Jump to content

ברק לוי

גולם

Recommended Posts

בנס לא יצא היום עם זעזוע מוח.

עדיין צעיר, יש לו המון מה ללמוד,

אבל ללא ספק גדל לנו כישרון בשער.

אני פשוט מרחם עליו שיש לנו הגנה כזאת. זה לא מגיע לו.

מזנק לכל כדור, לא רואה בעיניים, מכביסט אמיתי.

דבר אחד מעצבן, למה שהוא תופס כדור הוא חייב להשמיט אותו ולתפוס שוב? כמטע חטפתי התקף לב היום.

היו פה עוד הודעות חוץ מההודעה שלך, כך שלא אליך הגבתי. ובאמת שבנושא הזה, להרחיב יהיה מיותר. פשוט להפסיק לקרוא לכל ילד בן 19 מכביסט/מנהיג/נשמה וכאלה. אח?כ כשמקללים בדיוק את אותם השחקנים, כתוצאה מטעות וחצי, זה נהיה מגוחך.

עריכה: ושלא יובן לא נכון, אין פה ביקורת מקצועית או טענה כלשהי כלפי ברק לוי.

אני אמנם לא בכושר אבל נראה לי שלכל התגובות שאחרי היו סייגים.

אף אחד לא מכתיר את ברק לפני שנוכל באמת להכתיר אותו.

כולם מודעים לעובדה שהוא עוד צעיר ושיש עוד מקום לשיפור.

ובכל זאת, יש לגיטימציה להעריך אותו על מה שהוא נותן (גם אם פה ושם הוא טועה, כמו כל שוער על הגלובוס).

שוער יציב שעושה את העבודה ואם ימשיכו לתת לו הזדמנויות וזמן יכול לצאת מפה שוער גדול.

רק בעיה אחת יש לו וזה השמטות, גם בנבחרת הנוער הוא השמיט המון ויש לנו מזל שהוא משתלט על הכדורים מהר וששחקני היריבה לא מספיקים להגיע לכדור.

פונטציאל אדיר, אבל לא יצא ממנו כלום אם לא ינהגו בו בסבלנות. אסור לשכוח שהוא עוד לא בן 19 אפילו.

הסבלנות מהקהל זה הדבר הכי חשוב. הוא מוכשר, אבל צעיר ועוד יעשה טעויות שיעלו לנו בנקודות - וזה בסדר. אסור לאבד את הראש כשזה קורה, להמשיך לעודד ולדחוף אותו גם כשיילך פחות טוב. פייטר אמיתי.

פוטנציאל ענק אבל אם אתם רוצים לקחת תארים אנחנו צריכים שוער טוב שיביא לנו נקודות, יש לנו עכשיו שתי שוערים, אף אחד מהם לא גרוע חס וחלילה אבל אחד מהם שוער די בינוני והשני כישרון צעיר אבל זה עדיין לא זה, אני אישית חושב שברק יהיה שוער העתיד של ישראל אבל כרגע בגיל 19 קשה לי לראות אותו מוביל אותנו לתארים, צריך לפחות שנה שנתיים כדי שהוא יבשיל.

אבל אם יש מישהו שאני סומך עליו זה שורה, מאמין שהוא יהפוך אותו לשוער ענק ואני עד עכשיו לא מבין איך ברק לא יצא עם זעזוע מח, הוא פשוט התאבד על כדורים.

הבעיה שגם אם אתה הולך על שוער צריך אתה לפחות צריך הגנת ברזל שתעמוד לפני ולצערי אין לנו משהו כזה, באמת שלא מגיע לו הגנת פח כזאת.

פוטנציאל ענק אבל אם אתם רוצים לקחת תארים אנחנו צריכים שוער טוב שיביא לנו נקודות, יש לנו עכשיו שתי שוערים, אף אחד מהם לא גרוע חס וחלילה אבל אחד מהם שוער די בינוני והשני כישרון צעיר אבל זה עדיין לא זה, אני אישית חושב שברק יהיה שוער העתיד של ישראל אבל כרגע בגיל 19 קשה לי לראות אותו מוביל אותנו לתארים, צריך לפחות שנה שנתיים כדי שהוא יבשיל.

אבל אם יש מישהו שאני סומך עליו זה שורה, מאמין שהוא יהפוך אותו לשוער ענק ואני עד עכשיו לא מבין איך ברק לא יצא עם זעזוע מח, הוא פשוט התאבד על כדורים.

אני מאמין שברק לוי יכול להספיק בשביל לקחת אליפות בליגה הזאת של השנה , אבל בוא נחכה לינואר ונראה מה יהיה.

שנה שעברה גנק לקחה את אליפות בלגיה עם ילד בן 18 בשער.

חטפנו 15 גולים ב5 משחקים אחרונים אם כל הכבוד להתאבדויות שלו הוא לא שוער שיביא לנו נקודות ובטח שלא אליפות, שוער בגיל שלו צריך להיות שנה שנתיים שוער שני תחת חסותו של שוער ברמה גבוהה שיוכל ללמוד ממנו. דוגמא? שוער כמו איינוגבה בדרבי שכחו מהפסד ההרמה בגול הראשון כל שוער ברמה יוצא לכדור ומאגרף אותו לאלף עזאזל. לסיכום עוד שנתיים שלוש ברק לוי יכול להיות שוער ענק אבל בנתיים חצי מהגולים שאנחנו סופגים שוער ברמה גבוהה לוקח אותם 

אנשים פה שוכחים שהוא עוד לא בן 19.

אז נכון הוא עדיין לא מביא לנו נקודות אבל הוא מציל אותנו מבושות ותבוסות.

אתמול הוא התאבד על כל כדור גם שהוא חטף בעיטות לראש, כיף לראות את המחוייבות והלחימה הזאת

עם הזמן הוא יהיה יציב יותר, והוא גם יביא לנו נקודות

אחרי הליצן (וליצנים מסוג אחר), סוף סוף יש לנו שוער ראוי. ברק הוא השקעה לטווח ארוך, ושוער מפוצץ בכישרון עם נוכחות מרשימה ובעיקר בלי פחד. לצערו, ההגנה שמלפניו מפקירה אותו יותר מדי פעמים. אני מאמין שהוא ימשיך וישתפר, ואני מאוד מרוצה מהיכולת שלו במשחקים האחרונים.

לדעתי, צריך לתת לו את הגיבוי בעולם כדי שיוכל לממש את הפוטנציאל שלו (ואם הוא יעבוד עם שורה אין ספק שהוא ימשיך להשתפר), כי האפשרות להרוויח שוער שהוא גם שחקן בית לכל כך הרבה שנים קוסמת מדי בכדי שנוותר עליה.

בגול השלישי ראיתי הגנה מאוד מפוחדת מהאפשרות שקווארסמה יבעט מ-20 מטר.

זה מראה חוסר בטחון בשוער.

מקווה שזה לא יפריע לו להתקדם, כי כרגע הוא לא נותן ערך מוסף, אבל הוא השקעה שווה לעתיד.

ה"ליצן" הלא הוא שטראובר היה מציל אותך ומביא לך נקודות (לצד טעויות מביכות, אני מסכים).

לא חיימוב ולא ברק לוי ברמה הזאת עדיין של להציל משחק.

ראינו את איינוגבה ואת אדל אפילו, שלא להזכיר את אניימה, שוערים שבכל משחק מצילים גול בטוח ולפעמים מחזיקים את כל הקבוצה.

לנו אין שוער כזה.

לשטראובר היו תקופות כאלה.

אבל חשוב להבין שכרגע אנחנו עם שני שוערים ששניהם לא טועים הרבה אבל גם לא מביאים נקודות.

לי אין ספק שעם שוער ברמת אניימה/איינובה או אפילו קאלה בעונה הטובה, היו לנו היום בקופה עוד 2-6 נקודות.

כי כל ה"גולים הטיפשיים" את חלקם שוער מצטיין היה לוקח.

שוב, לא ממעיט מערכם של חיימוב ולוי. אבל שניהם זה עדיין לא לגמרי זה.

לכן,

אם שואלים אותי החיזוק שצריך לבוא בינואר זה שוער, ותפסיקו לבלבל במח עם מגן שמאלי זה לא העמדה הקריטית במגרש ויש לנו 7 שחקנים ששיחקו בה וחלקם עשו את זה לא רע.(צ'קול זיו כהן ייני פאביצביץ מנשרוב וסבן).

זו לא עמדת מפתח ואפשר להסתדר שם עם מה שיש.

אם שואלים אותי החיזוק שצריך לבוא בינואר זה שוער, ותפסיקו לבלבל במח עם מגן שמאלי זה לא העמדה הקריטית במגרש ויש לנו 7 שחקנים ששיחקו בה וחלקם עשו את זה לא רע.(צ'קול זיו כהן ייני פאביצביץ מנשרוב וסבן).

זו לא עמדת מפתח ואפשר להסתדר שם עם מה שיש.

שמת לב לשמות שהבאת עכשיו? אתה באמת מאמין שזה פחות חשוב משוער כרגע?