Jump to content

מאיר לוי

MaTa

Recommended Posts

אפשר להשקיע קצת ולצייר את מאיר לוי מקבל כסף שהוא לובש חולצה של הפועל :yellow_cool1:

תחשבו על זה, אחרי שכל הליגה והטלוויזיה רואה שאוהדי מכבי מניפים ציור ענק של שופט שמקבל כסף ולובש חולצה עם הסמל של הפועל,

מהפחד הם לא שורקים לנו בכזאת קלות.

לא מכיר אף שופט שהיה רוצה שיקשרו אותו להימורים ולאהדת קבוצה כזאת או אחרת.

תבינו, הכוח של הקבוצה שלנו זה הקהל!

לא ההנהלה ולא אף אחד.

רק הקהל.

אתה יודע מה? וואלה אתה צודק. לא יודע אם זה יעזור או לא אבל זה בטוח יבטא את מה שכולנו חושבים כבר שנים וזה יצטלם מצוין. לא יודע מי ירים את הכפפה אבל בליווי שירה אדירה של "מאיר לוי בן-זונה" (על לוח "אמא שלכם זונה") זה יתפוס חזק. ובכלל צריך לקלל אותו באופן גורף ולא כיחידים בכל משחק בכל דקה ובכל תוצאה גם אם מובילים 0-4. אני כ"כ שונא אותו.

אם מישהו זוכר טעויות שיפוט נגדנו מהשנה אז שירשום פה, אבל רק דברים כמו אדומים לא מוצדקים או אדומים שלא הוצאו ליריבה או פנדלים שלא נשרקו או להפך פנדלים שנשרקו ליריבה בלי סיבה.

הנה בשלוף 2 פנדלים שהוא המציא לטובת הפועל במשחק אחד. האמת אני הייתי שמח לראות את הסטטיסטיקה שלנו במשחקים עם הבן שרמוטה הזה.

http://www.youtube.com/watch?v=oCRRPMupjes

אם מישהו זוכר טעויות שיפוט נגדנו מהשנה אז שירשום פה, אבל רק דברים כמו אדומים לא מוצדקים או אדומים שלא הוצאו ליריבה או פנדלים שלא נשרקו או להפך פנדלים שנשרקו ליריבה בלי סיבה.

היה בשנה שעברה במחזור ראשון נגד חיפה שקולמה דפק לקלמי סבן מרפק לפנים בתוך הרחבה במחצית השנייה.

היה גם במשחק חוץ נגד חיפה שנה שעברה ב3-0 איזה גול אחד שמשובמר נגח לפאביצ'ביץ' בראש והשופט המשיך והיה שם עוד איזה גול גבולי אני לא זוכר בדיוק מה.

אם אתה באמת רוצה למצוא "טעויות" שיפוט נגדנו תלך לעונת 08\09 ששם זה באמת היה בזיון, בערך כל מחזור הייתה נגדנו טעות שיפוט קריטית בתקופה של רב"ש.

מאיר לוי בן זונה.

רק שתדעו,

שהרבה חושבים שההחלטה של האדום היא נכונה, אני מדבר על אנשים שעוסקים בתחום השיפוט.

גם חבר שלי שהוא שופט וגם חבר שלו אמרו שזה אדום.

אני לא הסכמתי איתם אבל אם הם אומרים אז לכו תדעו, הם יודעים תחוקה יותר טוב מאתנו.

רק שתדעו,

שהרבה חושבים שההחלטה של האדום היא נכונה, אני מדבר על אנשים שעוסקים בתחום השיפוט.

אני לא הסכמתי איתם אבל אם הם אומרים אז לכו תדעו, הם יודעים תחוקה יותר טוב מאתנו.

מה יש לדעת?

שחקן שמבצע עבירה כשהוא אחרון ואין מלפניו שחקנים - אדום.

שחקן שמבצע עבירה כשהוא בקו אחד עם עוד כמה שחקנים - צהוב.

שחקן שמבצע עבירה כשיש שחקן אחד לפניו - צהוב.

פעם אחת לעשות תפאורה נגד שופט.

"מאיר לוי מושחת" על כל היציע, שזה יכנס לתמונות בעיתון ויכנס לו לחלומות בלילה.

אחר כך נראה אם שופטים ימשיכו לזיין אותנו בבלומפילד.

רק שתדעו,

אם יש משהו שלמדתי במשך השנים זה ששופטים לא יודעים את החוקה יותר מאיתנו.

כנס לאתר של אופ"א או פיפ"א ואתה מוזמן למצוא את החוקים בעצמך.

זה לא אדום היום וזה לא היה אדום גם לפני שינוי החוק.

אם אני לא טועה, בעונת 2009/10 שרקו נגדנו בבלומפילד לנבדל אחרי הוצאת חוץ.

אז ... תחשוב שוב

שרקו נגדנו נבדל מהוצאת חוץ, ובמקרה אחר (לא נגדנו) ערן לוי הרים קרן, פגע בקורה, הכדור חזר אליו והוא בעט ושם גול. הגול אמור היה להיפסל כי אסור לשחקן שהרים לגעת בכדור כל עוד הוא לא נגע בשחקן אחר, השופט לא ידע זאת.

באשר לאדום, לפי החוקה המבחן הוא האם העבירה מנעה מצב וודאי לכיבוש שער. כשבוחנים את הדברים, צריך להסתכל על מצב כמו של ואן פרסי שעשה 4-3 לארסנל ביום שבת. כלומר, שאם לא העבירה הוא לבד מול השוער. זה ממש לא היה המצב. גם אם לא העבירה, השחקן היה נכנס לרחבה כשייני ועוד מגן צמודים אליו, ומעבר לכך, לא בטוח שהוא בכלל היה מגיע לכדור.

עכשיו, ברור שיש שיקול דעת לשופט. אני בטוח שמתוך 1000 מקרים כאלה, 999 היו נגמרים מקסימום בצהוב. אתמול מאיר לוי החליט אחרת.

אגב, לא נשכח שהוא ויתר על 5-6 צהובים ו/או אדומים לבני יהודה. העבירה על דהאן רגע לפני האדום של פונצץ היתה כדי לשבור רגל ובכל מקום נורמלי אחר היתה מביאה לכרטיס אדום. בכלל, לא זכור לי מתי בארץ - ובמיוחד במשחק של מכבי - שחקן קיבל אדום ישיר על עבירה. בכל אירופה זה קורה לא מעט. בארץ זה נדיר. שופטים פחדנים.

העונה הכי ביזיונית בשיפוט היא 08\09, חיפה משחק אחרי משחק מקבלת פרסים ומכבי (וגם הפועל אגב) נדפקות פעם אחר פעם.

שתי הדוגמאות הכי בולטות-

מדקה 4 בערך.

דקה 1 וחצי.

רק שתדעו,

חחח איזה אדום ואיזה נעליים.

יש שופטים שמוציאים רק צהוב(וגם זה לא תמיד) לשוער שעושה עבירה על שחקן יריב שאיתו ב1 על 1(לא נכנס האם זה צודק), אז פה זה אדום?

להפועל וחיפה בחיים לא היו נותנים פה אדום.. היו עם מנשה המזדיין עוד 2-3 שחקנים, זה לא מצב ודאי לכיבוש שער ולכן זה לא אדום, רק צהוב וגם זה בקושי.

מאיר לוי בן זונה.

פעם אחת לעשות תפאורה נגד שופט.

"מאיר לוי מושחת" על כל היציע, שזה יכנס לתמונות בעיתון ויכנס לו לחלומות בלילה.

אחר כך נראה אם שופטים ימשיכו לזיין אותנו בבלומפילד.

אפילו אם התפאורה הזאת תגרור בעתיד עונשים כמו איסור הכנסת תופים או שלטים זה שווה את זה.

די נמאס ממנו