Jump to content

הפועל עכו נגד מכבי ת"א | ליגת העל 11/12 | מחזור 12

Mushon_11

Recommended Posts

1173866-5.jpg

* הפועל עכו לא הפסידה בחמשת משחקיה האחרונים, בהם בשלושה היא סיימה בתיקו ורק במשחק אחד מתוך החמישה היא לא כבשה.

* מכבי תל אביב לא ניצחה מאז ה-23 באוקטובר (0:1 את מכבי פתח תקוה בליגה). מאז היא הפסידה בשלושה משחקים ובמשחק נוסף היא סיימה בתיקו.

* שתי הקבוצות נפגשו שש פעמים מאז 2006. כל קבוצה ניצחה פעמיים ושני משחקים נוספים לא הוכרעו. בכל אחד מהמשחקים הובקעו לפחות שני שערים.

* סאבו פאביצ'ביץ' יפתח במשחק כמגן ימני - אותה עמדה בה פתח במשחק בין הקבוצות בעונה שעברה, כשעכו ניצחה 1:3.

הרכב מכבי תל אביב:

ברק לוי, עומר ורד, סנטנה ניבאלדו, סאבו פאביצ'ביץ', יואב זיו, מושיקו לוגסי, רוברטו פונצ'ץ, האריס מדוניאנין, דור מיכה, מונס דאבור, אלירן עטר.

*רפי דהן ושרן ייני יעדרו ולא יכללו בסגל.

שיהיה בהצלחה. יאללה מכבי! :wubyellow3:

לא ממש הבנתי תהרכב :|

אם ההרכב נכון (ואני לא מאמין שזה נכון) אז זה יהיה במערך של קבוצת הנוער.

לוי

זיו-ייני-ניבאלדו-סאבו

לוגסי-פונצץ'

מיכה-מדוניאנין-דאבור

עטר

4-2-3-1.

לוגסי ופונצץ' קישור אחורי , מדו מאחורי חלוץ , מיכה ודאבור בכנפיים ועטר חלוץ בודד.

סה"כ סבבה, נותן למוטי תקרדיט על ההרכב, הוא רוצה שהשחקנים ישחקו יותר קרוב, וזו לו שיטה שונה בהרבה מה4-4-2. נזכיר שאין לנו שחקן אגף ימין וזה תמיד מחרבש לנו את ה4-4-2 הקלאסי, כי השחקן כנף תמיד חותך לאמצע.

לגבי סאבו, לא מביו מה יש לשחק עם ורד כמגן ימני, אחד השחקנים היציבים העונה.

אם ההרכב נכון (ואני לא מאמין שזה נכון) אז זה יהיה במערך של קבוצת הנוער.

לוי

זיו-ייני-ניבאלדו-סאבו

לוגסי-פונצץ'

מיכה-מדוניאנין-דאבור

עטר

4-2-3-1.

לוגסי ופונצץ' קישור אחורי , מדו מאחורי חלוץ , מיכה ודאבור בכנפיים ועטר חלוץ בודד.

מדו משחק יותר מאחורה, ככה שזה יותר 4-1-2-2-1.

אבל כמובן שזה מערך דפוק, כי זה מצופף את מרכז השדה בקישור אחורי אובר שמול קבוצה כמו עכו, זה לא יועיל, כי מול הקבוצות הקטנות צריך לתקוף ולדרוש את הכדור אליך על מנת להניע את הכדור בצורה שוטפת שבסוף יומרו למצבים רבים.

אני בדעה, שצריך לשחק ב4-4-2 יהלום, כשמדו מצורף עם שחקן קישור אחורי יחיד.

ואני הייתי מעלה את קונאטה בכנף ימין, דאבור לא מתאים למשבצת הזאת, קונאטה מתאים לשם כי הוא יודע לשרוף אגפים ויש לו מהירות לפרוץ משם. דאבור יותר מתאים לחוד כמו ששיחק בנוער, כי הוא שחקן אופי של מקבל כדור, וראו את זה בכל המשחקים שהוא שותף.

זה והדרבי זה משחקים על עונה שלמה.

6 נקודות והקבוצה הזו מוכיחה שהיא לא כמו 15 קבוצות שהיו פה לפניה.

פחות, בעיקר אם זה לא כולל נצחון בדרבי, כלום לא השתנה פה.

עזבו שטויות כתובת של האיצטדיון יש למישהו?

לא נראה לי יש שם כתובת, האיצטדיון נמצא טיפה מחוץ לעיר ואין ליידו בתים או משהו רק חוף ים שאם אני לא טועה קוראים לו "ארגמן".

אז יש לך דרך להסביר לי איך אני מגיע אחרי שאני עובר את הקריות או שאני אסתדר לבד? :unsure:

אתה נוסע על כביש חיפה-עכו , עובר את הקריות מגיע לצומת עין המפרץ (זאת הפנייה הראשונה לעכו) ופונה שמאלה נוסע 200 מטר האצטדיון יהיה מצד שמאל שלך.( אתה גם תראה אותו לפני)

מאוד פשוט להגיע לשמה.

אז יש לך דרך להסביר לי איך אני מגיע אחרי שאני עובר את הקריות או שאני אסתדר לבד? :unsure:

אם אתה מגיע מהצק פוסט חיפה ועובר דרך כל הקריות זה לא בעיה, אתה פשוט נוסע דוך כל הזמן עובר את חוצות המפרץ וקריית מוצקין ואז יש לך קטע מהיר כזה של איזה 4 ק"מ אם הרבה רמזורים (תעקוב אחרי השילוט)ואז ואתה צריך להכנס בכניסה הראשונה לעיר שזה כניסה לעכו צפון(רמזור 4 לערך-לא בטוח)ואז אתה פשוט פונה שמאלה ברמזור ואתה ישר אחרי 100 מטר תראה תמגרש.

תשים לב שלפני הרמזור האחרון מצד ימין יהיה לך מן מתחם כזה ותראה שלט ענק של שופרסל ואז תבין שאתה צריך להתכונן לפנות, שים לב לשילוט איך שאתה רואה עכו שמאלה ישר תפנה.

סה"כ סבבה, נותן למוטי תקרדיט על ההרכב, הוא רוצה שהשחקנים ישחקו יותר קרוב, וזו לו שיטה שונה בהרבה מה4-4-2. נזכיר שאין לנו שחקן אגף ימין וזה תמיד מחרבש לנו את ה4-4-2 הקלאסי, כי השחקן כנף תמיד חותך לאמצע.

לגבי סאבו, לא מביו מה יש לשחק עם ורד כמגן ימני, אחד השחקנים היציבים העונה.

זו שיטה ששונה מאוד מה4-4-2 הרגיל, מדוניאנין הוא נון פאקטור מאחורי החלוץ ועדיף שם את קהת או מישהו דינאמי אחר, מצד שני כקשר באמצע הוא הכי טוב שיש לנו.

כל פעם שעלינו ככה נראינו רע עם פקק באמצע על אחת כמה וכמה שמחר צפוי גשם ובמשחק גשם צריך כמה שיותר שחקנים מקדימה, בהרכב הזה יש לנו 2 שחקנים פחות בהתקפה (מדוניאנין האיטי וחסרון של שחקן התקפה על חשבון פונץ'\לוגאסי).

השינויים בשיטת המשחק תכופים מדי.

ראיתי שפורסם בONE שפאביצביץ תורגל כמגן ימני.

אז רק תזכורת למי ששכח.

עונה שעברה בערך באותו שלב של העונה, שוב נוסעים לעכו, פאביצביץ פתח כמגן ימני וקבלנו 3. שבוע אחרי זה הפסדנו לקש 1-0, וכמה שבועות לאחר כך הגיע השלישיה שקבלנו מחיפה ונגמרה העונה.

אז אולי אחרי שבת גם נלך לים? ההסטוריה חוזרת על עצמה?

בואו נקווה שההרכב הזה יעבוד...

למרות שאני לא רואה איך פקק של פונצ'ץ, לוגסי והאריס באמצע עוזר לנו להבקיע שערים .

אם כבר אז צריך לעלות עם האריס-פונצ'ץ באמצע או האריס-לוגסי . גם לא מובן לי איך קולאוטי שהוא היחיד שנמצא בתקופה טובה לא פותח .

אם יש דבר אחד שאפשר ללמוד מההרכבים שמוטי מעלה עד כה, זה שהם אף פעם לא זהים להרכב שמופיע באינטרנט יום לפני.

אז.. שחררו..

אם יש דבר אחד שאפשר ללמוד מההרכבים שמוטי מעלה עד כה, זה שהם אף פעם לא זהים להרכב שמופיע באינטרנט יום לפני.

בזה אתה צודק .

אני מאמין שההרכב יהיה כמו ההרכב שראינו נגד בני יהודה רק שלוגסי/פונצ'ץ במקום דהן ופאביצ'ביץ' יפתח במקום ורד .