Jump to content

מושיקו לוגאסי .

Recommended Posts

!!!!

קהל מגעיל !!

יואב זיו מוחלף - מחיאות כפיים כאילו שחקן של היריבה קיבל אדום.

שחקן נותן פס לא מדויק -אמא שלו זונה שתקבל **, שימות בתאונת דרכים ושיגמור ת'קריירה. עטר מוסר במקום לבעוט - בן זונה שודד **. הקללות אגב לא פוסחות על אף אחד. (חוץ מייני). אפילו על לוגאסי, ורד וזיזוב.

דאבור נכנס - ישר מטר קללות. כל פעם שהכדור אצלו קללות. אחרי בעיטה לא מדוייקת או איבוד - בכלל.

0-0 במחצית - בוז כאילו אין מחר.

דקה 85 ואילך - היציעים כבר מתרוקנים בפיגור 1-0 כשאנחנו יושבים להם על השער.

אלף זין מגיע לאנשים האלה.

כנראה שבוסה צדק, קל לעודד כשאתה אנדרדוג מובהק.

2. במשחק נטול ציפיות במפעל נטול ציפיות הרבה יותר קל להמשיך לעודד ולא ליצור לחץ שלילי על הקבוצה. ברור לכולם שביום שני אם אנחנו מקבלים גול חס וחלילה המצב יהיה שונה.

ישבתי היום בשער 2 ואני רק רוצה להגיד שיש בקהל שלנו כמות עצומה של "אוהדים" שגם אם היינו היום מקום 1 בפער 10 נק', הם היו מקללים ושורקים בוז במחצית.

גועל נפש, היה כל כך מגעיל לשבת שם שעליתי עד למעלה וקפאתי בכסא הכי גבוה ביציע העיקר לא לשמוע את הבהמות.

הם לא מגיעים לעודד את הקבוצה, או אפילו לראות משחק, הם מגיעים בכדי להוציא עצבים ואגרסיות.

**** שמתפשט והורס כל דבר טוב שמנסים לעשות פה.

אין מה לעשות, 8 שנים של תסכול, בושה, הפסדים והרבה כלום יוצאים בכל פס לא מדויק של הקבוצה.

ככה זה יהיה, עד שיבואו השחקנים שזורקים זין על כל זה ומצליחים לקחת אליפויות.

כמעט כל בן אדם היה מקלל בחזרה אחרי הקללות האיומות שקיללו אותו (שתקבל ****, בן זונה, וכו') זה לא היה סתם קללות אלא קללות איומות ונוראות שלא מקללים אפילו את שחקני היריבה.

הדבר היחיד שפחות יציב מהקבוצה הזו, זה הקהל הזה.

זאת הדרך של כל הקהלים בארץ, זה האופי שלנו הישראלים, הקהל של הפועל(בעצם לא ישראלים), חיפה, בית''ר, ב''ש ועוד מתנהגים באותה צורה ובאותה דרך, ככה זה, אין מה לעשות, בשביל לשנות את זה תצטרך לשנות אופי של מדינה שלמה.

מאז הפריצה שלו בדרבי שהוא עבר שחקן ברחבה ובעט לשער , כולם פה מוצצים לו כאילו גודל לנו איזה גולסה , נתן כמה משחקים טובים ..

מאז שנפצע גמר אותנו !!

על הזין הזה לקהל , אתה איבדתה את הכבוד והגאוה של תקן שחקן בית , עכשיו אתה עוד שחקן במכבי , ובגלל שאתה עוד שחקן , אתה מהר תמצא את עצמך מחוץ למועדון !

חבורת כלומניקים אתם, לא משנה מה יעשו לכם אתם תמשיכו לכופף את הראש.

החתיכת כלום ושום דבר הזה, שלא עשה אפילו מעט בכדורגל מרשה לעצמו לעשות זין לקהל בהפגנתיות, מי אתה יא מזדיין? מי?

לא משנה מה אמרו לו, לא משנה אם קיללו אותו או לא, כאלה דברים לא עושים, לבטח ששחקים אחרים הורידו תראש והמשיכו לחדר ההלבשה.

מאז הפריצה שלו בדרבי שהוא עבר שחקן ברחבה ובעט לשער , כולם פה מוצצים לו כאילו גודל לנו איזה גולסה , נתן כמה משחקים טובים ..

מאז שנפצע גמר אותנו !!

על הזין הזה לקהל , אתה איבדתה את הכבוד והגאוה של תקן שחקן בית , עכשיו אתה עוד שחקן במכבי , ובגלל שאתה עוד שחקן , אתה מהר תמצא את עצמך מחוץ למועדון !

למה מי זה לעזזל גולסה? אתם שומעים את עצמכם?

החתיכת כלום ושום דבר הזה, שלא עשה אפילו מעט בכדורגל מרשה לעצמו לעשות זין לקהל בהפגנתיות, מי אתה יא מזדיין? מי?

לא משנה מה אמרו לו, לא משנה אם קיללו אותו או לא, כאלה דברים לא עושים, לבטח ששחקים אחרים הורידו תראש והמשיכו לחדר ההלבשה.

אני שם כסף שאם זה היית אתה שם , היית עושה את אותו הדבר או קרוב לזה

אם הוא שחקן מכבי הוא צריך לדעת להיות מקצועי

הבעיה של אנשים כמוכם זה שעכשיו אחרי שהוא יגיד לכם סליחה אתם תעודדו אותו יותר חזק.

הבעיה של אנשים כמוך זהשאתם חושבים כמו ילד..

אתה באמת חושב שהוא בא ועשה זין לעבר הקהל שמה שעלה לו בראש זה אני שם זין על הקהל של מכבי? ממש לא אלה תגובה אמוציונאלית של ילד כלפיי האנשים שקיללו אותו

אז כן הוא עשה את הטעות שלו שלא התנהג כמו מקצוען, אבל מול הקללות שהאוהדים זבל האלה אמרו לו זה היה מובן.

אז אתה יכול להגיד עד מחר זדיינו כולכם,אבל אם תנסה לחשוב על זה בראש צלול תבין שלא שורפים ילד על כזה דבר..

הכל ישכח ובמהרה.

אל תשכחו מה עשה מאור בוזגלו בטדי, דבר חמור פי כמה וכמה ממה שעשה לוגסי והקהל קצר הזיכרון שלנו עודד גם עודד את בוזגלו.

הוא ילד טוב שגדל במועדון (אמנם אין לו קעקועים ועגילים כמו שהקהל שלנו אוהב) ואותם פחי אשפה שקיללו אותו פגעו בו. אז נכון, הוא לא היה צריך להגיב איך שהוא הגיב אבל מפה ועד ללשרוף אותו?

לא ניתן לכם !

דיי לזיין את השכל, לוגסי לא שרוף ולא גמור..

אולי לוגסי לא היה צריך לעשות זין לאוהד/ים, אבל גם האוהד שאני כמעט בטוח שלפני שבועיים היה מוכן למצוץ לו לא היה צריך לצאת עליו ולקלל.

גם אם היה לו חרא משחק או חרא תקופה, קורה.. לא מקללים שחקן של מכבי גם אם הוא יואב זיו או רוני גפני!.

פשוט בזיון האוהד שקילל את מושיקו, הוא עדיין ילד וחבל סתם ככה להוריד לו את הביטחון!.

אני שם כסף שאם זה היית אתה שם , היית עושה את אותו הדבר או קרוב לזה

לדבר בדיעבד הכי קל.

אם אתה מסוגל לקבל את מה שהוא עשה לקהל, בהצלחה.

נו, בבקשה לא

תן לנו הזדמנות שניה, אני מתחנן

תיהיה בטוח בדבר אחד

אני עשיתי הרבה יותר ממך בשביל הקבוצה הזאת.

גועל נפש קהל של זבלות ...

הקללות שצעקו פה לשחקנים זה יותר בושה ממה שלוגסי עשה

אותם אוהדים שגמרו משחקנים לפני חודשיים עכשיו מקללים את אמא שלהם

לוגסי היה פשוט מטרה נוחה לאוהדים שמקללים כל מה שזז אחרי כל פס לא מדויק

אוהדים שלא יודעים לקבל הפסדים... אחרי פאו כולם כאן מצצו לשחקנים ולאיווניר, עכשיו כולם מקללים ואת כולם לזרוק ואיווניר הביתה .

הכי מגעיל לראות זה דקה 85, אנחנו יושבים על בית"ר ואוהדים הולכים הביתה ... קהל מסריח

אני שונא אותכם.

באמת.

כל אחד ואחד מכם שהגיב פה והצדיק אותו. אני שונא אותכם אישית.

אף אחד לא מצדיק אותו, נראה לי שהדבר היחיד שכולם בפורום יסכימו עליו היום זה שהוא טעה.

אבל מכאן ועד ללשרוף אותו הדרך מאוד ארוכה. הוא התנצל ועוד יתנצל. מי שלא התנצלו ולא יתנצלו זה הפחי אשפה שקיללו אותו קללות איומות. מותר ורצוי להביע מחאה, אבל לא מחאה בדמות "יא בן זונה, שיהיה לאמא שלך ****".

תיהיה בטוח בדבר אחד

אני עשיתי הרבה יותר ממך בשביל הקבוצה הזאת.

אני בטוח (רציני).

אבל זה לא אומר שאתה צריך לקטול שחקן על טעות שכל אחד עושה. הוא מכביסט, הוא גדל פה, אתה חושב שבזה שהוא עשה את זה הוא התכוון לאמר שהקהל של מכבי על הזין שלו? הוא גם הודה והתנצל, מילא היה מכחיש.

אני בטוח (רציני).

אבל זה לא אומר שאתה צריך לקטול שחקן על טעות שכל אחד עושה. הוא מכביסט, הוא גדל פה, אתה חושב שבזה שהוא עשה את זה הוא התכוון לאמר שהקהל של מכבי על הזין שלו? הוא גם הודה והתנצל, מילא היה מכחיש.

כן? מה זה מכביסט? איך ילד בן 18 הוכתר כבר להיות מכביסט?

מה הוא עשה בשביל מכבי? מה הוא עשה בשביל הקהל? כלום ושום דבר.

אתם הצרה של הקהל שלנו, אתם אלו שמכתירים מלכים ומכביסטים שבוע אחר שבוע.

גם שביט אלימלך גדל במכבי, יחי המכביזם!

נכון שזה בושה מה שהוא עשה והוא צריך להתנצל על זה אבל מה אתה מציע לעשות?

לקפל את הבאסטה ולהעיף אותו ממכבי? זה הפיתרון שלך? לקלל אותו במשחקים הבאים?

עשה מעשה שלא יעשה, והוא צריך להתבייש, אבל פה זה נגמר.

לדבר בדיעבד הכי קל.

אם אתה מסוגל לקבל את מה שהוא עשה לקהל, בהצלחה.

אז מה אתה מציע לשרוף עוד דור של ילדים, אוהדים קיללו, הוא הגיב, שרפנו אותו ?

ואני בכוונה מגיב לך ולא לאחרים (למרות הויכוחים בנינו אני כן מעריך אותך, ויודע שאתה מהאוהדים הטובים ולא הבררה)

אני באמת שואל - מצד אחד זה התנהגות מגעילה של מושיקו, ולצערי אני גם יודע ממי הוא למד את זה, ואני הראשון שחושב שקבוצה טובה קודם כל בנויה מאנשים עם אופי טוב...אז אני לא יודע מה להגיד לך...

בעצם אני כן אבל אנשים פה לא ירצו לשמוע את זה - יש אצלנו **** בחדר הלבשה שלצערי אנשים לומדים ממנו)

אני כן יודע להגיד לך שחצי מאלו ש"שורפים" אותו עכשיו ימצצו לו אם הוא יתן גול בדרבי בטעות, ככה שאני כבר לא באמת לוקח אנשים יותר מדיי ברצינות. (וגם שרן יעיד על כך אם צריך...)