Jump to content

פורסמו מחירי הכרטיסים למשחק נגד בני יהודה

מאור 12

Recommended Posts

עם הדלק עם עמלת תרופות בסוף אני יוצא מזה 200 שקל בסיפור, מדינה של גנבים, אל תקנו כרטיסים אתם רק נותנים לגיטימציה לביזיון.

מה זה עמלת תרופות? :o

לי זה לא כזה אכפת, כי בגלל שאני קטן אז ההורים שלי קונים לי את הכרטיס למשחק והם קנו לי גם את המנוי.

אבל יש כאלה גדולים, שלו ממש יכולים לשלם , מקסימום כרטיס 40 שקל, לא יותר.

וואלק אתם חיים בסרט

איפה הייתם בימים שנוער במשחקים נגד בני יהודה הייתה סתם שמועה

שהייתי נער בחיים שלי לא השגתי נוער בני יהודה, תמיד היה רק מבוגר

שמכבי מוכרת נוער ב50 בקבוע זה בסדר מבחינתכם העיקר

אבל שזה קבוצה אחרת הם גנבים

נו באמת

וואלק אתם חיים בסרט

איפה הייתם בימים שנוער במשחקים נגד בני יהודה הייתה סתם שמועה

שהייתי נער בחיים שלי לא השגתי נוער בני יהודה, תמיד היה רק מבוגר

שמכבי מוכרת נוער ב50 בקבוע זה בסדר מבחינתכם העיקר

אבל שזה קבוצה אחרת הם גנבים

נו באמת

נוער מוכרים ב40 שקל בכל משחק אחר, בני יהודה אני זוכר תקופה יפה לפני כמה שנים שמכרו כרטיסי נוער ב25 שקל, עברו זמנים, הקפיצו פי 2 תמחירים.

נוער מוכרים ב40 שקל בכל משחק אחר, בני יהודה אני זוכר תקופה יפה לפני כמה שנים שמכרו כרטיסי נוער ב25 שקל, עברו זמנים, הקפיצו פי 2 תמחירים.

אחי, ברצינות-

אחרי דלק, אוכל, שתייה וכל מה שציינת פה, איזה מחיר לכרטיס בלבד נראה לך נורמלי ולא היית מתלונן?

אקיצר אחי אם ה10 שקל האלה כל כך קריטיים לך

אני מציע שלא תבוא יותר למשחקים של מכבי

ברצינות אחי, בשבילך כאילו, אם כסף הוא כל כך בעייתי אצלך, וזה מאד מובן בישראל יש המון משפחות קשות יום, תגדיר את סדר העדיפויות מחדש

חוץ מזה שבחצי שעה שאתה כותב פה היית עובד היית עושה 10 שקל

אחי, ברצינות-

אחרי דלק, אוכל, שתייה וכל מה שציינת פה, איזה מחיר לכרטיס בלבד נראה לך נורמלי ולא היית מתלונן?

40 שקל ואני מבסוט, עכשיו אני צריך לקנות בלאן ב70 שקל, בחיים לא ישלם כזה מחיר לנוער.

אקיצר אחי אם ה10 שקל האלה כל כך קריטיים לך

אני מציע שלא תבוא יותר למשחקים של מכבי

ברצינות אחי, בשבילך כאילו, אם כסף הוא כל כך בעייתי אצלך, וזה מאד מובן בישראל יש המון משפחות קשות יום, תגדיר את סדר העדיפויות מחדש

חוץ מזה שבחצי שעה שאתה כותב פה היית עובד היית עושה 10 שקל

אל תגיד לי ככה אחי, מה לעשות אחי אני בן 17 אני עובד כשיש לי זמן ואין לי שקל בגלל כל הכסף שהוצאתי על מכבי, עכשיו רוצים שאני יוצא 70 שקל לכרטיס נוער זה ביזיון, שיעשו מחיר הוגן.

Zokif אתה צודק גיל 17 זה בעייתי אחי.

אין הרבה זמן לעבוד ויש לימודים

אבל עדיין אחי,אתה לא צריך לשלם עמלה תגיע שעה ליפני ותקנה כרטיס ל11 ב 50 שקל שזה בסדר :)

אני קונה כרטיס בגלל שאני לא משלם מהכסף שלי, אז לא כזה אכפת לי אבל שאני יהיה יותר גדול קצת גיל 16-17 אז יהיה די אכפת לי כי לא נראלי שבגיל הזה יביאו לי כסף.

זוקיף כל הזמן אתה מוצא על מה להתלונן, זה המחיר הכי זול בליגה, אם גם על זה יש לך תלונות, אין לי מה להגיד לך.

בתאכלס, המשפט אין תנאים לאהבה תופס פה ובגדול, גם אם אתהבן 17 (כמוני) 50 שקל למשחק חוץ זה משהו שאתה יכול לעמוד בו, אלא אם אתה קשה יום ואתה גם לא מסוגל לעבוד ואתה לא עצמאי.

די כבר עם השטויות, כשבן אדם צריך לשלם 300 שקל למשחק עם הילדים שלו על כרטיסים, אוכל דלק וכ'ו אני מבין, אבל 50 שקל על הכרטיס המחורבן, זה כבר סתם לחפש תירוצים ללמה לא באים.

מחיר קטלני, בלומפילד, שער 11, אין תירוצים. - כרטיס בטוח יישאר לך, מבטיח לך, עליי, בלומפילד לא יהיה מלא.

כןך צשחק צריך לקנות אוכל ? אני לא מבין

בחיים שלי אולי פעם אחת לא קניתי את הזבל במגרש שתייה אין ברירה אתה מרגיש שאין גרון

אנשים פה סלחו לי על המילה דפוקים לגמרי

כל מי שמתלונן על המחיר.

50 שקל לכרטיס זה יופי של מחיר. אף אחד לא הכריח אותך לעשות קנייה מוקדמת, פשוט תבוא למגרש ותקנה.

עלק לגנוב אותי, לעקוץ אותי... אתה לא רוצה לבוא - אל תבוא, אבל אל תפיל את זה על המחיר (כי לשם שינוי זה מחיר טוב, והלוואי שכל הקבוצות בליגה ישתמשו בשיטה של בני יהודה).

יכול להיות ששינו את המקומות?

כי בלאן כתוב:

ליגת WINNER- מחזור 10

בני יהודה ת"א-מכבי ת"א

מחירון

כרטיס כניסה- 55 ש"ח

* אוהדי מכבי ת"א יושבים בשערים 2,7

* אוהדי בני יהודה יושבים בשערים 8,13

אל תהיו ילדים. הלוואי כל הקבוצות היו מוכרות כרטיסים ב- 50 ש"ח מחיר אחיד.

זה מחיר טוב - גם לילד בן 17, וגם נכון ללפני 10 שנים ובטח היום.

מעבר לכך, בגיל 17 אפשר לעבוד, גם אם אתה חנון שמשקיע 300% בלימודים וגם משתתף בחוגים או אלהים יודע מה.

אם מפריע לך הקולה, תקנה בחוץ טרופיות בשני שקל ותשתה אותן במקום.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.