Jump to content

מאיר לוי

MaTa

Recommended Posts

אני רואה מדברים בתקשורת רק על האדום ומתעלמים מהפנדל ה100 אחוז שהיה, זה פנדל מארץ הפנדלים, לא רק שהבן זונה היה צריך לתת פנדל אלא גם להוציא אדום לבני יהודה, פשוט ביזיון, שיפוט חד צדדי קטסטרופלי.

אני רואה מדברים בתקשורת רק על האדום ומתעלמים מהפנדל ה100 אחוז שהיה, זה פנדל מארץ הפנדלים, לא רק שהבן זונה היה צריך לתת פנדל אלא גם להוציא אדום לבני יהודה, פשוט ביזיון, שיפוט חד צדדי קטסטרופלי.

ומה עם הדריכה על זיו ?

ללא כדור, זה אדום ישיר ! , אפילו צהוב שני לא הוציא לו.

היו בגדול 3 טעויות גורליות , ועוד כמה צהובים שהיו צריכים לצאת וכנראה היו משתקים את בני יהודה.

כלום לא קרה, אחד המשחקים היותר הזויים.

סיכום מאיר לוי:

- הוציא אדום לא מוצדק למכבי

- לא הוציא אדום מוצדק לשלו מנשה

- לא הוציא אדום מוצדק לשחקן שנגע בירור ביד ברחבה

- לא נתן פנדל על אותה יד ברורה

תחשבו איך המשחק נראה כשאנחנו עם 11 והם עם 9 וביתרון 1-0 אחרי פנדל חלק של מדו.

רמז? לא ככה.

רק שתדעו,

שהרבה חושבים שההחלטה של האדום היא נכונה, אני מדבר על אנשים שעוסקים בתחום השיפוט.

גם חבר שלי שהוא שופט וגם חבר שלו אמרו שזה אדום.

אני לא הסכמתי איתם אבל אם הם אומרים אז לכו תדעו, הם יודעים תחוקה יותר טוב מאתנו.

שלח את חבר שלך חזרה לקורס.

הכי בפשטות:

שחקן אחרון בדרך לשער שמונע שער או מצב לשער ודאי (!!!) - אדום.

שחקן בקו עם עוד שני שחקנים או שחקן אחד אפילו? צהוב.

פאול? היה, כרטיס? צהוב.

בהילוך החוזר ראו:

1) עם פונצ'ץ' ייני ורד וזיו באותו הקו.

2) לא רק שאותו הקו ייני היה מהיר יותר מהחלוץ והיה לפניו.

3) החלוץ לא היה בשליטה על הכדור.

שום תירוץ בעולם אין לאדון מאיר לוי מלבד טעיתי.

לא דיברו על זה יותר מדי, בגלל כל הבלאגן שהיה עם נמני אחרי המשחק שנה שעברה, ה-3-0 שחיפה ניצחו אותנו היה מונפץ לגמרי. היינו צריכים להוביל 1-0 בקרייה (מתי הובלנו בקרייה פעם אחרונה?!) מהגול של קולאוטי אחרי שהכדור לא עבר את הקו ברגע המסירה, אחרי זה פאול בושידו של דבאלישווילי בגול של טוואטחה על פאביצ'ביץ' ועוד שני גולים עם נבדל גבולי (שלא בטוח שהיו קורים אם מכבי מובילה שם 1-0)

יאלה נשמות היה נגמר ממשיכים הלאה, הלוואי ובכל עונה השיפוט נגדנו היה כמו שהוא עד עכשיו בעונה הזאת

ממשיכים הלאה אלו הם חייו של אוהד (ושל שופט אגב, וואלה אני לא חושב שיש לו משהו מיוחד נגדנו, שונא תשיפוט המסורבל שלו והעצירה של המשחק כל פעם, אבל הוא שופט עם ביצים אחושרמוטה ומה לעשות שהביצים הגדולות זה לשרוק נגד הגדולות כשצריך ולא נגד הקטנות, למרות שזה ממש לא המקרה)

רק שתדעו,

שהרבה חושבים שההחלטה של האדום היא נכונה, אני מדבר על אנשים שעוסקים בתחום השיפוט.

אני לא הסכמתי איתם אבל אם הם אומרים אז לכו תדעו, הם יודעים תחוקה יותר טוב מאתנו.

גם אני יודע את החוקה, בנוסף לידיעה היבשה גם מפיו של אייל צור בהרצאה איתו. אתמול במשך המשחק חשבתי על זה עם כל העצבים שאולי באמת זה היה משאיר את שחקן בני-יהודה מול שוער ואז זה כן מוצדק גם אם פונצ'ץ לא אחרון כי זה מצב וודאי לכיבוש שער. בבית ראיתי את ההילוך החוזר, ייני ועוד מישהו היו מגיעים לכדור לפני שחקן בני-יהודה סביר להניח וגם אם הוא היה מגיע ראשון הוא לא היה לבד. לא אדום ולא בטיח. והפנדל זה שערורייה הוא פורש את היד ומרחיב את הנפח שלו ולכן אין מחלוקת בכלל גם אם זה לא במתכוון, בנוסף הוא עוצר גול בטוח. מאיר לוי הרג אותנו אתמול גם בקטנות אבל אתה יכול ללכת ולהגיד לחברים שלך שילמדו שוב. אם חבר שלך שופט והוא חושב שזה אדום עדיף שיעבור מקצוע.

רק שתדעו,

תן לי שם ומספר שופט. אני דואג שיפסלו להם.

לא דיברו על זה יותר מדי, בגלל כל הבלאגן שהיה עם נמני אחרי המשחק שנה שעברה, ה-3-0 שחיפה ניצחו אותנו היה מונפץ לגמרי. היינו צריכים להוביל 1-0 בקרייה (מתי הובלנו בקרייה פעם אחרונה?!) מהגול של קולאוטי אחרי שהכדור לא עבר את הקו ברגע המסירה, אחרי זה פאול בושידו של דבאלישווילי בגול של טוואטחה על פאביצ'ביץ' ועוד שני גולים עם נבדל גבולי (שלא בטוח שהיו קורים אם מכבי מובילה שם 1-0)

אם כבר מאיר לוי במשחקים מכבי-חיפה, עונת 2007 אם אני זוכר נכון קולאוטי במדים הירוקים עם כניסה ב2 רגליים על מרטינוביץ רואה רק צהוב בנוסף פנדל מומצא שהגמד שרק לטובת חיפה אחרי שרפאלוב קפץ מעל קאלה.

לפי מה שאני רואה לא שיבצו את מאיר לוי

http://www.one.co.il/Article/189641.html

יכול להיות שהוא הושעה? נקווה שכן!!!!!!!!!!!

אל תדאג לו. בדרבי תקבל אחלה ד"ש ממנו. אני מוכן לשים כסף שמשבצים אותו. רוב הסיכויים גם את מיודענו, עבר אלעוברה ימח שמו וזכרו.

אל תדאג לו. בדרבי תקבל אחלה ד"ש ממנו. אני מוכן לשים כסף שמשבצים אותו. רוב הסיכויים גם את מיודענו, עבר אלעוברה ימח שמו וזכרו.

דווקא עבד אישר תספק גול של בוזגלו ב4-2

כן אני זוכר, כמה שזה מצחיק זה עצבן אותי. הבן-זונה כל פעם לוקח לנו מצב לקוח באופסייד שלא היה ולא נברא, בנוסף ההתערבות שלו בפנדל של חיפה מולנו, תמיד הוא דופק אותנו נגד הגדולות אבל העיקר הוא מאשר גול בחאווה במצב של 1-4 בדרבי. אל תדאג מסטיח לך שאם 0-0 הוא לא מאשר ולא כלום מה גם שלא היה גול.

תאמת,זה ניראה לי רק מהלחץ שעשינו ליפניי הדרבי הזה שהוא לא יהיה הקוון,אני חושב שגם ההנהלה שלנו שלחה הודעה באופן רישמי לאיגוד השופטים,שהם מעדיפים שהוא לא יהיה במשחק הזה,אבל הם החזירו הודעה שהכול בסדר והוא יהיה הקוון .

שים לב במשחק האחרון נגד בני יהודה,אם אני לא טועה שלו מנשה זיין לשחקן שלנו תרגל,ממש בצורה ברורה,דרך לו עלייה,10 מטר מהקוון,וכלום .

מסתובב כאן בפורום סירטון של זה,אם זה לא אדום מה כן.

תאמת,זה ניראה לי רק מהלחץ שעשינו ליפניי הדרבי הזה שהוא לא יהיה הקוון,אני חושב שגם ההנהלה שלנו שלחה הודעה באופן רישמי לאיגוד השופטים,שהם מעדיפים שהוא לא יהיה במשחק הזה,אבל הם החזירו הודעה שהכול בסדר והוא יהיה הקוון .

שים לב במשחק האחרון נגד בני יהודה,אם אני לא טועה שלו מנשה זיין לשחקן שלנו תרגל,ממש בצורה ברורה,דרך לו עלייה,10 מטר מהקוון,וכלום .

עזוב אדום , צהוב שני לא הוציא לו .

מה קשר שופט או לא שופט?

גם אני שופט וממה שראיתי במגרש חשבתי אדום ברור שראיתי בבית ראיתי שזהה גבולי מאוד לכיוון הצהוב.

הרבה עשו מהאדום הזו ביזיוני, המשחק של מאיר לוי היה ביזיוני לגבי האדום? לא נירא לי

מה קשר שופט או לא שופט?

גם אני שופט וממה שראיתי במגרש חשבתי אדום ברור שראיתי בבית ראיתי שזהה גבולי מאוד לכיוון הצהוב.

הרבה עשו מהאדום הזו ביזיוני, המשחק של מאיר לוי היה ביזיוני לגבי האדום? לא נירא לי

האדום הזה לא בזיוני?

אחי, אתה יכול להיות שופט בישראל.

שכחתם את העבירה על רפי דהאן רגע לפני האדם לפונצ'ץ. עבירה שבאנגליה שווה אדום ישיר והרחקה לעוד 3 משחקים על הברוטליות.

באנגליה כל אדום ישיר זה הרחקה ל-3 משחקים.

לא נכון. אדום ישיר שנשלף עקב עבירה אלימה מביא עימו ועדת משמעת בה לרוב מתווספים שני משחקי השעיה נוספים לעונש. אדום ישיר על מניעת שער לדוגמא, הוא הרחקה ממשחק אחד בלבד.

מאיר לוי שופט, איתן תבריזי שופט רביעי, עבד אל עוברה קוון. נס שסיימנו רק עם אדום אחד נגדנו ופנדל אחד שלא ניתן לנו.

לא נכון. אדום ישיר שנשלף עקב עבירה אלימה מביא עימו ועדת משמעת בה לרוב מתווספים שני משחקי השעיה נוספים לעונש. אדום ישיר על מניעת שער לדוגמא, הוא הרחקה ממשחק אחד בלבד.

אכן. אוואנס מיונייטד ריצה את עונשו(ההרחקה בדרבי) במשחק גביע הליגה וכבר מול אברטון שיחק(כנל בוסינגווה מצלסי מול ק.פ.ר).האדום האלים של דרוגבה מול ק.פ.ר =השעיה ארוכה יותר.