Jump to content

מושיקו לוגאסי .

Recommended Posts

אלי ביטון, לירן כהן, אורי שטרית ואבו סיאם מעולם לא היו שחקנים גדולים, הם היו שוליים למדי ועובדה שלא הצליחו לאחר התקופה אצלנו.

שחקן טוב ייתן תפוקה לאורך זמן.

העונה הזאת קשה לשפוט את הצעירים, עונה הבאה תהיה מבחן מבחינתם (בין אם במכבי או כמושאלים).

אבל כבר היום אני יכול להגיד שיש לנו 4 מהצעירים הטובים בארץ: דור מיכה, עומר ורד, ברק לוי ומרגוליס - כשגם דאבור, זיזוב ולוגאסי בעלי פוטנציאל.

אבל כבר היום אני יכול להגיד שיש לנו 4 מהצעירים הטובים בארץ: דור מיכה, עומר ורד, ברק לוי ומרגוליס - כשגם דאבור, זיזוב ולוגאסי בעלי פוטנציאל.

מלבד עומר ורד שכבר צבר ניסיון ומפגין יכולת טובה לאורך זמן, יציבות - שאר השחקנים בעונתם הראשונה עם בקושי מספר דו ספרתי של משחקים מלאים בליגה (ברק לוי, מרגוליס אפילו לא שיחק משחק בודד, זיזוב ודאבור ביחד עשרה משחקים אולי...).

קל לדבר בלי לראות

מי שראה את אלי משחק יודע שהוא הקיצוני ימני הכי טוב שהיה כאן ב10 שנים האחרונות.

אלי שרף את הקו וכתבתי את זה אלפיי פעמים אלי ביטחון היה אחלה של קיצוני ימני והוא פרח תחת ניר לוין שבנה בזמנו קבוצה מצויינת.

מאור בוזגלו לא מגרד לו את הקרסוליים, תתנו לי עוד שם של קיצוני ימני שהיה כאן והוא טוב מאלי?

קל לדבר בלי לראות

אלי שרף את הקו וכתבתי את זה אלפיי פעמים אלי ביטחון היה אחלה של קיצוני ימני והוא פרח תחת ניר לוין שבנה בזמנו קבוצה מצויינת.

מאור בוזגלו לא מגרד לו את הקרסוליים, תתנו לי עוד שם של קיצוני ימני שהיה כאן והוא טוב מאלי?

סוף סוף מישהו מדבר לעניין.

חוץ מזה, למרות שבמשחקים רגילים היה עושה קצת שטויות, אני קונה היום שחקן שמגיע למשחקי מאני טיים כמו אלי ביטון.

בסופו של דבר, כשרון או לא כשרון, אף אחד מהצעירים של מכבי לא עשה בינתיים משהו יותר גדול מביטון (וזה הגיוני לחלוטין בהתחשב בעובדה שהם בקושי קרעו זוג נעליים בבוגרים). נקווה שיצא מהם מה שמדברים עליו.

סוף סוף מישהו מדבר לעניין.

חוץ מזה, למרות שבמשחקים רגילים היה עושה קצת שטויות, אני קונה היום שחקן שמגיע למשחקי מאני טיים כמו אלי ביטון.

מאני טיים ענק הוא ארז מסיקה. ולא רק.

כל משחק נתן את כולו. הייתי בכייף לוקח את מסיקה (ישראלביץ' יעיל יותר)

ארז מסיקה הרבה יותר ווינר מכל מיני מכביסטים חרטא שעברו פה או משחקים היום.

ארז מסיקה = עבודה קשה, אפור, לא כדורגל מלהיב אבל אין לו רגשי נחיתות. בתקופתו ניצחנו דרבים (רצף בלי אפילו שערים להפועל. היום אנחנו מפנטזים על ניצחון)

גול מול פאוק בעלייה לצאמפיונז (גול ענק!!! אגב גם באחת הטעויות היחידות איי פעם של אניימה הבקיע כמעט מחצי מגרש)

בקיצור הוא שחקן שאשמור לו פינה גדולה וחמה בלב.

אנטי כדורגל אבל מפצה בנחישות ענקית

ארז מסיקה הרבה יותר ווינר מכל מיני מכביסטים חרטא שעברו פה או משחקים היום.

ארז מסיקה = עבודה קשה, אפור, לא כדורגל מלהיב אבל אין לו רגשי נחיתות. בתקופתו ניצחנו דרבים (רצף בלי אפילו שערים להפועל. היום אנחנו מפנטזים על ניצחון)

גול מול פאוק בעלייה לצאמפיונז (גול ענק!!! אגב גם באחת הטעויות היחידות איי פעם של אניימה הבקיע כמעט מחצי מגרש)

בקיצור הוא שחקן שאשמור לו פינה גדולה וחמה בלב.

אנטי כדורגל אבל מפצה בנחישות ענקית

צודק. גם כולנו זוכרים את הדרבים שכביכול עלינו כפייבוריטים מול השחקנים האפורים של הפועל והם זימברו אותנו. מה שהם עשו לנו אנחנו היינו עושים להם ב03-04-05 עם שחקנים די "אפורים".

תקשיבו אני אוכל פה כאפה רצינית, מישהו יכול להסביר לי איך אלי ביטון הגיע לתמונה הזאת?

או שזה בכלל לא הוא וזה מישהו שדומה לו?

כי אני זוכר שהוא עזב בסיבות 2005 ולא זכור לי שהוא חזר אלינו.

:unsure:

דרך אגב תמונה אחת שווה אלף מילים: תומר תייר, אלי ביטון, אורי שטרית ויובל אבידור אלו שחקנים שאין להם מקום בליגה לאומית אבל איך שהוא הגיעו למכבי.

569696-5.jpg

אלי ביטון, לירן כהן, אורי שטרית ואבו סיאם מעולם לא היו שחקנים גדולים, הם היו שוליים למדי ועובדה שלא הצליחו לאחר התקופה אצלנו.

שחקן טוב ייתן תפוקה לאורך זמן.

העונה הזאת קשה לשפוט את הצעירים, עונה הבאה תהיה מבחן מבחינתם (בין אם במכבי או כמושאלים).

1. אתה מפספס לגמרי את הנקודה. ברור שאלי ביטון לא היה שחקן גדול. הוא בגיל 30 משחק בליגה א'. העניין הוא, שאתה מסתכל על התוצאה וממנה מסיק אחורה. אני ואחרים פה מדברים על אלי ביטון בגיל 20. אלי ביטון בגיל 20 היה, לטעמי, לכל הפחות ברמה של דור מיכה היום, ויכול מאד להיות שגם טוב יותר. כלומר, בשנת 2000 יכולת לומר שיש לנו את אחד הצעירים הטובים בארץ - אלי ביטון.

לטעמי, גם לירן כהן היה שחקן ברמה גבוהה מאד בגיל 20, כמה רמות מעל שחקנים אחרים בגילו, וגם כבש כמה וכמה גולים במאני טיים. שניהם ואחרים קרסו בעונות שלאחר מכן (אם מסיבות מקצועיות ואם מסיבות אחרות).

לפיכך, האמירה שדור מיכה וכו' הם מהצעירים בארץ חסרת משמעות אם לא יטפלו בהם כמו שצריך. כולל הקהל.

2. ארז מסיקה היה שחקן נשמה ואני זוכר כמה רגעים יפים מאד שלו - בישול לשוויון של רוסו נגד בית"ר, גול שוויון אדיר בדרבי מ- 40 מטר (אותו דרבי שהוא לא שמר על טלקיסקי, שממילא כבש גול ברמת של צ'מפיונס ליג), גול שוויון חסר משמעות אבל מדהים נגד אפואל ניקוסיה, גול יתרון נגד פאוק סלוניקי - אבל הוא היה חתיכת נגר שסימלה תקופת נגרות מגעילה. השנים הכי גרועות של מכבי בעשור האחרון, וזה הישג מרשים מאד.

תקשיבו אני אוכל פה כאפה רצינית, מישהו יכול להסביר לי איך אלי ביטון הגיע לתמונה הזאת?

או שזה בכלל לא הוא וזה מישהו שדומה לו?

כי אני זוכר שהוא עזב בסיבות 2005 ולא זכור לי שהוא חזר אלינו.

:unsure:

דרך אגב תמונה אחת שווה אלף מילים: תומר תייר, אלי ביטון, אורי שטרית ויובל אבידור אלו שחקנים שאין להם מקום בליגה לאומית אבל איך שהוא הגיעו למכבי.

569696-5.jpg

אם אני לא טועה הייתה איזה שהיא תקופה שהוא התאמן עם מכבי עשה מבחנים, לא זוכר בדיוק

עריכה:

"אלי ביטון מתאמן, אבל לא יקבל הצעה לחתום לפני ששניידר יחליט לגבי התקציב"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3742800,00.html

קל לדבר בלי לראות

מאור בוזגלו לא מגרד לאף אחד במכבי את הקרסוליים, שלוש שנים ואפס כדורגל.

מסיקה היה שחקן חשוב יותר ממנו, זה שבפורום עשו יותר רעש מבוזגלו לא אומר כלום.

אלי ביטון ליד משחק טוב נתן משחק לא טוב, היה לא יציב, ומעולם לא הביא את מלוא הפוטנציאל שלו למימוש (לצערינו ולצערו) ובגלל זה היום הוא בליגה א'.

לצערו? מכבי לא ידעה לעסוק בצעירים והיום כן.

אגב, ראיתי אותו, למיכה יש יותר כדורגל ממנו, ביטון היה בעיקר מהיר...מיכה שחקן יותר שלם עפ"י המסתמן כרגע.

מאור בוזגלו לא מגרד לאף אחד במכבי את הקרסוליים, שלוש שנים ואפס כדורגל.

מסיקה היה שחקן חשוב יותר ממנו, זה שבפורום עשו יותר רעש מבוזגלו לא אומר כלום.

אלי ביטון ליד משחק טוב נתן משחק לא טוב, היה לא יציב, ומעולם לא הביא את מלוא הפוטנציאל שלו למימוש (לצערינו ולצערו) ובגלל זה היום הוא בליגה א'.

לצערו? מכבי לא ידעה לעסוק בצעירים והיום כן.

אגב, ראיתי אותו, למיכה יש יותר כדורגל ממנו, ביטון היה בעיקר מהיר...מיכה שחקן יותר שלם עפ"י המסתמן כרגע.

מסכים בכל מילה.

איך זה יכול להיות שאצל חיפה, רוב השחקנים שהיה להם פוטנציאל איך שהוא הצליחו לממש אותו ובסוף יצאו לחו"ל?(חיפה הוציאה בכמה שנים האחרונות ים שחקנים לחו"ל).

הבעיה לא הייתה רק בשחקנים שהיו לנו , היה בעיה גם בצוות המקצועי שלא ידעו איך לעבוד עם הצעירים , איך לטפח אותם.

היום הצוות המקצועי יודע וכבר מתחילים לראות ניצוצות.

התגובה הכי מדויקת בכל הנושא.

מדוייקת מדוייקת... הקהל בארץ רעב להצלחות, ובמיוחד הקהל של מכבי, אם הקבוצה הייתה חוגגת על המגרש אף שחקן בעבר וגם בהווה לא היה סובל מיחס קהל שלפי מה שאתה חושב נובע מהעזיבה של נמני.

כשהקבוצה מנצחת הקהל חוגג וכשהקבוצה מפסידה הקהל לא נותן מנוח לאף גורם במועדון, הלוואי וזה לא היה ככה.

במקום להתעסק במה גורם למה, אנחנו בתור קהל צריכים להרים את הקבוצה, סה"כ עוד בתחילת השנה אמרנו שמדובר פה בילדים שרוב הפורום גדול מהם בכמה שנים ושצריך לקבל את זה שהקבוצה לא תהיה יציבה, אבל מההפסד הראשון ראינו שדיבורים לחוד ומציאות לחוד.