Jump to content

השחקן ה-12

נועם שוהם

Recommended Posts

אפשר לחשוב שלפני החורף היה פה צהוב..

בחורף כולם באים בשחור וניהיה איכשהו צבע אחיד..אולי עדיף ככה? :cc_confused:

אולי לא כל בלומפילד לבש צהוב, אבל אי אפשר להתעלם מהשיפור בהגעה בצהוב בתקופה האחרונה וחבל שעכשיו שהגיע החורף וחוזרים למוטב, השחקן צריכים להוציא קפוצ'ונים דחוף.

אולי לא כל בלומפילד לבש צהוב, אבל אי אפשר להתעלם מהשיפור בהגעה בצהוב בתקופה האחרונה וחבל שעכשיו שהגיע החורף וחוזרים למוטב, השחקן צריכים להוציא קפוצ'ונים דחוף.

וצעיפים :)

מקווה שבלומפילד בעוד כפחות מחודש יתמלא נגד בשיקטאש ואוהדים יגיעו ולא ישארו בבית למרות הסיכוי הקלוש לעלות,ניצחון על בשיקטאש יהיה הישג מדהים.

חובה ניצחון מתוק באירופית ובמיוחד בבלומפילד!

מקווה שבלומפילד בעוד כפחות מחודש יתמלא נגד בשיקטאש ואוהדים יגיעו ולא ישארו בבית למרות הסיכוי הקלוש לעלות,ניצחון על בשיקטאש יהיה הישג מדהים.

אם המחירים יהיו כמו נגד סטוק, אין שום ספק שבלומפילד לא יהיה מלא עוד פעם..

אם המחירים יהיו כמו נגד סטוק, אין שום ספק שבלומפילד לא יהיה מלא עוד פעם..

מזאת אומרת?

ההנהלה שיחקה אותה עם המחירי מיני מנוי והודיעה מראש על המחירים היקרים שיהיו למי שלא יקנה מנוי.

מי שלא קנה מנוי שלא יבוא בטענות ושלא יאשים אף אחד, הוא פשוט יצא אדיוט שלא קנה מנוי- יותר משתלם למי שמתכוון לא לפספס אף משחק.

מזאת אומרת?

ההנהלה שיחקה אותה עם המחירי מיני מנוי והודיעו מראש על המחירים היקרים שיהיו למי שלא קנה מנוי.

מי שלא קנה מנוי שלא יבוא בטענות, הוא פשוט יצא אדיוט.

כן אבל עם העובדות לא מתווכחים, בלומפילד לא היה מלא אתמול, רק 11 אלף הגיעו, ככה שאי אפשר כל כך החמיא להנהלה, אם הם היו מחליטים על מחירים שפויים ולא 130 שקל לכרטיס גם מבוגר וגם נוער אז בלומפילד היה מפוצץ.

וצריך לציין שהמשחק מול בשיקטאש הוא 4 ימים אחרי הדרבי , ואם ננצח בדרבי הזה (טפו טפו טפו) הטורקים לדעתי יתחרטו על הרגע שבו הם נחתו בישראל :yellow_cool1:

כן אבל עם העובדות לא מתווכחים, בלומפילד לא היה מלא אתמול, רק 11 אלף הגיעו, ככה שאי אפשר כל כל להחמיא להנהלה, אם הם היו מחליטים על מחירים שפויים ולא 130 שקל לכרטיס גם מבוגר וגם נוער אז בלומפילד היה מפוצץ.

אם היה מזג האוויר יותר נוח ולא היה משחק של מכבי סל היו באים יותר.

כן אבל עם העובדות לא מתווכחים, בלומפילד לא היה מלא אתמול, רק 11 אלף הגיעו, ככה שאי אפשר כל כל להחמיא להנהלה, אם הם היו מחליטים על מחירים שפויים ולא 130 שקל לכרטיס גם מבוגר וגם נוער אז בלומפילד היה מפוצץ.

מה קשור? אתמול חצי שעה לפני המשחק היו ים אנשים שמכרו ב40(!!) שקל ואף אחד לא קנה

אם היה מזג האוויר יותר נוח ולא היה משחק של מכבי סל היו באים יותר.

איזה כיף שתמיד יש תירוצים..

הרי רק אידיוט יחשוב שאפשר למלות את בלומפילד במחירים אסטרונומיים של 130 שקל לכרטיס, חבל שההנהלה המטומטמת שלנו לא למדה ממקרה הפועל בצ?מפיונס שגם שם היו מחירים יקרים ובגלל זה הם לא מילאו את בלומפילד.

מה קשור? אתמול חצי שעה לפני המשחק היו ים אנשים שמכרו ב40(!!) שקל ואף אחד לא קנה

חברים של אחי קנו 6 כרטיסים לשער 8 ב-200 שקל תאמינו או לא.

גם אם אני לא טועה בדרבי 1-1 עונה שעברה מילנו את בלומפילד למרות הגשם..

לדרבי יש חוקים משלו ;)

ובקשר למוצרים של השחקן אז חבר'ה

עד עכשיו אכזבנו אותכם?

בדרבי 1-1 הגשם לא דגדג את הגשם המרגש שהיה אתמול.. זה היה נחמד אבל יותר מדי חלש.

ואתמול חצי שעה לפני המשחק גם אני לא הגעתי כי היו פקקים מטורפים בדרך ולקח המון זמן להגיע אבל אחרי השריקה היה כמעט מלא לגמרי.

בדרבי 1-1 הגשם לא דגדג את הגשם המרגש שהיה אתמול.. זה היה נחמד אבל יותר מדי חלש.

ואתמול חצי שעה לפני המשחק גם אני לא הגעתי כי היו פקקים מטורפים בדרך ולקח המון זמן להגיע אבל אחרי השריקה היה כמעט מלא לגמרי.

אתה מדבר? אני הגעתי דקה 25!

האמת היא שלפני המשחק הייתי בטוח שהולך להיות עידוד גרוע.

הייתה אווירה של בית קברות בליל חורף גשום...

אבל אין לי מושג מה קרה ובסופו של דבר הייתה הצגת עידוד מעולה , במיוחד אחרי הגול המצמק :thumbs:

אם היינו נותנים גול שוויון בכדור החופשי של לוגסי,זה היה לדעתי רגע נכנס לאחד מחמשת הרגעי הטירוף שלנו אי פעם.

היה מרגש לעמוד במבול,הפנים ליום שני...

היו פקקים מטורפים בהלוך, גם בגלל שהמשחק היה בשעה מוקדמת יחסית ועוד ביום חמישי, וגם בגלל הגשם- הכבישים/תשתיות בארץ לא בנויים בכלל לגשם, העיקר בוכים שאין גשם

אבל החגיגות בגשם עם הגול של קולאוטי- הייתה אש שאפילו הגשם לא הצליח לכבות

אין דברים כאלה

איזה עוד דבר בעולם חוץ ממכבי יכול לגרום לכזה אושר במצב שבו כל הבגדים רטובים ושאפשר לחטוף חתיכת התקררות?

מכבי וואבבבב

כן אבל עם העובדות לא מתווכחים, בלומפילד לא היה מלא אתמול, רק 11 אלף הגיעו, ככה שאי אפשר כל כך החמיא להנהלה, אם הם היו מחליטים על מחירים שפויים ולא 130 שקל לכרטיס גם מבוגר וגם נוער אז בלומפילד היה מפוצץ.

לא בא לבני יהודה כי עולה 50 שקל

לא בא לליגה אירופית כי עולה 80 שקל (זה המחיר שעלה לי במיני מינוי) - מחיר מאוווווווווד סביר בהתחשב בזה שבוינטר שנה שעברה כרטיס עלה 88

מה אתה רוצה שישלמו לך לבוא למשחקים?

האיצטדיון לא היה מלא כי ירד מבול ממש עד תחילת המשחק, אנשים לא רוצים לבוא ולחזור חולים גם אם יש להם כרטיס ביד וגם אם הם מתכוונים לקנות בקופות

+ זה היה במקביל למכבי כדורסל

+ זה עניין של מומנטום, והקבוצה לא בדיוק הבריקה לאחרונה

כל הגורמים האלה משפיעים על כמות הקהל אתמול, לאו דווקא מחיר הכרטיס

לא בא לבני יהודה כי עולה 50 שקל

לא בא לליגה אירופית כי עולה 80 שקל (זה המחיר שעלה לי במיני מינוי) - מחיר מאוווווווווד סביר בהתחשב בזה שבוינטר שנה שעברה כרטיס עלה 88

מה אתה רוצה שישלמו לך לבוא למשחקים?

האיצטדיון לא היה מלא כי ירד מבול ממש עד תחילת המשחק, אנשים לא רוצים לבוא ולחזור חולים גם אם יש להם כרטיס ביד וגם אם הם מתכוונים לקנות בקופות

+ זה היה במקביל למכבי כדורסל

+ זה עניין של מומנטום, והקבוצה לא בדיוק הבריקה לאחרונה

כל הגורמים האלה משפיעים על כמות הקהל אתמול, לאו דווקא מחיר הכרטיס

אתה מעוות את כל מה שאמרתי.

למשחק נגד סטוק בבית באתי כמו גדול, חברים שלי נאצלו לראות מהבית בגלל המחיר המופקע שנדרש מהם(כי את המיני מנוי הם לא רכשו בעקבות המשחק הראשון שנפל על חג).

לגבי הסיבה לאי תפוסה מלאה של האצטדיון, ממש לא הגשם אשם, אם מכבי רצתה למלות הכל, היא הייתה מצלחה אם הייתה משחררת כרטיסי נוער לשער 5, ואני מבטיח לך שהוא היה מתמלא(שההחלטה השגויה למכור לשם כרטיסים ה110 שקל הובילה לזה שהוא היה ריק).

לגבי בני יהודה, התעצבנתי על המחיר שאני נאלץ אם אני קונה במקודמות, יש לי מנהג לקנות כרטיסים לפני בעקבות מקרה עברו שנדפקתי בלי כרטיס בגלל הניסיון לחסוך את העמלת תרופות למסינג.