Jump to content

מושיקו לוגאסי .

Recommended Posts

קראת את ההודעה שלי בכלל?

בכל מקרה,כדאי שתתחילו להפנים עד כמה הקהל של מכבי משפיע על הקבוצה, לטובה או לרעה,בעיקר לרעה.

מענין מה יקרה פה אם שרן ישים גול עצמי בדרבי

כן קראתי, וההודעה שלך לא שונה מהרבה מאוד הודעות של אנשים אחרים כאן שלדאבוני, חושבים בדיוק כמוך.

לקהל אכן יש השפעה, אבל כמות הכוח שאתם מייחסים להשפעה של הקהל היא לא פרופורציונלית בשיט.

לא בגלל הקהל קורים כל הדברים שמנית בהודעתך, הקהל הוא חלק מאוד מינורי ובטח שהוא לא הגורם העיקרי במצבה של הקבוצה לאורך השנים.

מאור בוזגלו שירדנו לו לנשמה וזיינו אותו עוד רגע לא עשה זין למכבי

שבחון שלא הפסקנו לקלל אותו לא עשה זין למכבי מעולם

אז מיזה הבן זונה הזה שיעשה זין למכבי מבחינתי הוא לירן שטראובר 2

אני הייתי באזור ולא שמעתי שום קללות בסגנון של ל"שיהיה לאמא שלך ****" אלא יותר "מושיקו יבן זונה תתחילו להתעורר"

לא נכנס לויכוח אם זה נכון או לא, זה מה שקרה בשטח והוא היה חייב להתמודד עם זה.

מה שהלך בסוף המשחק זה געל נפש ברמות הכי גבוהות. עליהום על השחקנים כאילו אנחנו יורדים ליגה, כאילו לא רק לפני חודשיים כולם אוננו על הקבוצה. הקהל הזה הוא המחלה הכי גדולה של מכבי.

אבל, וזה אבל גדול, מה שלוגסי עשה, באותו רגע הרגשתי כאילו הוא שם לי סכין בבטן. הרגשה של בגידה. לא משנה מה אמרו לו ואיך קיללו אותו תוריד תראש ותמשיך ללכת, מי אתה בכלל שתעשה זין לקהל ילד מניאק?

גבר יש לך עוד 3 שבועות דרבי ובקצב הזה אתה מקבל 8 מהפועל חייבים להעיר את השחקנים

צריך לדעת לאכול את הקללות ולהוריד את הראש, מיהו בכלל שיפתח פה...עשה טעות קטלנית

ולמי שמדבר על כל המקללים, לך תחפשו, צריך שמישהו יעיר את השחקנים האלה ומהר...ורוב הקללות היו בקטע כזה.

איזה מדרבן זה אל תשאל...

מסכים איתך שצריך להעיר אותם!אבל מפה ועד הקללות שהיו שם, אני בטוח שזה לא מה שיעיר אותם.

!!!!

קהל מגעיל !!

יואב זיו מוחלף - מחיאות כפיים כאילו שחקן של היריבה קיבל אדום.

שחקן נותן פס לא מדויק -אמא שלו זונה שתקבל **, שימות בתאונת דרכים ושיגמור ת'קריירה. עטר מוסר במקום לבעוט - בן זונה שודד **. הקללות אגב לא פוסחות על אף אחד. (חוץ מייני). אפילו על לוגאסי, ורד וזיזוב.

דאבור נכנס - ישר מטר קללות. כל פעם שהכדור אצלו קללות. אחרי בעיטה לא מדוייקת או איבוד - בכלל.

0-0 במחצית - בוז כאילו אין מחר.

דקה 85 ואילך - היציעים כבר מתרוקנים בפיגור 1-0 כשאנחנו יושבים להם על השער.

אלף זין מגיע לאנשים האלה.

בונא יא מטורף אתה יודע איזה פקקים היה תשאר אתה לראות ת'כדורגל נשים הזה ... :rtfm:

אני הייתי באזור ולא שמעתי שום קללות בסגנון של ל"שיהיה לאמא שלך ****" אלא יותר "מושיקו יבן זונה תתחילו להתעורר"

לא נכנס לויכוח אם זה נכון או לא, זה מה שקרה בשטח והוא היה חייב להתמודד עם זה.

גם אני הייתי באזור ושמעתי את אותו דבר כמוך!

אין שום סיבה שבעולם ששחקן של מכבי שלא מצליח לעשות דברים מועילים במהלך המשחק, ועוד בטח ילד בן 18, יעשה זין לקהל שלו! לא טוב לך שמקללים אותך? כדורגל זה לא המקצוע שטוב לך..

יש שחקנים בקבוצה הזאת ששמים זין על כולם בזמן האחרון- על האוהדים, הקבוצה על כולם! וכן, חלק מהכדורגל זה קללות.

אני לא אומר עכשיו שצריך "להלחיץ את השחקנים" כמו שקראתם לזה פה, אבל גם אסור לשבת בשקט כשהקבוצה שלך נראית ככה!

כששחקנים שמים זין מגיע להם שיקללו אותם, ואין להם שום סיבה להחזיר!

בלי קשר למה שהוא עשה..אני לא מבין את הקרדיט הבלתי נגמר מאיווניר..מה הוא נהיה לפני דהאן? ולפני אלברמן?

הוא פשוט לא מורגש לא עושה כלום לא מחלץ כדורים ולא תורם להתקפה כלום. הולך ונחלש..

הוא אידיוט שהגיב לזה, אין על זה ויכוח. האנשים שקיללו אידיוטים לא פחות ממנו, זה מה שיעזור לקלל אותו? (או את זיו או עטר או כל אחד אחר) אלי אוחנה גם הודה שהיה אידיוט שהגיב לקהל של בני-יהודה שעשה לו את המוות משחק שלם. שגור שלף עלה ליציע לדפוק כדור + מכות לאוהד שקילל אותו ואת אביו המנוח כל הפורום פה שיבח אותו כאילו הוא יצא לשטחים להרוג מחבל. אני מת לראות את אותם תגובות של אלו שיוצאים על לוגסי היום אז. ולפני שתגידו שנגד קהל יריב זה מובן וסבבה, תחשבו שלשמוע קללות מגעילות מקהל שאמור להיות שלך זה הרבה יותר פוגע. תתביישו, המקללים למיניהם.

ולגבי הטיפול בעניין - אני מאוד מקווה שזה ייסגר בסולחה מהירה (הוא התנצל כבר, ויתנצל עוד אם צריך) גם ככה במצבנו זה הדבר האחרון שאנחנו צריכים.

רק אנחנו אשמים שקיבלנו היום זין מלוגסי-(זה היה יכול להיות מכל שחקן צעיר אחר.)

לוגסי,מיכה,זיזוב,ורד,דהן, עשינו אותם מלכים כבר במחזור החמישי..

על הזין שהוא עשה לנו היום? אנחנו לא צריכים לשרוף אותו,אנחנו צריכים לאכול,יותר נכון לבלוע.

מסכים לחלוטין.

ושוב אני אשאל..

איך זה ייתכן, שמכבי כל שנה פותחת טוב את העונה, השחקנים מרגישים שהם כוכבים שלא נאמר מינימום רונאלדו, ואז שמים עלינו זין?!

תחשבו על זה....

כל שנה אותו דבר..

השחקנים שלנו אחרי שני נצחונות רצופים, כל שנה, מרגישים שהליגה קטנה עליהם ואז הם מקבלים בראש... ככה זה כבר שנים..

מה הבעיה לעזעזל?!?!

למה זה ככה?!

למה בחיפה יכולים לקחת אליפויות בכמויות, והשחקנים כל משחק עולים כאילו זה המשחק האחרון בקריירה שלהם (עזבו את השנה. השנה זה יוצא מן הכלל ולא הכלל), ולמה שחקנים במכבי אחרי שני נצחונות חושבים שהם מינימום רונאלדו?!

זה פשוט מטריף אותי, שכל שנה זה חוזר על עזמו ואף אחד לא מצליח לעצור את זה.

מושיקו, אחרי היום הזה, אני רוצה לאחל לך דבר אחד: שיום אחד תזכה לסתום את הפה לכל המקללים לכל אלו ששורפים אותך כאן. אתה לא באמת צריך להתרגש מהקהל הזה, משחק טוב+גול בדרבי, וזה נעלם כלא היה.

אני בוחר לתמוך בך בתקופה הרעה הזאת, ולהודות לך על זה שאתה רוצה ולקוות שגם תצליח

מושיקו :wub:

מסכים לחלוטין.

ושוב אני אשאל..

איך זה ייתכן, שמכבי כל שנה פותחת טוב את העונה, השחקנים מרגישים שהם כוכבים שלא נאמר מינימום רונאלדו, ואז שמים עלינו זין?!

תחשבו על זה....

כל שנה אותו דבר..

השחקנים שלנו אחרי שני נצחונות רצופים, כל שנה, מרגישים שהליגה קטנה עליהם ואז הם מקבלים בראש... ככה זה כבר שנים..

מה הבעיה לעזעזל?!?!

למה זה ככה?!

למה בחיפה יכולים לקחת אליפויות בכמויות, והשחקנים כל משחק עולים כאילו זה המשחק האחרון בקריירה שלהם (עזבו את השנה. השנה זה יוצא מן הכלל ולא הכלל), ולמה שחקנים במכבי אחרי שני נצחונות חושבים שהם מינימום רונאלדו?!

זה פשוט מטריף אותי, שכל שנה זה חוזר על עזמו ואף אחד לא מצליח לעצור את זה.

מי שם עליך זין היום?

לא היתה בעיה של רצון והשקעה.היתה בעיה עם היכולת.לא כל משחק שמפסידים זה משחק שלא מתאמצים בו.

מי שם עליך זין היום?

לא היתה בעיה של רצון והשקעה.היתה בעיה עם היכולת.לא כל משחק שמפסידים זה משחק שלא מתאמצים בו.

עזוב את המשחק הזה לרגע (נגיד שהם כן רצו והתאמצו).

בוא תסביר לי, מה הבעיה של הקבוצה הזאת?

איך כל שנה, העונה נפתחת עם כדורגל טוב, יש צפיות מהמאמן, מהשחקנים מההנהלה....... ובום!

הכל מתפוצץ לנו בפנים, שנה אחר שנה.

איך אתה מסביר את זה שהקבוצה הזאת נכנסת לשנים שלושה משחקים לא טובים (קורה לכולם) ולא מצליחה לעצור את זה.

בוא תסביר לי למה הקבוצה הזאת כל פעם שהיא פוגשת את הפועל וחיפה, עושה במכנסיים.

בוא תסביר לי, למה שחקנים בקבוצה שהיו טובים עד טובים מאוד בנוער, מאבדים את הראש במכבי תל אביב.

בוא תסביר לי למה חלוץ כמו עטר ויצחקי וכל ה"כוכבים" שהיו לנו בשנים האחרונות, מרשים לעצמם לעשות דברים שבמועדונים אחרים לא היו מרשים לעצם בחיים!!!!

באמת שאני לא מצליח להבין.

אנחנו מכבי תל אביב

קבוצה שפעם היית עולה למשחקים מול חיפה והפועל, או אחרי תקופה לא טובה, ורוצה לאכול את הדשא, את הקבוצה היריבה, לאכול אותה בלי מלח.

ששחקנים כמו נמני, דריקס, קלינגר, שוהם, גולדברג, זוהר ושות' היו רוצים להוכיח את עצמם ממשחק למשחק.

גם אם הם קיבלו ציון 9-10-8 בעיתון, הם היו עולים לשמחק הבא עם רעל בעניים

אין ספק שזה לא אותו מועדון שגדלתי עליו. לצערי הרב.

יש לנו בעל בית מצויין, שחקנים טובים, מאמן לא רע.

אבל כל שנה,

באותם בחזורים,

אנחנו פשוט כושלים פעם אחר פעם.

לא ידע מה קרה למכבי שלי, וזה מתחיל להדאיג אותי באמת.

שיעמוד לדין ויקנס ושהכסף הזה ילך לקהל לתפאורות ואחרי שהוא יתנצל עוד הרבה פעמים, אז הוא יקבל עוד הזדמנות ולא ינסו להרוס אותו...

אהוב כמו שהיה עד עכשיו הוא כבר לא יהיה בחיים

למרות מה שהוא עשה ולמרות שהוא חודש מוכר אותנו ומשחק כאילו הוא מינימום הקפטן פה שהביא 13 אליפויות ומרשה לעצמו ללכת במגרש, לא צריך לקלל אותו. אפשר בלב אבל מה שהיה זה מוגזם.

מגיע לו שאיווניר יטפל בוא, אבל לא אנחנו זה לא התפקיד של הקהל לשרוף שחקנים.

מושיקו, אחרי היום הזה, אני רוצה לאחל לך דבר אחד: שיום אחד תזכה לסתום את הפה לכל המקללים לכל אלו ששורפים אותך כאן. אתה לא באמת צריך להתרגש מהקהל הזה, משחק טוב+גול בדרבי, וזה נעלם כלא היה.

אני בוחר לתמוך בך בתקופה הרעה הזאת, ולהודות לך על זה שאתה רוצה ולקוות שגם תצליח

מושיקו :wub:

תמשיך להתכופף, תן להם לעשות בך מה שהם רוצים.

מביך שקיימים עוד אוהדים כמוך.

עזוב את המשחק הזה לרגע (נגיד שהם כן רצו והתאמצו).

בוא תסביר לי, מה הבעיה של הקבוצה הזאת?

איך כל שנה, העונה נפתחת עם כדורגל טוב, יש צפיות מהמאמן, מהשחקנים מההנהלה....... ובום!

הכל מתפוצץ לנו בפנים, שנה אחר שנה.

איך אתה מסביר את זה שהקבוצה הזאת נכנסת לשנים שלושה משחקים לא טובים (קורה לכולם) ולא מצליחה לעצור את זה.

בוא תסביר לי למה הקבוצה הזאת כל פעם שהיא פוגשת את הפועל וחיפה, עושה במכנסיים.

בוא תסביר לי, למה שחקנים בקבוצה שהיו טובים עד טובים מאוד בנוער, מאבדים את הראש במכבי תל אביב.

בוא תסביר לי למה חלוץ כמו עטר ויצחקי וכל ה"כוכבים" שהיו לנו בשנים האחרונות, מרשים לעצמם לעשות דברים שבמועדונים אחרים לא היו מרשים לעצם בחיים!!!!

באמת שאני לא מצליח להבין.

אנחנו מכבי תל אביב

קבוצה שפעם היית עולה למשחקים מול חיפה והפועל, או אחרי תקופה לא טובה, ורוצה לאכול את הדשא, את הקבוצה היריבה, לאכול אותה בלי מלח.

ששחקנים כמו נמני, דריקס, קלינגר, שוהם, גולדברג, זוהר ושות' היו רוצים להוכיח את עצמם ממשחק למשחק.

גם אם הם קיבלו ציון 9-10-8 בעיתון, הם היו עולים לשמחק הבא עם רעל בעניים

אין ספק שזה לא אותו מועדון שגדלתי עליו. לצערי הרב.

יש לנו בעל בית מצויין, שחקנים טובים, מאמן לא רע.

אבל כל שנה,

באותם בחזורים,

אנחנו פשוט כושלים פעם אחר פעם.

לא ידע מה קרה למכבי שלי, וזה מתחיל להדאיג אותי באמת.

בוא נחזור לשאלה הזאת בינואר פבואר ונראה איפה אנחנו עומדים. אני חושב שלכל עונה יש את הסיפור שלה ולעונה הזאת-יש את הסיכוי הגדול ביותר לעשות את המפנה.

אוהדים מסריחים

עלק אוהדים, סטקיים מסריחים

שלפני שהיה חלש הביאו עליו ביד ועכשיו מתהפכים

אוהדי מכבי יותר גרועים מבייתר לפעמים

אני לא חושב שאתה תהיה מסוגל להבין עד כמה אני מאוכזב ממה שהוא עשה. אשכרה קראתי את הכתבה בוואן עם דמעות בעיניים. אבל השחקן הזה הוא אוהד מכבי וגדל בקבוצה, ואין לי ספק שהוא נקלע לסערת רגשות ולא עשה את זה כדי להגיד לקהל אני שם עליכם זין.

להתכופף? כמו שאני רואה את זה, אני זה שנשאר זקוף ולא נבהל מהיכולת החלשה שלו בתקופה האחרונה, ומתחיל לקלל אותו עד שהוא מאבד את הראש.

אוהדים כמוני? מביך לא מביך.. לא יודע. אני בן-אדם פרטי שרוצה לראות את הקבוצה שהוא אוהד - מצליחה. לקלל שחקן זה בטח לא הדרך

אח שלי גם אני גם אתה וגם מושיקו בני אדם

אני בטוח שאם היית משחק במכבי ואוהד מסויים היה אומר לך בפנים שאמא שלך תקבל ס-רטן אז המינימום שהיית עושה זה לעשות לו זין, לא מבין מה כולם קופצים ויוצאים עליו כאילו זה הבעיה של מכבי.

אל תזיינו תשכל שהוא שחקן אז זה משהו אחרר הוא גם בן אדם ולהגיד לשחקן (לא משנה אם במכבי) שאמא שלו תקבל ס-רטן באחד על אחד מול הפנים שלו זה לא יותר גרוע למצעוק שתהיה שואה למכבי.

ואני אומר לך ולכולכם שיש לי חבר שזה לא משנה מי הוא בשמשחק בבוגרים ועוד 2 חברים מהנוער שהיו עם לוגסי בקבוצה כמה שנים ואומרים לי אישית שהוא אוהד מכבי שרוף וההורים שלו ישבו בשער 13 וסתם לדוגמא, הוא רב איתם פיצוצים על זה שהשנה ימות העולם הוא יביא דאבל.

יש כל כך הרבה דברים שאתם לא יודעים עליו.. בנוער הוא קיבל פציעת ראש קשה אחושרמוטה היה חצי שנה בבית חולים עם שטף דם וסדקים ולמרות הכל רצה והמשיך ונלחם להישאר במכבי ותראו איפה הוא היום .

וכל זה כי הוא אוהב אוהד וגאה להיות במכבי אז כפרה עליכם חלאס הוא לא הבעיה עדיף שכל אחד יסתכל במראה ולחשוב אם מה שהוא עושה טוב למכבי במקום לחפש אחרים

זה לא גברי , זה אח שלו