Jump to content

ינואר בפתח?

turgi

Recommended Posts

תמיר כחלון רוצה לחזור לארץ. הוצע למכבי ולהפועל.

http://www.nrg.co.il/online/71/ART2/305/941.html?hp=71&cat=7101&loc=33

כתבה מבאסת על אלירן עטר. איפה הוא היה לפני ארבעה חודשים ואיפה הוא היום.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4147734,00.html

מכבי ופועל בעקבות בן הרוש.

http://www.nrg.co.il/online/71/ART2/305/559.html

אני חייב להודות.

אני אוהב את התקופות האלה.

http://www.nrg.co.il/online/71/ART2/305/941.html?hp=71&cat=7101&loc=33

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4147734,00.html

http://www.nrg.co.il/online/71/ART2/305/559.html

אני חייב להודות.

1)אותו דבר כמו ציון צמח לא עשה כלום בקריירה חושב שמגיע לו הכול ועושה מה בזיין שלו.

2)מקורבים מקורבים, יכול ליהות שיש משהו אבל לא כזה משמעותי וגדול כפי שמציירים את זה. כבר יודעים מה יהיה מחירו? פיתאום נזכרו שהוא לא שינה את התדמית שלו? מעניין מה היו אומרים שנה שעברה שאי אפשר לספור על הידיים כמה נקודות הוא הביא לנו.

3גולדהאר לא ישלם שקל אחרי הפילה עם צ'קול בטח לא 4 מיליון עבור שחקן שעד המשחק מול יוון לא ידעו מי זה ביכלל.

לסיכום אם הייתי עושה שינוים זה לשחרר את ניאלדו ולא ביגלל שאני לא מחזיק ממנו בלם אלא ביגלל שהוא נפצע ועוד מעט אנחנו נכנסים לתקופה הכי קשה של העונה ואנחנו צריכים שחקנים חזקים שלא נפצעים כל מחצית לכן הייתי מביא בהשאלה או שחקן חופשי ( רק אם יש מציאה ) בלם.

גל אלברמן, למרות שאני מעריך וחולה על השחקן הזה בטירוף רק ביגלל זה אני רוצה שהוא יעזוב מגיע לו יותר כבוד ובטח דקות משחק.

http://www.nrg.co.il...cat=7101&loc=33

http://www.ynet.co.i...4147734,00.html

http://www.nrg.co.il...T2/305/559.html

אני חייב להודות.

שכחת לרשום שיצחקי במו"מ עם מ.כ. נמל ת"א.

לא יודע כמה זה נכון לגבי כחלון אבל הוא בהחלט יכול להיות שדרוג לאגף ימין.

עם כמה שהוא ילד זין, הוא שחקן אגף טבעי (לא אילתורים כמו זיזוב , קהת , דאבור) יש לו ניסיון בליגת העל והוא שחקן טוב בסה"כ.

ומה זה הוצע למכבי והפועל?הוא שייך לנו.

בקשר לבן הרוש , קובי בלדב אמר שאם הוא בן הרוש יעזוב זה יהיה רק בסוף העונה והוא מתחייב על זה.

רוב הרעש סביב עטר בתיקשורת עושים מקורבים שלו ( שלא דווקא בטובתו ).

גם השקר שמכבי רוצה למכור אותו צומח כנראה על עץ של מקורבים .

אז למה כל הרעש ?

כי כנראה מישהו חולם על הקופון שיגזרו על עטר בינואר.

"הצבר"

לפני כל הרכישות, אני מקווה שכרמלי ואיווניר פועלים חזק כדי להחזיר את השחקנים למסלול הנכון- זה לפני הכול.

עם כל השחצנות של כחלון בקיץ, לשים אותו באגף ימין זה יושב פשוט מצויין על המערך.

ככה שההתקפות לא יגיעו רק מצד שמאל, או שמיכה עובר ימינה ואז חסר אגף.

דור מלול מושאל? אולי הגיע הזמן להחזיר אותו? בהחלט יכול להתאים לקבוצה שנבנתה השנה(כקשר ימני, בלי המצאות אחרות).

להביא מגן שמאלי ברמה, הכי חשוב.

לא כל כך קשור אבל לא שווה נושא אחר:

גיא אסולין מתראיין לערוץ הספורט (חפשו באתר). דיבורים על ברצלונה, סיטי, פציעות, כיבושים, בישולים וכו'.

בונא, הבן אדם לא שיחק בחיים שלו דקה במשחק בוגרים רשמי (למעט איזה משחק גביע ברצלונה נגד קבוצת שקר כלשהו מליגה 19). מתי כבר יבינו את הבלוף?! זה פשוט הורג אותי מצחוק.

בעוד הנושא של לוגסי והאצבע המשולשת הגיע ל 20 עמודים ואנשים מצהירים שהם שרפו אותו

על מעידה חד פעמית (ואני לא שופט אותם, כל אחד ינהג בדרך שהוא רואה לנכון), הנושא של

החזרה האפשרית של תמיר כחלון למכבי פשוט צורם.

הדרך שבה כחלון התנהג משולה לטעמי ללעשות זין לקהל בסוף כל משחק ומשחק.

השחקן הזה הראה לנו ביותר מאירוע אחד שגם ובמידה ובונים עליו להרכב/סגל וגם שנותנים לו פלטפורמה להציג את היכולות שלו במועדון ענק בסדר גודל מקומי, עם תקציב גדול ובקבוצה שמתבססת על צעירים תוצרת בית (כמותו) הוא מעדיף מסיבותיו ללכת לקבוצות שלא מציעות לו משהו יותר טוב ממה שהמועדון שבו הוא גדל הציע לו.

בכך הוכיח שהאופי שלו הוא כפוי טובה ואנוכי.

אני מאוד אתאכזב שעל אף שיש לנו צורך בווינגר, כחלון ישוב לק"ש.

ובנוסף, אם רוצים לחזק את העמדה הזו אני יודע שיש שחקן בנוער שהוכיח שיש מקום לתת לו הזדמנות להראות מה הוא יודע בעמדה הזו, ויפה שעה אחת קודם.

ולעניין החיזוק בינואר, אני לא מאמין באופן עקרוני ששחקן שמגיע לקבוצה באמצע העונה יכול

להיות גורם בעל משקל משמעותי בהצלחה של עונה.

לדעתי רק בשני מקרים צריך לחזק בינואר, האחד היא קבוצה שנאבקת נגד הירידה. והשני במקום עמדה משמעותית שהשחקן המקורי נפצע ולא ישוב לשחק בעונה.

אני חושב שמכבי לא נופלת לאף אחת מן ההגדרות האלו.

צריך להמשיך ולעבוד קשה על שיטת המשחק ולא לתלות תקוות בפרסונה כזו או אחרת.

את הפוטנציאל שיש כבר ראינו...

כן זה חרטא..כן זה מקורבים.. אבל היחס של מכבי לעטר מגעיל, והוא בטוח לא מאושר ולא שמח שזה מה שמכבי מחזירה לו על מה שנתן ונותן לקבוצה.

כן זה חרטא..כן זה מקורבים.. אבל היחס של מכבי לעטר מגעיל, והוא בטוח לא מאושר ולא שמח שזה מה שמכבי מחזירה לו על מה שנתן ונותן לקבוצה.

איך היחס מגעיל?

צריך להצדיק אותו שהוא זרוק בקבוק מים על קהל אחר בגלל שמקללים אותו? בגלל שאומרים לו לעשות הגנה?

אני באמת לא מבין

משלמים לשחקנים האלה מספיק כסף שלא יתעסקו בחרטות

אם ישחררו את אלברמן בינואר צריכים לחשוב על קשר אחורי במקומו, כי כרגע דהן ולוגסי ממש לא מספיקים. אולי לחשוב בכיוון משה אוחיון, שגם לא עולה הרבה יחסית וגם רוצה לחזור לישראל.

עמדת המגן השמאלי הכי קריטית במכבי!

אם ישחררו את אלברמן בינואר צריכים לחשוב על קשר אחורי במקומו, כי כרגע דהן ולוגסי ממש לא מספיקים. אולי לחשוב בכיוון משה אוחיון, שגם לא עולה הרבה יחסית וגם רוצה לחזור לישראל.

עמדת המגן השמאלי הכי קריטית במכבי!

חשבתי על זה גם, משה אוחיון בהחלט ראוי.

לא כל כך קשור אבל לא שווה נושא אחר:

גיא אסולין מתראיין לערוץ הספורט (חפשו באתר). דיבורים על ברצלונה, סיטי, פציעות, כיבושים, בישולים וכו'.

בונא, הבן אדם לא שיחק בחיים שלו דקה במשחק בוגרים רשמי (למעט איזה משחק גביע ברצלונה נגד קבוצת שקר כלשהו מליגה 19). מתי כבר יבינו את הבלוף?! זה פשוט הורג אותי מצחוק.

זה לא אומר שהוא בלוף.

עד עכשיו הוא התמודד על מקום בהרכב של ברצלונה, הקבוצה ככל הנראה הטובה אי פעם בכדורגל.

ועכשיו הוא מתמודד על מקום בסיטי, שהיא כנראה הקבוצה הכי טובה היום אחרי בארסה וריאל.

ואל תשכח שהוא צעיר. קח לדוגמא את תיאגו. רק השנה הוא התחיל לשחק בבוגרים והם באותו גיל. ואסולין עבר גם פציעה קשה.

זה שהוא לא מתאים לבארסה ולסיטי בגיל 19 עדיין לא אומר שהוא בלוף.

אני עוד לא הייתי קובר אותו.

אל תשכח שהוא עבר מבחנים לאקדמיה של בארסה, עבר שם את כל מחלקות הנוער, נחשב לכשרון ואף קיבל תג של 20 מליון יורו.

גם סיטי לא לקחו אותו בלי מבחנים וגם שם הוא עבר מבחנים לפני שהוא התקבל. אגב ביום שהוא התקבל בעמוד הראשי של האתר של הסיטי הייתה תמונה ענקית שלו וכתבה עליו.

תן לו זמן..

אולי עוד יצא ממנו משהו.

אני מצדיק את הדרך של גולדהאר, שאומרת שכולם כולל כולם חייבים ללכת לפי החוקים של המועדון ולא להוציא מילה.

אבל לפעמים בכדורגל, בניגוד לעסקים, יש דברים שהם לא שחור או לבן. גם אם שחקן עשה מעשה שלא ייעשה, מילה טובה או שיחת מוטיבציה יכולה לעזור לו הרבה יותר. במיוחד כשמדובר בשחקן אמוציונאלי, שכשאתה מדבר ללב שלו קנית את עולמו והוא יילך איתך יד ביד, האינטרסים פה משותפים.

אפשר לתת קנס ואחרי זה לתת חיבוק אבהי לשחקן, כשאתה מצפה ממנו שהוא לא יאכזב אותך.

המרקם חשוב וצריך לטפל בשחקנים מסויימים בכפפות של משי כדי שנוכל לחגוג בסוף העונה, ומדובר בסוג שחקנים שהיו פה לכל האורך של המועדון.

השחקנים הם בני אדם, ולכל שחקן צריך להתייחס באופן שונה, כדי לגרום לו לתת את ה100% שלו כל משחק.

לא יודע מה במציאות אבל גיא אסולין הוא ללא ספק אגדת המנגר שלי אחרי שהוביל אותי לזכייה בגביע אופ"א עונה שנייה.

אני מצדיק את הדרך של גולדהאר, שאומרת שכולם כולל כולם חייבים ללכת לפי החוקים של המועדון ולא להוציא מילה.

אבל לפעמים בכדורגל, בניגוד לעסקים, יש דברים שהם לא שחור או לבן. גם אם שחקן עשה מעשה שלא ייעשה, מילה טובה או שיחת מוטיבציה יכולה לעזור לו הרבה יותר. במיוחד כשמדובר בשחקן אמוציונאלי, שכשאתה מדבר ללב שלו קנית את עולמו והוא יילך איתך יד ביד, האינטרסים פה משותפים.

אפשר לתת קנס ואחרי זה לתת חיבוק אבהי לשחקן, כשאתה מצפה ממנו שהוא לא יאכזב אותך.

המרקם חשוב וצריך לטפל בשחקנים מסויימים בכפפות של משי כדי שנוכל לחגוג בסוף העונה, ומדובר בסוג שחקנים שהיו פה לכל האורך של המועדון.

השחקנים הם בני אדם, ולכל שחקן צריך להתייחס באופן שונה, כדי לגרום לו לתת את ה100% שלו כל משחק.

גם בעסקים זה אותו דבר כשיש לך עובדים.

סמוך על גולדהאר שיש לו יכולות ניהול ויחסי אנוש עם עובדים מספיק טובים אם הוא הגיע לאן שהגיע.