Jump to content

מכבי ת"א שוקלת לשחק בפ"ת בעונה הבאה

צהובעולה

Recommended Posts

הלוואי ונשחק בפ"ת!

רכבת למשחק :wubyellow3:

נכון לעכשיו, אין רכבות מעבר לשעה 22:00.

יש מצב שזה ישתנה כשיהיו משחקי כדורגל, אבל אי אפשר לצפות כלום מרכבת ישראל.

מה שכן, יהיה קטלני ביותר להגיע ברכבת.

מכל האופציות שהעלו(ר"ג, פ"ת, טדי, נתניה? ראשון) פ"ת נראית כמו האופציה הכי טובה על השולחן.

איצטדיון חדש, ליד עורקי תחבורה ראשיים, ליד רכבת(למרות שאין בשבת ואין אחרי 22:00 - אם מכבי יעברו לשם יהיה שווה להפעיל לחץ כמו שיש בחיפה).

החסרון היחידי זה שיש 12,000 מקומות. מצד שני במשחקים רגילים זה מספיק לנו בנתיים, אם ב"ה לוקחים אליפות ואולי גם צמפיונס אז נצטרך שיבנו גם את היציע מאחרי השער. מקסימום יארגנו שההגרלה של הדרבי תהיה הכי מאוחר ולוזון יבנה את היציע הזה.

בכל מקרה אחלה אופציה. כל מי שאומר שזה רחוק מהבית קרוב לבית, תעשו טובה ותשמרו את זה לעצמכם.

מכל האופציות שהעלו(ר"ג, פ"ת, טדי, נתניה? ראשון) פ"ת נראית כמו האופציה הכי טובה על השולחן.

איצטדיון חדש, ליד עורקי תחבורה ראשיים, ליד רכבת(למרות שאין בשבת ואין אחרי 22:00 - אם מכבי יעברו לשם יהיה שווה להפעיל לחץ כמו שיש בחיפה).

החסרון היחידי זה שיש 12,000 מקומות. מצד שני במשחקים רגילים זה מספיק לנו בנתיים, אם ב"ה לוקחים אליפות ואולי גם צמפיונס אז נצטרך שיבנו גם את היציע מאחרי השער. מקסימום יארגנו שההגרלה של הדרבי תהיה הכי מאוחר ולוזון יבנה את היציע הזה.

בכל מקרה אחלה אופציה. כל מי שאומר שזה רחוק מהבית קרוב לבית, תעשו טובה ותשמרו את זה לעצמכם.

כמה שטויות.

אתה מדבר על לבנות עוד יציע כאילו מביאים אלף תאילנדים עם מלט וויזה ליומיים וזה מוכן

תכלס שזה יכול להיות מוכן תוך 3 חודשיים.

קיצר זיינתם את השכל תושבי ת"א שקרובים לבלומפילד, אני גר במודיעין ומגיל 12 יש לי מנוי,

אני בן 23 והסתדרתי יפה מאוד 11 שנה , גם כשהיה רכב וגם שלא .. אם זה באוטובוסים או עם הורים או שהיינו מארגנים הסעה מיוחדת לאוהדים שרצו להגיע מהעיר בשבתות.

ביחד איתי עוד עשרות אלפי מנויים לאורך השנים שגרים מחוץ לעיר.

אם אני הסתדרתי 11 שנה , אתם בטוח יכולים להסתדר חצי שנה

פ"ת או מוות

המחשבה על רמת גן גורמת לי לדכאון

אני אפילו לא מתרגש ללכת למשחק היום

נכון לעכשיו, אין רכבות מעבר לשעה 22:00.

יש מצב שזה ישתנה כשיהיו משחקי כדורגל, אבל אי אפשר לצפות כלום מרכבת ישראל.

מה שכן, יהיה קטלני ביותר להגיע ברכבת.

אני מאמין שיוציאו רכבות אחרי המשחק, אני זוכר כשחיפה שיחקה בצ'מפיונס ברמת גן הוציאו להם רכבות אחרי המשחק..

אני מאמין שיוציאו רכבות אחרי המשחק, אני זוכר כשחיפה שיחקה בצ'מפיונס ברמת גן הוציאו להם רכבות אחרי המשחק..

לחיפה יש משהו שלנו אין, קוראים למשהו הזה הנהלה.

אגב הסיבה שהוציאו בשבילם רכבות מיוחדות למשחק היא שלמרות שרוב האוהדים של חיפה גרים במרכז ,הם נחשבים כקבוצה צפונית.

לך לא יוציאו מפתח תקווה רכבת מיוחדת לתל אביב.