Jump to content

עקיצה על גולדהאר?

מאור ביטון

Recommended Posts

שמעתי היום ב104.5 תכנית ספורט ( באמצע לא הכל)

ודיברו על עקיצה שעקצו את הבעלים שלנו

בעסקת גל אלברמן ורוברטו קולאוטי הסוכן של קולאוטי עלה לשידור וזה

יש למישהו מידע משהו?

עכשיו דיברו על זה בחדשות הספורט..

אומרםי שמיץ בנתים שכר חברת חקירות..

אני באמת מקווה שזה שטויות אז בוא לא נתחיל להתעסק בזה עד שנשמע עוד עדכונים אם בכלל..

גם אם הדברים נכונים אני לא רואה איך זה משפיע על המועדון, גם אם היתה עקיצה מתוך המערכת זה של אנשים שכבר לא נמצאים במערכת ככה שזה לא אמור לעשות בעיות בתוך המועדון, מקסימום תביעות פרטיות של גולדהאר כנגד אותם אנשים.

אני חושב שאפילו קופמן לא מבין את עצמו,

מה שהוא אמר בחדשות הספורט זה שגולדהאר חוקר אם עקצו אותו, ואז הוא נתן דוגמאות ואמר שגולדהאר היה בערך היחיד שמעורב בכל מו"מ אז הוא יכול לחקור רק את עצמו.

או בקיצור- מה?

בקיצור כנראה מאשימים את נמני כי הוא אחראי על הבאתם של כל השחקנים בעונה שעברה.

קופמן עם החארטות שלו, אמר לפני חודשיים שאלי טביב לא יקבל תעודת יושר בדוק 100% והוא גם לא יוכל להירשם כבעלים של הפועל ת"א והוא מוכן לחתום על זה, לפני חודש טביב קיבל את התעודה ונרשם כבעלים השבוע.

בקיצור כנראה מאשימים את נמני כי הוא אחראי על הבאתם של כל השחקנים בעונה שעברה.

קופמן עם החארטות שלו, אמר לפני חודשיים שאלי טביב לא יקבל תעודת יושר בדוק 100% והוא גם לא יוכל להירשם כבעלים של הפועל ת"א והוא מוכן לחתום על זה, לפני חודש טביב קיבל את התעודה ונרשם כבעלים השבוע.

הוא דיבר על על הסוכנים של השחקנים ועוד כמה גורמים לא אמר מי אשם או מי חשוד אבל הוא לא הזכיר את נמני.

גם לא נשמע כל כך הגיוני שזה נמני הוא סה"כ היה המאמן הוא לא אחראי על החתימות ,הנהלת חשבונות וכל שאר החארטות שקשורים בעיקפין בכסף.

הוא דיבר על על הסוכנים של השחקנים ועוד כמה גורמים לא אמר מי אשם או מי חשוד אבל הוא לא הזכיר את נמני.

גם לא נשמע כל כך הגיוני שזה נמני הוא סה"כ היה המאמן הוא לא אחראי על החתימות ,הנהלת חשבונות וכל שאר החארטות שקשורים בעיקפין בכסף.

יודע מה אני לוקח בחזרה תדברים שלי כי גם אני לא בטוח בזה.

בכל מקרה נשמע לי חארטה רצינית של קופמן.

בלי קשר למה שקרה או לא קרה במקרה הזה.

תסתכלו על הטבלה - מי מקום ראשון?

יפה. הרבה אנשים בתקשורת ינסו להוריד אותנו משם. בימים האחרונים יש המון כתבות מגמתיות שנועדו לפגוע בקבוצה.. אל תתנו להם פרסום.