Jump to content

הקלטת הלוהטת

צהוב עד המוות!

Recommended Posts

משעמם לכם?

לא מבינה למה נפתח הנושא הזה.

תקללו אותו ותפריעו לו במגרש. אין בעיה, אפילו מבורך. אבל מפה ועד לפתוח עליו נושא ולחגוג את מעלליו ועוד כשוער מכבי? לא מתאים!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עכשיו ראיתי את הגול ה2 שהוא קיבל אתמול חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ובתכלס הבעיה של שטראובר זה שהוא שוער לא יציב.

יש לו משחק אחד טוב ואז 5 גרועים. למזלנו באותו דרבי אחרון ,נפלנו על יום טוב שלו.

כל המספרות הכי יפות בכדורגל הישראלי נכבשו לשערו של שטראובר.

פשוט אפס חסר מזל.

רק מספרות?

אני חושב שהוא השוער שחטף הכי הרבה בעיטות חופשיות, בעיטות וולה וסתם גולים יפים... דווקא מספרות זה הצד הפחות חלש שלו :thumbdown:

לא אשכח שלקחתי אמריקאי שבא לארץ למשחק של מכבי נגד עכו שנה שעברה, הובלנו כבר 2-0 ואז ה"שטראובר" הופיע עם בעיטה של דיין העגלה מ20 מטר לחיבור .

שימו את הדרבי האחרון של העונה שעברה יא זונות.

אין לכם במה להתעסק?

!!!!!

ֱֱֱֱֱֱֱֱֱֱהשוער הזה לצד טעויות משל אדיוט גם הציל לנו את התחת בכמה משחקים ענקיים במהלך 7 השנים שלו אצלנו וחבל...

חלאס עם ה"תשתחווה" המעפן שלכם 90% ממכם מושפעים מאיזה כתבה מעפנה וכמה אוהדים שדאגו לעשות לבנאדם את המוות עד שזה הושרש לכל שער 11,חצי כאן כותבים לו תשתחווה ואולי היו בני 5 באליפות של 2002 ובתקופה של 2003 שהוא יצא באותו רעיון...

הבנאדם חזר ב2009 והתנצל על הכל ומאז לא פתח את הפה למה לזיין את השכל?!!!

יש לכם התנהגות של ילדות

שכחתם את הדרבי האחרון של העונה שעברה,שכחתם את הדרבי של התיקו 0 שכחתם עוד הרבה רגעים ועצירות ענקיות.

ונכון היו גם הרבה פאשלות וטעויות אבל אני חושב שהעצירות הגדולות שלו עולות על הטעויות

העיקר להגיד "תשתחווה" ולשחק אותה איזה מישהו...

וכן היום שאני במשחקים אני נזכר שהיה לי הרבה יותר תחושת ביטחון עם שטראובר בשער מאשר עם חיימוב או ברק לוי,במיוחד בעונה כזאת ששוער עם קצת יציבות בשער יכול לתת לנו אליפות.

רק מספרות?

אני חושב שהוא השוער שחטף הכי הרבה בעיטות חופשיות, בעיטות וולה וסתם גולים יפים... דווקא מספרות זה הצד הפחות חלש שלו :thumbdown:

רק בשלוף אני זוכר 3 מספרות שהוא קיבל : עטר,יצחקי,אבוטובול וכל מספרת ברמה ואני בטוח שהיו עוד כמה.

לא יודע מאיפה בא עליו כזה נאחס שהוא סופג תשערים הכי יפים בארץ ובנוסף אלוהים עשה אותו טמבל.

הוא חטף גם כמה גולים מאוד יפים בדרבי, אם נודה על האמת.

ואין מה לומר, שטראובר הוא אגדה. עוד הרבה שנים הוא יהיה שם נרדף להצגות וצחוקים מצד שוער. מה שכן, לפעמים הוא היה תופס ימים כאלה שפשוט אי אפשר היה להכניס לו.

הוא חטף גם כמה גולים מאוד יפים בדרבי, אם נודה על האמת.

ואין מה לומר, שטראובר הוא אגדה. עוד הרבה שנים הוא יהיה שם נרדף להצגות וצחוקים מצד שוער. מה שכן, לפעמים הוא היה תופס ימים כאלה שפשוט אי אפשר היה להכניס לו.

השער של אחד הבולגרים של הפועל בדרבי הראשון שלהם עדיין צרוב לי במוח, לא יאומן.

איזה צחוקים...

גולים מביכים ששוער במכבי ספג ושכולנו התבאסנו מהם שהם קרו.

המשיכו כך!

אני ינצל את התגובה הזאת כדי לענות גם לשאר האנשים שטוענים "בשביל מה הנושא" ו"היו לו הצלות מטורפות" ו"בדרבי הוא תמיד היה מציל אותנו".

הבעיה שלי עם שטראובר היא ברובה המכריע - מקצועית. אני מוכן לקבל טעויות של שוער, חוסר ניסיון של שוער, יום רע של שוער, יום רע של ההגנה של השוער כתירוץ או הסבר או כל דבר אחר לספיגת שוערים. הדבר שאיתו אני לא מסוגל להתמודד, ולכן מעולם לא רציתי את שטראובר במכבי, הוא הזלזול במקצוע. איך שאני רואה את המשחק, לזנק לכדור אחרי שהוא כבר הרחק ביציע או לזנק אחורה אחרי שהכדור כבר עבר אותו בדרך לרשת (ותודה למשתמש Castor Troy שהעלה את התקציר נגד בית"ר שם מהזווית האחורית בגול של ברוכיאן רואים את זה בבירור), אלו פעולות חסרות תועלת שמזלזלות במקצוע ולועגות לאינטלגנציה של הקהל. כאילו הוא מנסה להגיד: "תראו, איך עשיתי כל מה שיכולתי". בפועל, אם הוא ממשיך לספוג את הגולים האלה, כנראה הוא לא עשה שום דבר כדי לתקן את הטעויות שחזרו על עצמם.

גם דוידוביץ' ספג גולים הזויים (והגולים האלה עלו לחיפה הרבה כסף), אבל למרות זאת מעולם לא יצא לו שם של ליצן. למה? כי הוא התנהג כמו מקצוען. לקח את הבקורת, ספג את העלבון, ולא עשה "כאילו".

בנוסף, ועד כמה שאני מבין, זה לא רק מקצועי אלא גם יחסי אנוש, הוא לא מסוגל לקחת אחריות על גולים שהוא מקבל (ולא משנה כרגע אם באשמתו או לא). בכל גול שהוא סופג, ההגנה אשמה תמיד. הרבה אנשים פה קטלו את אלירן עטר על איך שהוא יצא על קונאטה בסטוק סיטי, וציינו שהוא צודק בטענותיו אלא שהדרך אינה ראויה. אז צר לי לגלות לך, אבל הראשון שצריך לעבור את השיעור הזה הוא שטראובר. תמיד ההגנה שלו שרויה בלחץ ולא בגלל טעויות, אלא בעיקר בגלל צעקות היסטריות.

השתחווה או לא השתחווה, הרביץ או קילל או ירק על אחד האוהדים, לא יודע. לא ראיתי, לא הייתי ולא בגלל זה אני שונא אותו.

כן, הגולים האלה כאבו לי כמו לכל אחד אחר, אז מה? אז אסור לרצות לראות אותם? גם אם זה נובע ממטרות "לא טהורות"? חוץ מזה, באותו היחס המזלזל שספגתי ממנו כאוהד, כך אני מחזיר בימים האלה. הוא הרוויח את זה ביושר.

תוך כדי כתיבת התגובה עקבתי אחרי תגובות שנוספו וראיתי שמישהו רשם שעם שטראובר הוא מרגיש יותר בטוח מאשר עם חיימוב או ברק לוי. זאת זכותך, אבל אני לא חושב כמוך. חיימוב היה מספיק טוב עד עכשיו ולמעט הליגה האירופית (גם שם שטראובר לא הבריק) והטעות נגד חיפה (שוב, טעויות של חוסר ניסיון אני מוכן לקבל) אני מתקשה לזכור גולים באשמתו. חוץ מזה, תמיד קיימת האופציה שאתה סובל מזיכרון קצר:)

וכל אלו שמיותר להם הנושא?? או שאולי זה נושא שמתאים לפורום של הפועל?הנה לכם הפתרון

טוב שמע בכיתי עכשיו מצחוק

גם במחצית שם בתקציר הקהל של מכבי פ''ת שרים מה זה הפועל בגירסה האקוסטית של נחמה הנדל

וגם דקה 90 שטראובר עשה פנדל אחושרמוטה עלק הוא נתקע בו זה חסימה בלתי חוקית

+ מהחסימה הזאת הוא נופל ומכוון את הראש לריצפה, כאילו הוא נופל על הראש בכוונה, כאילו הוא סאדיסט, הוא לא ישים את היידים, דפוק מת.

3:10

http://www.youtube.com/watch?v=TJz-9hxzhgg&feature=youtu.be

+ לא נגענו (וזה עוד בלי להזכיר את העובדה שהוא נפל בכלל על הראש):

mmxjwowyzkmr.jpg

אין לכם הבנה בכדורגל.אחד השוערים הטובים בארץ במשך עשור כמעט כל שנה קיבל הכי פחות גולים.

עם זאת בן אדם אפס שפעם בכמה משחקים עושה טעות מפגרתשגורמת לאנשים לשכוח את המשחקים הטובים.

שימות

באחד על אחד הוא היה הכי טוב בארץ.

גם בפוזה.

דוידוביץ' ליצן יותר גדול ממנו.

אם הראש היה במקום הכל היה בסדר.

זה פשוט לא יאמן

איציק זוהר היה יכול לסובב כל בעיטה לאיפה שהוא רוצה

היה משחק של מכבי נגד נתניה,

אם אני זוכר נכון היה 4 או 5 אפס למכבי,

נתניה כל המשחק חיפשו פאול על סף הרחבה כדי שזוהר יבעט איזו חופשית.

כמה דקות לסיום הם קיבלו וזוהר בקלות דפק אחד לחיבור בעוד שטראובר מצלם,

זוהר היה גול בטוח.

ד"א צריך להוסיף גם גולים שלו באירופה,יהיה מעניין.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.