Jump to content

מכבי - בית''ר רשמים

עמית א

Recommended Posts

למה זיזוב ומיכה מתחילים התקפות מהחצי?

למי הם אמורים למסור?

הם אמורים לקבל את הכדור באגפים.

איפה הקישור האחורי?

למה? מדו לא שם.

למה מדו לא שם? התאחדות זונה והנהלה אימפוטנטית.

השאלה המעניינת היא,

למה זה מה שקורה שמדו לא שם, ולמה אין את ההתאמות הנכונות למצב.

תגובותיי:

1. אלי ביטון היה הרבה יותר מגול בדרבי. אלי ביטון היה פוטנציאל ענק לא ממומש במשך 6 עונות. ביטון עלה לנוער למיטב זכרוני בעונת 99, וכבש גול במשחק הראשון שלו, מבישול של אלי דריקס. זה היה נגד הפועל כפ"ס במחזור האחרון של העונה, ניצחנו 5 או 6-1, ואחרי המשחק אמרו שביטון זה אלי דריקס הבא. אגב, בנוער אלי ביטון היה כוכב על וחלק מהקבוצה שזכתה בשנות ה- 90 ב 2-3 אליפויות בנוער. לירן כהן ותמיר כהן היו חלק מהסגל ואפילו שחקנים לגיטימיים כבר בעונת האליפות, והובילו את מכבי בשנתיים שלאחר מכן למקום שני, גביע וליגת אלופות. לירן כהן כבש בקרית אליעזר בשנת 2004 במשחק שהבטיח את המקום השני, ובעונה לאחר מכן נגד הלסינקי בשלב הראשון של ליגת האלופות ואם אני זוכר נכון, גם את שער הניצחון נגד פאוק סלוניקי בבלומפילד. כמובן, היו שהשוו אותו לנמני. אז חשבו שהוא ווינר.

תהיו אובייקטיבים. תחשבו טוב ותנסו להיזכר. הם לא היו סתם קוריוז של 10 משחקים. אלה היו שחקנים לגיטימיים במשך 3-5 עונות (כולל 5 נצחונות רצופים בדרבים).

2. שינוי בקבוצה. כן, שמענו את זה כבר. אני לא יכול להתווכח ברמה העובדתית. אני לא מבסס את הדעה שלי על כלום, למעט תחושת בטן. תחושת דה ז'ה וו. הבניה הזו כבר היתה לפני 4-5 שנים, בעונה של אלי כהן, שהעלה את שטרית, שפונגין, ייני והביא את עומר פרץ. אחר כך היא היתה גם בעונה השניה של נמני, עם כחלון הנהדר. באמת, לא חסר עונות כאלה. אלא שכולנו יודעים שעוד 3-4 הפסדים, ובסוף העונה נמצא את עצמנו בדיוק איפה שהיינו בסיום אותן עונות. וכדי שזה לא ילך לשם, צריך שיקרה פה נס. היום, דקה 75 בערך, הסתכלתי למעלה והתפללתי לנס. הוא לא בא. אין פה נסים.

3. זה לא זעם. אני לא כועס. קצת, אם כבר. זו השלמה. נכון, אלה רק 8 שנים, אבל אני לא שוכח מה היה לפני כן וגם מה היה לפני 92. יכול להיות שמדובר פה על תהליך של 30 שנה. אולי 15. בסדר, פה ושם היו הבלחות, אבל במקום למנף אותן מיד חזרת לבור שלך. גם תקופה של 50 שנה מתחילה איפשהו.

ואגב, ליברפול - חיכיתי לאזכור הזה. אז נאמר את האמת: ליגת האלופות, על אף שנקראת ליגה, היא למעשה תחרות המשוחקת בשיטת גביע (אני מתעלם משלב הבתים שהוא לא רלוונטי כבר עשור). כמו שבכל מדינה בעולם מדי פעם קבוצת תחתית או קבוצה מהליגה השניה זוכה בגביע, כך יכול לקרות גם בגביע שמשחקות בו הקבוצות הטובות בעולם. זו הזכיה של ליברפול בליגת האלופות. כמו שהפועל ר"ג ובני סכנין זכו בגביע המדינה בישראל, כך ליברפול זכתה בגביע של ליגת האלופות. עניין מקרי שקורה 1-2 פעמים בעשור (פורטו ב- 2003 גם כן זכיה מקרית). אתה זוכר שבאותה עונה ליברפול סיימה במקום ה- 5 בפרמייר ליג, כן?

4. הנהלה לא זוכה באליפות. אנחנו מתעצבנים מכל מיני דברים קטנים, אבל בשורה התחתונה, היו עונות של רכש גדול, היו עונות של בניה, היו עונות ביניים. היו פה מאמנים מצטיינים, היו פה מאמנים מנוסים, היו מאמנים צעירים. כולם נכשלו.

5. הלוואי אני טועה. סביר להניח שאתם צודקים. אולי נזכה באליפות העונה, אולי בעונה הבאה ואולי בעוד 9 עונות. הלוואי הלוואי הלוואי. בינתיים, הסלע התגלגל חזרה למטה ואנחנו מתחילים לסחוב אותו שוב למעלה, עד שהוא יתגלגל שוב.

תגובותיי:

1. אלי ביטון היה הרבה יותר מגול בדרבי. אלי ביטון היה פוטנציאל ענק לא ממומש במשך 6 עונות. ביטון עלה לנוער למיטב זכרוני בעונת 99, וכבש גול במשחק הראשון שלו, מבישול של אלי דריקס. זה היה נגד הפועל כפ"ס במחזור האחרון של העונה, ניצחנו 5 או 6-1, ואחרי המשחק אמרו שביטון זה אלי דריקס הבא. אגב, בנוער אלי ביטון היה כוכב על וחלק מהקבוצה שזכתה בשנות ה- 90 ב 2-3 אליפויות בנוער. לירן כהן ותמיר כהן היו חלק מהסגל ואפילו שחקנים לגיטימיים כבר בעונת האליפות, והובילו את מכבי בשנתיים שלאחר מכן למקום שני, גביע וליגת אלופות. לירן כהן כבש בקרית אליעזר בשנת 2004 במשחק שהבטיח את המקום השני, ובעונה לאחר מכן נגד הלסינקי בשלב הראשון של ליגת האלופות ואם אני זוכר נכון, גם את שער הניצחון נגד פאוק סלוניקי בבלומפילד. כמובן, היו שהשוו אותו לנמני. אז חשבו שהוא ווינר.

תהיו אובייקטיבים. תחשבו טוב ותנסו להיזכר. הם לא היו סתם קוריוז של 10 משחקים. אלה היו שחקנים לגיטימיים במשך 3-5 עונות (כולל 5 נצחונות רצופים בדרבים).

2. שינוי בקבוצה. כן, שמענו את זה כבר. אני לא יכול להתווכח ברמה העובדתית. אני לא מבסס את הדעה שלי על כלום, למעט תחושת בטן. תחושת דה ז'ה וו. הבניה הזו כבר היתה לפני 4-5 שנים, בעונה של אלי כהן, שהעלה את שטרית, שפונגין, ייני והביא את עומר פרץ. אחר כך היא היתה גם בעונה השניה של נמני, עם כחלון הנהדר. באמת, לא חסר עונות כאלה. אלא שכולנו יודעים שעוד 3-4 הפסדים, ובסוף העונה נמצא את עצמנו בדיוק איפה שהיינו בסיום אותן עונות. וכדי שזה לא ילך לשם, צריך שיקרה פה נס. היום, דקה 75 בערך, הסתכלתי למעלה והתפללתי לנס. הוא לא בא. אין פה נסים.

3. זה לא זעם. אני לא כועס. קצת, אם כבר. זו השלמה. נכון, אלה רק 8 שנים, אבל אני לא שוכח מה היה לפני כן וגם מה היה לפני 92. יכול להיות שמדובר פה על תהליך של 30 שנה. אולי 15. בסדר, פה ושם היו הבלחות, אבל במקום למנף אותן מיד חזרת לבור שלך. גם תקופה של 50 שנה מתחילה איפשהו.

ואגב, ליברפול - חיכיתי לאזכור הזה. אז נאמר את האמת: ליגת האלופות, על אף שנקראת ליגה, היא למעשה תחרות המשוחקת בשיטת גביע (אני מתעלם משלב הבתים שהוא לא רלוונטי כבר עשור). כמו שבכל מדינה בעולם מדי פעם קבוצת תחתית או קבוצה מהליגה השניה זוכה בגביע, כך יכול לקרות גם בגביע שמשחקות בו הקבוצות הטובות בעולם. זו הזכיה של ליברפול בליגת האלופות. כמו שהפועל ר"ג ובני סכנין זכו בגביע המדינה בישראל, כך ליברפול זכתה בגביע של ליגת האלופות. עניין מקרי שקורה 1-2 פעמים בעשור (פורטו ב- 2003 גם כן זכיה מקרית). אתה זוכר שבאותה עונה ליברפול סיימה במקום ה- 5 בפרמייר ליג, כן?

4. הנהלה לא זוכה באליפות. אנחנו מתעצבנים מכל מיני דברים קטנים, אבל בשורה התחתונה, היו עונות של רכש גדול, היו עונות של בניה, היו עונות ביניים. היו פה מאמנים מצטיינים, היו פה מאמנים מנוסים, היו מאמנים צעירים. כולם נכשלו.

5. הלוואי אני טועה. סביר להניח שאתם צודקים. אולי נזכה באליפות העונה, אולי בעונה הבאה ואולי בעוד 9 עונות. הלוואי הלוואי הלוואי. בינתיים, הסלע התגלגל חזרה למטה ואנחנו מתחילים לסחוב אותו שוב למעלה, עד שהוא יתגלגל שוב.

דותן,

אנשים קובעים את גורלם.יש איזה קשיש סקוטי אחד, שלקח מועדון שתייני, לוזרי שלא מאמין בעצמו ושם אותו בפסגת העולם לאחר 26 שנה ללא אליפות ועם ירידת ליגה.

יש את אדון מזרחי שלאחר דאבל אדום ב69 , כבר לא הסתכל לאחור.

בקשר לשחקנים,

ההשוואות בין אז להיום לא מספרות שום סיפור.

למשל,היו למכבי בשנות השמונים שחקנים מוכשרים יותר משוהם(אלוני, מוטי).לא הכישרון לבד מדבר(ובעיני,הדור הזה מוכשר יותר מכל מי שהזכרת)אלא התלכיד, היכולת לעמוד בלחצים ועוצמת המועדון מסביב.

מכבי היתה רקובה אז, ואני מאמין שהיא בדרך להבראה.

גם הילדים האלה(בניגוד לשמות שהזכרת)דאבור, מושיקו, דור, וורד-הם לא מהסוג שנשבר. ימים יגידו.

מיכה במשחק הכי חלש שלו העונה..לדעתי זאת הדומיננטיות של זיזוב שגרמה למיכה להיעלם.

קונאטה כ"כ נחלש שזה לא ייאמן שזה אותו שחקן..עלה לו השתן לראש כנראה..לא יודע מה עובר לו בראש כשהכדור אצלו..כאילו בכל נגיעה הוא מנסה להוכיח משהו.

עטר ממשיך בתקופה הכי גרועה שלו מאז שבא..

זוכר הכל, יתרה מזאת היא הייתה גם חלשה מאוד בליגה. את הגמר הזה היא לקחה בפוקס של החיים (ואני זוכר יותר ממשקוף אחד של מילאן אחרי שהיה שלוש שלוש).

הנקודה שלי לא הייתה הזכייה הספציפית שלהם, הנקודה היא שאם ואתה טורח לכתוב דבר שמתבסס

על תחושות בטן בלבד, הייתי חושב שאתה צריך להציג את הנתונים היבשים בצורה המדויקת ולא ככזו שמשרתת את הדעה/מחשבה שלך.

ובנימה של אחווה, אחי אני מבין את התסכול שלך, אני מרגיש אותו בעצמי.

ברגעים שכאלה אני מזכיר לעצמי שבגלל שאני אהיה שם גם מחר, אין מה לחשוב ככה, שום טובה לא תתצמח מכך.

חבר שבא איתי למשחקים אומר תמיד "עוד נדע ימים יפים מאלה"

אני בוחר להאמין שזה באמת נכון...

שמע, זה פשוט לא מסתדר עם מבחן המציאות.

למה מכבי ת"א כדורסל אימפריה ו-50 קבוצות שניסו לרדוף אחריה נפלו?

אתה חושב חושב שמכבי כדורסל נולדה עם כפית של זהב? לפני 40 שנה התקציב של הפועל היה מסודר יפה על ידי ההסתדרות ומכבי היתה בגרעון כספי.

מי זאת מכבי חיפה? היא נולדה עם כפית של זהב? למה היא מצליחה וקבוצות עם פוטנציאל גדול יותר לא?

הנהלות לא זוכות באליפות?

אילו היתה לנו הנהלה נורמלית מכבי אולי היתה משחקת אתמול עם סאבו ומדו כי היא היתה דואגת שמכבי לא תדפק, שלא נדבר על כל עניין הרדיוסים, אווירה בקבוצה, פיתוח תשתיות (למשל, הגדלת כמות הקהל שתכניס יותר כסף ממנויים וספונסרים שילכו לחיזוק הקבוצה כלכלית).

תקשיב טוב, כל מה שהיה פה בשנים האחרונות היה בלוף מארץ הבלופים.

לא היתה עונה אמיתית של בניה - זה מכרו לנו כי לא היה כסף להביא כוכבים אז אמרו בניה.

ורועי, למכבי יקח זמן להתאושש מימי לוני, נכון, אבל למעט הסמנטיקה, אני לא רואה שום הבדל בין לוני לבין מיץ לבין שניידר.

גם ללוני היו תקופות שהוא השקיע כסף בקבוצה ובנוער כמו גולדהאר ושניידר.

שמעון מזרחי הוא מנהל עצום, לא רק בגלל התארים, אלא כי ביום שהוא ילך הוא משאיר קבוצה עם תשתיות חזקות שלא היו לה לפני שהוא בא.

התשתיות האלה, מייצרות תארים.

שחקנים, קסטור, יכולים להביא אליפות מקומית - כמו זאת של 2003.

אם אין לך הנהלה טובה, לא משנה איזה כוכבים תביא, תאכל חרא.

איווניר עם ניהול משחק הכי גרוע שלו.

למה לעזעזל להוציא את זיו דקה 30 ולהכניס את האנטי כדורגל הזה אורי כהן, מה לעזעזל אתה מוצא בוא?.

ולמה שוב פעם להכניס את קונטה בפעם האני לא יודע כמה, ולשים אותו בקישור שינהל את המשחק..

הרי זה לא התפקיד שלו וזה לא דברים שהוא יודע לעשות, אז למה פשוט?.

ואם כבר שמדו חסר, היחיד שהיה בסספסל שיכול טיפה להזכיר את מדו זה קהת.

אז למה הוא מתחמם שנה ולא נכנס?.

הרי עם קונטה יועד לתפקיד הקישור אז ברור שקהת עדיף עליו בהרבה.

בקיצור יש עוד 1000 ואחת דברים שמוטי עושה שלא ברורים לאף אחד.

(צקול, אלברמן..).

וכנראה שהיום נגמרו לו התירוצים לכן הוא היה "צרוד" מסכן.

אני כבר מעבר למאניה דיפרסיה העונתית. המלודרמטיות אולי מפתה בימים אלו, אבל היא מופרכת לא פחות מההצהרות שהושמעו כאן בתחילת העונה.

אני לא יכול או רוצה להישמע אופטימי היום. אני לא יודע אם יהיה טוב, אני לא יודע אם אני מאמין בכך אפילו, אבל אני לא יודע שיהיה רע, אני "לא יודע" את זה יותר מבעבר, וזה גם משהו. לא הרבה, אבל משהו.

לגמרי. אני פשוט שם.

דותן, אני חייב לציין בתחילה שבאופן מצחיק ונדיר גם אני היום בפעם הראשונה הסתכלתי על המשחק ואמרתי באמת שאין לזה הסבר - אולי באמת יש קללה.

אבל אחרי שחושבים על זה רציונלית כמה דקות

1. אנחנו לא ליברפול כי באנגליה יש לפחות 6-7 קבוצות בסדר גודל הזה, קח ניהול לא נכון תתבל בקצת מזל רע + יריבה שעושה הכל נכון כמה עשורים ואפשר להגיע ל20 שנה בלי אליפות - בארץ יש אומנם את חיפה אבל גם היא לא תמיד שם, וחוץ מזה יש רק עוד שני מועדונים ככה שאת האליפויות אתה תקח - יש עשורים שיותר (70,90) יש שפחות (80,2000) השורה התחתונה לא באמת השתנתה עדיין.

2.אנחנו גם לא הרד סוקס כי הספורט האמריקני בנוי כולו על דרפאט, כמעט ואין משמעות לעוצמה של מועדון, כסף יש לכולם ומחלקת נוער אין לאף אחד. אצלנו יש גם יותר כסף וגם מחלקת נוער שצומחת להיות הטובה בארץ - בטוח מתישהו השילוב הזה יביא תוצאות.

3. מסכים עם עמית, מה שמפיל את מכבי זה הניהול. הניהול של מיץ' עדיין לא טוב משמעותית מאלו שהיו לפניו (ויקח לו זמן...אני עדיין מאמין בו, למרות שיש לי תימים הפסימיים שלי) הוא עוד לא יודע כל מה שצריך לדעת לצערי ורואים טעויות - הדוגמא הכי טובה : העפנו מאמן שהיה סמל ענק ומאמן לא מספיק טוב ומה הבאנו במקומו: עוד סמל ומאמן בלי קבלות משמעותיות - אבסורד ?..זה קבלת החלטות לא טובה. זה תוצאה של שדרת קבלת החלטות שלא קיימת כרגע במועדון שלנו ולכן חוזרים על אותם טעויות, רק שמות הבעלים המנהלים והמאמנים משתנים.

תכלס אין הפתעה,מכבי משחקת חושך חודש וחצי מאז המשחק מול חיפה

יקח עוד הרבה זמן עד שההחברה הצעירים ילמדו מזה יצבות,כי כשרון ברגליים יש להם,תשאלו את שחקני פנאתיינקוס ואשדוד

הדבר שבאמת מאוד מעצבן שמוטי לא עובד(או שכן ולא יודע איך לעבוד)על מצבים נייחים,זה מאוד בלט לעין,כי כל קבוצה שהייתה עובדת על זה הייתה נותנת לביתר לפחות 2 גולים מ100 הקרנות שהיו לנו היום

ועל היציאה לנבדל עובדים ?

ועל הסגירה האלכסונית עובדים ? (היום לא קיבלנו את הגול - והפרחים לאלי דסה, אבל בכל משחק העונה אנחנו פרוצים לגמרי, בעיקר מצד שמאל - וזה לא רק זיו, למרות שזה בעיקר הוא)

אתה יודע מה עזוב, הלכנו רחוק מדיי - בוא קודם כל נסגר על מערך קבוע ושלד קבוע - לדקויות נכנס אחרי זה

אני אמרתי בעונה שעברה שאני אשפוט את איוניר רק בסוף העונה הזאת ואני יעמוד בדברתי - אבל תעודת האמצע שלו בסטנדרטים שלי לא עוברת (ובכוונה אני לא רוצה להרחיב עכשיו) - אני מאוד מקווה שהוא יתאפס על עצמו מהר מאוד כי בסקאלה שבין נמני לגוטמן הוא בכיוון הלא נכון כרגע.

רשמתי את זה גם בנושא השני... כשמשחקים עם כלכך הרבה ילדים, מגיעות גם תקופות כאלו.

בקיץ אמרנו ששכר הלימוד ששילמנו בעונה שעברה היה שווה את זה.

אז גם עכשיו שכר הלימוד יהיה שווה את זה אם בסוף הילדים האלה יביאו אליפות.

ו"בסוף" זה לא בהכרח בסוף העונה הזאת.

סבלנות.

המשך הדרך התלויה בנו זה לא שאין פה כדורגל בכלל כי היה פה, מצפה מאירגון השחקן ללכת לשם לדבר עם השחקנים בעיקר הצעירים לדבר כמו שצריך תחשבו שזה פעם ראישונה שלהם שהם במצב כזה שקהל (בצדק) שורק בוז מקלל ומתעצבן, אנחנו קהל וקהל מעודד לבוא לתת להם מילה טובה להגיד להם שילחמו בשבילנו שאנחנו איתם ורק ביחד נגיע להישגים כל הצעירים כולל עטר וקנוטה צריכים להעיר אותם.. מקווה שדבר כזה באמת יקרה..

אני רוצה להבהיר משהו:

מה שאתם כותבים בתגובה על הדברים שלי, הם נכונים. ברור שההשוואה בין בייסבול אמריקאי או כדורגל אנגלי לכדורגל ישראלי אינה מדויקת, ואפשר גם לומר שהיא לא נכונה בעליל. בכלל, כל ספורט וכל ליגה עם הנסיבות השונות שלה, ועל כל קו דמיון אחד אפשר למצוא כמה הבדלים. רק שכל אלה הם הסברים ברמת המיקרו. אני מדבר על רמת המאקרו. ברמת המאקרו, זה כמעט לא הגיוני שקבוצה כמו ליברפול עוברת בין רגע מעשור של 3 אליפויות אירופה לשני עשורים של פח זבל, וזה לא הגיוני שMLS הקבוצה הכי מפוארת בליגה פתאום לא זוכה 84 שנים באליפות. ברור, יש לכך המון סיבות קטנות וכולן נכונות - ניהול לא נכון, טעויות מאמן, טעויות שחקנים, פציעות, לחץ מהתקשורת, לחץ מהקהל. יו ניים איט.

ועדיין, משהו פה לא מסתדר. אנחנו מחפשים את פסי הרכבת, ולא מצליחים לעלות עליהם.

אגב פציעות - אנחנו הבאנו את יצחקי, הפועל את תמוז. איפה הוא ואיפה הוא. אני מנסה לחשוב מה היה קורה אם הפועל היתה זוכה ביצחקי ואנחנו היינו מסתפקים בתמוז. תחשבו גם אתם. מה אתם מדמיינים?

עבורי ההפסד אתמול היה משבר אמונה גדול. זה לא אומר שאפסיק לבוא למגרשים. אם הכל יסתדר אני אגיע לעכו בעוד שבועיים ואז לדרבי וכמה שיותר משחקים שאוכל להגיע, ובשנה הבאה בטוח ששוב אעשה מנוי (וגם בעונה שאחריה). בטוח גם ששני נצחונות ישכיחו ממני את המשחק הזה ואולי שוב אטפח ציפיות ותקוות. היום אני חושב, שאותן ציפיות ותקוות יהיו לשווא, כי זו תהיה תקופת ביניים עד הנפילה הבאה.

תודה לאל שאני יחידי פה ושכולכם עדיין מאמינים.

ועל היציאה לנבדל עובדים ?

ועל הסגירה האלכסונית עובדים ? (היום לא קיבלנו את הגול - והפרחים לאלי דסה, אבל בכל משחק העונה אנחנו פרוצים לגמרי, בעיקר מצד שמאל - וזה לא רק זיו, למרות שזה בעיקר הוא)

אתה יודע מה עזוב, הלכנו רחוק מדיי - בוא קודם כל נסגר על מערך קבוע ושלד קבוע - לדקויות נכנס אחרי זה

אני אמרתי בעונה שעברה שאני אשפוט את איוניר רק בסוף העונה הזאת ואני יעמוד בדברתי - אבל תעודת האמצע שלו בסטנדרטים שלי לא עוברת (ובכוונה אני לא רוצה להרחיב עכשיו) - אני מאוד מקווה שהוא יתאפס על עצמו מהר מאוד כי בסקאלה שבין נמני לגוטמן הוא בכיוון הלא נכון כרגע.

זיו זה כמול כלב זקן...אי אפשר ללמד אותו תרגילים חדשים.

החור בצד שמאל קיים בכל קבוצה בארץ, אצלנו הוא בולט כי זיו פח רציני.

לגבי כל השאר? צודקים.

משהו פה מסריח, במכבי מספרים שיצחקי מחלים והוא שוב נפצע לפני בית"ר? אם אני אראה אותו בהרכב מול עכו משהו יהיה ממש ממש מסריח.

לא יודע מה אתם רוצים מורד, אבל אולי צריך לתת לו קצת מנוחה והרגשה שיש לו מלחמה על ההרכב.

אורי כהן חושך, ואל תגידו הוא עוד צעיר. זו לא הבעיה לדעתי.

למה? מדו לא שם.

למה מדו לא שם? התאחדות זונה והנהלה אימפוטנטית.

השאלה המעניינת היא,

למה זה מה שקורה שמדו לא שם, ולמה אין את ההתאמות הנכונות למצב.

אין לי ספק שהוא היה חסר, יותר מכל אחד אחר.

וכן ההנהלה מטומטמת, שהמשחק שלו רק ביום שישי.

העניין הוא, שמתחילת המשחק כולם דיעו שמדו לא יהיה שם, לוגסי ודהאן היו צריכים לקחת את הכדור ולהתחיל התקפות.

שזיזוב כל התקפה מתחיל מהחצי שלנו ועטר מקבל כדור עם הגב לשער 45 מטר מהשער של היריבה, זה לא הכדורגל שלנו,זה אפילו לא כדורגל.

אורי כהן זה האנטי כדורגל הכי גדול שיש במכבי הוא לא יודע לעשות כלום

אין לו ביטחון בכלל,כל כדור מחזיר אחורה,ההגבהות שלו לא עוברות את הזין של השחקן הראשון

פשוט אפס אני רק רואה אותו ומקבל חום

יצא לי לראות היום במכללת וינגייט את ברק יצחקי, יואב זיו, קלמי, סטרול, גיז'רמו, ורוברטו.

ברק אמר שהם באו לעשות שם קורס מאמנים או משהו כזה.

אגב, שאלנו גם לגבי הפציעה שהייתה או יש לו, הוא קרע את ההמסטרינג. אני לא יודע אם זה קרע או קרע חלקי.

בכל מקרה, שיחלים ויחזור כבר לכושר מלא ובלי פציעות בהמשך!

וואלה לא יודע, אבל ראיתי את כל החבורה שם.

ברק אמר משהו קורס מאמנים, וזה כשראיתי רק אותו ואת סטרול.

אח"כ בפעם השנייה יצאו קולאוטי, זיו, גיז'ה וקלמי.

אין לי מושג מה כולם עשו שם היום.