Jump to content

מושיקו לוגאסי .

Recommended Posts

רובנו לא נעבור את התהליך הזה. הכל השתנה לו בחיים ומהר.

הבעיה היא לא בעודף האהבה שהוא קיבל אלא שזאת היתה אהבה על תנאי ולא אמיתית. הרי משחק לא טוב לא אמור לגרום לאנשים להתהפך כל כך מהר. ההפך, לחבק ולעודד. מה הוא לא רוצה להצליח? הוא עושה בכוונה? מה זאת הבוגדנות הזאת? כל האהבה והרגשות שלנו הן רק תלויי תוצאות?

למה לשחק אותה ראש קטן,

הרי אתה יודע שהרוב הגדול של הקהל של מכבי הוא בדיוק התיאור שהבאת פה,

ורק חלק קטן מהקהל דוגל ב"אין תנאים לאהבה",

יש גם חלק קטן בשער 11 שמקלל אחרי כל מסירה לא מדויקת ,ולא מתוך רצון להוציא עצבים, אלא בגלל שהם חרא של אוהדים ולנו אין ממש מה לעשות עם זה כי אוהדים לא בוחרים.

למה לשחק אותה ראש קטן,

יש גם חלק קטן בשער 11 שמקלל אחרי כל מסירה לא מדויקת ,ולא מתוך רצון להוציא עצבים, אלא בגלל שהם חרא של אוהדים ולנו אין ממש מה לעשות עם זה כי אוהדים לא בוחרים.

לא רק בשער 11..

גם ב2,13,7,8..

הבעיה שהאנשים האלה עומדים על הגדרות ושומעים אותם.

תשלב את זה עם זה שיואב זיו מוציא קרנות...

למה לשחק אותה ראש קטן,

מה זה בכלל קשור לאין תנאים לאהבה ושקרים וסיסמאות מהסוג הזה? ראש קטן? אני ביציע שנים לפני שהיו אירגונים וראשי אוהדים(מעל שלושה עשורים).תנבח על מטרה אחרת בבקשה.את אין תנאים לאהבה אני מממש כל יום כבר שנים בלי לזעוק את זה.קונה מנוי, בא והולך. לפעמים עצוב, לפעמים שיכור משמחה. אין דרך אחרת.אתה יודע, המקללים מתחלפים(וואלה איך שהם מתחלפים) ואני ושכמותי תמיד נשארים.

ראיתי את כל סוגי ההתהפכות הקיימים במועדון הזה.

זה קשור לדברים בסיסים הרבה יותר.נימוס, יכולת לדחות זעם, דרך ארץ, כבוד לאדם, גם אם הוא לא שיחק טוב במשחק הזה.ועוד ילד ששרים לו בהתלהבות ובצדק כי הוא שחקן מיוחד.מה קרה ריבון העולמים? למה לקלל? למה להתהפך?

מכבי הפסידה. זה תמיד מדרדר אותי, תמיד מסייט את השבוע שלי. כבר מגיל 7.אני לא נרדם אחרי הפסדים.

למקללים לא יותר כואב ממני.לדעתי אפילו פחות(בהכללה כמובן). הם פורקים והולכים.לא מודעים לנזק.סתם בהמיות.לכל אחד יש את הדרך שלו אבל אי אפשר לשקר.אי אפשר להחליף צד כל שבוע.גם הדביל ביותר אמור להבין את זה.

יש מקרים קיצוניים בהם אולי זה בלתי נמנע(זעם וקללות). איפה אנחנו ואיפה זה בכלל?-החיים שלנו דבש-שחקני בית נהדרים,תוצאות סבירות,איכות מוכחת בסגל(תיזכר בימי מישאלוב, יבוריאן,זרים מערוץ הקיבוץ),עתיד! סוף סוף יש כאן עתיד..

יש כאן אופק.המקום הזה חי.יצליח יותר, יצליח פחות(בטווח הקצר)- הוא חי. ילדים(מוכשרים)זה שמחה.היו לנו שנים באמת נטולי תקווה.של חוסר כישרון, רצון, יכולת.לא דומה בכלל להיום.

הבוגדנות הזאת היא בלתי נסלחת.ההתהפכות.אפשר להפסיד משחק ואפשר ללכת הביתה עצובים.אפשר להפסיד ולשרוף הכל.גם את האמון הבסיסי מול השחקנים שאתמול רוממת.איכס, זאת רמאות.

חלקנו לא מבינים שיכול תמיד להיות גרוע יותר.חלקנו לא מבינים את הכישרון העצום שיש בקבוצה הזאת.מתי אפשר וצריך לספור עד עשר.זאת ריצת מרתון.

וואלה יופי, יש קורבן.תנו לו אוויר. הוא התנצל עשר שניות אחרי.הוא כאב את ההפסד הזה כמו כולנו.הוא עוד צריך ללמוד הרבה דברים ומה מפתיע בזה? לא ידענו את זה קודם? האם הוא כבר יודע איך להתנהג מול קהל שמתהפך לו מול העיניים תוך שבוע? הוא חווה את זה קודם?הוא ילמד.

גם אנחנו צריכים ללמוד כי את הגפרור, לא הוא הדליק.

איזה מזל שבפורום פה זה כל הקוקסינלים של שער 11.

מה זה שחקן עושה זין לקהל ?

יא חבורת מטומטמים , אחרי זה אתם מתפלאים למה הקבוצה שלכם זה רכיכה מסריחה.

הוא צריך לקבל עונש כבד ולפני עכו הוא צריך להגיע עם מוטי איווניר "הצרוד" למסיבת עיתונאים ולהתנצל.

היו ימים שהיינו עושים על דבר כזה טרור אבל אין מה לעשות אתם הילדים הקקות שלא יכלו להיות דור המשך ואני לא מדבר על עידוד וכל זה אלא רק על להראות לשחקנים שהם צריכים לחשבן לקהל שלהם.

מגיע לכם לוגאסי ושטראובר , תמשיכו לצעוק זה גשם , זה גשם ואולי בדרבי תגלו שמשתינים עליכם כבר כמה שנים ברצף יא ילדים חרא.

תמשיכו לספר שהוא התנצל ותאמינו לעצמכם.

הדובר התנצל בשמו.

שיבוא ל11 בפנים של כולנו ויתנצל, לא שיירד על הברכיים, לא כלום, שירים יד ויגיד סליחה.

שנראה שהוא מבין את הטעות, שייקח את הסיכון שיהיו כאלו שיקללו אותו.

אין מה לעשות, על טעויות משלמים, שילמו וישלמו בעתיד...תמשיכו להיות שטיחים, ויתייחסו אליכם ככה.

אבל אני לא מופתע מקהל שראה שמרביצים לילדים קטנים ולא הגיב.

תמשיכו לספר שהוא התנצל ותאמינו לעצמכם.

הדובר התנצל בשמו.

שיבוא ל11 בפנים של כולנו ויתנצל, לא שיירד על הברכיים, לא כלום, שירים יד ויגיד סליחה.

שנראה שהוא מבין את הטעות, שייקח את הסיכון שיהיו כאלו שיקללו אותו.

אין מה לעשות, על טעויות משלמים, שילמו וישלמו בעתיד...תמשיכו להיות שטיחים, ויתייחסו אליכם ככה.

אבל אני לא מופתע מקהל שראה שמרביצים לילדים קטנים ולא הגיב.

אני לא מחפש סליחה, לי הוא לא עשה אצבע משולשת.

וגם לא לרוב הקהל.

מי שמקלל שחקנים אחרי הפסד שילך קיבינימאט מגיע לו הזין לפנים הזה

אז ככה האוהדים שלנו ניראים ?!??

משונה לאל-אללה משונה...

אוי ואבוי ...

http://sports.walla.co.il/?w=//1875101

ביזיון של אוהדים,מה הם מצפים מילד שמקללים אותו ככה שלא יעשה כלום?

כן.

הוא שחקן כדורגל.

אסור לו להגיב.

מעניין איך הייתם מגיבים אם טועמה היה עושה לכם זין.

שלא לדבר על שטראובר.

ודגו מה?

אני זוכר שלא עודדו אותו למרות שאף אחד לא ידע מה קרה באמת.

וגם לא לרוב הקהל.

הוא עשה לכולנו.

מה קרה? הרמתם ילד בן 2 שלא קרע זוג נעליים ועכשיו עלה לו השתן לראש.

וואלה, זה חברים שלכם ליציע.

זה שאתם זורקים עליהם זין זו בעיה שלכם, אבל מי שיהיה אפס ואין לו כבוד מחר, יישאר ככה כל החיים.

לא מתאים לי ששחקן במכבי יזרוק זין על האוהדים.

אסור היה לו להגיב.

מצטער.

נגיד וילד מקלל בבית ספר ילד אחר, והילד השני מרביץ לו

גם תגיד את זה ? הוא ילד , קיללו אותו?

וגם לא לרוב הקהל.

אז אתה מזדיין בתחת.

אתה לא היית שם, אתה ניזון משמועות ומסיפורי סבתא.

אני הייתי שם, באזור שבו "קיללו".

רוב הקללות היו בסגנון של, "תתעוררו ישרמוטות"

"מה נסגר אתכם? איפה הייתם על המרגש"

"יש לכם עוד דרבי על הראש יבני זונות".

אתם תמשיכו להיות מובן מאליו, ממש כמו דגל הקרן. תמשיכו לעודד כל דבר שזז ולהכתיר אותו בתור "המכביסט הבא" תמשיכו לגמור מכתבות צבע באתרי הספורט השונים,

ממש כמו שגמרנו על דגו, עובד ושלל חלאות.

מי זה אתם? אני לא מכתיר אף אחד למלך ולא מוריד אף אחד, אני מעודד את הקבוצה שלי ולא מקלל. לא יא מזדיינים יש דרבי ולא יא בני זונות שבוע הבא עכו. מי שנישאר אחרי המשחק (או רובם) זה אותם האנשים שתמיד מקללים אחרי הפסד וחצי ומניפים חיתולים, כל שנה מחדש גומרים את הקבוצה.

אוהדים זבל שמגיע להם הזין לפנים.

אז אתה מזדיין בתחת.

אתה לא היית שם, אתה ניזון משמועות ומסיפורי סבתא.

אני הייתי שם, באזור שבו "קיללו".

גם אני הייתי שם. ואני יכול להגיד ששמעתי טוב מאוד כמה אנשים צורחים "מושיקו שיהיה לך ****" ואני חותם לך על זה. זה ממש לא היה כמו שאתה מתאר, ולא רק למושיקו איחלו את המחלה הזו.

מה אתם רוצים ממנו ?

הבן אדם לא שיחק טוב והאוהדים האלה שחושבים שהם איזה בחורים טובים מתחילים לקלל אותו שהם מטרים ממנו והוא שומע אותם ... הוא מקבל מהם את המשכורת שהם יכולים לקלל אותו כאלה קללות ? אני מבין שמקללים ביציע שחקנים לפעמים כדי לפרוק את העצבים אבל לקלל בן אדם ככה בפנים כאילו הוא זונה שלך הוא כולה שחקן כדורגל ... במקומו גם הייתי שם סטירה לאחד מהאוהדים

מה אתם רוצים ממנו ?

הבן אדם לא שיחק טוב והאוהדים האלה שחושבים שהם איזה בחורים טובים מתחילים לקלל אותו שהם מטרים ממנו והוא שומע אותם ... הוא מקבל מהם את המשכורת שהם יכולים לקלל אותו כאלה קללות ? אני מבין שמקללים ביציע שחקנים לפעמים כדי לפרוק את העצבים אבל לקלל בן אדם ככה בפנים כאילו הוא זונה שלך הוא כולה שחקן כדורגל ... במקומו גם הייתי שם סטירה לאחד מהאוהדים

מה אתם רוצים ממנו ?

מה אתם רוצים ממנו ?

בגלל זה אתה לא שחקן כדורגל.

ועכשיו לעניין. הוא מקבל משכורת שבחלקה ממומנת על ידי האוהדים (מנוי, כרטיסים, חנות אוהדים...)

הוא לא עובד אצלנו,אבל הוא צריך לכבד אותנו.

מי זה אתם? אני לא מכתיר אף אחד למלך ולא מוריד אף אחד, אני מעודד את הקבוצה שלי ולא מקלל. לא יא מזדיינים יש דרבי ולא יא בני זונות שבוע הבא עכו. מי שנישאר אחרי המשחק (או רובם) זה אותם האנשים שתמיד מקללים אחרי הפסד וחצי ומניפים חיתולים, כל שנה מחדש גומרים את הקבוצה.

האמת שלא.

נשארתי וראיתי מי נשאר, ונשארתי כי רציתי לראות מה יקרה.

וואלה האמת? צחקתי, אנשים רבו עם כל שחקן שיצא, אבל בקבוצות, אף אחד לא ניגש לשחקן ואמר לו בפנים כלום.

עמית גם אני ככה.

בגלל זה שנינו לא שחקני כדורגל והוא כן...שילמד להתנהג בהתאם.

הוא עדיין לא קאנטונה.

גיא לוי, גם אני הייתי שם.

בוא נגיד שסיכוי גבוה שאתה מערבב כי אחרי התגובה זה התצפוצץ....לפני זה לא קיללו אותו ככה.

נ"ב

שורה תחתונה?

אדון לוגסי הצעיר רוצה עידוד מהקהל.

שאדון לוגסי הצעיר יבין שלא כולם יעודדו תמיד, וגם קללות זה חלק מהמקצוע שלו, כמו שאחריות זה חלק ממצקוע של קצין בצבא לדוגמה.

אגב, ידידיי היקרים, מחר אני אשלח ילד בן 18 לרצוח עשרים אנשים, אז גם מה קרה? הוא רק ילד? הם רק קיללו אותו? תפסיקו לקשקש בקומקום.

שייקח בחשבון שלא הכל ורוד.

רוצה כבוד? תן כבוד.

זה שהוא הגיב לאדם ספציפי מאותו קהל בדיוק רק מראה שהוא לא מכבד את כולנו.

אותם האנשים שהיו שם, או לפחות רובם הם אוהדים אמתיים.

שנסעו לכל חור בשנים האחרונות, כולל לאירופה.

אני לא יודע מי אתה, אבל ממה שאני רואה פה אתה אוהב להכליל ולדבר בלי לדעת מה באמת קרה שם.

לא אני ולא חבריי שמענו צעקות כמו "מושיקו שיהיה לך ****" אם היינו שומעים כזה דבר מיד היינו סותמים להם את הפה.

אבל צעקות כמו יא מזדיינים תתעוררו צריכים לבוא מתישהו, לא מטרת נזק, להפך.

מושיקו בחר ללכת לקיצוניות שבדבר, החליט לעשות זין לקהל אחרי שכל השחקנים נכנסו פנימה. עשה? וישלם.

תקרא מה מתן כתב.

תאמין לי שהוא יודע מי החבר'ה האלה.

מושיקו עשה להם זין אתמול, ומחר לי ומחרתיים לך.

אם הוא מוכן לעשות תא זה למישהו אז הוא יעשה לכולם.

קהל זה גוף בטוב וברע.

צריכים לכבד אותנו, הרי מה? הם קיללו תבינו אותם הם רק אוהדים מתוסכלים מההפסד...או שזה תופס רק שנח לכם יה חבורת קוקסינלים?

איך בדיוק זה מראה את זה?

בזה שזה לא משנה אם זה אדם אחד עשרים או יציע שלם זה היה יכול להיות כל אחד אחר ובעצם זה שהוא עושה לאחד האוהדים מה שעשה אז זה מופנה לכולם

תקרא מה מתן כתב.

תאמין לי שהוא יודע מי החבר'ה האלה.

מושיקו עשה להם זין אתמול, ומחר לי ומחרתיים לך.

אם הוא מוכן לעשות תא זה למישהו אז הוא יעשה לכולם.

קהל זה גוף בטוב וברע.

צריכים לכבד אותנו, הרי מה? הם קיללו תבינו אותם הם רק אוהדים מתוסכלים מההפסד...או שזה תופס רק שנח לכם יה חבורת קוקסינלים?

לפעמים בגוף יש גושים סרטניים שצריכים להסיר..

אנשים פה מדברים רק על מושיקו ועצם היותו שחקן כדורגל ושהוא צריך לבקש סליחה ובולשיט כזה...

מה איתו? אתם חושבים שהוא לא נפגע עד עמקי נשמתו? אתם לא מבינים שהוא באמת באמת אוהב אתכם? שלא נדבר על מכבד..

אם אני לא טועה, אף אחד מה"קורבנות" (שטראובר, בוזגלו, סטרול..) לא התנצל ישר אחריי המקרה והביע חרטה כזו. ויכול להיות מר קוסטה, שדובר מכבי הכתיב לו מה להגיד,

אבל זה לא אומר שהוא לא התכוון לכל מילה.

ואין קשר לזה שהוא ילד או לא ילד, הוא בן אדם קודם כל, ובני האדם טועים. גם לשחקני כדורגל מותר לטעות ואל תזיינו לי במוח

אני כ"כ מאחל לילד הזה שיתחיל לכבוש, והלוואי שבדרבי.

בזה שזה לא משנה אם זה אדם אחד עשרים או יציע שלם זה היה יכול להיות כל אחד אחר ובעצם זה שהוא עושה לאחד האוהדים מה שעשה אז זה מופנה לכולם

פשוט אין מילים. לקרוא ולא להאמין. העברית! הלוגיקה!

לפעמים בגוף יש גושים סרטניים שצריכים להסיר..

אנשים פה מדברים רק על מושיקו ועצם היותו שחקן כדורגל ושהוא צריך לבקש סליחה ובולשיט כזה...

מה איתו? אתם חושבים שהוא לא נפגע עד עמקי נשמתו? אתם לא מבינים שהוא באמת באמת אוהב אתכם? שלא נדבר על מכבד..

אם אני לא טועה, אף אחד מה"קורבנות" (שטראובר, בוזגלו, סטרול..) לא התנצל ישר אחריי המקרה והביע חרטה כזו. ויכול להיות מר קוסטה, שדובר מכבי הכתיב לו מה להגיד,

אבל זה לא אומר שהוא לא התכוון לכל מילה.

ואין קשר לזה שהוא ילד או לא ילד, הוא בן אדם קודם כל, ובני האדם טועים. גם לשחקני כדורגל מותר לטעות ואל תזיינו לי במוח

אני כ"כ מאחל לילד הזה שיתחיל לכבוש, והלוואי שבדרבי.

1) שטראובר התנצל.

2) על סטרול הגנו פה אנשים בחירוף נפש.

3) שאתה קורא לאנשים ****, אתה יודע מי ומה הם? פגשת אותם? יודע מה הם עשו בשביל זבלים כמוך?

4) ברגע שהכתיבו לו? זה לא אומר שהוא התכוון או לא התכוון אלא שאין לו שכל משלו.

5) נפגע?

אובארוב לא נפגע מהבובה?

נמני אל נפגע מאיחולי הסרטן?

אבוקסיס?

גרשון ואיפה אבא?

נאתכו?

אמרתי שאסור לו לטעות?

אני אל קיללתי אותו, אבל שהוא הגיב אני התביישתי ששחקן מרשה לעצמו להגיב לי...

חומץ בלסמי, אני ממתין לתגובה שלך, הגבת לשטות במקום לפואטנה של מה שאנשים כתבו.

בקיצור...הדיון מיותר.

אני לא אעודד אותו, כי הוא הפסיד את הכבוד שלי.

זה הכל.

*חשוב לציין, אני נגד קללות לשחקנים של מכבי נקודה.

מצד שני?

אני לא אופתע אם יקללו אותו ואני לא ארוץ להגן עליו בחירוף נפש.