Jump to content

שאלה לאוהדי מכבי האמיתיים

Liran

Recommended Posts

מצחיק לראות פה אנשים שמצפים מלוגסי שהוא יוכיח את עצמו אחרי מה שהוא עשה.

הוא לא צריך להוכיח את עצמו לאף אחד, הוא הוכיח את עצמו ביכולות שלו כבר בשנה שעברה, וחוץ מזה - אין קשר בין מה שהוא עשה לבין היכולות שלו כשחקן, אלו 2 דברים שונים.

ובסיכומו של דבר, הוא שחקן מוכשר ואחד הטובים בתפקיד שלו בארץ, הוא התנצל על מה שהוא עשה ופה זה נגמר, חלאס לעשות מזבוב פיל.

ילד בן 19 בעונה הראשונה מלאה בבוגרים שחולם בלילה מה הוא יעשה ברגע שהוא ישים גול.. חושב איך הוא ירוץ לקהל, ינשק את הסמל ויראה שהוא אוהב את הקהל..

אבל כנראה שהמכביזם באמת מת.

קהל של טיפשים. סבבה עשה זין כי קיללו אותו, אפשר לסלוח בסופו של דבר. במקום לחכות קצת, לא לעודד ולא לקלל, להראות לו שאנחנו קהל מאוחד שלא מקבל את מה שעשה כדי שיבין, אוטומטית אנחנו מתחלקים לשניים כשצד אחד מקלל וצד שני מעודד רק כדי "להראות" לצד השני.

אנשים בלי שכל, שני הצדדים במיוחד הצד המעודד.

האמת, שהתחשק לי ממש לרשום תגובה עניינית ורצינית, אבל יש כאן אנשים שמוציאים את החשק לעשות את זה. אז בקיצור - תמשיכו לזרוע רעל איפה שלא חייבים, כאילו לא חסרות לנו מספיק צרות על הראש גם בלי לנפח כל סיפור.

אבל העיקר שאתם לוקחים דברים בפרופורציה. תהיו בריאים.

קהל של טיפשים. סבבה עשה זין כי קיללו אותו, אפשר לסלוח בסופו של דבר. במקום לחכות קצת, לא לעודד ולא לקלל, להראות לו שאנחנו קהל מאוחד שלא מקבל את מה שעשה כדי שיבין, אוטומטית אנחנו מתחלקים לשניים כשצד אחד מקלל וצד שני מעודד רק כדי "להראות" לצד השני.

אנשים בלי שכל, שני הצדדים במיוחד הצד המעודד.

נשבע ששער 13 הוא השער עם הכי פחות אינטיליגנציה, חוכמה והבנה בכל הקשור למכבי. פשוט יושבים שם חבורה של מטומטמים. כמובן שלא כולם, אבל כמות כזאת של מטומטמים בשער אחד, לא יצא לי לראות מעולם.

זה השער הכי מתסיס שיש, פעם הם שורקים בוז לאיווניר, ופעם מהללים אותו. פעם שרים לנימני ויום למחרת מקללים אותו. מעיזים לשרוק בוז לשירים שיש בשער 11 כאילו הם אלטרנטיבה למשהו וכאילו הם קורעים תגרון שלהם בשביל הקבוצה.

בקיצור חבורה של מטומטמים שלא שמים לב שבגלל השטויות שלהם והחוסר הבנה שבה הם לוקים, הם מפצלים את הקהל שלנו וגורמים כל פעם מחדש לריבים מטומטמים.

למה לעודד את לוגסי? תסתמו תפה. ואם תסתמו את הפה אז אנשים מ11 לא יזרקו עליו דברים ולא ישרקו לו בוז כקונטרה. למה העידוד הזה היה טוב? כדי להתגרות?

נשבר הזין מחלק מהאנשים שיושבים שם.

למען האמת, בנושא לוגסי אני לא אובייקטיבי, ואני לא מתכוון להכנס לכל העניינים עם הבוז של הקהל וכל זה.

הבן אדם אוהד מכבי כמוני וכמוך ואני אומר לך את זה מהיכרות אישית איתו.

הדבר היחידי שהוא היה מוכן להגיד לי אחרי הסיפור עם הזין לקהל זה שהוא מצטער על מה שעשה ושהוא מת לתת גול בדרבי ולרוץ לשער 11. תעשה עם זה מה שאתה רוצה, בשבילי הוא מכביסט אמיתי.

אז ההיכרות האישית שלך איתו לא משו בכלל

כי הוא ממש אבל ממש לא אוהד מכבי אז אל תספר סיפורים

והוא לא מכביסט בכלל

נשבע ששער 13 הוא השער עם הכי פחות אינטיליגנציה, חוכמה והבנה בכל הקשור למכבי. פשוט יושבים שם חבורה של מטומטמים. כמובן שלא כולם, אבל כמות כזאת של מטומטמים בשער אחד, לא יצא לי לראות מעולם.

זה השער הכי מתסיס שיש, פעם הם שורקים בוז לאיווניר, ופעם מהללים אותו. פעם שרים לנימני ויום למחרת מקללים אותו. מעיזים לשרוק בוז לשירים שיש בשער 11 כאילו הם אלטרנטיבה למשהו וכאילו הם קורעים תגרון שלהם בשביל הקבוצה.

בקיצור חבורה של מטומטמים שלא שמים לב שבגלל השטויות שלהם והחוסר הבנה שבה הם לוקים, הם מפצלים את הקהל שלנו וגורמים כל פעם מחדש לריבים מטומטמים.

למה לעודד את לוגסי? תסתמו תפה. ואם תסתמו את הפה אז אנשים מ11 לא יזרקו עליו דברים ולא ישרקו לו בוז כקונטרה. למה העידוד הזה היה טוב? כדי להתגרות?

אתה רציני?

העידוד ללוגסי התחיל אחרי שהוא קם להתחמם ושרקו לו בוז עוד שהוא יצא מהספסל, הגדיל לעשות מישהו ולזרוק עליו גם קולה..

אתה רציני?

העידוד ללוגסי התחיל אחרי שהוא קם להתחמם ושרקו לו בוז עוד שהוא יצא מהספסל, הגדיל לעשות מישהו ולזרוק עליו גם קולה..

רציני לגמרי. אין פה ויכוח של הביצה והתרנגולת. שמעתי טוב מאוד את העידוד ללוגסי לפני הבוז וזה הגיע בעיקר משער 13. אחרכך גם 11 הצטרף לעידוד.

אחי אתה אומר את זה בגלל שאתה לא שומע את שער 2...

אתה רציני?

העידוד והבוז התחילו לפני תחילת המשחק.

לי באופן אישי אין שמץ של מושג מה קדם למה.

העידוד והבוז התחילו לפני תחילת המשחק.

לי באופן אישי אין שמץ של מושג מה קדם למה.

העידוד.

אז ההיכרות האישית שלך איתו לא משו בכלל

כי הוא ממש אבל ממש לא אוהד מכבי אז אל תספר סיפורים

והוא לא מכביסט בכלל

היחידי שמספר סיפורים זה אתה. לא שכחתי את כל הרעל שאתה מנסה לפזר עליו. מעניין שעד לפני הפציעה שלו סתמת את הפה.

תמשיך להתנכל לו ובעזרת השם הוא יאכיל אותך וואחד כובע

היחידי שמספר סיפורים זה אתה. לא שכחתי את כל הרעל שאתה מנסה לפזר עליו. מעניין שעד לפני הפציעה שלו סתמת את הפה.

תמשיך להתנכל לו ובעזרת השם הוא יאכיל אותך וואחד כובע

לפני ה?פציעה? שלו לא סתמתי תפה אמרתי את אותם דברים שאני אומר עכשיו

ואיזה אינטרס יש לי להתנכל לו ולפזר רעל

ואם אתה אומר שהוא אוהד מכבי כמונו והוא מכביסט אז יש לך דימיון מפותח מאוד ואל תדאג הוא לא יאכיל אותי כלום ואנחנו עוד נראה מי צדק בסוף

לפני ה?פציעה? שלו לא סתמתי תפה אמרתי את אותם דברים שאני אומר עכשיו

ואיזה אינטרס יש לי להתנכל לו ולפזר רעל

ואם אתה אומר שהוא אוהד מכבי כמונו והוא מכביסט אז יש לך דימיון מפותח מאוד ואל תדאג הוא לא יאכיל אותי כלום ואנחנו עוד נראה מי צדק בסוף

אחי אם אתה מכיר אותו מהיכרות אישית בוא תפתח את הקלפים ותגיד מאיפה המידע הזה שיש לך עליו ומה האינטרס שלך ללכלך עליו ככה, כי אמרת שאין לו טכניקה ועקבתי אחריו בנוער ויש לו אחלה טכניקה והוא אפילו שם גול ביום חמישי, מ25 מטר בחיבור. כשלוגסי טוב הוא מזכיר את הקשרים האחוריים הטובים שהיו לנו ב20 שנה האחרונות.

אחי אם אתה מכיר אותו מהיכרות אישית בוא תפתח את הקלפים ותגיד מאיפה המידע הזה שיש לך עליו ומה האינטרס שלך ללכלך עליו ככה, כי אמרת שאין לו טכניקה ועקבתי אחריו בנוער ויש לו אחלה טכניקה והוא אפילו שם גול ביום חמישי, מ25 מטר בחיבור. כשלוגסי טוב הוא מזכיר את הקשרים האחוריים הטובים שהיו לנו ב20 שנה האחרונות.

נכון, הוא ממזר. ובשנה שעברה הוא היחיד שהשאיר חותם מבין הצעירים ששיחקו, וגם השנה פתח טוב עד שנחלש. אבל טל בנין הבא? בינתיים רחוק מזה. גם לא ודזינסקי.

האגו המגעיל של חלק מהקהל והצורך המתמיד לצאת "גברים אחושרמוטה" בפורום הם הגורמים לבוז המחריד שלוגסי זכה לו. אם חבר שלכם היה עושה לכם זין ואז היה מתנצל, לא הייתם סולחים לו? הייתם אומרים לו "החברות שלנו עכשיו במבחן?" תסלחו לי אבל זו התנהגות של אישה.

השתמשתי באנלוגיית החבר הטוב כי באנלוגיה הזו בדיוק השתמש נמני כשביקשו ממני לתאר מה הרגיש כשהקהל שרק לו בוז. אולי כדאי שתלמדו ממנו קצת.

האגו המגעיל של חלק מהקהל והצורך המתמיד לצאת "גברים אחושרמוטה" בפורום הם הגורמים לבוז המחריד שלוגסי זכה לו. אם חבר שלכם היה עושה לכם זין ואז היה מתנצל, לא הייתם סולחים לו? הייתם אומרים לו "החברות שלנו עכשיו במבחן?" תסלחו לי אבל זו התנהגות של אישה.

השתמשתי באנלוגיית החבר הטוב כי באנלוגיה הזו בדיוק השתמש נמני כשביקשו ממני לתאר מה הרגיש כשהקהל שרק לו בוז. אולי כדאי שתלמדו ממנו קצת.

"האגו המגעיל".. אולי זה היה האגו של לוגאסי שגרם לו לעשות זין לקהל?? והצורך המתמיד שלו לצאת גבר אחושרמוטה?

אני הייתי מאלה שפירגנו לו שהוא עלה מהנוער לבוגרים והחמאתי לו בפני כולם

לא מקובל בשום מקום בעולם ששחקן ועוד ילד שעוד לא קרע זוג נעליים יעשה זין לקהל שלו.. הוא צריך ללמוד בשביל שאחרים לא יעשו כמוהו

והוא בטח שלא חבר טוב ובטח שאל תשווה אותו לאבי נמני כי הוא בסה"כ ילד זין שעושה עונה ראשונה בבוגרים.. ולאבי שרקו בוז בלי שהוא עשה זין או אפילו משהו קרוב לכך..

"האגו המגעיל".. אולי זה היה האגו של לוגאסי שגרם לו לעשות זין לקהל?? והצורך המתמיד שלו לצאת גבר אחושרמוטה?

אני הייתי מאלה שפירגנו לו שהוא עלה מהנוער לבוגרים והחמאתי לו בפני כולם

לא מקובל בשום מקום בעולם ששחקן ועוד ילד שעוד לא קרע זוג נעליים יעשה זין לקהל שלו.. הוא צריך ללמוד בשביל שאחרים לא יעשו כמוהו

והוא בטח שלא חבר טוב ובטח שאל תשווה אותו לאבי נמני כי הוא בסה"כ ילד זין שעושה עונה ראשונה בבוגרים.. ולאבי שרקו בוז בלי שהוא עשה זין או אפילו משהו קרוב לכך..

כל מה שאתה אומר נכון. אבל חלאס הוא גם ביקש סליחה בטלוויזיה, גם אחרי הגל רץ לקהל לבקש סליחה. אני חושב שהוא הבין טוב מאוד את חומרת מעשיו. המסר הועבר חד וחלק. שחררו אותו.

כל מה שאתה אומר נכון. אבל חלאס הוא גם ביקש סליחה בטלוויזיה, גם אחרי הגל רץ לקהל לבקש סליחה. אני חושב שהוא הבין טוב מאוד את חומרת מעשיו. המסר הועבר חד וחלק. שחררו אותו.

אבל אתה טוען שזה לא בסדר מה שעשינו מההתחלה.. אז תחליט זה בסדר עכשיו אחרי שהוא הבין את חומרת מעשיו ובא לבקש סליחה או שזה היה בסדר גם קודם?

אבל אתה טוען שזה לא בסדר מה שעשינו מההתחלה.. אז תחליט זה בסדר עכשיו אחרי שהוא הבין את חומרת מעשיו ובא לבקש סליחה או שזה היה בסדר גם קודם?

אני טוען דבר אחד: הוא עשה משהו לא בסדר (למרות שאם היו אומרים לי מה שאמרו לו, הייתי מגיב בחומרה רבה יותר אבל לא ניכנס לזה בכלל). הוא קיבל את העונש שלו. הוא ביקש סליחה כמה פעמים. הגיע הזמן לסלוח לו וזהו.

יש לו גם טדי בר שלוחצים על הבטן שלו והוא מצפצף "Sorry" אותו הוא מחבק כל לילה?

לא רוצה חולצה מודפסת ולא רוצה שימצוץ לי את הזין. חלאס עם הגימיקים הזולים.

פשוט שישחק כדורגל וירכוש את האמון שלנו ע"י עבודה קשה והתמדה.

אין בחיים קיצורי דרך, עדיף שילמד את זה כבר בגיל צעיר.

אבל הבעיה לא מתחילה אצלו או אצל מוצצי הזרגים בקהל.

המקור שוכן בצוות המקצועי שזורק כל מיני "הגיע הזמן שיסלחו לו" בראיונות עיתונאיים.

עם כל הכבוד למוטי, שיתעסק בעניינים שלו. זה לא המקום שלו להגיד למי צריך לסלוח ועל מי צריך לכעוס.

גם ככה הוא יותר מדי מתעסק בשטויות האלה ולא רק בעניין לוגסי.

אם הוא באמת רצה לעזור למושיקו, הוא היה צריך להעניש אותו בועדת משמעת ולא להוציא אותו נקי.

שמע לא אני אמרתי לו לעשות את זה.

וואלה חבל אין לו אופי כמו יצחקי היה שם גול בא לקהל עושה עם האצבע שקט.

לפני הפציעה הוא היה שחקן ענק בעיני כולם אחרי הפציעה טיפה חושך אבל בכל זאת אמרו שהוא חזר מפציעה פה שם ואחרי מה שהוא עשה כולם אמרו גם ככה הוא התחיל לזייף סתם זבל לא מחזיק לו תופס ממנו,אבל הופ הינה שם גול לצורך העניין גם נתן משחק נחמד לא יותר והינה שוב הוא אצל חלק פה על גג העולם.

הרי בואו נחזור לנקודת ההתחלה בוא הוא עשה לקהל זיין שקיללו אותו או לא משנה מה היה שם למה דווקא אותו קיללו ספציפית? כי הוא לא מדבר עם אותם אוהדים ביום יום? כי הוא בשקט כל הזמן? למה לא יצאו על שחקנים אחרים שזרקו גם כן זיין?

האמת שאבי נמני, להבדיל אלף אלפי הבדלות, זו דוגמא שלא רציתי להעלות אותה.

אפילו שהוא לא עשה שום דבר נגד הקהל, שרקו לו בוז וקיללו אותו.

לכן, על אף האהבה העצומה שלי אליו, נמנעתי מלשיר לכבודו, על מנת שלא להתסיס סתם את האוירה.

אני תוהה, כמה מבין אלו שמטיפים מוסר לשורקי הבוז, באו בטענות כשאוהדים שרו "להיות איתך" ודיברו על להיות חכם, אתם פוגעים במכבי וכדומה.

הרי בואו נחזור לנקודת ההתחלה בוא הוא עשה לקהל זיין שקיללו אותו או לא משנה מה היה שם למה דווקא אותו קיללו ספציפית? כי הוא לא מדבר עם אותם אוהדים ביום יום? כי הוא בשקט כל הזמן? למה לא יצאו על שחקנים אחרים שזרקו גם כן זיין?

א. קיללו (כמעט) את כולם.

ב. הוא לא כל כך שקט.

ג. הוא מדבר עם לא מעט אוהדים או לפחות דיבר עד לפני האירוע.

אבל זה ממש לא קשור.

א. קיללו (כמעט) את כולם.

ב. הוא לא כל כך שקט.

ג. הוא מדבר עם לא מעט אוהדים או לפחות דיבר עד לפני האירוע.

אבל זה ממש לא קשור.

בסרטון שאז העלו שמעתי רק לוגאסי לוגאסי לוגאסי, אפילו פה בפורום היו כאלה שדיברו על זה קללות היו ולא היו.

עזוב שטיות, עטר עושה זיין לקהל, כמה מאותם אנשים פה יגידו מותר לו לא נורא לא קרה כלום הוא השאיר אותנו בתמונה שנה עברה מקום שלישי בלהבלההבלה? חצי מהאנשים לפחות יסתמו את הפה ולמה?

וואלה תקראו לי נאיבי, אבל כשילד בן 19 מאבד עשתונות ועושה זין לקהל, ואחר כך הוא ואנחנו אוכלים לו את הלב, זה יכול לגרור לשני מקומות, או לנתק, שאחריו הוא ישים עלינו זין ואנחנו נשים עליו ולא יהיה אכפת לו מהקהל, כי הוא מקבל קרדיט מהמאמן. וכשהוא יבקיע או שיבוא להשתיק אותנו או שילך למוטי. או שהילד יבין מה הוא עשה לא בסדר ויתנצל בתקשורת, ואני בטוח שהוא גם התנצל אישית בפני כל האוהדים שפנו אליו, ובהזדמנות הראשונה שתהיה לו ירוץ אלינו ויראה לנו כמה הוא אוהב אותנו וכמה הוא מצטער.

אם אתם עדיין בטוחים שהדרך היא לכבות את האהבה, תפדלו.