Jump to content

מכבי - בשיקטאש

Guest Zokif

Recommended Posts

יצחקי עולה בסוף לשחק :)

הרכב מכבי ת"א: ברק לוי, עומר ורד, שרן ייני, סאו פאביצ'ביץ', קלמי סבן, רוברטו פונצ'ץ, גל אלברמן, גיז'רמו ישראלביץ', ברק יצחקי, אלירן עטר, רוברטו קולאוטי.

יאללה יצחקי יוסיף לנו קצת יצרתיות.

אני מאמין שבמחצית או דקה 55~60 ככה יוציאו אותו בשביל לא להעמיס עליו יותר מידי.

לפי מה שאומרים גם אלברמן יוחלף במהלך המשחק בשביל שיוכל לשחק גם נגד הפועל חיפה. (מה הקשר לא הבנתי כי שחקן מקצועי צריך להיות מסוגל לשחק גם היום 90 דק' וגם נגד הפועל חיפה 90 דקות)

יוצא מעודד. מלכתחילה אמרנו שאירופה רק בונוס. קצת כמו משחק אימון - יותר חשובה היכולת מהתוצאה... המשחק הזה יכול לעזור לנו מאוד לקראת חיפה.

איזה מנטליות יש לנו. 4 גולים אנחנו סופגים בתוספת זמן, ב2 המשחקים האחרונים. בסך הכל שיחקנו טוב, בין היתר בזכות הנוכחות של אלברמן ויצחקי. כשרוצים איווניר אז מציגים יכולת מעודדת שתספיק לנו לבאות בליגה, תמשיך עם הרכב קבוע בלי זעזועים ונראה את ההגמוניה פורצת כמו בשטף שלנו בהתחלה. המשחק סימל שיש לנו מה למכור, ואם איווניר ישכיל להבין איך להשתמש בצעצוע נצא מהבוץ.

אם היינו משחקים ככה נגד הפועל אז הם היו מקבלים 5 חתיכות לרשת.

שיחקנו היום טוב , ואל תשכחו את ההחטאה של 100% גול של קולאוטי

אז מה, בונוס בונוס אבל עדיין דקה אחרונה של המשחק לקבל גול.?? מעצבן!!

עוד מעט תכעס עליהם על זה שהם לא התפרקו, היה הרבה פחות מעצבן בטח.

פונצץ שחקן חלש מאוד, אין שום סיבה להעדיף אותו על מדוניאנין, 2 גולים עליו (הראשון והשלישי).

ישראלביץ שוב לא נותן גול\מסירה לגול ברגע האמת, חוץ מזה רק איבד כדורים.

סבן כרגיל אחראי על גול נגדנו (השני) ולא עובר בכלל את החצי.

ההבדל היום כמו במחצית השנייה בדרבי אלו יצחקי הפאנטסטי ואלברמן המצויין, גם ורד היה טוב מאוד והזכיר את ההופעות מתחילת העונה. עטר לא שווה כלום באגף.

זאת התעללות מה שעוברים האוהדים.

לחטוף משחק אחרי משחק גולים בדקות הכי כואבות .

משחק די טוב אפילו טוב מאד של מכבי, שיביאו את היכולת הזאת לליגה כבר...

*תגידו המדענים כבר עלו על השיטה איך לשכפל בני אדם? חייבים לעשות 2-3 שיכפולים לייני, הלוואי כל ההגנה שלנו הייתה בנויה משחקנים כמוהו.

אני כבר לא יודע איפה אני מעדיף אותו, בתור בלם או בתר מגן שמאלי, הוא פשוט עושה הכל על הצד הטוב ביותר, איך שהוא עבר לעמדת המגן ישר הייתה תפנית חיובית.

הבעיה שניבאלדו מכר אותנו לכושים, הבנאדם פשוט מחרב לנו תמשחקים אין לי מושג אם זה בגלל חוסר בטחון או שהוא באמת חסר יכולת, לא מספיק היכולת הוא גם פצע לנו את אלברמן הוא כזה שחקן שלומיאלי.

*ברק יצחקי מלך כל פעם שכדור מגיע אליו קורים דברים טובים , אין לנו עדיין כושר ל 90 דקות בדקה 60 הוא כבר לא ממש הורגש, אבל אין ספק שהוא באנקר בהרכב.

*עטר בתקופה לא משהו מבחינת כיבושים, מקווה שיצא כמה שיותר מהר מהבצורת.

*קולואטי היה חייב לגמור תמשחק עם מינימום צמד, לא יודע מה קרה לו במשחקים האחרונים אבל הוא ממש לא חד ולא מרוכז.

*אלברמן נהדר חייב לפתוח בהרכב למרות הגול של לוגסי, לוגסי לא מצליח להחזיק תאמצע הכל נראה ממש מבולגן.

*פונצץ ממש חלש באמצע , או שיהיה בלם או כלום לא מבין במה הוא תורם בדיוק באמצע.

*ישראלביץ עם כל ההערכה שלי אליו על המקצוענות והלחימה הוא ממש לא מתאים לנו, הוא משחק בתפקיד שאמרו לייצר מצבים והוא פשוט לא תורם בכלום חוץ מלמסור כדור אחורה, היה לו מצב שהוא אחד על אחד עם השער ובמקום לבעוט הוא מנסה למסור.

תגידו המדענים כבר עלו על השיטה איך לשכפל בני אדם? חייבים לעשות 2-3 שיכפולים לייני, הלוואי כל ההגנה שלנו הייתה בנויה משחקנים כמוהו.

אני כבר לא יודע איפה אני מעדיף אותו, בתור בלם או בתר מגן שמאלי, הוא פשוט עושה הכל על הצד הטוב ביותר, איך שהוא עבר לעמדת המגן ישר הייתה תפנית חיובית.

הבעיה שניבאלדו מכר אותנו לכושים, הבנאדם פשוט מחרב לנו תמשחקים אין לי מושג אם זה בגלל חוסר בטחון או שהוא באמת חסר יכולת, לא מספיק היכולת הוא גם פצע לנו את אלברמן הוא כזה שחקן שלומיאלי.

ברק יצחקי מלך כל פעם שכדור מגיע אליו קורים דברים טובים , אין לנו עדיין כושר ל 90 דקות בדקה 60 הוא כבר לא ממש הורגש, אבל אין ספק שהוא באנקר בהרכב.

עטר בתקופה לא משהו מבחינת כיבושים, מקווה שיצא כמה שיותר מהר מהבצורת.

קולואטי היה חייב לגמור תמשחק עם מינימום צמד, לא יודע מה קרה לו במשחקים האחרונים אבל הוא ממש לא חד ולא מרוכז.

אלברמן נהדר חייב לפתוח בהרכב למרות הגול של לוגסי, לוגסי לא מצליח להחזיק תאמצע הכל נראה ממש מבולגן.

בדיוק אמרתי לחבר היום שחבל שאי אפשר לשכפל את ייני ולשים ארבעה ממנו בהגנה.

ועכשיו ברצינות... ייני, סאבו, אלברמן, יצחקי, עטר, קולאוטי. כשהם בריאים, אסור להם לזוז מההרכב, פשוט אסור.