Jump to content

ליגת העל מחזור 10

טל שרים

Recommended Posts

אני מאמין שטוטו הבן שרמוטה ינסה לקבל את הצהוב היום כדי להפסיד את רמה"ש.

שבוע הבא יש להם את סכנין בחוץ אחרי זה דרבי אחרי הדרבי חיפה ואחרי זה קרית שמונה חוץ .

משחקים קשים ואני מאמין שקשטן הביא לו הוראה לקבל את הצהוב היום.

השאלה הפתוחה היחידה שנשארה במשחק הזה היא איך טוטו יקבל את הצהוב החמישי שלו (כדי לא לקחת סיכון שיקבל אותו שבוע הבא ויעדר מהדרבי).

מישהו רוצה להתחיל להמר?

לא מבין למה הוא צריך לקבל עכשיו...

יש להם את סכנין ורמה"ש לפני הדרבי (ואולי גם חצי גמר גביע הטוטו שאין לי מושג מתי הוא)

יש להם את סכנין ורמה"ש לפני הדרבי (ואולי גם חצי גמר גביע הטוטו שאין לי מושג מתי הוא)

לא הבנת את מה שהוא כתב, הוא התכוון איך טוטו יקבל היום את הצהוב כדי לא לקבל צהוב שבוע הבא ולהיעדר בדרבי.

את ההרחקה בגיל צהוב חמישי מרצים במשחק השני שאחרי.

גביע הטוטו לא נחשב בספירה הזאת, רק ליגה וגביע המדינה (וגם ככה חצי גמר הטוטו הוא עוד איזה חודשיים-שלושה).

אם יקבל צהוב היום, הוא יחמיץ את רמה"ש (משחק הבא סכנין, משחק אחרי זה רמה"ש).

אם לא יקבל היום ויקבל נגד סכנין, יחמיץ את הדרבי.

אם הוא מקבל עכשיו הוא מפספס את רמה"ש שזה המשחק הכי קל שלהם בתקופה הקרובה.

את סכנין הוא לא יחמיץ כי צהוב חמישי אתה מורחק מהמשחק השני.

אז ככה מחזור הבא סכנין חוץ

מחזור 12 רמה"ש

מחזור 13 דרבי חוץ

מחזור 14 חיפה בבית

מחזור 15 קריית שמונה חוץ

מחזור 16 מכבי פ"ת חוץ

זאת תהיה סנצסיה אם תמוז לא מקבל צהוב

תקופה קשה לא? אחרי שאת המשחקים הקלים הם עברו מגיעים המשחקים הקשים.

פח פח בינתיים הפועל מקום ראשון עם הכי הרבה שערים והכי מעט ספיגות.

טעות סטטיסטית.

א. הם עוד לא שיחקו מול אף קבוצה מהחלק העליון של הטבלה (למעט נתניה ואשדוד והפסידו)

ב. הם שיחקו 7 מתוך עשרת המשחקים שלהם העונה בבלומפילד (ולאור הבדלי היכולת שלהם בין בית לחוץ זה משמעותי מאוד)

ג.בשני המשחקים שבהם הם כביכול צברו את כמות השערים שלהם הם נתקלו ביריבות שהן במקרה שתי הקבוצות הכי חלשות בליגה, שפשוט לא עושות הגנה + כרטיס אדום שגרר מפולת

קיצר - לא בא לזלזל אבל אני מצטער בכל מבחן רציני שהיה להם העונה הם מעדו - אז שום חמישייה מול נמושה כזאת או אחרת לא תגרום לי לחשוב שהם יותר טובים ממה שהם.

אבל בגדול זה לא צריך לעניין אותנו, כי כרגע גם אנחנו לא מרשימים וזה (אותי לפחות) הרבה יותר מדאיג

טעות סטתיסטית.

א. הם עוד לא שיחקו מול אף קבוצה מהחלק העליון של הטבלה (למעט נתניה והפסידו)

ב. הם שיחקו 7 מתוך עשרת המשחקים שלהם העונה בבלומפילד (ולאור הבדלי היכולת שלהם בין בית לחוץ זה משמעותי מאוד)

ג.בשני המשחקים שבהם הם כביכול צברו את כמות השערים שלהם הם נתקלו ביריבות שפשוט לא עושות הגנה + קיבלו כרטיס אדום

קיצר - לא בא לזלזל אבל אני מצטער בכל מבחן רציני שהיה להם העונה הם מעדו - אז שום חמישייה מול נמושה כזאת או אחרת לא תגרום לי לחשוב שהם יותר טובים ממה שהם.

אבל בגדול זה לא צריך לעניין אותנו, כי כרגע גם אנחנו לא מרשימים וזה (אותי לפחות) הרבה יותר מדאיג

אתה צודק, אבל אם הם היו משחקים נגד מכבי פ"ת במקומנו שבוע שעבר הם גם להם היו משחילים חמישייה.

אנחנו צריכים להסתכל על עצמנו ונגד קבוצות קטנות לכבוש בצורות, כי זה הכוח הרתעה.

צריך לשחק במערך ההתקפי הרגיל ולא לרסן את הכוח של הקבוצה.

לפי מה שאני רואה הוא בכלל לא מתכנן לקבל צהוב..

כנראה הם לא יודעים את זה

גם אם הוא לא יקבל צהוב, אז הוא ישמור על עצמו משחק הבא.

הוא חלוץ, הוא יכול להימנע מתאקלים או מכניסות מאחורה, זה לא שהוא קשר אחורי/בלם שצריך לעשות את העבודה הקשה ולחלץ כדורים.

לא, אבל קפץ על הגדר ואם אני לא טועה זה אמור להיות צהוב (בכל מקרה השופט לא נתן לו צהוב, יש עוד תקווה)

דמייניתי או שראיתי את השופט מניף כרטיס ומחזיר אותו לכיס?

מה שטוב בבכיינות של לוזון השבוע אחרי המשחקים נגדנו, זה שעכשיו השופטים יפחדו לשרוק נגד פתח תקווה, אז אולי נזכה לעזרת השופטים נגד חיפה :P

משהו שרץ לי בראש מלא זמן. הפועל הנוכחית ממש מזכירה לי את מכבי של גרנט בעונת 96/7

בעלים חדש שישר עושה תרגיל מסריח למאמן, מחאת אוהדים נגד הבעלים, כולם מקללים ושונאים את גרנט, חצי מהמשחקים נגד הנמושות מבקיעים רביעיות וחמישיות (זכורה לי גם שישייה או שמינייה נגד צפרירים) אבל בכל משחק רציני חטפנו בראש.. (כולל בדרבי שזה בכלל היה דבר נדיר באותם הימים)

זאת הייתה העונה שסימנה את סוף השנים הטובות שלנו...