Jump to content

הלוואי ויקרה - מחשבה להחזיר את בן חיים הביתה

נועם שוהם

Recommended Posts

אני חושב שזו אופציה ללא ספק

בן חיים כבר לא יחזור לפריימיר ליג לפי דעתי והוא כבר מתבגר

שיחזור לקדנציה שנייה שירן וטל בן חיים בלמים וואלה חלום

אם בנבחרת הוא מרגיש אלוהים, אני לא רוצה לחשוב עם כמה אגו הוא יבוא למכבי ועם האף בשביל החלב... מרתיע.

נסלח לו על זה, בכל זאת הוא היה ילד ומאז עבד דבר או שניים בקריירה.

חשיבה עקומה.

ילד בן 18 עולה לבוגרים.

עושה רעש שהוא רוצה לבעוט פנדל ובלה בלה בלה מקשקש ומפוצץ באגו ומתנהג כמו ילד קטן.

עכשיו ה"כוכב" שמחמם לרוב כיסאות ביציע יחזור לכאן אחרי שהוא רב עם הקפטן של הנבחרת, דמיין מה הוא יעשה כאן...

בלם ענק, אבל אופי לא משו.

חשיבה עקומה.

ילד בן 18 עולה לבוגרים.

עושה רעש שהוא רוצה לבעוט פנדל ובלה בלה בלה מקשקש ומפוצץ באגו ומתנהג כמו ילד קטן.

עכשיו ה"כוכב" שמחמם לרוב כיסאות ביציע יחזור לכאן אחרי שהוא רב עם הקפטן של הנבחרת, דמיין מה הוא יעשה כאן...

בלם ענק, אבל אופי לא משו.

חוצפה חיובית זה אחד הדברים הכי חשובים בכדורגל.

בגלל זה הוא הגיע לאן שהוא הגיע.

נכון שבאותו רגע בתור אוהד אתה אומר לעצמך מי זה הילד זין הזה אבל אני אוהב שחקנים כאלה עם ביצים שלא מפחדים מאף אחד.

זה עדיף על שחקנים כמו בוזגלו שמפחדים להכנס למגרש.

לא רוצה אותו.

לא מסוגל לשכוח את הפנדל בכפ"ס...

נו באמת מה יהיה איתך? טוב שלא לקחת אירוע שקרה שהוא היה בן 18?

בכל מקרה, הבלם הישראלי הכי טוב היום, אין ספק שאם אפשר, הוא רוצה ובגבולות השכר האיכשהו נורמאלי, שיבוא עוד היום.

חוץ מזה, שהוא מכביסט בכל רמ''ח איבריו

נו באמת מה יהיה איתך? טוב שלא לקחת אירוע שקרה שהוא היה בן 18?

בכל מקרה, הבלם הישראלי הכי טוב היום, אין ספק שאם אפשר, הוא רוצה ובגבולות השכר האיכשהו נורמאלי, שיבוא עוד היום.

חוץ מזה, שהוא מכביסט בכל רמ''ח איבריו

אז זהו, שאני לא חושב שהשכר יהיה בגבולות הנורמל מבחינתנו, או לפחות מה שאנחנו מנסים לייצר.

רגיל כבר כמה שנים לקבל בליש"ט ושכר מעביד באנגליה הוא הרבה פחות נורא מזה שנוטל על עצמו המעסיק בישראל, מה שיהפוך את העסקה שלו ליקרה יקרה.

יגיע לפה עם המון ציפיות ומשכורת בשמיים, לא ממש משחק ולא ממש בכושר. הציפיות התנצפו ותיהיה לנו עוד בעיה על הראש. צריך להגיע בתנאים מאוד מסוימים תוך הבטחה שהציפייה ממנו והרצון שהוא כביכול "יחזיר" לנו על הכסף שהוא מקבל, לא תתקיים.

לא מספיק לכם הבעיות החברתיות שיש עכשיו אתם רוצים עוד ?

בעיות חברתיות תמיד היו, ותמיד יהיו.

איך אומר אלי אחונה? זה קרה, זה קורה וזה ימשיך לקרות.

לא רק במכבי - גם בחו"ל, ההבדל כשמנצחים זה לא מעניין אף אחד, כשמפסידים כל החרא יוצא לתקשורת.

אם בן חיים מגיע - חלום.

לא מאמין שהוא יבוא בפחות מהמשכורת שקולאוטי מקבל (650 אלף יורו) ואולי אפילו הוא ירצה יותר, ואני גם לא מאמין שגולדהאר יכניס את היד לכיס בשביל לשלם עוד פעם סכום כזה.

ילד חרא לא צריך אותו

ועזבו את זה שאם הוא יבוא כמה כסף הוא ידרוש ועם איזה אגו הוא יבוא

ובאמת נראה לכם שהוא יבוא ובאמת יתן את הנשמה שלו כל משחק

חחחחחחחחח קהל מצחיק שחקן שטועה שוחטים אותו ואחרי כמה זמן שוכחים מהם ובטוחים שהוא השחקן המושלם

ייני, בן חיים, מגן שמאלי זר(הלוואי שגולדהאר יפתח את הכיס), מחזירים את כחלון ומסבים אותו להיות מגן ימני ובאמא שלי שיש לנו תהגנה הכי מפחידה שיש.

ייני, בן חיים, מגן שמאלי זר(הלוואי שגולדהאר יפתח את הכיס), מחזירים את כחלון ומסבים אותו להיות מגן ימני ובאמא שלי שיש לנו תהגנה הכי מפחידה שיש.

יש פה איזה ציניות שלא הצלחתי להבין?

מה רע בורד?

יש פה איזה ציניות שלא הצלחתי להבין?

מה רע בורד?

לא רע בכלל. שיהיה מחליף או חלק מהרוטציה עד שיסגר על עצמו בתור שחקן. אם באמת ההרכב המתודי שלי יצא לפועל, אז ואללה מחליף כמו כחלון או כמו ורד זה חיזוק משמעותי להרכב ועושה לך סגל הגנתי מצויין. אבל כרגע הכל דיבורים באוויר(שזה תמיד כיף).

לא רע בכלל. שיהיה מחליף או חלק מהרוטציה עד שיסגר על עצמו בתור שחקן. אם באמת ההרכב המתודי שלי יצא לפועל, אז ואללה מחליף כמו כחלון או כמו ורד זה חיזוק משמעותי להרכב ועושה לך סגל הגנתי מצויין. אבל כרגע הכל דיבורים באוויר(שזה תמיד כיף).

חשבתי שאתה ציני בגלל השנאה (המובנת) לכחלון על מה שעשה,וממה שהצלחתי להבין מההודעות שלך אתה אחד שחשוב לו הדברים האלה.

אבל ברמה המקצועית,איך חשבת עליו כמגן? מתי אי פעם הוא שיחק בתפקיד הזה?

חחחח איך כל ינואר\קיץ זה קורה מחדש.

יש לנו את ניבאלדו סטרול זיו וסבן, הגנה מפחידה. באמת מפחידה.