Jump to content

גברים!

קובי השועל

Recommended Posts

90% מאוהדים שהיו היום באיצטדיון באו במחשבה שאת הדרבי הזה כמעט בלתי אפשרי לנצח.

אין מה לעשות, להפועל יש תלכיד הרבה יותר טוב ושלנו הולך ומשתפר, גם אם פתחנו בשיא והייתה דעיכה קטנה.

למרות ההפסד והמצב בטבלה אפשר לקחת לטובה את הגברים ששיחקו היום ונלחמו כמו אריות,

שרן :wubyellow3: ,רפי,ברק לוי,רוברטו,יצחקי,אלירן,סאבו,האריס ומעל כולם אלברמן שהרווחנו אותו היום לכל העונה!

באמת שכולם השתדלו ונתנו מעצמם את הכל! היינו שווים היום לפחות תיקו אבל זה הכדורגל וזה בסה"כ עוד משחק.

דרבי רותח זה דרבי על אליפות או גביע או משהו בסגנון ועל זה אפשר לבכות, לא סתם על עוד מחזור.

בסה"כ נראינו בסדר גמור. הפועל סגרו טקתית על גבול המושלם ועצרו כל פעם את הנעת הכדור הדי טובה שהייתה לנו.

7 נקודות מהמקום הראשון, לא בשמיים הליגה עוד ארוכה. ובחיאת תנו למוטי את הקרדיט! כרגע יש לנו סגל ברוך השם מלא ואפשר להתקדם.

אה ועוד משהו, התסכול על כל חצי הזדמנות שהוחמצה מראה עד כמה אכפת להם בשונה משנים קודמות.

יאלה מכבי!

מה עם הנושא של הכי חשוך לפני עלות השחר?

מי מתנדב לפתוח?

זה כבר מעבר לפתטי.

עוד לפני המשחק רשמתי פה אל תצפו עם כמה שזה עצוב. תמיד הגול של חיפה והפועל נגדנו באוויר לא משנה שזה מול בלומפילד מלא באוהדים שלנו ובאיזה כושר הקבוצות ואיזה שחקנים.

פשוט קללה מה אפשר להגיד.

עוד עונה בלי אליפות.

מי שימשיך לצפות כל עונה וכל דרבי ומשחק נגד חיפה ויבוא בטירוף מביא את העצב והכאב על עצמו, אני כבר למדתי ומהדקה הראשונה הייתי אדיש, לא עודדתי ולא התעצבנתי.

עד שלא נאבק ברצינות על האליפות וננצח משחקים גדולים אני נשאר ככה.

שיקח חודש, שנה שנתיים או עשר, אין לי בעיה עם זה.

פשוט נמאס לי להיות עצוב, לא מגיע לי ולא לקהל שלנו.

לא נותן לזה לפגוע בי.

אני ממשיך באדישות עד שמכה-בי תהפוך למכבי.

כל פותחי הנושאי להרים את הראש להתעודד וכ"ו. אתם לא מבינים דבר אחד.

כן אתם צודקים, נראנו טוב. כן אתם צודקים אולי מוטי ימשיך עם ההרכב וייצב את מכבי, ואולי נצא לדרך טובה

ונכון שאולי חוץ משחקן/שניים (אין לי כוח להאשמות) כולם נלחמו ורצו וניסו. הכל נכון.

ויודעים מה? אם זה היה ההפסד הראשון/שני/שלישי/אנערף. הייתי אומר כוסעמק. תרימו תראש, דרבי הזה הפסדנו, לא קרה כלום. ננצח את הבא.

אבל אתם צריכים להבין, דרבי הבא שנעלה לשחק יהיה 4 שנים ללא ניצחון.

חלאס, זה כבר לא משנה כן יכולת לא יכולת, כן רצו לא רצו, השתפרו, לא השתפרו.

גם אם היינו מפסידים היום 1-0 מגול לא חוקי של הפועל אחרי שלנו פסלו 5. הייתי רותח.

כי די. כמה אפשר.

נראה לי שאתם בכח מתאמצים לתת חומר קריאה לקוקסינלים בשדים. איזה נושא הזוי אין שום הבדל בין הדרבי של היום לכל הדרבים בשנים האחרונות שער ממצב נייח ואז עוד עקיצה או שתיים.

להבין ולהפנים את גודל הבזיון שהשחקנים השרמוטות האלה הביאו.

זה מה שאתם צריכים להבין ולהפנים, לא השחקנים האלה הם אלו שהביאו לבזיון הזה אלא השרמוטות ששיחקו לפניהם וזרקו זין.

חבל שעצבים של 4 שנים בלי ניצחון בדרבי יצאו על אלה שכן נלחמים.

חבורה של קוקסינלים ! כל דרבי משחקים טוב ומה זה עוזר ? אחרי חודש שוכחים איך שיחקנו זוכרים את התוצאה ! הקבוצה הזאת כל שנה מאכזבת מחדש , מה יהיה הסוף סעמק !

בגולים אני מתאכזב, אבל הרגע שהכי כואב לי בכל דרבי מחדש זה לראות דקה 90 את הקהל של הפועל חוגג עם השחקנים אחרי שהמאניק התורן תוקע לנו את המסמר האחרון.

הפעם כבר לא יכולתי להסתכל.

נושא מביך בגלל הכותרת שלו לא גברים ולא נעליים אבלל וזה אבל גדול עם ההרכב של החצי שעה אחרונה ירוץ ביחד כמה משחקים בלי פציעות ומנחוס ידוע אני חותם לכם שאנחנו נתחיל לנצח ולא משחק אחד