Jump to content

רשמים מהמשחק

melody

Recommended Posts

במשחק כזה אתה לא עושה כאלה דברים, עוד פעם תפתח עם 2 מפגרים באמצע ההגנה?

ובדרבי נראה עוד פעם את אותו מערך כמו היום, הבעיה תהיה שכשהם יגיעו למצבים הם לא יחטיאו הרבה כמו עכו.

שוב, מוטי ניצב בפני דילמה לא קלה בכלל.

ניבאלדו בכושר מחריד, סאבו לא יציב, עומר ורד ויואב זיו חושך. לך תרכיב חוליית הגנה נורמלית במצב כזה.

אני לא פוסל בכלל לעלות עם ג'יזרמו כקשר אחורי כבר, זה שחקן שגם בימים חלשים שלו אתה רואה לפחות שהוא מנסה ונלחם.

סתם ספקולציה להרכב:

לוי, ורד (סבן), ייני, סאבו, זיו, דהן, ג'יזרמו, מיכה, קונאטה, עטר, קולאוטי

הקישור האחורי דהן וג'יזרמו זה שחקני השחקנים הכי אנרגטיים במכבי, מצרך מתבקש במשחק דרבי בפרט.

ההחלטה לתת לקונאטה הינה שהוא ילד וצעיר ושמדובר במשחק הכי חשוב לאוהדים, יעלה חדור מוטיבציה כדי להוכיח שוב שהוא שווה הרכב.

היום קבלתי משחק קל"ב,באתי למשחק בנייטרליות לגמרי,מצד אחד הבית,מצד שני זו מכבי,ולא באמת שינה לי התוצאה במשחק,באתי להנות נטו.ומכיוון שבאמת הייתי נייטרלי,בפעם הראשונה יכולתי לשבת בשקט ביציע,ולבחון באמת את הקבוצה,והמצב בעיניי לפחות, חמור הרבה יותר ממה שחשבתי..

הזרים-לקפל את כולם ולשלוח הביתה עם כרטיס לכיוון אחד.הבלמים(סאבו וניבאלדו)פשוט מגוחכים,הם האחראים הבלעדיים על כל השערים שספגנו היום,וכמובן לא בפעם הראשונה,צר לי לומר זאת אבל אלו שחקנים שבמקרה התגלגלו למכבי,באותו ההזדמנות הם יכלו לשחק בפ"ת למשל,ואז אני בטוח שאף אחד לא היה מחשיב אותם "לבלמים הטובים בליגה"..כמובן שגם שיטת ההגנה גרועה אבל כבר דובר על כך רבות.פונצ'ץ גם לא מספק את הסחורה וגם מחרב פעם שנייה בהרחקה מטופשת(כנראה שהוא חתם על פרמיות לגבי אדומים),קונאטה צעיר ואולי הוא יתפתח לשחקן לגיטימי,אבל לזמן הקרוב הוא פשוט לא מתאים לקבוצה כמו מכבי,שחקן התקפה זר,שלא מסוגל ליצור לעצמו מצבים,ומשחק עם מינימום שכל,לא ראוי כרגע לקבוצה,ולגבי האריס,כן מוכשר או לא מוכשר,זה שטויות,האדישות,החוסר ניידות פשוט מחרפנים!!

הצעירים-היום אף אחד מהם לא נתן תרומה(למעט ברק),אבל במקרה דור מיכה אפשר להגיד שהוא תפס משחק חלש,לגבי דאבור ולוגסי,רב הנסתר על הגלוי לגבי הסיבה שבה הם פותחים כל הזמן,דאבור שחקן נחמד לאחי נצרת,לא למכבי,לגבי לוגסי,ילד שחושב שהוא מראדונה מבלי לעשות כלום,עסוק יותר במריבות עם הקהל והשחקנים ולא במשחק עצמו.

צורת משחק-אני לא מתיימר להיות מבין גדול,אבל היום לא היה מרכז שדה לקבוצה,כל שחקן ישר שלח כדור לכיוון עטר,והתפלל לטוב,לא ככה צריכה להראות קבוצה שמחשיבה את עצמה למועדמת לאליפות,כמובן שיש עוד הרבה פגמים במערך ובצורת המשחק,אבל אשאיר את הניתוחים המקצועיים לחכמים ממני.

ומילה אחרונה בקשר לקהל-שיושבים לא בתוך הקהל,אלה ממולו,אפשר להכריז בבטחון מלא על הקהל הטוב בליגה,וליבי ליבי על כל החברה שבאו כל הדרך לצפון כדי לקבל מפגן כזה של חוסר אכפתיות,וחוסר יכולת מצד השחקנים......ולכל אלו הגורסים שיש לחבק את השחקנים,ויוצאים כנגד המבקרים את יכולת הקבוצה,אני מכבד את דעתכם,הבעיה היחידה היא שנראה לי שזה דווקא נוח לשחקנים ולצוות המקצועי,הם מתבזים על המגרש,משפילים את כל האוהדים המסורים של הקבוצה,ואת הביקורת הם לא סופגים,כי הקהל עסוק בלריב אחד עם השני,ומבחינתם עולם כמנהגו נוהג...הגיע הזמן להבהיר שלא הכל טוב,ואם הם לא יחלו להתעורר,האדמה עוד תרעד מתחת לרגליהם.

וואלה אח שלי כל מילה בסלע!!!!

סופסוף אוהד שלא מתכופף כל פעם שהאריס נוגע בכדור ומבין שאין לנו בלמים!!!!

ארמגדון,

אני מעדיף לעלות עם דהן והאריס באמצע . או דהן ואלברמן . ליד כל הטירוף וההתרוצצות של דהן צריך מישהו עם קצת שכל וניסיון .

גיז'רמו ומיכה בצדדים, עטר וקולאוטי/יצחקי באמצע .

שוב, מוטי ניצב בפני דילמה לא קלה בכלל.

ניבאלדו בכושר מחריד, סאבו לא יציב, עומר ורד ויואב זיו חושך. לך תרכיב חוליית הגנה נורמלית במצב כזה.

אני לא פוסל בכלל לעלות עם ג'יזרמו כקשר אחורי כבר, זה שחקן שגם בימים חלשים שלו אתה רואה לפחות שהוא מנסה ונלחם.

סתם ספקולציה להרכב:

לוי, ורד (סבן), ייני, סאבו, זיו, דהן, ג'יזרמו, מיכה, קונאטה, עטר, קולאוטי

הקישור האחורי דהן וג'יזרמו זה שחקני השחקנים הכי אנרגטיים במכבי, מצרך מתבקש במשחק דרבי בפרט.

ההחלטה לתת לקונאטה הינה שהוא ילד וצעיר ושמדובר במשחק הכי חשוב לאוהדים, יעלה חדור מוטיבציה כדי להוכיח שוב שהוא שווה הרכב.

רשמתי את זה כבר למישהו: מי יבוא לקבל כדורים בהרכב כזה? ג'יזרמו???! עוד פעם יבעטו כדורים למעלה ונתפלל? ( תאכלס,עם ההגנה שלהם יש סיכוי אבל עזוב ), אם האריס לא פותח במשחק כזה באמת שנגמרו המילים,הוא היחידי שיודע להוציא אותנו להתקפות מסודרות ( הם יבואו עליך בלחץ מטורף,רק הוא ידע לשחרר אותנו ).

וקונאטה באגף לא ילך,הוא צריך לשחק רק באמצע.אני הייתי ממשיך עם דאבור בצד אחד ומיכה צד שני כשבאמצע קולאוטי ועטר.

אבל שוב,אני כמעט בטוח שנראה את אותו מערך כמו היום,איווניר טועה בחשיבה שלו.

אלברמן אני מניח שלא יעלה משחק הבא מסיבות לא מקצועיות לצערי, יצחקי עוד בגדר פצוע, וגם אם כשיר, אי אפשר לדעת איך חוזר מפציעה.

ההגנה של מכבי טיילת, כי הקישור האחורי גם לא עושה את העבודה כמו שצריך - אני חושב שאחרי 8 משחקים שניצחנו פעם אחת, אפשר להבין שמשהו לא דופק בחלק הזה של הקבוצה.

ג'יזרמו דווקא הוכיח בעבר קבלת החלטות לא רעה, השילוב של שניהם כקשרים אחוריים הוא נטו בגלל ששניהם שורפים מגרש, שווה הימור.

צריך שינוי, כי אם שוב נעלה באותו סגנון במשחקים אחרונים נגד הפועל זה יגמר לא טוב.

חחחחחחחחחח אתה אוהד אתה?!?

לא שרשמת את הציטוט הנ"ל כלפיי, אבל בכל זאת אתייחס:

אפשר לשמוע מכבודו ,מיסטר אוהד(בניגוד ל"אוהד צהוב" כדבריך שהוא לא אוהד),מהו אוהד אמיתי??

במה הוא נמדד?

בפז"ם שהוא אוהד את מכבי?

ב"נאמנות" שלו לקבוצה?

בזה שהוא חייב ללקק לקבוצה גם ברגעי שפל כאלו?

בזה שאסור לו לקלל?

בזה שהוא חייב לעודד 90 דקות, גם אם הוא בפיגור 4-0 בגביע נגד עכו בבלומפילד או כמו אתמול למשל??

ומה זה קשור בכלל למה שהוא רשם??

ניבאלדו- מתי אתה זוכר משחק טוב שלו??

הוא בכלל איזה מיתוס שלא שווה אפילו אחוז אחד ממה "שאוהדים" כמוך אומרים עליו!!

את הטעויות שלו, הזילזול ,הפחדנות, החוריםובכלל היכולת הרעה, אני לא זוכר משום בלם של מכבי בשנים האחרונות.

אפילו קפילוטו לא רואה אותו ממטר, ולא רועד מפחד בכל כדוך ארוך שנשלח לעברו,בניגוד לניבאלדו העלוב.

ותסלח לי, יכולת כזו עלובה, גם מישאלוב בימי "הזוהר" שלו לא הציג.

לגבי סאבו- אומנם פחות גרוע מניבאלדו, אבל בטח לא בלם גדול או אפילו קרוב לזה.

ולא צריך להיות גאון גדול כדי לראות שהשילוב ביניהם, או יותר נכון חוסר השילוב ביניהם+ חוסר התיאום,פשוט זועק לשמיים.

פונצץ- אם הוא לא היה מתהדר בתואר של "שחקן נבחרת קרואטיה הצעירה" היית מחזיק ממנו?

הוא מציג יכולת של שחקן נבחרת סן מרינו ותו לא.

לסיום, אבקש מכבוד האוהד האמיתי,להפסיק לזלזל באוהדים אחרים שאומרים את דעתם, ועוד בצורה עניינית , גם אם היא נוגדת את עמדתך!!!

ג'יזרמו דווקא הוכיח בעבר קבלת החלטות לא רעה, השילוב של שניהם כקשרים אחוריים הוא נטו בגלל ששניהם שורפים מגרש, שווה הימור.

צריך שינוי, כי אם שוב נעלה באותו סגנון במשחקים אחרונים נגד הפועל זה יגמר לא טוב.

בדיוק ההפך, לא נתן משחק דרבי אחד טוב ב4 שנים, כנ"ל מול חיפה ובנוסף הוא אחרי פציעה, איווניר אוהב אותו לא יופתע אם הוא יפתח.

מדוניאנין ודהאן, בדיוק כמו מול בני יהודה כשמיכה ודאבור בצדדים, קולאוטי ועטר בחוד.

דווקא לי זכור משחק שכן נתן מעצמו כמו שצריך, ובלי קשר הקבוצה נראית בית שימוש כבר 10 משחקים, אז להמשיך כרגיל? חייב לבוא פה שינוי.

ג'יזרמו הוא רעיון שזרקתי כאן שהסבירות שיקרה מאוד נמוכה, אבל הפואנטה הינה שאיווניר בדרבי חייב להפתיע במשחק שלו.

קח לדוג' את גמר גביע עונה שעברה של ריאל ובארסה עם ההצבה של פפה, זה היה ציוות גאוני של מוריניו, ושיבש לחלוטין את המערך של בארסה בהתקפה. הפועל בכושר בינוני לא רואה אותנו ממטר.

איווניר צריך לצאת מהקופסה, ולהתחיל לחשוב על משהו חדש ומרענן.

עצוב פשוט עצוב, שזהו המצב של מכבי עונה אחר עונה, לסיים את העונה בסיבוב הראשון אוי כמה שאנחנו רגילים לזה.פשוט לא הגיוני ששנה אחר שנה הקבוצה שלנו תיהיה עם התקציב הגבוה בליגה, ואנחנו נמשיך להתבזות ככה בשתיקה המרגיזה הזו של המועדון המפורק לחתיכות הזה,מה לא אמרנו במהלך השנים זמן, רכש ,צעירים, בנייה.

ופשוט שנה אחר שנה הבלון הזה היה מתפוצץ לנו בפנים, הכי עצוב שכל שנה אנחנו משאירים זרים גם אם בשנה שקדמה לה הם נ כשלו, צר לי אבל הכתובת הייתה על הקיר , יש לנו 5 זרים שהם פשוט זרים למשחק הכדורגל ולא תורמים לקבוצה כלום, סאבו שחלקכם אוהב פשוט לא בלם ברמה טובה הוא משחק בשחצנות מרגיזה , איטי להפליא ומרבה לעשות עיברות מטופשות, אזנתנו לו פרס על השביתה שלו שנה שעברה והעניקו לו חוזה לעוד שנתיים שאפו!

ניבלדו??הקשר בינו לבין משחק הכדורגל מקרי בהחלט , חסר יכולת בסיסים פראי וחוץ מבלאגן במרכז הרחבה לא נותן כלום, מהגם שהברכיים שלו עשויות מזכוכית ככה שהוא לא כשיר במרבית משחקי הליגה, אז אני שואל אלה הם העוגנים שלנו במרכז ההגנה??!?!?!

פונצ'ץ הוא נגר במקרה הטוב, לא מהיר חסר טכניקה בסיסית, ואינו זר שישדרג את המערך האחורי , ובקישור??נו באמת מישאלוב בימיו הגדולים.

הבא בתור האריס מדוניאנין , כולם ראו שלהפיק ממנו משהו לא נפיק, הוא כבד ואיטי ואינו מעוניין לשחק בקבוצה , הוא אמור להיות השחקן שיעשה את ההבדל והוא ממש לא קרוב לזה, פשוט לא!! אז למה להמשיך להתעקש ?? למה לא יודעים לשחרר פה זרים שלא תורמים כלום לקבוצה??? למה???

נעבוד לקונאטה שבמקרה הטוב הוא סודאני שאספו אותו מהתחנה המרכזית.. מהירות אין לו טכניקה אין, מה יש ?? כלום!

הנה לכם 5 זרים שלא ראויים להישאר פה דקה נוספת ...והיום בבוקר הייתי מעלה אותם על טיסה כי איתם או בלעדיהם נראה אותו דבר!

עמדת השוער במכבי השנה הייתה שערורייתית שוער ליגה בינוני למדי כגיא חיימוב, שפשע בכלל שהגיע לשחק אצלנו אחרי שלא היה מעולם שוער ראשון בקבוצה בליגת העל( ולא עונת רוטציה עם דני עמוס בקרית שמונה לא נחשבת 20 משחקי ליגה) , הוא שוער נמוך,יכולת מוגבלת יציאות בדיחה ולא עוצר כלום!, מזל שמכל הרע הזה אולי הרווחנו שוער צעיר שמראה ביטחון ועם נתונים טובים כברק לוי.

לגבי אשליית הצעירים במכבי: יש האומרים שצריך לתת להם זמן , ואני טוען דבר אחד פשוט מי שטוב טוב מההתחלה, או שלעולם לא יהיה טוב לרמה של מכבי, מי פה יכול לתת לי דוגמא לשחקן צעיר טוב שגדל להיות כזה לאחר שקיבל זמן, הרשו לי לגחך הדוגמאות הם כמובן מישאלוב וליאור ז'אן שלא מוצאים מקום גם בקבוצות ליגה בנונייות , אבי נימני ( הוביל את מכבי מגיל 18), יוסי בניון( מגיל 16 מככב),טל בן חיים מהרגע שעלה לעמדת הבלם הראה יכולת יוצאת דופן, חיים רביבו.. וכו' אז אל תתנו לאשלייה הזו להתפתח כי זה היכולת של הצעירים במכבי, ושחקנים ברמה הם לא יהיו גם עם יקבלו 10 שנים!!!!

דאבור,קהת,מיכה(במקרה הטוב זה דוגמא ללירן כהן), לוגאסי( נתן דרבי טוב עונה שעברה וכולם הכתירו אותו כטל בנין הבא), על רפי דהן אין לי מה להגיד הוא נגר, בקיצור אף אחד מהם לא מתאים למכבי ולא מראה יכולת של עמידה בלחצים ומשהו יוצא דופן ושנה או שנתיים לא ישנו את זה!!!!

עוד דבר קטן איך לעזעזל עונה אחר עונה לא מופעלים סנקציות על השחקנים?? למה הם לא היו היום ב6 בבוקר בדיונות בחוף סידני עלי למשל?? למה הפינוק הזה נמשך?? למה הם לא מגיעים ל3 אימונים בקריית שלום?? ואז נראה אותם ממשיכים לבייש אותנו האוהדים, עד שלא יהיה במועדון הזה מישהו כריזמתי אנחנו נמשיך ונחכה ונחכה ונתבזה וחוזר חלילה!

דווקא לי זכור משחק שכן נתן מעצמו כמו שצריך, ובלי קשר הקבוצה נראית בית שימוש כבר 10 משחקים, אז להמשיך כרגיל? חייב לבוא פה שינוי.

ג'יזרמו הוא רעיון שזרקתי כאן שהסבירות שיקרה מאוד נמוכה, אבל הפואנטה הינה שאיווניר בדרבי חייב להפתיע במשחק שלו.

קח לדוג' את גמר גביע עונה שעברה של ריאל ובארסה עם ההצבה של פפה, זה היה ציוות גאוני של מוריניו, ושיבש לחלוטין את המערך של בארסה בהתקפה. הפועל בכושר בינוני לא רואה אותנו ממטר.

איווניר צריך לצאת מהקופסה, ולהתחיל לחשוב על משהו חדש ומרענן.

הקבוצה נראיתה לא טוב כשעלינו במערכים שונים ומשונים. אני יחזור בפעם המי יודע כמה עם 2 חלוצים ושני שחקנים דינאמים בצדדים (מיכה ודאבור) היינו יותר מבסדר, כצפוי מבחינתי הגניבה של בית"ר שלחה אותנו לסחרור מקצועי. נגד פ"ת ובני יהודה נראינו טוב, הנענו כדור והגענו למצבים.

ישראלביץ' אותי לא מרענן להיפך הוא מדכא.

שאיווניר יתן להרכב הטוב שלו לרוץ בלי לעשות ניסיונות (פונץ' קשר אחורי ליד קשר אחורי נוסף + קשר אחורי בדמות מדוניאנין כי עכו זו מנצ'סטר) ויהיה בסדר, אני משוכנע בכך.

מדוניאנין ודהאן, בדיוק כמו מול בני יהודה כשמיכה ודאבור בצדדים, קולאוטי ועטר בחוד.

די נמאס להגיד את זה אבל ראבק למאמן הזה אין שכל אין ביצים אבל ים של פחדנות יש לו.

ההרכב הנ"ל הביא את הנצחון נגד פ"ת עם מחצית שניה מצוינת, ההרכב הזה נתן משחק מצוין נגד בני יהודה במשך 60 דק' עד ההרחקה, למה לשנות למה המאמן טיפש זה מטריף לי ת'שכל.

כמובן שמה שיקרה בדרבי זה איזה 4-5-1 מסריח עם ישראלביץ האנטי כדורגל ונצטרך להתפלל לנס.

ואוו איזה הקלה הייתה לי עם האיבוד נקודות של הפועל, הרבה זמן לא רציתי כל כך שהם יאבדו נקודות כמו היום, תוצאה מעולה.

ומי שראה את המשחק שיעז להגיד שהם קבוצה יותר טובה מאיתנו קשה לראות את הפועל משחקת העונה ממש גורם לבחילה,כזה כדורגל אפור לא ראיתי מזמן,נסכםם בזה שהם לא משהו וגם אנחנו בתקופה על הפנים אז הדרבי פתוח והפועל זונה.

רשמים מהמשחק של הפועל :

הפועל לא יותר טובה מאיתנו, במזל לא הפסידו לרמה"ש (הפועל צריכה לשלוח פרחים לבוחבוט על המשחק ה"מעולה" שלו)

ואם מנצחים בדרבי רק נקודה מהפועל .

איפה כל אלה שאמרו שהליגה גמורה ושהפועל יפרקו את רמה"ש ??

די נמאס להגיד את זה אבל ראבק למאמן הזה אין שכל אין ביצים אבל ים של פחדנות יש לו.

ההרכב הנ"ל הביא את הנצחון נגד פ"ת עם מחצית שניה מצוינת, ההרכב הזה נתן משחק מצוין נגד בני יהודה במשך 60 דק' עד ההרחקה, למה לשנות למה המאמן טיפש זה מטריף לי ת'שכל.

כמובן שמה שיקרה בדרבי זה איזה 4-5-1 מסריח עם ישראלביץ האנטי כדורגל ונצטרך להתפלל לנס.

אחרי שראיתי את הפועל באמת שהם סתם ( לא בא לזלזל פה או משהו וברור לי שגם אנחנו בתקופה רעה הרבה יותר אבל עדיין ),אם מוטי לא יבוא כמו קוקסינל ויפתח בהרכב הכי טוב שלנו ( כמו נגד בני יהודה ) אנחנו יותר טובים מהם.

ואוו איזה הקלה הייתה לי עם האיבוד נקודות של הפועל, הרבה זמן לא רציתי כל כך שהם יאבדו נקודות כמו היום, תוצאה מעולה.

ומי שראה את המשחק שיעז להגיד שהם קבוצה יותר טובה מאיתנו קשה לראות את הפועל משחקים לאורך כל העונה ממש גורם לבחילה,נסכםם בזה שהם לא משהו וגם אנחנו בתקופה על הפנים אז הדרבי פתוח והפועל זונה.

אם מוטי יבוא בהרכב של אתמול גם במשך שבוע לא נבקיע להם.

בקיצור, הכל תלוי בנו .

אם מוטי ימשיך עם הפחדנות והניסיונות, זה ייגמר בתיקו מגעיל או גניבה של הפועל .

אם יבוא עם ההרכב הכי חזק (4-4-2), אני רגוע .

הגועל לא נראים טוב.....אבל חייב להגיד,הצהוב שהם קיבלו על העצירה של המתפרצת אנחנו קיבלנו אדום(באותו מגרש ובאותו מקום בדיוק).

לא הגיוני ששופט לא מכיר את החוקים ולא יודע שאסור למסור לשוער.ומאיפה הוא הנפיץ את ה5 דקות תוספת זמן...עבירה ברורה של טועמה לקראת הסוף.

היכולת שלנו היא זוועה,ביזיון...אבל בכל משחק שלנו (וגם בהרבה משחקים של קבוצות אחרות) יש לשופט חלק גדול מדי במהלך המשחק.

זה פשוט שכונה אף-פעם השופט לא קרוב לאירועים,יותר מדי שריקות סתם,לא מודעים לחוקים הפשוטים...למשל במשחק שלנו המגן של בית"ר מסר אחורה שחקן שלנו נגע בכדור ושרקו לאופסייד.

מוגזם....

הגועל לא נראים טוב.....אבל חייב להגיד,הצהוב שהם קיבלו על העצירה של המתפרצת אנחנו קיבלנו אדום(באותו מגרש ובאותו מקום בדיוק).

לא הגיוני ששופט לא מכיר את החוקים ולא יודע שאסור למסור לשוער.ומאיפה הוא הנפיץ את ה5 דקות תוספת זמן...עבירה ברורה של טועמה לקראת הסוף.

היכולת שלנו היא זוועה,ביזיון...אבל בכל משחק שלנו (וגם בהרבה משחקים של קבוצות אחרות) יש לשופט חלק גדול מדי במהלך המשחק.

זה פשוט שכונה אף-פעם השופט לא קרוב לאירועים,יותר מדי שריקות סתם,לא מודעים לחוקים הפשוטים...למשל במשחק שלנו המגן של בית"ר מסר אחורה שחקן שלנו נגע בכדור ושרקו לאופסייד.

מוגזם....

רוב השופטים בליגה הזאת הם ברמה מאוד נמוכה (למשל בוחבוט, חכמון, מאיר לוי, תבריזי)

היוצאים מהכלל הם אלון יפת, לירן ליאני . כל השאר חושבים שהם שופטים, אבל בתכלס כל מה שהם יודעים לעשות זה פוזות של הווארד ווב/פיירלואיג'י קולינה .

לאחר 4 שנים אין פייבוריטית בדרבי.

לעלות בהרכב הזה:

ברק/גיא: קלמי,שרן,סאבו,עומר,גל(יש מצב להפתעה?),האריס, דור,אלי(גיג'רמו), אלירן ורוברטו.

הפועל זונה.

אני חושב שזה בושה הצחוק שיצחקי עושה מאיתנו.

כל פציעה הכי קטנה נמרחת לחודשים של שיקום, הבנאדם פשוט לא מפסיק לבלות בלילה, לא שומר על איכות חיים ספורטיבית, משמין ופשוט הורס לקבוצה שלו ולעצמו את הקריירה.

אתה שומע על חודש של שיקום ויודע שזה יימרח להרבה יותר.

מוגזם....

תכלס הצהוב שהם קיבלו זה האדום שפונצץ קיבל נגד בני יהודה, אותו מקרה בדיוק.

לאחר 4 שנים אין פייבוריטית בדרבי.

לעלות בהרכב הזה:

ברק/גיא: קלמי,שרן,סאבו,עומר,גל(יש מצב להפתעה?),האריס, דור,אלי(גיג'רמו), אלירן ורוברטו.

הפועל זונה.

מסכים מאוד עם ההרכב הזה .

אני מניח שהתכוונת שקלמי מגן שמאלי, אז גם עם זה אני מאוד מסכים .

הוא ושרן היחידים שנראו בסדר+ בתפקיד הזה . קלמי אולי לא יודע לתקוף ולהרים בשמאל

(אבל איזה מגן שמאלי ישראלי כן, חוץ מטוואטחה ?), אבל לא תקבל ממנו את החורים והשטויות של זיו ואורי כהן .

מסכים מאוד עם ההרכב הזה .

אני מניח שהתכוונת שקלמי מגן שמאלי, אז גם עם זה אני מאוד מסכים .

הוא ושרן היחידים שנראו בסדר+ בתפקיד הזה . קלמי אולי לא יודע לתקוף ולהרים בשמאל

(אבל איזה מגן שמאלי ישראלי כן, חוץ מטוואטחה ?), אבל לא תקבל ממנו את החורים והשטויות של זיו ואורי כהן .

כן התבלבלתי,קלמי עדיף על יואב זיו וגם על אורי כהן אבל אני לא יתפלא אם הוא ישאר עם זיו האפור.