Jump to content

ליגת העל מחזור 10

טל שרים

Recommended Posts

התוכנית סיכום המחזור הכי מרגשת היא זאת שהייתה בערוץ ה-1 עם הפרשן שיפוט חיימוביץ?.

יאו באלוהים, עם בוני לא?

התוכנית סיכום המחזור הכי מרגשת היא זאת שהייתה בערוץ ה-1 עם הפרשן שיפוט חיימוביץ?.

וואו. מזה לא! המבטא המעצבן שלו. אני לא יגיד הדקה ה91 שזה מובן מאליו... אז הטריבונה אחרי משחקים בערוץ 10 סיפק כמה רגעי קאלט.

בטריבונה פעם היה מכות בין אוהדי בייתר להפועל או מכבי לבייתר היו תמיד מארחים אוהדים.

כמה מקומות יש באיצטדיון החדש בעכו? הביאו 5000 צופים כול הכבוד.

בטריבונה פעם היה מכות בין אוהדי בייתר להפועל או מכבי לבייתר היו תמיד מארחים אוהדים.

כמה מקומות יש באיצטדיון החדש בעכו? הביאו 5000 צופים כול הכבוד.

האיצטדיון מכיל 5 אלף הם הביאו בסביבות 4 שזה מאוד יפה.

עוד שבועיים אנחנו שם (קל"ב :wubyellow3: ).

פרימו לא מבין בכדורגל, הוא מזיין את המוח בלי הפסקה, ימפולסקי היה פשוט נהדר היום, הוא אומר שהוא היה בינוני

רציתי להגיד שמה שמחזיק אותו בחיים זה הסקופים והזיוני ביצים שלא קשורים למציאות שהוא מספק, אבל מצד שני, שלמה שרף יושב לידו, וזה כנראה אומר הכל.

תוכנית פח, אני רואה את התוכניות המצחיקות משנות ה90 של הסיכום מחזור עם יורם ארבל, וואלה, תענוג, ליד הבדיחה הזאת שעוד לוקחים עליה כסף..

שלא נדבר על היצור המטומטם אראל סגל שכל מה שהוא פולט זה שטויות בלי שום קשר למציאות, בכללי כל התוכנית הזאת מביכה, מגיע את הזבל הזה לכל הפראיירים שעוד ממשיכים לשלם לגנבים האלה שלא משדרים כלום חוץ ממרוצי יאכטות.

חחחח איך הוא היה נועץ מחייך חיוך של אנס ומסתכל למצלמה ב-3 דקות התהילה שלו.

אם זה ככה הבני זונות יקצו לנו רק 500 כרטיסים. אז יהיה צריך לשריין כרטיס לפני, כי אין מצב שישאר בקופות.

סכנין הביאה טיפה יותר מהם אני חושב יביאו לנו 1500

אם זה ככה הבני זונות יקצו לנו רק 500 כרטיסים. אז יהיה צריך לשריין כרטיס לפני, כי אין מצב שישאר בקופות.

נראה לי הם יקצו לנו את היציע המזרחי שמכיל 1200 מקומות ולא יעשו לנו קטע ויעשו הפרדה ביציע כדי להביא לנו את המינמום.

ישארו להם 3800 במערבי זה מספיק להם.

לא נראלי, במשחקים מול הגדולות כל הדייגים שם קמים פתאום מהכורסה כמו אחרוני הרולקסים הידועים לשמצה. ככה שנראלי שהם יצליחו למלות 4500.

אבל כדי להיות בטוחים צריך לבדוק איך הם נהגו עם הקומוניסטים.

חחח פרימו מפציץ , מרגוליס אחד השחקנים הטובים בארץ והוא רק בן 17.

איזה היסחפות פרימו אינעל טיזק.

אני לא מסכים איתו אבל אל תסתכל על זה שהוא רק בן 17.

קאסיאס עלה לגמר הצמפיונס בגיל 18.

ולא חסרים שחקני בארסה שעלו בגיל 17-19 ועשו בית ספר לכולם.

חחח פרימו מפציץ , מרגוליס אחד השחקנים הטובים בארץ והוא רק בן 17.

איזה היסחפות פרימו אינעל טיזק.

נלך הפוך ... כמה שחקנים יותר טובים ממנו יש בארץ ?

קודם שיעלה וישחק נגד אותם השחקנים ואותו הלחץ של קהל ומגרשים "מלאים" (גם 2000 אוהדים זה יותר ממה שהוא עובר בנוער).

כל עוד הוא לא שיחק אפילו דקה בבוגרים ( חוץ מ 10 דקות נגד נתניה) אי אפשר להגיד שהוא אחד השחקנים הטובים בארץ נוער ובוגרים זה בכלל לא אותו דבר זה סיפור אחר.

אני רוצה לראות אותו כמה משחקים בבוגרים ולראות איך הוא מתאקלם ואז נראה אם הוא שחקן גדול.

מבחינת פוטנציאל אין ספק שיש לו את זה.

אחי אני עכואי והם מקצים יציע שיש בו משהו כמו 1700 ואם נמלא את כל זה אז יש שם עוד יציע קטן ואם תמלא גם אותו ישבו עם עכואים הכל יהיה בסדר!!

ולגבי הקומוניסטים - הם לא מלאו את כל היציע שהביאו להם

יש הבדל ענק בין נוער לבוגרים, זה אופרה אחרת לגמרי

ע"ע דאבור

נכון אבל קח בחשבון שאספקט כמו מהירות הוא קבוע, מי שמהיר בנוער מהיר בבוגרים ומרגוליס הוא מהמהירים בארץ.

והכדורגל המודרני מבוסס בעיקרו על מהירות.

תוסיף לזה רמה טכנית גבוהה ותקבל את אחד השחקנים שעל הנייר הוא מהטובים בארץ.

תחשוב שאבידור היה יודע מה לעשות עם הכדור איזה שחקן הוא היה.

כמובן שיש עוד המון אספקטים להתייחס אליהם כמו מנטליות, פיזיות, אינטנסיביות שונה לגמרי.

אבל עדיין, יכול להיות שכבר היום הוא שחקן בוגרים מצוין, נצטרך לראות אותו ברמה הזו כדי לדעת.

נכון אבל קח בחשבון שאספקט כמו מהירות הוא קבוע, מי שמהיר בנוער מהיר בבוגרים ומרגוליס הוא מהמהירים בארץ.

והכדורגל המודרני מבוסס בעיקרו על מהירות.

תוסיף לזה רמה טכנית גבוהה ותקבל את אחד השחקנים שעל הנייר הוא מהטובים בארץ.

תחשוב שאבידור היה יודע מה לעשות עם הכדור איזה שחקן הוא היה.

כמובן שיש עוד המון אספקטים להתייחס אליהם כמו מנטליות, פיזיות, אינטנסיביות שונה לגמרי.

אבל עדיין, יכול להיות שכבר היום הוא שחקן בוגרים מצוין, נצטרך לראות אותו ברמה הזו כדי לדעת.

התחלתי להאמין לכל מילה שלך עד שהזכרת את אבידור

התכנית ספורט הכי כיפית הייתה משחק השבת ומבט ספורט לפניה. מצאתי לפני כמה זמן בקסטת וידאו ישנה תכנית מלאה.אז יאללה, העליתי ליו טיוב.

בלומפילד של פעם. בסוף הקטע מראיינים את רוני רוזנטל מהבית שלו. שימו לב איך ארבל מדבר איתו....

זו דוגמא לאיך דשא גרוע צריך להראות

בסיום הקטע הזה ראיונות עם שפיגלר ושפיגל, המאמנים של הפועל פ"ת ומכבי יפו

אחד מקטעי הכדורגל הכי מצחיקים שראיתי

ו...סיום

אחי אני עכואי והם מקצים יציע שיש בו משהו כמו 1700 ואם נמלא את כל זה אז יש שם עוד יציע קטן ואם תמלא גם אותו ישבו עם עכואים הכל יהיה בסדר!!

ולגבי הקומוניסטים - הם לא מלאו את כל היציע שהביאו להם

הפועל שיחקו באיצטדיון הזה או בקודם ?