Jump to content

ספסרים

dadiT

Recommended Posts

כולם צריכים.

אם השוטרים עומדים בחוץ ומתעלמים? זה רק אנחנו נפתור.

אבל בסדר, אתה רואה פה, הדבר שהכי מפריע לאנשים זה שמעשנים עליהם בבלומפילד, לא זה שמזיינים אותנו במחיר.

חלאות הספסרים האלה.

השנה נגד בני יהודה לא היה לי כוח לעמוד בתור לכרטיסים אז סתם שאלתי מישהו בחוץ לאיזה שער יש לו (בכוונה לא שאלתי בכמה הוא מוכר כי זה 50 מחיר אחיד). אמר שיש לו כרטיס לשער 2 אז אמרתי סבבה ואז הוא אמר לי 80 שקל, שאלתי אותו למה 80 אז הוא ענה לי שזה מבוגר ואין נוער בקופות. חלאה

בנים של זונה

קניתי לי ולשני חברים 3 כרטיסים ונגמר לי כל הכסף, כי לא נתנו לקנות כמה נוער ולא היה לי כסף בחזור אז עמדתי וחיכיתי אולי מישו יתן לי טרמפ

באו אלי שניים אחד גבוה עם שיער שחור ואחד שמן עם משקפיים וסריג ירוק, שני בני זונה כל משחק של מכבי סל או רגל הם נמצאים אומרים לי קח 50 שקל מתנה קנה לנו 4 כרטיסים אמרתי לא תודה דקה אחרי זה משמים הגיע לי טרמפ לדרום :) צריך לסדר חרם ספסרים כזה משחק אחד, גם בזמן שלא היה לי טרמפ שעמם לי ודיברתי עם איזה בחור שאחראי על הכרטיסים במכבי הוא אמר לי שמעכשיו הם נוקטים בגישה שהם תופסים אותם, מעכבים אותם ומשחררים 20 דקות אחרי המשחק, ואז הם מפסידים את הבוחטה של הכרטיסים....

אתם עושים פה דיון על כלום

אנשים שמספסרים עובדים עם ההנהלה ואין מה לעשות עם זה אתם רוצים ללכת לריב תריבו אז הספסר קיבל את הפצצה שלו שאולי לא תחזיר אותו לשם או אולי כן

אבל אתם תקבלו את התיק שיגמור לכם את החיים אז מה זה שווה את זה

אני אישית יש לי מנוי ולא מקורב לארגונים אבל חלס צריך כבר לשים לזה כץ בעניין של הספסרות אם אתם באמת ארגון אוהדים ואכפת לכם מהאוהדים זה חלק מהדברים שאתם יכולים לשנות כי זה כבר נמאס לכולם...

אני אישית יש לי מנוי ולא מקורב לארגונים אבל חלס צריך כבר לשים לזה כץ בעניין של הספסרות אם אתם באמת ארגון אוהדים ואכפת לכם מהאוהדים זה חלק מהדברים שאתם יכולים לשנות כי זה כבר נמאס לכולם...

מה אתה רוצה?

שהם יקימו את פלוגת המלחמה בספסרים וירביצו לכל ספסר?

עכשיו אני שואל את עצמי- מה אתם הייתם עושים במצב שלי? נוהגים כמוני? עוזרים לו?

גועל נפש מה שקורה פה עם הספספרים. וכולם שמים על זה זין. מההתאחדות עד המשטרה. פעם ראשונה שראיתי שהמועדון מנסה לעשות משהו (זה שהמוכר ראה אותי עם המדים).

הגיע הזמן לעשות עם זה משהו.

לא רק שלא לקנות לו, גם לשרוף לו את הכרטיסים שיש לו ביד.

עדיף ש"לא יהיו כרטיסים" מאשר שאנשים אשכרה יקנו כרטיס אומלל ב-200 שקל (במקרה הטוב), וזה לא משנה אם זה דרבי או מכבי נגד ברצלונה או שקר-כלשהו אחר.

באמת יצאת מלך

פלוגות הסער שלנו התמקמו מול בלומפפילד..

מחר מקם את הטנקים והג'יפים ב-11 ומסוקים יסיירו באוויר טוב מותק?

הוא דיבר יותר על חרם או להרחיק אותם מהמקום או כל פתרון יצירתי אחר כמו למשל לשבור תשווק, כולם ישימו כסף, הארגון יקנה כרטיסים וימכור אותם שם המחיר עלות כמה משחקים ואף אחד לא יקנה מהספסר והוא יקבל תנזק שלו...

חחח ספסרים? הסיפור ששמעתי היום הביא לי את העצבים.

אני מדבר עם חבר שלי ושואל אותו אם הוא השיג כרטיס לדרבי הגוי אוהד הפועל ואומר לי כן אבא של אלעד השיג 8 כרטיסים לשער 7 או 4 לשער חמש, באותו רגע הלכתי אל אלעד שאלתי אותו אם הדברים נכונים ואיך הוא השיג הרי הודיעו שהמכירה נגמרה כתוצאה מכך שהכרטיסים נגמרו.

ומה הוא אמר לי? אההה, שטויות חבר של אחותי עובד בלאן הוא תמיד שומר לנו כמה כרטיסים ועוד כמה חברים שלו.

מסתבר שהוא מוכר כרטיסים מחוץ לבלומפילד מדי פעם.

ביזיון

הוא דיבר יותר על חרם או להרחיק אותם מהמקום או כל פתרון יצירתי אחר כמו למשל לשבור תשווק, כולם ישימו כסף, הארגון יקנה כרטיסים וימכור אותם שם המחיר עלות כמה משחקים ואף אחד לא יקנה מהספסר והוא יקבל תנזק שלו...

הארגון יקנה?

ואם לא יקנו? אתה תשלם את הכסף חזרה?

פייר? מזל שיש לכם ארגון אוהדים, אם לא הייתם עדיין זורקים פירות על שחקנים.

תעשו משו בעצמכם...ולא, אל תתרץ במיליון סיפורים.

זאת אחת הכוונות שלי לצאת במחאות אם זה גם לערב את ההנהלה טלויזיה משטרה וכו' כי הרי מכות זה לא פתרון

לא רק הקהל שלנו סובל מזה ולא רק בכדורגל זה קורה לכן חייבים לשים לזה קץ!!!

:please:

אתה בוכה? אנשים אומרים לי 480 450 הכי זול שראיתי 250

ביום שאנשים כמוך יילחמו בתופעה ולא בגלל שנתקעו בלי כרטיס יקנו במחירים האלה אולי לאט לאט זה ייעלם.

ותאמין לי אני מבין כמה קשה זה לא להיות בדרבי וכל זה, אבל אנשים צריכים לדעת לעצור בגג גג גג 150 שקל (וגם לזה אני לא מוכן אבל צריך להתחיל ממשהו)

או במילים אחרות, אף פעם התופעה לא תיעלם.

ביום שאנשים כמוך יילחמו בתופעה ולא בגלל שנתקעו בלי כרטיס יקנו במחירים האלה אולי לאט לאט זה ייעלם.

ותאמין לי אני מבין כמה קשה זה לא להיות בדרבי וכל זה, אבל אנשים צריכים לדעת לעצור בגג גג גג 150 שקל (וגם לזה אני לא מוכן אבל צריך להתחיל ממשהו)

או במילים אחרות, אף פעם התופעה לא תיעלם.

קודם כל לא קניתי, ואל תדאג אני אהיה בדרבי.

אבל יש כמה אנשים שאני מכיר ששילמו 300 ואפילו 450 שקל בשביל לראות

הכי הרבה ששילמתי בחיים שלי על כרטיס למשחק של מכבי זה 180 שקל וגם זה היה חד פעמי ב2004

את הדרבי ניצחנו 2-0 אחרי 4 דקות :)

שנה שעברה קניתי כרטיס לדרבי 2-2 ב300 שקל מהאינטרנט ובסוף שהוא בא אליי הביתה לתת לי תכרטיס גיליתי שאני מכיר אותו והוא ישב לידי שנים ב11 :doh:

שנה שעברה קניתי כרטיס לדרבי 2-2 ב300 שקל מהאינטרנט ובסוף שהוא בא אליי הביתה לתת לי תכרטיס גיליתי שאני מכיר אותו והוא ישב לידי שנים ב11 :doh:

ועדיין המניאק לקח 300 שקל ?? :unsure: ??

צריך שכמה אנשים,אין לי בעיה לעזור עם צריך, למרות שצריך כאלה שנראים פודי צקים מהמשולש.

יעמדו בחוץ ויסבירו להם יפה שהם הולכים למכור במחיר עלות או לא למכור בכלל.

יעשו את זה במשחק אחד,שניים,שלושה ואז הם כבר יבינו לבד.