Jump to content

התינוקות של מוטי

Recommended Posts

לא יכול להיות שרק אותי מרתיח שמשחקים בקצב של סבתא שלי, מסירות בין שחקני ההגנה ואז אומרים שמכבי שולטת במשחק שזה שקר אם לא מגיעים למצבים, והקרנות - שהיו המון יחסית ולא יצא מזה אפילו מצב נורמלי אחד

תינוקות צריכים מבוגר אחראי לידם.

החיסרון של שחקן מנוסה בקישור מורגש משמעותית.

אם אני לא טועה הפסדנו בכל משחקי הליגה שהאריס לא פתח בהם, וזה אומר משהו.

נקווה להתעוררות אחרי הפגרה, כי אם לא נתעורר ומהר, נאלץ לשבת ולראות עוד אליפות אדומה.

לא יכול להיות שרק אותי מרתיח שמשחקים בקצב של סבתא שלי, מסירות בין שחקני ההגנה ואז אומרים שמכבי שולטת במשחק שזה שקר אם לא מגיעים למצבים, והקרנות - שהיו המון יחסית ולא יצא מזה אפילו מצב נורמלי אחד

היום שיחקנו מול הפועל יהוד זה לא קל.

כשמיכה לא טוב מכבי לא ממש מתפקדת.

80% מהמשחק של מכבי אם לא יותר מבוסס על ניהול משחק נכון של מיכה.

הוא היה חלש מאוד היום, במחצית השנייה הוא בכלל ברח מהכדור.

הסיבה למשבר של מכבי(7 משחקים, מתוכם ניצחון בודד זה משבר) הוא בראש ובראשונה נובע מחוסר היציבות של מכבי וזה קורה בגלל רשימת הפצועים/מורחקים/חסרים במכבי.

בהפועל רצים עם הרכב קבוע שמתוך 11 השחקנים, 8-9 הם באנקר בהרכב. ולכן הם לוקחים נקודות, פשוט מאוד.

במכבי פצוע יותר מחצי מהסגל, ככה אי אפשר ליצור רצף נצחונות, ככה לא לוקחים אליפות.

קודם כל היכולת לא מפתיעה,כי לא הייתה כזאת כבר חודש וחצי

אבל בואו נירגע,לשחקנים האלה יש הרבה כישרון,אבל חוסר יצביות בולט

זה עוד ישתפר עם הזמן

לא שרף את עצמו ולא כלוםםם אני אוהד מכבי מהיום שאני זוכר את עצמי ואם הייתי משחק וכל הקהל היה מקלל אותי ואוהד היה קורא לי למות ושאמא שלי תקבל ס-רטן הייתי מוציא תזין ומשתין על כל היציע.

"אני מתנצל מכל הלב בפני האוהדים, עשיתי מעשה שאסור לעשות", הודה משה לוגסי בסיום. "זה היה ברגע של עצבים. אני אוהב את הקהל של מכבי, המועדון הזה זה הבית שלי. אני לא שוכח לקהל שהעלה אותי לבוגרים. אני מצטער, למדתי את הלקח"

אחלה ילדים(רובם) ומוכשרים בטירוף.מת עליהם.

מילדים אתה מקבל חוסר יציבות-זה נורמלי! זה חלק מהתהליך. גם נמני וזוהר נתנו משחקים חלשים בתחילת דרכם ובעונות של תארים. גם גיגסי ורונאלדו.

מי שלא מוכן לקבל את זה, מבלף או לא יודע לדחות סיפוקים או סתם לא מבין את המשחק הזה בשיט. ולא באנשים.

כאמור לאורך כל 20 השנים האחרונות- הקהל שלנו הוא הרעה החולה שלנו.

זיכרון של דג זהב.

תפסיקו לזיין את המוח על הקהל.

הקהל הוא הסיבה היחידה שיש הצדקה לקבוצה הזאת, הקהל זה מכבי, תמיד היה ותמיד יהיה..

ברגע שמכבי תהיה קבוצה בלי קהל אתה יכול לסגור את המועדון הזה.

ששחקנים נמצאים בכושר לא טוב, הקהל לא אשם, שמאמן מקבל החלטות לא נכונות הקהל לא אשם.

די כבר עם השקר הזה על הקהל, עם הקהל הזה מכבי לקחה הכי הרבה אליפויות והכי הרבה גביעים.