Jump to content

הפועל עכו נגד מכבי ת"א | ליגת העל 11/12 | מחזור 12

Mushon_11

Recommended Posts

עד עכשיו גיביתי את איווניר והאמנתי ביכולת שלו להוציא את הקבוצה מהמשבר, אחרי היום אני כבר ממש לא בטוח.

זה נראה שהוא מתעלם מדברים כל כך ברורים ובולטים כמו זה שניבאלדו זה כמו לעלות בפיגור שער, כמו זה שה-4:4:2 הוא המערך שמתאים לנו, כמו הרכות הבלתי מוסברת במרכז השדה ובהגנה.

טוב אני מעוניין בכרטיס לשערים 2/7 במחיר עלות בשביל בן דוד שלי, הוא מת ללכת למשחק, לצערי או לשמחת בן דודי (לגבי הכרטיסים, לא לגבי ההפסד) מוכרים פה כרטיסים בעקבות ההפסד-מי שמוכר כרטיס לשערים 2/7 בבקשה לפנות אליי.

*מדו שסידר 2 מצבים בטוחים לגול לדאבור יוצא במחצית ולוגאסי שלא מצליח לתת פס ומאבד כל כדור שני נשאר על המגרש.

*מנשרוב שאין לו מקום בליגה למקומות עבודה עולה לשחק במקום דור מיכה ואלברמן מיובש ביציע בגלל פוליטיקה מזדיינת בתחת,הבנאדם הביא 2 משחקים טובים ומנסים להעלים לנו אותו.

*קולאוטי היחיד שמבקיע בזמן האחרון אפילו לא מדותף במשחק.

*כן מוטי תמשיך ככה תעלה כל משחק עם 5 קשרים אחוריים וחלוץ אחד , נגיע רחוק בשיטה הזאת.

*ניבאלדו היה ביזיון כנל פאביצביץ

*ברק לוי נקודת האור היחידה אם לא הוא אנחנו גומרים עם 7

1 ל-1 מה שאני חושב. מקצועית הוא הלך לאיבוד עם עצמו.

אפשר לחפור על מחוייבות ומלחמה אבל מקצועית כשלנו היום על הספסל יותר מהדשא.

ניבאלדו שחקן מצויין, בלם גדול. ניתור מטורף, משחק חכם. שנה שעברה היה הבלם הכי טוב שלנו (כששיחק), אבל מאז חלה ירידה ביכולת שלו והוא נחלש אחושרמוטה (כמו תמיד זרים במכבי בשנה השנייה) והוא לא יכול לתת אפילו פס אחד מדוייק ונראה כשחקן טיפש שלא מזכיר את השחקן משנה שעברה עם הביטחון.

לדעתי, הוא לא צריך להיות ב11 הפותחים. אם אני מוטי, אני נותן לפונצ'ץ היום לפתוח בלם ושם במקומו את קולואוטי כחלוץ (קח שייצא מערך של 4-4-2).

בתחילת העונה מכבי התבססה על לחץ על היריבה. עכשיו מכבי פשוט לא זזה, אין לחץ, אין תנועה ומכבי נראית כבויה. במצב הזה גם אם נשחק עם 4 חלוצים נמשיך להפסיד.

בכללי כל הקבוצה בתקופה רעה, אבל לדעתי אם נשחק עם 4 שחקני התקפה (זיזוב\דאבור, מיכה, עטר וקולאוטי) המצב יהיה הרבה יותר טוב. בקישור האחורי חבל שאלברמן מחוק כי המצב רע גם שם, ואין שחקן אחד אולי למעט מדוניאנין שראוי לשחק.

ההגנה זה החלק הכי חלשה בקבוצה, כל הרביעייה לא יודעת לעשות הגנה, עומר ורד שבתחילת העונה אהב לעלות הרבה כבר לא עולה, ולגבי הבלמים- סאבו וניבה אנחנו יודעים, ושום מילה על זיו.

ברק לוי, במשחק ענק.

מקללי דאבור - זה בדיוק כמו קולאוטי משנה שעברה. שחקן שמקבל חצי כדור לגול פעם ב3 משחקים ומחמיץ וכל הקהל יוצא עליו. דאבור יהיה שחקן גדול.

חילופים הזויים של איווניר, תהרגו אותי איך שחקן שמבקיע כל משחק לא משחק דקה אחת?!

המשחק הזה נורא דומה לשל שנה שעברה שהפסדנו בו 3-1, גם אז נראינו כלום.

אגב, נמני קצת הצחיק כשטען שמדוניאנין צריך לשחק מתחת לחלוץ, זוכרים איפה הוא שיחק אצלו? בלם שלישי.

האחריות? כולה על מוטי.

אבל הקטע הוא שזה לא ביזיון אחד גדול כי זה מקרה שקורה לנו באופן קבוע. והקטע הוא שזה לא אחריות כולה שלו כי זה מקרה שקרה לנו עוד הרבה לפניו עם קבוצות ומאמנים אחרים לגמרי.

האמת אני הייתי יותר מתלהב אם הוא היה אומר שהמשחק הזה לא משנה את האמונות שלו כלפי הקבוצה כי הוא יודע שאנחנו יכולים לשחק טוב (למרות שנראה לי שהוא כן אמר משהו בסגנון בסוף).

זה מקרה שקורה באופן קבוע בגלל מערך שגוי שאיווניר מחליט לעלות איתו, בראבק תעלה 442 ותן לקבוצה לשחק. למה לכבול אותה בפקק באמצע ועם חלוץ אחד.

חייבים לעניש את השחקנים מחר ולהראות להם את המשחק בלופים ...

ברור שהיו הרבה שגיאות של המאמן אבל זה נראה שלשחקנים לא אכפת , הם שיחקו כמו קוקסינלים בלי ביטחון ,בלי לחימה ,בלי כלום , ומילה שכל כדור ארוך של ניבאלדו הוריד לי עוד כמה שנים מהחיים בגלל עצבים

באמת הרבה זמן לא הייתי מתוסכל ככה ממשחק .

אבל לא יודע למה ,יש לי הרגשה שהם יתעלו על עצמם בדרבי ...

זה מקרה שקורה באופן קבוע בגלל מערך שגוי שאיווניר מחליט לעלות איתו, בראבק תעלה 442 ותן לקבוצה לשחק. למה לכבול אותה בפקק באמצע ועם חלוץ אחד.

באופן קבוע כבר שבע שנים!!

חייבים לעניש את השחקנים מחר ולהראות להם את המשחק בלופים ...

ברור שהיו הרבה שגיאות של המאמן אבל זה נראה שלשחקנים לא אכפת , הם שיחקו כמו קוקסינלים בלי ביטחון ,בלי לחימה ,בלי כלום

באמת הרבה זמן לא הייתי מתוסכל ככה ממשחק .

אבל לא יודע למה ,יש לי הרגשה שהם יתעלו על עצמם בדרבי ...

ולי הייתה הרגשה שהם התעלו על עצמם היום

ולי הייתה הרגשה שהם התעלו על עצמם היום

אחלה...אבל בדרך כלל במשחקים גדולים מול קהל גדול הרבה יותר קל להתעלות על עצמך

מנסיון תאמין לי

אכזבה קשה מאוד , אבל ניצחון בדרבי והעונה כולה מתהפכת ..

עם נעלה עם המערך של היום ( רוב הסיכויים ) אתה לא תנצח גם את הפועל רעננה.

וגם אם ננצח,העונה כולה תתהפך? מאיפה הבאת את השטות הזו?

ניבאלדו שחקן מצויין, בלם גדול. ניתור מטורף, משחק חכם. שנה שעברה היה הבלם הכי טוב שלנו (כששיחק), אבל מאז חלה ירידה ביכולת שלו והוא נחלש אחושרמוטה (כמו תמיד זרים במכבי בשנה השנייה) והוא לא יכול לתת אפילו פס אחד מדוייק ונראה כשחקן טיפש שלא מזכיר את השחקן משנה שעברה עם הביטחון.

מאיפה באה האגדה הזאת על ניבאלדו?

הוא נפצע במשחק גביע הטוטו נגד הפועל לפני שהתחילה העונה, לכמה חודשים. חזר, שיחק איזה 2 משחקים שביניהם המשחק המשפיל מול אותה עכו, ונפצע שוב עד סוף העונה.

איפה ראית שהוא שחקן מצויין? ועוד עם משחק חכם..

מוטי חייב לשנות גישה, מכבי לא בנויה לבוא כאנדרדוג.

הוא חושב שאם הוא יעלה עם מהלך פחדני של חלוץ אחד וחמישה קשרים הוא יהפוך לאנדרדוג.

איפה הלחץ בהתקפה של תחילת העונה :angry:

עם נעלה עם המערך של היום ( רוב הסיכויים ) אתה לא תנצח גם את הפועל רעננה.

וגם אם ננצח,העונה כולה תתהפך? מאיפה הבאת את השטות הזו?

שטות?? מה שטוות בזה ניצחון בדרבי זה התרופה הכי גדולה למצב שאנחנו נמצאים . עזוב את התרומה מבחינת הטבלה ושזה משחק על 6 נקודות

ניצחון בדרבי יעלה את המורל והמצב רוח מאוד וכתוצאה מזה השחקנים ילחמו יותר ויעלה להם הביטחון.

ואיי לדעתי זה הדרבי הכי חשוב בשנים האחרונות רק שננצח כברררר

לגבי נמני - זה בושה. פרשן והכל, יופי, אם יש לו טיפה יושרה מקצועית - הוא היה צריך לבקש לא לפרשן את מכבי. מילא בעוד שנתיים, אפילו שנה, אבל לא כבר העונה.

הוא חטף שם 3, אגב (ואפילו לא בעכו אלא בגרין). טוב, גם איוניר.

וזה שאתה עובד בהארץ עוכרי ישראל ומכבי? , הייתי מעדיף לקבץ נדבות ולא לעבוד אצל נבלות כאלה, כמוך, מי אתה שתבקש דין וחשבון ? לך תרקוד על הדם עם עמנואל רוזן.

תתבייש, מצצתם לבושינסקי והעפתם את נמני תאכלו חרא אתה ושכמותך.

ולענינינו מכבי משחקת לא טוב כבר חודשיים הדבר הכי קל זה לקטול את מוטי את השחקנים, תשימו פעם אחת בצד את החלומות שלכם ותנו גב לקבוצה.

כל הכבוד לחבר'ה שנסעו לחור הזה בזמן שאחרים התהפכו פה כמו סטייקים ואוננו מתחת לשמיכה.

המצב לא כל כך גרוע כמו שאתם מציירים אותו, נצחון קטן בדרבי וכל התמונה מתהפכת.

הרי מה יקרה אם ננצח בדרבי? נשר עוד שעה אחרי המשחק לעודד את השחקנים, איווניר יהיה גאון ונחזור להיות פייבוריטים לאליפות.

עכשיו נשארה רק השאלה, האם כל כך קשה לנצח בדרבי? לא. ממש לא.

הרי אנחנו והפועל בדיוק אותה קבוצה, קבוצה פח שמשחקת פח. ההבדל בנינו? להפועל יש מזל.

אותו מזל שבזכותו כבשה נגד ב"ש בדקה ה90, אותו מזל שבזכותו ניצחה 1-0 את בית"ר.

אז מה גדול יותר? המזל של הפועל או יתרון הביתיות בדרבי והקהל של מכבי? אני יכול רק להגיד שזה תלוי אך ורק בנו.

אני כבר רואה אנשים שמקללים בלי סוף את שחקני מכבי ומפטרים את איווניר. השאלה שלי היא כזאת - האם אנחנו נצליח להתעלות על עצמנו בדרבי? האם אנחנו נצליח להביא תדרבי?

מאיפה באה האגדה הזאת על ניבאלדו?

הוא נפצע במשחק גביע הטוטו נגד הפועל לפני שהתחילה העונה, לכמה חודשים. חזר, שיחק איזה 2 משחקים שביניהם המשחק המשפיל מול אותה עכו, ונפצע שוב עד סוף העונה.

איפה ראית שהוא שחקן מצויין? ועוד עם משחק חכם..

במשחקים נגד נתניה וסכנין בטוטו (הבקיע שער בכל אחד מהם), כמו שאמרת בדרבי טוטו, נגד סכנין במשחק השני בטוטו, ובליגה נגד הפועל חיפה, אשקלון, נתניה, בני יהודה ואני יכול להמשיך עד מחר....

האמת שהוא שיחק יותר מ2 משחקים, יותר בכיוון של 15.

המצב לא כל כך גרוע כמו שאתם מציירים אותו, נצחון קטן בדרבי וכל התמונה מתהפכת.

הרי מה יקרה אם ננצח בדרבי? נשר עוד שעה אחרי המשחק לעודד את השחקנים, איווניר יהיה גאון ונחזור להיות פייבוריטים לאליפות.

עכשיו נשארה רק השאלה, האם כל כך קשה לנצח בדרבי? לא. ממש לא.

הרי אנחנו והפועל בדיוק אותה קבוצה, קבוצה פח שמשחקת פח. ההבדל בנינו? להפועל יש מזל.

אותו מזל שבזכותו כבשה נגד ב"ש בדקה ה90, אותו מזל שבזכותו ניצחה 1-0 את בית"ר.

אז מה גדול יותר? המזל של הפועל או יתרון הביתיות בדרבי והקהל של מכבי? אני יכול רק להגיד שזה תלוי אך ורק בנו.

אני כבר רואה אנשים שמקללים בלי סוף את שחקני מכבי ומפטרים את איווניר. השאלה שלי היא כזאת - האם אנחנו נצליח להתעלות על עצמנו בדרבי? האם אנחנו נצליח להביא תדרבי?

השאלה אם מוטי יוכל להתעלות על עצמו ולהתגבר על הפחדנות הלא מובנת שלו ולעלות עם המערך היחידי ששיחקנו איתו טוב העונה..אבל אם נגד עכו הוא עולה עם חלוץ אחד אז מה הסיכוי?!

בכל מקרה, אם זה היה תלוי בעידוד והאווירה שהשחקנים מקבלים כל דרבי המאזן של הדרבים לא היה כמו שהוא עכשיו.

השאלה אם מוטי יוכל להתעלות על עצמו ולהתגבר על הפחדנות הלא מובנת שלו ולעלות עם המערך היחידי ששיחקנו איתו טוב העונה..אבל אם נגד עכו הוא עולה עם חלוץ אחד אז מה הסיכוי?!

בכל מקרה, אם זה היה תלוי בעידוד והאווירה שהשחקנים מקבלים כל דרבי המאזן של הדרבים לא היה כמו שהוא עכשיו.

תשמע, אני מדבר על הדרבי הזה ספציפית. אנחנו פח, וגם הפועל פח.

הדרבי 4-2 למשל לפני 2 עונות אתה לא יכול בכלל להשוות בין הרמות של הקבוצות ולכן הקהל לא עזר כי ביום טוב של הפועל היא הייתה מנצחת בכל מקרה.

אבל כרגע, אני באמת מאמין ויודע שהכל יקום ויפול על איך הקהל יתמודד עם ההפסד ואיך הוא יגיב.