Jump to content

לא קורא עיתונים עד הדרבי

דניאל לוי!

Recommended Posts

לא נכנס יותר לאתרים, לא קורא עיתונים, מבחינתי אני מתעדכן רק מהפורום עד הדרבי.

כמה רעל... כאילו טביב משלם להם ללכלך.

שלא תתנו לזה להכנס לכם לראש. שהעידוד שלנו יכריע את הדרבי ולא הטינופת של ה"עיתונאים".

תאכלס בתקופה הזאת יש הוכחה לזה שכל התקשורת אדומה.

הלוואי שפעם אחת יהיה צדק ואנחנו ננצח דרבי ונשתיק את כל המבקרים והעיתונאים האדומים, אבל אנחנו אנדרדוג ברור וקשה לי להאמין שננצח. זה יהיה בגדר נס בגלל היכולת של הקבוצה בזמן האחרון.

כמה רעל לכלוכים וגועל הלך בשבוע האחרון, רק לשמוע את התוכנית של מאיר איינשטיין וחבריו ברדיו אתמול גרמה לי להקיא מכל הרוע שהם מחפשים, בושה.

אולי יש דברים בגו?

אם כל האתרים מדווחים על מתיחות בין יצחקי לאיווניר, אולי זה לא רעל - אולי באמת לא בדיוק שקט בגזרה?

אם זה נראה כמו ברווז, שוחה כמו ברווז ומגעגע כמו ברווז, כנראה שזה ברווז. כלומר, אני בטוח שיש כתבים שמוסיפים גוון אישי כלשהו, ומחרחרים ריב. אבל אם בכל העיתונות מדברים על נאום ה"חראות", על אלברמן שעד אתמול היה אמור לחזור הביתה ופתאום כן נשאר במחנה, יצחקי השמן ויצחקי הרזה - גם אם ננצח את הדרבי הזה, ימיו של איווניר ספורים. איך שהדברים נראים השחקנים איבדו את האמון והכבוד כלפיו. אפשר להחליף שחקן-שניים-שלושה אבל לא חצי סגל. אז יעדיפו להיפרד ממנו (על אף כל הגיבוי שמוענק כרגע)

אולי יש דברים בגו?

אם כל האתרים מדווחים על מתיחות בין יצחקי לאיווניר, אולי זה לא רעל - אולי באמת לא בדיוק שקט בגזרה?

אם זה נראה כמו ברווז, שוחה כמו ברווז ומגעגע כמו ברווז, כנראה שזה ברווז. כלומר, אני בטוח שיש כתבים שמוסיפים גוון אישי כלשהו, ומחרחרים ריב. אבל אם בכל העיתונות מדברים על נאום ה"חראות", על אלברמן שעד אתמול היה אמור לחזור הביתה ופתאום כן נשאר במחנה, יצחקי השמן ויצחקי הרזה - גם אם ננצח את הדרבי הזה, ימיו של איווניר ספורים. איך שהדברים נראים השחקנים איבדו את האמון והכבוד כלפיו. אפשר להחליף שחקן-שניים-שלושה אבל לא חצי סגל. אז יעדיפו להיפרד ממנו (על אף כל הגיבוי שמוענק כרגע)

אם יש דברים הם מקבוצה ספציפית וקטנה, שכולם יודעים על מי אני מדבר ואם ההדלפות ימשיכו יצטרכו במכבי לחתוך את השחקנים המדוברים.

והדרך שאמרת "מאמן מאבד את החדר הלבשה- מאמן צריך לעזוב" זאת הדרך שחירבה לנו את המועדון כבר משהו כמו 10 שנים. אם יהיה אמון במאמן השחקנים ייתנו את המקסימום ולא יחשבו בצורה מסריחה.

אולי יש דברים בגו?

לא יודע מה איתך, אבל כשאני רואה שהכותרת של המוסף ספורט של ידיעות ביום רביעי-יום אחרי שהובקעו 28 גולים בצ'מפיונס ופדרר משפיל את נדאל-זה על המחנה אימונים של מכבי, ויום אח"כ שוב פעם יום אחרי צ'מפיונס ושוב פעם מה שמופיע זה איזה ראיון של 4 שורות עם גרנט על דרבי לפני 20 שנה שניצחנו אבל מוגדל בפונט מטורף על הכותרת הראשית-משהו פה נראלי מסריח.

אני בעד שהקבוצה תשכור חוקר פרטי שיעקוב אחרי כל השחקנים וימצא את השטינקרים

ואז הקבוצה תפרסם את השמות שלהם אוי אוי מה שיהיה להם

חחח איזה כתבות, איזה טורים, פשוט לא יאומן.

זאת דוגמה:

http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/309/573.html?hp=3&cat=3872823

כל אלה שאוהדי מכבי כפכפו אותם כשהיו בתיכון יוצאים עכשיו מהחורים...

כנראה שלמוטי אין הרבה חברים בתקשורת, בטח לא בוואן.

מוטי- אחרי השבוע הזה אני איתך במאה אחוז!!! אתה יותר מכביסט מכל חדר ההלבשה המסריח הזה ביחד, בהצלחה בדרבי!

כ"כ הרבה כתבות נגד מכבי. כ"כ הרבה ראיונות בכ"כ הרבה אתרים עם כ"כ הרבה שחקני הפועל מטונפים "בלהלבלהלבלה הקהל של הפועל הכי טוב בארץ החלום שלי לכבוש בדרבי".

וואי אם ננצח את זה, צריכים לסגור את כל אתרי הספורט בארץ.

השבוע הזה רק הוכיח כמה התקשורת אדומה

וכמה כואב לכולם שמכבי מצליחה, בחיים לא ראיתי כזה רעל נגד הפועל, חיפה או בית"ר שהם הצליחו

כאילו הם חיכו לנו בפינה שתהיה מעידה קטנה ואז הסתערו

הלוואי השחקנים שלנו יהיו פעם אחת גברים ויעלו כמו חיות לדרבי הזה להשתיק את כולם.

הכי מרגיז אותי אצל העיתונאים , זה שהם חושבים שחייבים להם משהו , לדוגמא מקרה עטר :

הם באים בטענות למכבי למה הם לא מפריכים את השמועות שהם המציאו על יחסים עכורים , שזה לא נתפס שבמכבי לא מגיבים .

מי אתם בכלל חבורת טיפשים עם לפטופ ?

בכלל לא הבנתם את כל הסיפור נכון.

הפועל היא הזונה של המדינה, ופשוט בתקשורת יוצאים כל מיני אנשים שחושבים שהם נאורים ומתקדמים שמצדיקים את הזונה הקטנה ורוצים לטפל בה.

אבל בתכלס זה כי גם הבת שלהם זונה.

זה הכל.

חחח ראיתי עכשיו ש.ח של יציע העיתונות, כל הזמן שהוקדש לדרבי- דיברו רק על מכבי! כאילו הפועל לא קיימת, למרות שגם אצלם יש לכלוכים.

ואם כבר יציע העיתונות, רק אותי הצחיק שאוחנה גינה שימוש בסמים אצל ספורטאים ואמנים? (דיברו על זה בעקבות מציאת סמים בבית של שחקן ממ.כ הבקעה)

ואם כבר יציע העיתונות, רק אותי הצחיק שאוחנה גינה שימוש בסמים אצל ספורטאים ואמנים? (דיברו על זה בעקבות מציאת סמים בבית של שחקן ממ.כ הבקעה)

למה אוחנה השתמש???

חארטה. אני לא מאמין לשטות הזאת

אלא אם כן מישהו יביא לי לינק מone שיאשר את הדברים

חארטה. אני לא מאמין לשטות הזאת

אלא אם כן מישהו יביא לי לינק מone שיאשר את הדברים

אחת התגובות היותר מצחיקות שקראתי בפורום הזה. :clap: :yahoo: