Jump to content

רדיוס וקנס של 33 אש"ח על "אירועי הדרבי"

itanar

Recommended Posts

לא בטוח, לפני שנתיים קיבלנו רדיוס ואירחנו את סכנין בקריית אליעזר, אי אפשר לדעת.

אבל עזבו באמת צריך להפעיל ולעשות הכל כדי שיבטלו תעונש הזה.

לא אירחנו את סכנין בחיפה הם אירחו אותנו בחיפה בגלל שדוחא לא היה מאושר עדיין, זה היה במחזור ה4 של עונת 2008/09...

עכשיו בתוכנית הספורט אמרו שהרדיוס יתקיים כנראה בקריית אליעזר כי לפי התקנון זה צריך להיות 30 קמ צפונה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח רציני?

ואם ק"ש מקבלת רדיוס? היא מאחרת בלבנון?

ההתנהלות של המועדון הזה פשוט בושה, אני כבר לא מאשים את ההתאחדות.

אבנר טוויטו?! אתם רציניים? אותו אתם מביאים לדיונים? חוץ מלהרים קרש ולרוץ אחרי אוהדים באימון הוא לא יכול לעשות כלום האפס הזה...

איפה התגובה, איך מקרקסים אותנו כל פעם מחדש?

כל מה שקורה במועדון הזה מתחיל מלמעלה.

אשכרה לא הבנתי מה שולחים את טוויטו.

בכל מועדון נורמלי שולחים את המנכ"ל (בהפועל - אוסידון , בחיפה - צ'יזק).

אצלנו אין מנכ"ל , אז אם שולחים מישהו אז לפחות לשלוח את הדובר עופר הזה, אני בטוח שהוא יכול לעשות עבודה טובה יותר מטוויטו.

גורם בהנהלה: "חבל מאוד שאוהדים לא ידעו להעריך את מה שעשו בשבילם ובמקום זה גרמו לנו לשלם קנס גדול. עכשיו, במקום לתת להם כסף לאביזרי עידוד, ניאלץ לממן את האירוח באצטדיונים מרוחקים".

לא יודע מי זה, אבל אתה בן אדם קטן.

גורם בהנהלה: "חבל מאוד שאוהדים לא ידעו להעריך את מה שעשו בשבילם ובמקום זה גרמו לנו לשלם קנס גדול. עכשיו, במקום לתת להם כסף לאביזרי עידוד, ניאלץ לממן את האירוח באצטדיונים מרוחקים".

שהבן זונה שמוציא הודעה כזאת לתקשורת יזדהה, פשוט מסריח כבר מה שקורה במועדון הזה.

כן, האוהדים אשמים, נכון מאוד.

במקום לעמוד מאחוריי האוהדים שבאמת באמת באמת לא עשו שום דבר הפעם, בטוח שאם עשו, זה הרבה, הרבה, הרבה פחות גרוע מכל שירי השואה של הפועל, הם יוצאים נגד הקהל.

שכמובן ברובו, יותר נכון 99.9999% ממנו לא עשו כלום.

הניהול במועדון הזה מסריח יותר מידי, נשבר כבר, לפעמים זה גורם להתגעגע לימים של לוני עם כמה שזה עצוב, מה השתנה מאז?

פחחח אני מניאק אם עופר רונן הפולטיקאי המזדיין הזה לא כתב את זה: "בעצם, התפאורה לדרבי עלתה לנו 30,000 ש"ח. אנחנו מקווים שהקהל יגיע למשחק הרדיוס. חבל שבמקום להשקיע באביזרי עידוד, האוהדים שלנו יצטרכו להשקיע בדלק".

חתיכת מזדיין הרדיוס הזה נפל בגלל הניהול הדפוק שלכם, אתה תממן לי את הדלק מבלומפילד.

כוסאימא שלו זה בטח עופר רונן הנחש, זבל מסריח

כרגיל 1 - נתנו לנו עונש על משהו שעובר בשקט אצל חיפה והפועל.

כרגיל 2 - היה ברור שאיכשהו יהיה עונש הזוי כדי שכמיטב המסורת נפסיד את בארסה - ריאל.

פחחח אני מניאק אם עופר רונן הפולטיקאי המזדיין הזה לא כתב את זה: "בעצם, התפאורה לדרבי עלתה לנו 30,000 ש"ח. אנחנו מקווים שהקהל יגיע למשחק הרדיוס. חבל שבמקום להשקיע באביזרי עידוד, האוהדים שלנו יצטרכו להשקיע בדלק".

חתיכת מזדיין הרדיוס הזה נפל בגלל הניהול הדפוק שלכם, אתה תממן לי את הדלק מבלומפילד.

התפאורה לדרבי עלתה להם הרבה יותר, המשכורות של השחקנים שהושפלו הן הרבה יותר גבוהות מ-30,000

שיילך להזדיין הבנאדם שאמר את זה ושהמשכורת שלו תלך על כימותרפיה

איזה גועל נפש מנהל את הקבוצה שלנו

מי זה לעזאזל כל ה"גורמים בהנהלה" או "מקורבים".

חלאס, התקשורת מחפשת כותרת, לא צריך להתרגש מכל כותרת מזורגגת.

אני היחיד שמפריע לו הקטע שהשחקנים של הפועל חגגו ב11?

את מי בדיוק הם מנסים לחנך?

הרי אם קולאוטי או עטר היו חוגגים מול שער 5 לא היו זורקים כלום? מה זה השטויות האלה

מר. גורם בהנהלה- אני אומר לך את זה בתור בן אדם פרטי והדעה שלי תקפה רק לגבי עצמי-

לא מעוניין בציוד עידוד שבא מהכסף המסריח שלכם, לא רוצה לקבל אביזרי עידוד ממלשינים שמסגירים אוהדים למשטרה על רימון מסכן באימון לפני דרבי... אה וכמובן שכאות הערכה מרחיקים אותו מהמשחקים.

אז תודה רבה לך מר גורם, לא צריך את הטובות שלך.

אם מענישים 10,000 אוהדים בגלל חמישה

אז לפי ה"היגיון" אם צריך רדיוס של 30 ק"מ - אני נוסע לאיצטדיון ר"ג ועושה עיקוף בדרך, כך שהמרחק יהיה 30 ק"מ (דרך יבנה). תופס?

אני היחיד שמפריע לו הקטע שהשחקנים של הפועל חגגו ב11?

את מי בדיוק הם מנסים לחנך?

הרי אם קולאוטי או עטר היו חוגגים מול שער 5 לא היו זורקים כלום? מה זה השטויות האלה

והנה עוד סיבה שטוויטו לא ציין בבית הדין.

איפה ההנהלה של מכבי? הם לא היה במשחק??

קנדה וידין שרים שירי נאצה אחרי המשחק עם הקהל.

וכל מי שהיה במשחק ראה שאחרי השער הראשון שלהם אלרואי כהן ושוקו התגרו בקהל וחגגו עם הפנים לקהל,שאר הקבוצה רצו לאמצע והם משכו אותם לכיוון שער 11.

רואים את זה ב2:03 +- בכל תקציר.

למה לא משתמשים בזה,למה לא מביאים אלף דוגמאות שהפועל זרקו דברים ויצאו בלי עונד ובלי עונש על תנאי,בשביל מה הם מקבלים כסף-בושה.

האוהדים לא אשמים בזה שהאוהדים זרקו כוסות?

האוהדים לא אשמים בזה שהאוהדים זרקו כוסות?

לא, האוהד אשם בזה שהוא (לא הם, לא אוהדים, הוא) זרק כוס.

אבל העיקר שכבר קיבלתם את העונשים האלה כמובן מאליו במקום להילחם נגד העונשים המטומטמים האלה תילחמו נגד למה אני כן והוא לא....

אחרי זה אל תתפלאו שזה ילך ויחמיר

קיצר

טדי

אני מניאק אם הם נתנו לחברי השחקן אפילו אגורה בשביל תפאורה לדרבי

אני מניח שהם דיברו על ה"אביזרי עידוד " שהם הביאו.

לא, האוהד אשם בזה שהוא (לא הם, לא אוהדים, הוא) זרק כוס.

אבל העיקר שכבר קיבלתם את העונשים האלה כמובן מאליו במקום להילחם נגד העונשים המטומטמים האלה תילחמו נגד למה אני כן והוא לא....

אחרי זה אל תתפלאו שזה ילך ויחמיר

אולי במקום להילחם בהתאחדות להתחיל להצביע על אותם האוהדים שיראו זורקים למגרש?