכי מטומטמת, בדרך שמראה כמו הוא ילד חרא וטיפש.

את הגלגל אי אפשר להחזיר, זה ידוע לכולם. מה שאני רוצה שהוא לא יזכה לקריאות עידוד לפני המשחק, בסוף המשחק ובטח לא באמצע המשחק. לא מגיע לו, פשוט לא מגיע לו.. לא כרגע.

יש להוריד את הראש ולסתום את הפה, ויש פשוט לסתום את הפה.

הוא בחר בדרך הכי מטומטמת, בדרך שמראה כמו הוא ילד חרא וטיפש.

את הגלגל אי אפשר להחזיר, זה ידוע לכולם. מה שאני רוצה שהוא לא יזכה לקריאות עידוד לפני המשחק, בסוף המשחק ובטח לא באמצע המשחק. לא מגיע לו, פשוט לא מגיע לו.. לא כרגע.

אוקיי, לא כרגע. מתי כן? מה הוא צריך לעשות בשביל לרכוש את אהדת הקהל מחדש? ולא, "לתת את הנשמה על המגרש, ולעבוד קשה" זאת לא תשובה. את זה הוא (ועוד הרבה שחקנים אחרים) צריך לעשות בלי שום קשר לאיזה אצבע באיזה יד הוא הרים.

הוא קיבל קללות בידיוק כמו כל השאר ויצא בן זונה גדול במה שהוא עשה

ומי שמקלל אותו בזמן שהוא שחקן מכבי, ועוד באמצע משחק כשהוא עומד לעלות לשחק הוא טיפש אחולמניוקי

עידוד הוא ממש לא צריך לקבל אבל גם לא קללות. לא צריך להיות קיצוני לא לכאן ולא לכאן.

באותו המשחק הקהל היה עצבני, מיואש וכועס. כל השחקנים, בלי יוצא מן הכלל ספגו קללות ושריקות בוז.

נמאסתם כבר, נמאסתם.

הקהל היה עצבני, מיואש וכועס. אז מותר לו לעשות מה שבא לו.

אז לילד בן 19, שנמצא בתקופה לא טובה, אחרי משחק גרוע, שהקהל קילל לו את החיים ואיחל לו דברים רעים ביותר, לילד הזה אסור להגיב בצורה אנושית?

אני מניאק אם אתה לא הייתה מתנהג "קצת" בצורה יותר קיצונית ממנו, אם הוא אומרים לך דברים כאלה.

אז בגלל שהוא בן 19, הוא לא ידע להתאפק לגמרי, אבל בגלל שהוא יודע מקומו, הוא לא עלה ליציע ופירק אנשים שצעקו לו דברים כאלה..

חאלס אתם בסרט שלשחקני כדורגל אסור להיות אנושיים והם צריכים לעשות הכל בשביל לרצות אתכם.

שחקנים שלא רואים בעיניים אף אחד זה טוב למכבי,זה מה שהקהל מחפש.

הוא עשה זין למי שקילל אותו ,לא לכל הקהל.

לוגסי עשה טעות חמורה ולמרות שהתנצל אחרי זה לא מספיק, אני אישית לא עודדתי אותו אתמול אבל לא שרקתי לו בוז:S

אני גם לא אעודד אותו בכמה משחקים הקרובים , הוא צריך להראות רצון לניצחון ועבודה קשה על המגרש יותר מכל שאר השחקנים.

דבר אחרון, לא צריך להתרגש משער 13 הרי לחצי מהמשחקים הם לא באים.

1. תפסיק כבר לשפשף את הזין על הכוס. או שתגיד מה העניין, או שתסתום.

2. וואו, הוא לא אוהד מכבי. אפשר לחשוב שכל שחקני מכבי בעשור האחרון גדלו בשער 11, שחקני הפועל בשער 5 וחיפה ביציע ג'...

2-אני לא חושב שיש שחקן שהגיע בשלוש שנים האחרונות להפועל ולא התאהב בקבוצה עזוב הנהלה כל שחקן שמתראיין הראה את זה.

שכטר ורמוט אניימה דה סילבה ידין טוטו דמארי זהבי

חלק מהמחויבות הזאת לקהל הביאה להם גם לא מעט דרבים

מה כולכם פה מבלבלים את המוח ?

אוהב מכבי לא אוהב מכבי למי אכפת בכלל ?

כל אחד בא צועק הוא מכביסט .. איזה מכביסטט איזה?

מה הוא כבר עשה בחיים שלו שהוא מכביסט ? אנשים אכלו קללות אחושרמוטה מהקהל ושתקו לא אמרו מילה.. ואני לא מדבר על שחקנים של קבוצה יריבה אני מדבר על שחקני הקבוצה

לדוגמאת עומר פרץ ברוך דגו לירן שטראובר .. שחקנים שהקהל מצץ להם את הדם לא עשו זין לקהל אז מי הוא בכלל ילד בן 19?! מאיפה האומץ?!

ואני מהאנשים שאחרי הדרבי הרימו אותו על הכתפיים וואלה הייתי הכי מבסוט עליו בעולם אבל עכשיו? שיוריד את עצמו לקרקע ומהר..

אוקיי, לא כרגע. מתי כן? מה הוא צריך לעשות בשביל לרכוש את אהדת הקהל מחדש? ולא, "לתת את הנשמה על המגרש, ולעבוד קשה" זאת לא תשובה. את זה הוא (ועוד הרבה שחקנים אחרים) צריך לעשות בלי שום קשר לאיזה אצבע באיזה יד הוא הרים.

מתי כן? אתה באמת שואל את זה?

לא כרגע זו התשובה. כתבתי פה כבר באחד הנושאים מה הוא צריך לעשות בשביל לזכות באהבה בחזרה, לפחות ממני.

לסתום את הפה ולא להוציא ציוץ לתקשורת עד סוף העונה, לעבוד יותר קשה מכולם, לשרוף את הדשא. אם כן יעשה זאת, מבטיח לך שגם השונאים הכי גדולים שלו יעודדו אותו.

תנו קצת זמן, לכאן או לכאן.

תום בוא תסביר לי פה את מה שכתבת פה כי ואללה לא הבנתי כלום

איזה עקרונות מוותרים

היה אירוע שבו איחלו לו דברים שלא מאחלים לשונאים שלנו, הוא לקח את זה קשה והגיב כמו שהגיב

אני הייתי מגיב בדיוק אותו הדבר רק שתדע

אבל נניח ואנחנו רוצים להיות עם עקרונות שניה, סבבה מקבל את זה.

הקהל עשה קצת שרירים וגרם לו להרגיש שהוא לא יכול לזרוק זין.

לוגסי הבין את זה, בא וביקש סליחה אחרי הגול.

עכשיו מי שזה לא מספיק לו אני מבין אותו. יש פיתרון גם לזה - אל תעודדו אותו.

אני לא הולך לעודד אותו אבל גם בטח לא לקלל אותו או לשרוק לו בוז - וגם אם יעודדו אותו.

מה שבטוח שלא היו צריכים לעודד אותו כשהוא עלה לחימום, ומזה התחיל כל הבלאגן.

אני גם בעד מידי פעם לעשות שרירים נגד שחקנים בשביל הכבוד של הקהל, אבל לא צריך להגזים. בסופו של דבר את הזין הזה שאנחנו ננסה להאכיל אותו אנחנו נאכל בעצמנו ואתה תראה שזה יקרה. אנחנו נפגע בקבוצה שלנו ובקצב הזה אנחנו בפליאוף התחתון בלי ששמנו לב בכלל. אז קחו את זה לתשומת ליבכם ותשקיעו את המאמצים שלכם בדברים חיובים מעכשיו. בטח ובטח אחרי שהבחור התנצל.

העקרונות אלה העקרונות שלא רוצים ערבים שרמוטות במכבי ....

תישמע מאחרי שמושיקו עשה את הזיין אנשים ישר אחרי זה עשו " הוא ביקש סליחה" "הוא למד לקח" וכול מני דברים שכאלה...\

אז אל תגיד שכאילו אז היית בעד ועכשיו אחרי שקיללו אותו זהו מספיק,

אני יגיד לך את האמת חשבתי אחרי פעם אחת מספיק ועוד אנשים כמוני, אבל שאנשים מנגחים אותנו ככה , הנקודה שלנו לא הורגשה מספיק וצריך לקלל עוד קצת לדעתי, אל תדאג לא נהפוך אותו לשטראובר...רק שילמד כמו שצריך..

מה הקשר לאבא שלו דחילק רבאק?

פשוט על תמיר כהן אנחנו מתים..

זה לא באמת משנה, הוא שיחק בהפועל, במחלקת נוער וכ'ו

לא הוא לא.

הוא לא גדל בהפועל ולא נעליים, הוא שיחק במכבי הרבה שנים, עבר להפועל, לחו"ל, חזר לארץ, עשה שטויות בא למכבי והסתבך עם אותם אנשים שלוגאסי הסתבך איתם :)

לפחות תדייקו בעובדות.

ולא, אני לא מעביר ביקורת על אף אחד, אבל כשאתם צועקים על אלו שמקללים אותו? (בטח אלו שבפורום) תדעו עם מי אתם מדברים, אלו אנשים שעשו דבר או שניים בשביל מכבי (אגב, אני ממש לא מסכים איתם, אני בדעה של ניב אחד לאחד, לא לעודד אותו לא מקללים אותו זה הכל) אבל תכבדו אותם.

אני לא רוצה להכליל ..אבל יש לנו חלק שהוא השולט בקהל והחלק הזה הוא הכי מגעיל בארץ

הסיבה היחידה שלנו לחוסר הצלחה זה רק אתם

מתרכזים במלחמות אגו ואיך להוכיח שאתם יותר חזקים מכולם

הגיע הזמן שתתעוררו מהשטויות שלכם ותתרכזו בעידוד נטו כי זה התפקיד של הקהל בטח לא לנהל את הקבוצה

אפשר לבקש אי אפשר לכפות על קבוצה להיות לפי הצרכים שלכם

אחרי כל הפסד אווירת בית קברות ביצים,בעצם מה אני הולך רחוק..אחרי כל גול נגמרת האמונה וכל הקהל נכנס למאניה דיפרסיה

אם היה בכם אמונה גם הקבוצה הייתה מקבלת את הפידבק הזה ממכם וחוזרים מכל פיגור

המקרה של לוגסי זה רק דוגמא כאילו שאתם לא מקללים או עושים זין לאלף שחקנים שלנו בגלל שהחטיאו או לא מסרו כמו שצריך ואז דקה אחרי זה שרים לו שירים .קורה מתוך עצבים נפלט לו והאמת שבצדק אני מבין אותו ..אני לא חושב שמישהו שלא היייתה מענינת אותו הקבוצה היה מגיע לרמה כזאת של תיסכול ברמה של לעשות ז' לקהל

תתעסקו בעיקר ולא בטפל הגיע הזמן יש לנו את הכוח הכי גדול בארץ את הקהל הכי גדול בארץ .זה תלוי רק בנו

אני לא רוצה להכליל ..אבל יש לנו חלק שהוא השולט בקהל והחלק הזה הוא הכי מגעיל בארץ

הסיבה היחידה שלנו לחוסר הצלחה זה רק אתם

מתרכזים במלחמות אגו ואיך להוכיח שאתם יותר חזקים מכולם

הגיע הזמן שתתעוררו מהשטויות שלכם ותתרכזו בעידוד נטו כי זה התפקיד של הקהל בטח לא לנהל את הקבוצה

אפשר לבקש אי אפשר לכפות על קבוצה להיות לפי הצרכים שלכם

אחרי כל הפסד אווירת בית קברות ביצים,בעצם מה אני הולך רחוק..אחרי כל גול נגמרת האמונה וכל הקהל נכנס למאניה דיפרסיה

אם היה בכם אמונה גם הקבוצה הייתה מקבלת את הפידבק הזה ממכם וחוזרים מכל פיגור

המקרה של לוגסי זה רק דוגמא כאילו שאתם לא מקללים או עושים זין לאלף שחקנים שלנו בגלל שהחטיאו או לא מסרו כמו שצריך ואז דקה אחרי זה שרים לו שירים .קורה מתוך עצבים נפלט לו והאמת שבצדק אני מבין אותו ..אני לא חושב שמישהו שלא היייתה מענינת אותו הקבוצה היה מגיע לרמה כזאת של תיסכול ברמה של לעשות ז' לקהל

תתעסקו בעיקר ולא בטפל הגיע הזמן יש לנו את הכוח הכי גדול בארץ את הקהל הכי גדול בארץ .זה תלוי רק בנו

אז בוא תצא מההכרזות והסיסמאות שלך

מי שעכשיו מקלל את לוגסי זה לא מי שמקלל שחקנים על רקע מקצועי

לוגסי מקבל קללות אך ורק בגלל תקרית הזין לקהל.. ואנחנו אפילו לא היינו אלה שקיללו אותו לפני שהוא עשה את הזין