Jump to content

מחשבות לא מאורגנות

המכבייה

Recommended Posts

ניבאלדו,

המון בינוניים עברו במכבי בעשור האחרון. ספק אם היה טיפש ומזיק יותר.הוא לא יפספס שום טעות בספר הטעויות של בלם/שחקן כדורגל.הוא תאונה שרק מחכה לקרות.

יואב זיו,

נשגב מבינתי איך הוא מתפרנס מכדורגל.נשגב מבינתי איך מאמנים וסוכנים מצליחים לגלגל את הבלוף הזה הלאה-לקאריירה ופרנסה טובה.

מנשרוב,

לא היה מספיק טוב לרמת השרון לפני שנתיים(בדוק) הנה הוא כאן, מוחתם ואף מתלבש.מקום בסגל של עכו-אין לו(וגם לא היתה לו קבוצה עד שמוטי דאג לו לפרנסה).

אלברמן,

יושב ביציע כי המערכת מצטערת על הסכומים הגדולים ששולמו עבורו אבל בדרך היא מאבדת את ההווה וגם את העתיד הקרוב.ממש בית ספר להרס עצמי.

מדו,

שם שני כדורים לגול במחצית.אולי מוטי פחד ממרכז שדה חשוף בעשרה שחקנים ואולי מדו עייף אבל הסיכוי לשער התאדה כאשר הוחלף.

ברק לוי,

נהדר.

מוטי,

איך אתה חושב להבקיע עם שניים וחצי תוקפים? איך איבדת מומנטום אדיר בכל כך מעט זמן? שום דבר לא השתנה מימייך כשחקן. הבטחה גדולה שלא מסוגלת לממש, לתחזק, לעמוד בלחץ.

הרכב מומלץ למשחקים הבאים,

ברק

מושיקו, סאבו, שרן, ורד

מדו, גל

ג'יזרמו דור

עטר ברק/רוברטו

וואלה נשמה עם כל התגובה הארוכה הזאת ועדיין אתה שם את ורד וסאבו בהגנה?

עדיף את סטרול עם קרע בצולבת מאשר את סאבו

וכלומי כבר משחק יותר טוב מורד

אני כבר מתחיל להאמין שזה הרבה מעבר לשחקן זה או אחר, או למאמן זה או אחר.

יש לנו בעיה קשה שנה אחרי שנה ואני כבר לא יודע מה היא.

ברגע שנדע מה הבעיה אולי נחשוב על איך לפתור אותה.

הבלוף של מוטי התגלה, הבן אדם לא מסוגל להחזיק חדר הלבשה יותר מחודש, בדיוק כמו בעונה שעברה.

כוסעמק איתו.. אחרי 3-0 לעכו וכשעוד יש סיכוי למשהו, זה הזמן של גולדהאר להעיף ולהביא את אלי גוטמן, ואני לא מאמין שאני כל כך קיצוני כי אני הייתי מהתומכים הגדולים של לתת שקט, אבל הגיע הזמן לעשות סדר, עוד עונה כמו הקודמות ואני אתחרפן, די כבר, מה עם קצת נחת כושלראבאק?

אני כבר מתחיל להאמין שזה הרבה מעבר לשחקן זה או אחר, או למאמן זה או אחר.

יש לנו בעיה קשה שנה אחרי שנה ואני כבר לא יודע מה היא.

ברגע שנדע מה הבעיה אולי נחשוב על איך לפתור אותה.

בדיוק,סמסתי היום לחבר באמצע המשחק שהקבוצה הזאת (כמועדון לא כקבוצת שחקנים) לא תקח עוד הרבה שנים אליפות.

זה משהו שהוא מעבר לתקציב\הנהלה\שחקנים לפחות כך זה נראה.

הבעיה נקראת מאמן..בואו ונחוד חידה..מתי לאחרונה למועדון הכדורגל של מכבי ת"א היה מאמן אמיתי מוכח עם קבלות ?

תודה (;

הבלוף של מוטי התגלה, הבן אדם לא מסוגל להחזיק חדר הלבשה יותר מחודש, בדיוק כמו בעונה שעברה.

כוסעמק איתו.. אחרי 3-0 לעכו וכשעוד יש סיכוי למשהו, זה הזמן של גולדהאר להעיף ולהביא את אלי גוטמן, ואני לא מאמין שאני כל כך קיצוני כי אני הייתי מהתומכים הגדולים של לתת שקט, אבל הגיע הזמן לעשות סדר, עוד עונה כמו הקודמות ואני אתחרפן, די כבר, מה עם קצת נחת כושלראבאק?

ונראה לך שהחלפת מאמן בשלב כזה של העונה תתן משהו?

הרי בכל מקרה השנה תגמר כמו שנראה לכולם,בוא נהיה אמיתיים,תן לסיים עונה וזהו.

צריך שקט,לפחות בוא נקח דרבי,הדבר הכי גרוע והאחרון שמכבי צריכה כרגע זה אוהדים שצועקים למאמן להתפטר.

ישראלביץ שחקן לא פחות גרוע ממנשרוב (שלא ברור איך הוא נכנס לסגל אחרי האדום בטוטו).

לדעתי כל התלונות לשחקנים היום לא רלוונטיות, המערך והגישה הם שהפסידו לנו את המשחק.

החתימה שלך היא כמו סכין בלב, פשוט אומרת הכל.

הרבה מחשבות מתרוצצות בראש, והדמעות כבר זולגות מעצמן. כל שנה מחדש זה מתפוצץ בפנים שלנו, ואין לנו שליטה על כך.

לא יודעת מה הסיבה, ולא רוצה לחפש אשמים, כי כבר נשגב מבינתי מה קורה לקבוצה שלי כל שנה מחדש שהציפיות גבוהות, והנפילה כואבת יותר מפעם לפעם.

תענוג לקרוא אותך.

לא הבנתי את המושיקו במגן השמאלי אבל, אני לא חושב שאתה מתכוון ללוגסי, נכון?

יש לנו שני ליצנים בעמדה הזאת וכנראה אחד נוסף שלא נמצא בלוול.

מנסה שם את מושיקו בלי למצמץ. מנסה גם אותך שם אם צריך.

הבעיה נקראת מאמן..בואו ונחוד חידה..מתי לאחרונה למועדון הכדורגל של מכבי ת"א היה מאמן אמיתי מוכח עם קבלות ?

תודה (;

יוסי מזרחי לא פחות מוכח מאלישע לוי ואבי נימני לא פחות מוכח מרוני לוי כשהוא התחיל בחיפה.

ועדיין הם הביאו ביחד 5(6) אליפויות לחיפה.

ונראה לך שהחלפת מאמן בשלב כזה של העונה תתן משהו?

הרי בכל מקרה השנה תגמר כמו שנראה לכולם,בוא נהיה אמיתיים,תן לסיים עונה וזהו.

צריך שקט,לפחות בוא נקח דרבי,הדבר הכי גרוע והאחרון שמכבי צריכה כרגע זה אוהדים שצועקים למאמן להתפטר.

אני לא צועק, אני צורח שיתפטר כבר כוסעמק ושיביאו מאמן נורמאלי סוף סוף, די כבר, לא הגיע הזמן?!

שמעתי לפני המחשחק היום שמנסים לקשר אותו למכבי תל אביב.עריכה:כמובן שאני לא חושב שזה נכון כן?

ליואב,תגובה מדויקת מאוד בכל מה שאמרת צדקת, אך ההרכב שנתת אני חולק עלייך מאוד.

מתחילת שנה אבא שלי אומר שניבאלדו וסאבו לא בלמים סבבה לגבי ניבאלדו היום הבינו את הבלוף אבל סאבו אוי סאבו משחק במין אדישות נוראית כזאת.

ורד היה חושך בידיוק כמו הקבוצה היום.

מושיקו מגן שמאלי?אפילו לא בצחוק וגם לא במשחק אימון במנגר.

גל אלברמן בהרכב?לצערי לא,הוא מחוק אצל מוטי או מיץ אחד משניהם.

דור מיכה לא נגע בכדור היום שוב פעם הוא מראה את החוסר יציבות שלו.

ואלירן עטר היחידי שמנסה ואתם קהל של מניאק שוכחים את זה ובאים בתלונות.

בקיצור חבל מאוד,ביום ראשון הבא בידיוק נידע לאן פנינו מועדות.

וואלה נשמה עם כל התגובה הארוכה הזאת ועדיין אתה שם את ורד וסאבו בהגנה?

עדיף את סטרול עם קרע בצולבת מאשר את סאבו

וכלומי כבר משחק יותר טוב מורד

סטרול בשיאו היה בינוני. הוא גם לא בעניין, חבל להטריד אותו בזוטות של לשחק כדורגל. הוא וזיו(שגם לא בעניין לשחק) זה סטארטאפ על חשבון מכבי.

קלמי צריך לאפשר לורד מנוחה, מסכים.

מאמן..לא דמות קומית בבובה של לילה..(ואל תגיד לי אליפות עם בית"ר כשהקבוצה שיחקה בליגה משל עצמה והייתה צריכה לקחת אליפות בפברואר) יאלללה להמשיך לנחש (=

רוני לוי ?!?!מאמן אש..הצלחות רבות בקבוצת שקר כלשהן ברומניה וחרטות למינהם..והמאמן היחיד שסיים עונה עם חיפה בלי אליפות\ריצה לאליפות

איזה מחלה הקבוצה הזאת גם מליארד פרשנים לא יצליחו להסביר מה שהולך פה, כל הסגל הענק הזה רק צרות עושה לנו ועלק רוצים להביא שחקנים בינואר, חייבים לשחרר לפחות חמישה

אי אפשר לעשות מחנה אימון לפני תחילת עונה להריץ הרכב משחקים מוקדמים לעשות הכל ופתאום בגלל שמשחק אחד לא טוב להחליף את הכל מהכל ולזרוק 3 חודשי אימון לפח

מכבי שיחקה מצוין בתחילת העונה והגיעה רחוק ואני חושב שכל ההרכב שלקח אותנו לאן שלקח אותנו , בליגה האירופאית ובליגה, היה חייב לקבל גב גם אם הוא היה מפסיד 3 משחקים רצוף

מזיינים תשכל על טווח ארוך ועניינים אבל אחרי גליץ' אחד לא נכון שחקן יכול לא לראות דשא חודשיים

איזה מן דבר זה, חושבים שאנחנו טיפשים, שיחליטו כן כן לא לא, אבל תפסיקו לתמרן זה זילזול בעצמכם לא פחות מאשר בנו

קבלה,

מושיקו מגן שמאלי כי יש לנו אוויר שם. שתבין את זה, יוקל לך.

איתנר,

כן, גיזרמו. הוא עובד, מחוייב ויחסית לזמן שהוא שיחק העונה-הוא הביא תועלת. רוצה לתת לגאל הזדמנות? אחלה. כרגע, אין שחקן ראוי לעמדה הזאת בסגל. זה המצב וזה מה שיש.

מה שהכי מדהים אותי זה שלמרות שהוחלפו איזה 100 מאמנים במכבי ב7 שנים האחרונות עדיין לא לומדים ודורשים שוב ושוב ושוב החלפת מאמן בזמן העונה שכבר ידוע שלא מועילה..

באמת שאני לא מבין מה הבעיה בקבוצה הזאת. כל דבר אפשרי הוחלף בשנים האלה, וכל שנה הסיפור חוזר גם בשנה שמתחילה הכי טוב שאפשר..

עדיין לא מאוחר זה ברור, אבל המצב רק הולך ומדרדר ואם זה ימשיך ככה בקרוב מאוד חצי מהקהל כבר ישלח את איווניר הביתה ואז עוד עונה בזבל.

כולי תפילה שדווקא בדרבי הם יתעוררו וישחקו כמו הקבוצה של תחילת השנה. (זה לא ריאלי במצבינו, ברור, אבל עם יחסי כוחות כאלה על הנייר זה אפשרי..)

מתי נראה קצת נחת ממך מכבי שלי? :(

ישראלביץ שחקן לא פחות גרוע ממנשרוב (שלא ברור איך הוא נכנס לסגל אחרי האדום בטוטו).

לדעתי כל התלונות לשחקנים היום לא רלוונטיות, המערך והגישה הם שהפסידו לנו את המשחק.

קנסו חצי קבוצה ואותו לא מעניין למה.

המכבייה, אורי כהן יעלה בדרבי ושוב פעם נתפוס תראש, חבל על הזמן.

מדו ביחד עם מישהו בקישור? בחלום, נעלה בדיוק כמו היום ( אולי עם שינויים של השחקנים ), איווניר יבוא לגנוב גול בדרבי.

ששרן יעלה בדרבי גם עם 40 מעלות חום,והייתי שוקל את קלמי לידו.