Jump to content

ספסרים

dadiT

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני חייל לקראת כניסה לקבע והייתי חייב לספר לכם סיפור שקרה לי היום.

הלכתי לקנות כרטיסים לדרבי (כי מה לעשות כשאתה חייל אין לך כסף למנוי) עם עוד 2 חברים (גם הם חיילים) בקריית שלום.

הגעתי הרבה אחרי כל ההמולה שהייתה שם ב3. בדרך לקופות עצר עוד בחור עם חבר שלו, והינה השיחה לפניכם

"אחי, אתה באת לקנות כרטיסים?"

-"כן"

"כמה כרטיסים אתה קונה?"

-"2"

"יש מצב אתה עושה לי טובה וקונה לי כרטיסים? לא רוצים למכור לי עוד"

אני מסתכל עליו, רואה שיש לו בין כבר כמה כרטיסים ביד וגם לחבר שלו ועונה לו "בישביל מה? שתלך לספסר מחוץ לאיצטדיון?"

הוא עונה לי "לא מה פתאום אני רוצה לקנות בישביל הילדים שלי, ולא רוצים למכור לי, הינה כך כסף"

אני בוחן אותו ואז הוא ממשיך "הינה תקנה לי 4 כרטיסים.

ואז אני אומר לעצמי רבאק, אתה בקושי בן 30, 4 ילדים + מה שיש לך ביד? ממי אתה עושה צחוק? אמרתי לו "עזוב אותך, ביי"

מסתובב וממשיך ללכת. חלאה כזאת לא צריכה לעשוק את האוהדים של הקבוצה שלי.

מאחורה אני שומע גדף קללות "יזין מה כבר ביקשתי יא בן זונה אין לך בושה?" והחבר שלו מצטרף אליו.

זה לא נגמר כאן. בקופות ישב הבחור שמוכר את הכרטיסים. הוא לא מסתכל עליי. אני שואל אותו אם נשארו כרטיסים חייל והוא אומר לי שלא.

פתאום הוא מרים את הראש ורואה שאני עם מדים ואז קם אליי ואומר "בישבילך יש לי" קניתי בלי לשאול יותר מידי שאלות, אמרתי תודה והתקדמתי לכיוון היציאה.

בדרך לשם חיכו לי 2 הספסרים. שוב פעם הוא מנסה לפנות אליי "מה כואב לך לקנות לי?" אני לא עונה לו. ואז הוא עוד פעם מתחיל "אתה לא עונה לי הא? יא זונה יא זין" בלה בלה בלה.

עזבו בדרך אני רואה כל מיני ילדים שמנסים לקמבן דרכים איך לקנות עוד כרטיסים בואו נחשוב למה.

עכשיו אני שואל את עצמי- מה אתם הייתם עושים במצב שלי? נוהגים כמוני? עוזרים לו?

גועל נפש מה שקורה פה עם הספספרים. וכולם שמים על זה זין. מההתאחדות עד המשטרה. פעם ראשונה שראיתי שהמועדון מנסה לעשות משהו (זה שהמוכר ראה אותי עם המדים).

הגיע הזמן לעשות עם זה משהו.

כתוב בone שהרחיקו אותם:

אם לא די בכך, במועדון עשו הכל כדי למזער את מכירת הכרטיסים לספסרים, שהגיעו למקום, זוהו והורחקו ללא כרטיסים.

http://one.co.il/Article/190383.html

ולגבי הספסר אני כמעט בטוח במי מדובר, זה בטח אותו אחד שמוכר גם כרטיסים קבוע ביורוליג וגם עשו עליו כתבה בערוץ 10.

עצוב שזה ככה, אבל אין מה לעשות. אני בעצמי נתקלתי במשהו יותר חריף כשספסרים ניסו להוציא סחורה של כרטיסים מהבוטקה של המוזמנים בבלומפילד, וכשציינתי זאת בפני מסינג החלאה הזאת הוא התעלם וטען שלא מכיר אותם(למרות שלכל אוהד הפרצוף של אותם ספסרים מוכר כפני השמש).

ובנוסף בדרך למשחק מול בית"ר נתקלתי באיזה חייל שסיפר לי שבתקופתו, הוא וחברים שלו שיתפו פעולה עם איזה פקיד בלאן שמכר להם סחורה של כרטיסים ובתמורה הם חילקו בינהם את ההכנסות מהספסרות.

כשאתה רואה שכל הגורמים הרולוונטים שצריכים למנוע את הפשע הזה לקרות מתעלמים ואף משתפים פעולה עם זה, כשזה כולל את המשטרה בין היתר, ואף חלק מהאוהדים שלנו, אתה מבין שכל מה שאתה יכול לעשות זה רק לצעוק.

רק אם פעם אחת יקומו כאן אוהדים ויזעקו אולי מישהו יתעורר וישים סוף לביזיון הזה.

קרה לי בדיוק אותו דבר, ניסו לשדל אותי ועוד 2 חברים שנקנה להם 5 כרטיסים, בסוף זה נגמר בכמה קללות הדדיות..

אני בטוח שהם השיגו המון כרטיסים, צריך איכשהו למנוע את התופעה הזאת כבר נמאס.

עזבו אני התייאשתי הכל מושחת פה, בקריית שמונה אני רואה כמה אבות מתחננים לכרטיס נוער בשביל הילד שלהם שלא מלאו לו עוד 8 ולאן בשלהם טוענים שהכרטיסים אזלו וכמובן שזה שקר וכזב כי אני הגעתי ממש מוקדם לקופות ומההתחלה ראיתי שלא מכרו נוער למרות שיש חוק שמחייב אותם להשאיר כמות מסוימות ליום של המשחק.

אבל אפלא ופלא פתאום אני קולט את אחד המוכרים מהקופות יוצא מהדלת האחורית של הבוטקה ושם מחכה לו ספסר ועוד אוהד אחד של מכבי ואותו מוכר מעביר לאותו ספסר סטפה של כרטיסים ולוחש לו בשקט "יש לך פה גם כרטיסי נוער"

בקיצור מלחמה אבודה מראש

החוצפה של הספסרים חוצה כל גבול.

לפני כמה חודשים הייתי חייב לקנות כרטיס מספסר בשביל חבר שבא מארצות הברית.

סכמתי עם ספסר על מחיר של 110 של לכרטיס. נתתי לו 110 וחכתי לעודף.

אבל מה? הספסר שמכר לי כרטיס ברווח של 110 שקל (הוא קבל את הכרטיס חינם, כרטיס למוזמנים) החליט שמגיע לו גם טיפ.

החלטתי שאני לא מוותר על הכסף ולא עזבתי את הבחור. כשהוא הבין שאני לא עוזב אותו, הוא החליט לקורא לספסר חבר אחר.

אחרי הרבה וויכוחים וקללות הצלחתי לקבל את הכסף שלי בחזרה, אבל רק אחרי שלל איומים כאלה ואחרים.

אני הטעות שלי עשיתי,אבל אני כבר לא אעשה את זה יותר. אל תתנו להם יד,אל תקנו מהם כרטיסים.

מוות לספסרים

כל משחק מאחורי הכניסה ל-11 יש את המיקום הקבוע של הספסרים ,

ותמיד יש שני שוטרים שיושבים לידם ולא עושים כלום,בושה.

ועשית טוב מאוד,אם היית עוזר לו הוא היה עקץ עוד מישהו ב150 שקל.

כל הכבוד.

גם אלי הוא פנה ואני יודע על מי אתה מדבר..בחור גבוה כזה ?..

בניגוד אליך, אני וחבר שלי הסכמנו לקחת תכסף ...לקחנו 100 ושיפשפנו לו דפקנו תריצה של החיים והתפנקנו בפינת השלושה.

כל הכבוד.

גם אלי הוא פנה ואני יודע על מי אתה מדבר..בחור גבוה כזה ?..

בניגוד אליך, אני וחבר שלי הסכמנו לקחת תכסף ...לקחנו 100 ושיפשפנו לו דפקנו תריצה של החיים והתפנקנו בפינת השלושה.

אם זה אמיתי, סלאמתק

ברגע שאלה שאמורים לעצור את זה מלקרות עובדים איתם למה אתם מצפים? מלחמה אבודה

עצוב שזוהי האמת.

לא יעזור כמה נושאים תפתחו וכמה תנסו בינינו לבין עצמנו להילחם בגועל נפש הזה, כל עוד הכל מושחת ורקוב מבפנים כלום לא ישנה את זה מבחוץ.

יש תיאוריה שההנהלה לא מאד רוצה לפתור את זה בשביל שיקנו יותר מנויים.

ראבק הם אפילו לא מנסים להסתיר את זה.

אשכרה כמו שאני אעמוד באמצע המולה של אנשים עם שוטרים על סוסים מסביב ואצעק "מישהו צריך סמים? ירוק לשער 7"

כן אני יודע מי זה...דווקא אף פעם לא ראיתי אותו מספסר מחוץ לבלומפילד אבל בדרבים כל אחד הופך לי לספספר בן זונה..גם ממני הוא ביקש ולא קניתי לו ..בדיוק אותה שיחה הייתה לי איתו

שהאתרים יקשקשו....

כמו אוהדי בית"ר פעם אחת? כל מי שמספסר? לדפוק לו מכות רצח ולשלוח אותו לבי"ח... אחרי זה הוא כבר לא יחזור.

הם עובדים בשיטת מצליח... או שתקנה להם כרטיס בקריית שלום או שלא... או שקונים מהם כרטיס מחוץ למגרש או שלא והם מורידים טיפה את העושק.

התרופה לשיטת מצליח זה שיטת נכשל - שזה דומה למה שקוסטה אמר.. כלומר לגרום להם להבין שאם הם נפלו על מישהו לא פראייר, אז הם הפסידו במהלך ולא סתם יחכו לפראייר הבא...

קוסטה, הבעיה היא שרוב הספספרים זה לא איזה ילדים שאפשר לעשות להם דבר כזה.

זה אנשים שבדכ עם או בלי קשר לספספרות, לא היית רוצה להתעסק איתם.

ככה שקשה לי להאמין שמישו יעשה צעד כזה..

סוייר מה זה לא תרצה להתעסק?

יש לך מספיק אנשים אוהדי מכבי שלא כדאי להתעסק איתם שלא ירצו לאכול חרא.

אבל בגלל הגישה הקוקסינלית הזאת ימשיכו לעשוק אותנו.