Jump to content

הטוב הרע ואמא שלכם זונה

טוני

Recommended Posts

הלוואי עלינו 4 שנים נצחונות ושידעו כל פעם את התפאורה, את ההרכב, את המספר תעודת זהות והכרטיס אשראי מצידי

הלוואי שאני אדע מי אתה.

שער 5 מציג:

show_big_0097620001273128487.jpg

למה כל דיון פה חייב להיגרר לביתריזם קללות ולאיומים?

אני כבר בין 4-5 שנים קורא בפורום הזה ופעם זה לא היה ככה.

חבל :(

ולנושא: לא שזה מנחם אבל זה בהחלט נחמד

להתדיין בפורום הזה זה כמו להיות בתולה באורגיה עם שחורים

אתה יודע שזה יכאב, אז כדאי שתביא הרבה וזלין.

הכל בעיניי המתבונן. כמו שמישהו מהצד יגיד שכדורגל זה משחק ילדותי, כמו שאני אגיד שאתה בן זונה, זה הכל בעיניי המתבונן.מבין?

חחחחחחחחח הרגת אותי

פעם זה היה יותר גרוע אל תרשום סתם

וכל דיון שבו יהיה משתמש שיתגרה, לא יכבד או יזלזל באחרים בצורה מכוערת כזאת אותו אדם יקבל קללות.

אתה קורא לזה בית"ריזם? אז שיהיה בית"ריזם. שכחת את הימים שכתבת בפורום למה אנחנו לא הולכים למלון של הקווקאזים ומזיינים אותם מכות על מה שהם עשו באימון של מכבי, או שכתבת איזה טמבלים שאוהדי מכבי לא עושים כלום לאלו שמתגרים בהם וכו'...

אבל העיקר שתרגיש טוב עם עצמך.

אני כתבתי את התגובה כיוון שאם לא הייתי יודע שמדובר בנושא על גילוי תפאורה של הפועל הייתי חושב שזה חגיגות הניצחון בדרבי. כל הכבוד על התפאורה, על המודיעין שלכם אבל לטעמי כל זה חסר משמעות ברגע שאנחנו המושפלים בתאכלס. ואני לא מוצא בזה נחמה. אבל אולי זה רק אני...

אני כתבתי את התגובה כיוון שאם לא הייתי יודע שמדובר בנושא על גילוי תפאורה של הפועל הייתי חושב שזה חגיגות הניצחון בדרבי. כל הכבוד על התפאורה, על המודיעין שלכם אבל לטעמי כל זה חסר משמעות ברגע שאנחנו המושפלים בתאכלס. ואני לא מוצא בזה נחמה. אבל אולי זה רק אני...

אני אגיב וזו תהיה הפעם האחרונה שאתם ממשיכים את ההתדיינות המטומטמת הזו בנושא הזה ומלכלכים אותו בשטויות חסרות הטעם שלכם.

כמו שסויר רשם, יש חבר'ה, לא הרבה, מעטים, ממש מעט חברי ארגון שלפני כל דרבי עובדים שבועות על התפאורה, עובדים ימים ולילות, עובדים כל הלילה בקור כמו מסכנים בשביל שנוכל לבוא לדרבי ולתת גב ומוטיבציה לשחקנים בכל דרך אפשרית ולהתפאר בתור קהל בתפאורה צבעונית ועוצמתית, מלבד האגו והצבעוניות והניסיון שלנו להחדיר מוטיבציה ואדרנלין ואולי בחלק מהמקרים מסר לשחקנים אין לנו ניסיון לעשות שום דבר אחר עם התפאורה.

אין ספק שזה חסר טעם וחסר כל התעסקות ברגע שהקבוצה שלנו לא מניבה תוצאות אבל יש הבדל בין הצד המקצועי לבין היציע.

מה אתה חושב שזה שהפסדנו זה לא מזיז? יש בפורום הזה עוד 20 נושאים ששמה בכינו על הדרבי. נושא אחד מעיד על משהו?

מה הקשר בין הדברים? מישהו אמר שהקונטרה הזאת יותר חשובה מהתוצאה?

עכשיו אחרי ההודעה שלי, אחרי ההודעה של סוייר ושאר החבר'ה, אם באמת לא הבנת זה או שאתה טיפש או שאתה סתם מנסה להעלות פה לאנשים על העצבים וחבל.

מי שזה עושה לו טוב מחסובק, מי שזה לא עושה לו טוב שיתעלם, מה בכל דבר אתם חייבים להתערב? יש פה מלחמה שקשורה לתפאורה שגם אני בתכלס לא כל כך מבין

אבל אם ניצחנו בזה (זה לפחות מה שאני מבין מהנושא), אז על מה לעזאזל הויכוח? אם צריך לדבר על זה? מה תשימו מסקנטייפ על פה של אנשים?

משנה לשנה נהיה לאנשים פה יותר זמן פנוי להתעסק בשטויות

זה הכל בגלל שכבר אין כוסיות ביציע

שהיו כוסיות ביציע, הייתה אחווה אמיתית

איפה אותן ברונטיות שחגגו איתנו על אוטובוסים אחרי הגביע ברמת גן?

מי שזה עושה לו טוב מחסובק, מי שזה לא עושה לו טוב שיתעלם, מה בכל דבר אתם חייבים להתערב? יש פה מלחמה שקשורה לתפאורה שגם אני בתכלס לא כל כך מבין

אבל אם ניצחנו בזה (זה לפחות מה שאני מבין מהנושא), אז על מה לעזאזל הויכוח? אם צריך לדבר על זה? מה תשימו מסקנטייפ על פה של אנשים?

משנה לשנה נהיה לאנשים פה יותר זמן פנוי להתעסק בשטויות

איפה אותן ברונטיות שחגגו איתנו על אוטובוסים אחרי הגביע ברמת גן?

:clap:

:clap:

אז זה נכון?

הן אף פעם לא היו כוסיות אחי,

פעם פשוט שתינו יותר וודקה.

איפה ראית חגיגות ניצחון או קריאות שמחה?

שומע סמרטוטון?

אתה ושני הקוקסינלים שנתנו לך לייק, מוזמנים לבוא לבלומפילד (יותר מפעם בשנה) לשער 11 (איפה שהמשוגעים) לעודד 90 דקות, לתלות שלט בקור המקפיא או במבול שהאצבעות נופלות לך מהקור לתופץ לקפוץ לקרוע את הגרון, וכל זה אחרי שבועיים בלי שינה.

חודש לפני תתארגן על התרמות, תריב עם מכבי על לעבור שערים, תעצב קפוצ'ונים, תעצב רעיונות, תכין את הכל, תרוץ תקנה ציוד, ובתוך כל זה תבין שזה עולה ערימות של כסף שאם נקבל חזרה זה נס....

אם לא הייתי יודע שצריך טיפת שכל כדי לדפוק על המקלדת ושייצא היגיון משם הייתי בטוח שאתה בוט של גוגל שנועד להרוס לנו את החיים עוד.

אחרי שתגיע לבלומפילד ותעשה את כל זה שבועיים (לא חודשיים כמו הרוב כי מה לעשות אחרי מנוחה מתחילים להתכונן שוב) ותארגן הסעות למשחק חוץ, תקבל 300 טלפונים בשעה תבוא ותגיד לי במה אפשר וצריך להתעסק.

המושפל היחיד פה זה אבא שלך שצריך להסתכל עליך ולדעת שאתה שלו.

באסה.

שומע? סע מהפורום שלי, ואל תחזור, אנשים רוצים לפרגן ולהראות מה הם עשו? שיראו....לא טוב לך? אל תחזור, אתה גם ככה לא רצוי וילד בן 16 בראש.

ביי.

נ"ב

אביב צודק.

וואלה אין אל ירתח.

זה מרגיז....

אנשים פה לא ישנו, אם מכבי הייתה מנצחת כל הילדונים הקוקסינלים האלה היו צריכים להחליף מסך בגלל השפריצים של הזרע שלהם...

אז עכשיו באים אליהם בטענות?

שרמוטות...מי ישמע זה מנחם פה מישהו...

שומע סמרטוטון?

אתה ושני הקוקסינלים שנתנו לך לייק, מוזמנים לבוא לבלומפילד (יותר מפעם בשנה) לשער 11 (איפה שהמשוגעים) לעודד 90 דקות, לתלות שלט בקור המקפיא או במבול שהאצבעות נופלות לך מהקור לתופץ לקפוץ לקרוע את הגרון, וכל זה אחרי שבועיים בלי שינה.

חודש לפני תתארגן על התרמות, תריב עם מכבי על לעבור שערים, תעצב קפוצ'ונים, תעצב רעיונות, תכין את הכל, תרוץ תקנה ציוד, ובתוך כל זה תבין שזה עולה ערימות של כסף שאם נקבל חזרה זה נס....

אם לא הייתי יודע שצריך טיפת שכל כדי לדפוק על המקלדת ושייצא היגיון משם הייתי בטוח שאתה בוט של גוגל שנועד להרוס לנו את החיים עוד.

אחרי שתגיע לבלומפילד ותעשה את כל זה שבועיים (לא חודשיים כמו הרוב כי מה לעשות אחרי מנוחה מתחילים להתכונן שוב) ותארגן הסעות למשחק חוץ, תקבל 300 טלפונים בשעה תבוא ותגיד לי במה אפשר וצריך להתעסק.

המושפל היחיד פה זה אבא שלך שצריך להסתכל עליך ולדעת שאתה שלו.

באסה.

שומע? סע מהפורום שלי, ואל תחזור, אנשים רוצים לפרגן ולהראות מה הם עשו? שיראו....לא טוב לך? אל תחזור, אתה גם ככה לא רצוי וילד בן 16 בראש.

ביי.

נ"ב

אביב צודק.

אדון קוסטה למה אתה בכלל משקיע מאמץ על הזבל הקטן הזה ? אני דווקא חושב שהפורום הזה כבר צריך להבין שצריך להתעלם לחלוטין מכל מה שהוא רושם ותאמין לי שהוא יתייאש

ניסינו, לא עבד.

נראה לי זה קינג רובן בדמות אחרת...זה נבלה זה טרפה.

הגיע הזמן לסינון בפורום, תאמין לי, בלי נאמנות אין גישה לפורום :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.