Jump to content

ליגת העל מחזור 10

טל שרים

Recommended Posts

מיד כשאתם נותנים לתמוז הקוף בננה תנו גם לקאנוטה. או באופן פחות בוטה - אל תשכחו שגם לנו יש שחקן שחום עור. שספג נהמות. וננסה להיות קצת פחות צבועים...

הפועל קבוצה פח תוציא משם את תמוז והם נלחמים על כניסה לפליאוף העליון.

אין שם כלום , לא שיטה לא הגנה וכמה שההגנה שלנו חלשה שלהם הרבה יותר וגם הקישור שלהם לא משהו.

הדבר היחדי שיש להם זה את טוטו וקצת דמארי.

שלא נדבר על העומק שלהם קבוצה שהחילוף הכי התקפי שלה זה לאלא זה מצחיק, בזמן שאצלנו עולים מהספסל שחקנים כמו קולאוטי, קאנוטה, זיזוב, דאבור הם רק יכולים להסתכל ולקאנות.

שחקנים שאצלנו יושבים ביציע כמו אלברמן,סטרול נכנסים להרכב שלהם בלי מאמץ.

אז כן להפועל יש קבוצה אבל היא פחות טובה משלנו.

מספיק לפחד, הם קבוצה חלשה ואם אנחנו לא מפרקים אותנו אז זה בושה ולא זה לא בגלל שהם טובים זה בגלל שאנחנו פחדנים.

שהיה סיבות לפחד וידענו שהם קבוצה טובה אף אחד לא הכחיש אבל השנה הם על הזיין שלי.

וצער לי לבשר לכם אבל אם לא לוקחים השנה אליפות אז כנראה שכבר בחיים לא ניקח.

מה זה תוציא משם את תמוז ודמארי? למה אתה חושב שמשהו יקרה להם או שמישהו יוציא אותם? להלה אולי מצחיק אותך אבל כל דרבי הוא צוחק עלינו בינתיים וגם תמיד כובש במשחקים חשובים כמו נגד בית"ר/חיפה. זה לא עניין של פחד אני בהחלט חושב שההתקפה שלנו יכולה לחסל את ההגנה שלהם, אבל זה פועל ל-2 הכיוונים. אני פשוט לא מבין את הנסיון הקבוע מידי שבוע לגמד אותם ולהגיד שהם כלום. אותו דבר גם לגביי מכבי חיפה.

ובנוגע למחזור - בשבוע שעבר אנחנו שיחקנו בבית נגד קבוצה פח וחיפה והפועל שיחקו במשחקים קשים (יחסית) וראינו מה קרה. השבוע זה הפוך לגמריי שרק לנו יש משחק קשה, בואו נראה מה יקרה. ניחוש שלי - אותו דבר.

* אגב, מישהו יכול לנסות להסביר מה עשה שטראובר בגול? אני קורא את הציחקוקים ומת מסקרנות פה זה בטח קטע חזק.

מיד כשאתם נותנים לתמוז הקוף בננה תנו גם לקאנוטה. או באופן פחות בוטה - אל תשכחו שגם לנו יש שחקן שחום עור. שספג נהמות. וננסה להיות קצת פחות צבועים...

טעות בידך. תמוז מתנהג כמו בבון מן המניין, אין לו קוד התנהגות. ועל כן כל מה שנכתב כאן, זו לא צביעות. פעם הבאה תעשה שיעורי בית.

מה רע? פצצת אנרגיה.

1319913531[/url]' post='2250587']

הו הו הו

אפשר להגיד בפה מלא שהליגה התחילה.

ביום שני מתחילה ריצת מרתון ענקית לעונה הזאת כול משחק חשוב כל נקודה וכל שער.

חחחח מסכן שטראובר כל משחק הוא עושה טעות.

הוא אמר לפני פתיחת העונה בראיון ששורה אמר לו שהוא יכול בכיף לשחק עד גיל 42 (והוא בן 37 עכשיו ). בקצב של הטעויות שהוא עושה , בעונה הבאה הוא ישחק בליגה הלאומית)

רואים ששטראובר יצא מפוקוס, הוא לא ציפה לסיים את הדרך במכבי והוא יודע שהוא כבר לא יגיע למעמדים הגדולים.

אפשר לחשוב שאצלנו הוא היה בפוקוס... היה ונשאר פח.

הראל סגל ( צדקתי בשם? ) פרשן טוב מאוד כול כך אובייקטיבי למרות היותו אוהד בייתר שרוף, שצריך מחמיא שלא אז לא אין לו ניגודי אינטרסים תענוג לשמוע.

גם סוף סוף פרשן שיוצא על הזונות האדומות

הנושא הכי קשור לרשום את זה.

להגיד על משה פרימו שהוא בדיחה עצובה זה יהיה בקטנה.

כל שבוע מי שמנצחת משבנע הוא אומר "היא הטובה בארץ". שניצחנו את באר שבע ופאו אמר אנחנו הכי טובים, שחיפה ניצחה את סטיאווה רק לפני שבוע הוא אמר שהם הכי טובים, היום הוא אומר שהפועל הכי טובה ולא יעזור כלום.

חולה נפש, איך עוד נותנים לליצן כזה במה.

מה שיצפאן עשה עליו זה עדיין לא מספיק כדי לתאר ת'מטורלל הזה.

חוץ מזה שהוא צהוב מגעיל וכל מה שמעניין אותו זה מה היו"ר הזה אמר לשחקן ההוא ושההוא צעק על ההוא.

אמן שיעלם מהמרקע ושלא יחזור, כמה שיותר מהר.

לא הבנתי מה קשור צבועים? אנחנו מקללים אותו בגלל שהוא שחקן הפועל ולא בגלל שהוא שחור, אם הוא היה לבן עדיין היינו מקללים אותו אם הוא היה שחקן הפועל ואם הוא לא היה שחקן הפועל לא היינו ככל הנראה לא היינו מקללים אותו בכלל.

פרימו לא מבין בכדורגל, הוא מזיין את המוח בלי הפסקה, ימפולסקי היה פשוט נהדר היום, הוא אומר שהוא היה בינוני

רציתי להגיד שמה שמחזיק אותו בחיים זה הסקופים והזיוני ביצים שלא קשורים למציאות שהוא מספק, אבל מצד שני, שלמה שרף יושב לידו, וזה כנראה אומר הכל.

תוכנית פח, אני רואה את התוכניות המצחיקות משנות ה90 של הסיכום מחזור עם יורם ארבל, וואלה, תענוג, ליד הבדיחה הזאת שעוד לוקחים עליה כסף..

פרימו לא מבין בכדורגל, הוא מזיין את המוח בלי הפסקה, ימפולסקי היה פשוט נהדר היום, הוא אומר שהוא היה בינוני

רציתי להגיד שמה שמחזיק אותו בחיים זה הסקופים והזיוני ביצים שלא קשורים למציאות שהוא מספק, אבל מצד שני, שלמה שרף יושב לידו, וזה כנראה אומר הכל.

תוכנית פח, אני רואה את התוכניות המצחיקות משנות ה90 של הסיכום מחזור עם יורם ארבל, וואלה, תענוג, ליד הבדיחה הזאת שעוד לוקחים עליה כסף..

יש תוכנית שקראו לה פעם שער החמש משהו כזה יש את זה הרבה בגולד מודי בר און מנחה והפרשם היחדי הוא.... שלמה שרף אז מאמן הנבחרת זה כול כך תוכנית ביזיון שהוא שואל אותו על כל שחקן אותו היית מזמן איך הוא ומה עם ההוא.

לא הבנתי מה קשור צבועים? אנחנו מקללים אותו בגלל שהוא שחקן הפועל ולא בגלל שהוא שחור, אם הוא היה לבן עדיין היינו מקללים אותו אם הוא היה שחקן הפועל ואם הוא לא היה שחקן הפועל לא היינו ככל הנראה לא היינו מקללים אותו בכלל.

אחי. אמרו כאן שהוא קופץ על הגדרות כראוי לקוף והציעו לתת לו בננה (פצצת אנרגיה צהובה וסחתיין לנייק שהחזיר אותי לקלטות וידאו של שנות ה-90 עם הקמפיינים של המועצה לפירות).