Jump to content

מכבי - בשיקטאש

Guest Zokif

Recommended Posts

ראינו אתמול שחקן ברמה עולמית על הדשא (קווארסמה)

רואים שלוגסי חלם בלילות על היום שהוא יוכל לרוץ לקהל כמו שהוא רץ אתמול. הרבה זמן לא התרגשתי ממכבי ככה כמו ברגע הזה..

בקשר ללוגסי, כ"כ כואב לי עליו שאוהדים מקללים אותו ככה

הוא עשה דבר חמור מאוד אבל הוא התנצל ורואים שהוא מתחרט על מה שעשה.

חצי מהאנשים שמקללים אותו הם חבורה של סטייקים שאחרי הגול עודדו אותו אז עדיף שהם יסתמו.

ד"א השופט זיין אותנו אתמול (כרגיל) עם הרבה שריקות על רבעי פאולים לטובת הטורקים, וכמובן קווארסמה שהיה אמור להיות ביציע דקה 10.

קצת על הקהל - לא הגיוני ששחקן שלנו שוכב ברחבה בדקה ה-92 והם משחקים עם הכדור חצי דקה מבלי שהקהל שלנו יאכל להם את הראש.

זה היה חצי מעצבן.

מה שבאמת עיצבן היה שאנשים מחאו לקווארסמה כפיים בחילוף שלו אחרי שהוא פגע בלי כדור בשחקן שלנו והבקיע גול מלוכלך.

אנשים שנהנים לקבל בתחת, זה הכל.

מה קרה שם אחרי הגול של לוגאסי עם ניבלדו? עוד שניה הם הלכו מכות או מה?

לוגסי רצה לרוץ לקהל וניבאלדו עצר אותו מחשש שהקהל יזרוק חפצים/יקלל אותו.

זו לפחות הפרשנות שלי..

טרי טרי, המצאתי הרגע.

זו לפחות הפרשנות שלי..

טרי טרי, המצאתי הרגע.

הוא בא לרוץ לקהל ולנשק את הסמל, ניבאלדו לא נתן לו אז לוגאסי התחרפן.

זו לפחות הפרשנות שלי..

טרי טרי, המצאתי הרגע.

נראה לך? הם פחדו שהמסובב בראש הזה יעשה עוד תנועה מגונה :hooligan:

ניבלדו פשוט אסון לקבוצה. אחד השחקנים הטיפשים וחסרי המושג שנחתו כאן.

כאשר מדוניאנין לא משחק המעבר מהגנה להתקפה הוא יותר מהיר, הנעת הכדור יותר זורמת, זה מה שהיה לנו היום (לכל אלה שאמרו שהוא חייב להיות בהרכב).

שם המשחק הוא מהירות, רק שיביאו את היכולת הזאת לליגה.

כמעט שכחתי, בלם, מגן שמאלי וחלוץ בינואר.

סוף סוף מישהו שמבין עניין.

שיש לך את ברק על המגרש אתה לא צריך את מדו - אפילו עדיף לך שמדו לא שם, כי מדו דורש כדורים ואז כמו בכמה משחקים העונה ברק לא מעורב מספיק - הכל צריך לעבור דרך ברק בקבוצה הזאת !

יואב אני לא אומר שקווארזמה יותר טוב מרונאלדו, אבל הוא שחקן ברמה עולמית ואי אפשר לזלזל בכישרון שלו.

אני אישית חושב שהוא אחד הפספוסים הכי גדולים של העשור האחרון.

כישרון גדול, אין ספק. היו ימים שהוא ורונאלדו היו באותו מעמד.

קווארסמה שחקן אדיר.

ועדיין, אולי השחקן הכי מבוזבז שאני ראיתי

חוץ מרודי חדד כמובן

הגיע לפורטו (מהנוער שלה?!) לאחר הזכיה באלופות, אבל היה הכוכב שלה במשך 3-4 עונות ואליפויות. אינטר גמרה אותו. לא סתם זכה שם בתואר האלמותי "פח הזהב".

לא הייתי מתתחלף עם הטורקים האלה בחיים, איך אפשר להזדהות עם הקבוצה שלך ש90% ממנה פורטוגלים, צ'כים, גרמנים, סלובקים וזה בערך הסיפור של הליגה הטורקית.

עם כמה שהליגה שלנו חרא, אתמול מכבי שיחקה עם 5 שחקני בית, 4 זרים בסך הכל כשאחד מהם נכנס בלית ברירה והאחר התאזרח.. וזה בערך אומר הכל..

כן חוארסמה, לא סימאו, כן אלמיידה, עוד שנה והשחקנים האלה כבר לא יכולים לרוץ,

שיביאו אותם שנה הבאה, נתנקם. :yellow_cool1:

ד"א השופט זיין אותנו אתמול (כרגיל) עם הרבה שריקות על רבעי פאולים לטובת הטורקים, וכמובן קווארסמה שהיה אמור להיות ביציע דקה 10.

קצת על הקהל - לא הגיוני ששחקן שלנו שוכב ברחבה בדקה ה-92 והם משחקים עם הכדור חצי דקה מבלי שהקהל שלנו יאכל להם את הראש.

זה היה חצי מעצבן.

מה שבאמת עיצבן היה שאנשים מחאו לקווארסמה כפיים בחילוף שלו אחרי שהוא פגע בלי כדור בשחקן שלנו והבקיע גול מלוכלך.

אנשים שנהנים לקבל בתחת, זה הכל.

אתה קורא לזה אנשים שנהנים לקבל בתחת, אחרים יאמרו תרבות ספורט.

תלמד לפרגן לשחקנים גדולים שדורכים כאן, ואם לא תלמד להפסיד אז גם לא תדע לנצח.

בלי קשר לזה שאני לא מסכים איתך, התכוונת ברצינות לזה שלשער 13 ו-2 יש תרבות ספורט?

שחקן ענק.

רק תסתכלו על הוולה שהוא דפק.. אני בטוח שאם ייתנו לו 10 כאלה הוא ישים 8, עטר למשל שנחשב לשחקן מוכשר ישים אולי אחד.

לא יאמן ששחקן כזה נרקב בליגה הטורקית בעוד שחקן כמו בניון למשל משחק בארסנל.

השחקן הגדול הזה היה צריך לקבל כרטיס אדום בדקה העשירית על פגיעה ללא כדור

עם כל הכבוד לקוארסמה, עם כל הכשרון הענק שלו, הוא קוקסינל רציני, לא סתם הוא לא הצליח בשום קבוצה מלבד פורטו, למה בצ'לסי ואינטר לא קיבלו אותו?

הוא כישלון בסופו של דבר, שחקן שמגיע לבשיקטאש ומשחק כמו שצריך זה לא שחקן שיגיע לצ'לסי (או ארסנל כמו שרשמו פה) וישחק כמו שצריך.

שחקן ענק.

רק תסתכלו על הוולה שהוא דפק.. אני בטוח שאם ייתנו לו 10 כאלה הוא ישים 8, עטר למשל שנחשב לשחקן מוכשר ישים אולי אחד.

לא יאמן ששחקן כזה נרקב בליגה הטורקית בעוד שחקן כמו בניון למשל משחק בארסנל.

צריך פייס בחיים.

חחחח אני רואה תקציר גול השלישי טעות איומה של עטר קיבל כדור פשוט איבד והיה שער.

רק אני מת לדעת באיזה שיטה מוטי אמר לשחקנים שעולים לשחק?על איזה שיטה הוא הכין אותם במהלך השבוע?ואם הטורקים ומאמנם לא פראיירים מוחלטים-הם תוקפים רק על הצד הימני שלהם כי בפעמים שהם כן עשו את זה,לא היה שחקן שיעזור לקלמי אולי למעט עטר באיזה פעם-פעמיים,דפק איזה גליצ' וכולם עפים עליו אבל שיהיה..רק אני מת לדעת מי היה צריך לסגור את השחקן ששלח מסירה על 40 מטר בגול הראשון?נראה כאילו גם השחקנים לא יודעים..תראו בתקציר איזה שטח יש לו ולא אלברמן שמתקרב אליו צריך לקבל אותו..

עלינו 4-4-2? עלינו 4-3-3?עלינו 4-5-1?באמת שלא היה ברור,כל פעם זה נראה אחרת..איפה עמידה טקטית נכונה של קבוצה שיודעת מה היא רוצה מעצמה?גם באותו גול נהדר של קוואסרמה-הכדור מגיע לשחקן בפינה,ורד סוגר אותו,שרן מחפה עליו וסאבו אמור להיות עם החלוץ שנמצא שם ברחבה וכמובן גם קלמי סוגר אלכסונית כמו שלמדנו בילדים..וקשר אחורי אחד צריך להיות בין הבלמים כשהכדור בצד וקשר אחורי אחר צריך לצמצם לאיזור ה16 מטר..אלברמן היה 50 מטר מהשער באותו רגע ולא באשמתו-כי אף אחד לא יצא לסגור את אותו שחקן שנתן מסירה על 40 מטר..ופונצץ שדפק ספרינט כדיי לצמצם עם ההגנה נכנס בלי סיבה לעמוד בעירבובייה וצפיפות יחד עם שרן וסאבו בזמן שבפועל יש שחקן אחד בתוך הרחבה..שימו לב בתקציר-שני שחקנים פנויים על ה16,עם כל הכבוד לשער הענק-מכבי עומדת כמו קבוצת ילדים(אלה שאימנתי עומדים טקטית נכון יותר).

בגול השני כהרגלנו שחקנים לא באמת ממשיכים עם השחקן שהם צריכים לשמור-תודה רבה קלמי סבן על המחוייבות וההתאבדות כדיי שהשחקן שאתה שומר לא ינגח לשער(אותו שחקן שהבקיע אפילו לא התרומם לכדור כן?)

ומבחינה התקפית-הגולים שלנו מקריים,גם הגול של שרן וגם הפצצה של לוגסי-זה לא איזה מהלכי כדורגל יפים או דברים כאלה אבל אנחנו אוהבים להיות בטירוף ולצפות לקוות..הכישרון מספיק לפעמים,אבל לא תמיד..לא הייתי נגד מוטי מעולם וגם לא אקלל אותו כי בסה"כ אנחנו קבוצה מאוד לא יציבה לדעתי,אולי באשמתו אבל סיימתי עם לקלל מאמנים..מה שצריך לקרות קורה:) עטר וקולאוטי עושים בערך את אותה תנועה כל הזמן כל הזמן כל הזמן,במקום שיעשו תנועה לכיוונים נגדיים וכ'ו ושאחד עושה תנועה לקבל כדור אז השני צריך לעשות את התנועה לעומק למלא את המשבצת של החלוץ שזז..גם כן היה לנו מתפרצת של 3 שחקנים ואף אחד לא עושה תנועה,לא מנסה לשנות כיוון..אחד עם הכדור מתקדם,שניים אחרים רצים בצד שלהם ומקווים לטוב..לפעמים גם יוצא טוב ואנחנו בטוחים שמכבי אימפריה,מה שמצחיק בכל הסיפור הזה..אבל בפועל לצאת להתקפה מתפרצת כמו שצריך הם לא יודעים ורואים את זה פעם אחרי פעם..

אין יש דברים שמכבי לוקה בהם בבסיס שלה ואנל'א בטוח שתקופה כזו או אחרת היא הסימפטום לזה..אבל ברגע שאתה כאוהד מבין את זה-זה גורם לך להתעצבן פחות וזה מה שחשוב..עוד עונה נכזבת,לגיטימי..