Jump to content

פופולופופו מהפרקט

rony1321

Recommended Posts

עוד לא הצלחתי להבין מה מפריע לך התקווה

נכון זה לא משחק נבחרת, אבל מה רע בזה ששרים במשחק של מועדון ישראלי באירופה את התקווה ?

עוד לא הצלחתי להבין מה מפריע לך התקווה

נכון זה לא משחק נבחרת, אבל מה רע בזה ששרים במשחק של מועדון ישראלי באירופה את התקווה ?

כי זה מיותר ומביך, זה רגשני לאומי עלק וזה משהו שבסופו של דבר בא בשנים האחרונות כקונטרה למה שאוהדי הפועל ו-ים השונים טוענים שמכבי לא מייצגת את ישראל. הרי בתקופה שבה מכבי הייתה הרבה יותר הקבוצה של המדינה אף אחד לא טרח לשיר את זה ביד אליהו בכלל.

כי זה מיותר ומביך, זה רגשני לאומי עלק וזה משהו שבסופו של דבר בא בשנים האחרונות כקונטרה למה שאוהדי הפועל ו-ים השונים טוענים שמכבי לא מייצגת את ישראל. הרי בתקופה שבה מכבי הייתה הרבה יותר הקבוצה של המדינה אף אחד לא טרח לשיר את זה ביד אליהו בכלל.

שאתה אומר את זה ככה, אני מבין את הראש שלך .

אני לא רואה בזה פסול, אני גם לא נכנס לזה לעומק,

אבל אני מכבד אותך ומבין למה אתה לא בעד . לי אין בעיה עם זה ששרים . זה שזה מיותר ומביך, יכול להיות .

לא יודע מה מפריע בזה, אחד הדברים הכי מצמררים שיש, אבל זכותך.

בכל מקרה, הלוואי שבכדורגל במשחקים האירופאיים היינו שרים ככה לפני המשחק את התקווה, זה הכי עוצמתי שיש

התקווה בהיכל התחיל כקונטרה לקהלים שהיו פורצים נגדנו במשחקי חוץ עם דיגלי פלסטין שהיתה תקופה שהיה קורה לפחות 4-5 פעמים בשנה... היום זה סתם מיותר כי מעבר לזה שעושים את זה מול סתם קבוצות גם הקטע עם הפריצות הפסיקו.

נגד קבוצות מטורקיה זה מתאים ולעניין מול השאר זה כבר סתם כי אנשים מסויימים בהיכל מתעקשים כמו מפגרים ואז האנשי גדר שם נגררים אחריהם בלי ברירה.

כמו שקנטור רשם, הלחץ לשיר בא לרוב מכל היציע ולאו דווקא מהגוש...

אבל כל עוד התקווה יוצאת בצורה מכובדת וכמו שצריך אפשר לחיות עם זה.

ולמי שלא ראה, קליפ סיכום המשחק....

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/kOpDTDjHxvA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

כמו שקנטור רשם, הלחץ לשיר בא לרוב מכל היציע ולאו דווקא מהגוש...

אבל כל עוד התקווה יוצאת בצורה מכובדת וכמו שצריך אפשר לחיות עם זה.

ולמי שלא ראה, קליפ סיכום המשחק....

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/kOpDTDjHxvA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

יונה יא כושל...

ככה -