Jump to content

האריס לוויגאן ?

op_111

Recommended Posts

אם זה 5 מיליון יורו אין מה להתלבט, משום מה נראה לי שגם על 3/3.5 מליון מכבי יתפשרו.

סה"כ שחקן מצויין, בעיקר שהחבר'ה מסביבו רצים ונחושים ואז אנחנו רואים מי זה האריס האמיתי.

כשהוא עם הפנים לשער, הוא חייב לבעוט, במשחקים האחרונים הוא מעביר את הכדור לרגל השנייה ואז כולם מחכים לבעיטה וכל המומנטום הולך.

זה שווה מליון אז זה שווה 3 וההוא שווה 9

לא ידעתי שיש כל כך הרבה שמאים בפורום

לא שמאים, בעלי דעות

היום ראיתם מזה מכבי בלי מאדו .

וגם ראינו מה זה מכבי בלי מיכה, קולאטי, ייני, פונצץ, דהן, חיימוב, יצחקי, עומר ורד?

זה בדיוק אבל בדיוק המשחק שאפשר לראות שמדו חסר לנו.

אבל הבעיה לא הייתה בהגנה כי הם עוד היו בסדר, לא היה קישור והיה חסר שחקן בדיוק סטייל מאדו.

נכון,

לא העברנו כדור אחד טוב.

!

רפי,

מחירים זה לא מדע מדוייק אבל פחות מוכשרים ויקרים יותר משחקים בליגה הזאת. מיליון ושש מאות אלף יורו שולמו על חומר גלם משובח ומהליגה השווייצרית (מאיוקה). מדו בלוול אחר מבחינת גיל, ניסיון ורקורד.

אם מאיוקה היה נשאר פה עוד שנה היינו מכפילים את המחיר על 70% מהכרטיס ולא שמונים

לפי העיתון היום יאנג בויז מוכרים את מאיוקה ב-5 מיליון, ומכבי יקבלו חצי מיליון :o

מאיוקה היה השקעה גדולה.

אתה רציני את הנתון הכי מעניין לא אמרת... למי מוכרים???

אני פשוט לא מבין אנשים... אם מדוניאנין היה שחקן ברמה גבוה הוא היה נשאר בספרד ועל זה אין ויכוח!

בסכומים שרצים פה על מדוניאנין אני מביא 2-3 שחקנים יותר טובים ממנו!!!

ובבקשה לא לתת לי דוגמא את דמארי שזה ברור שכל העסק זה האמא של הקומבינות (לוזון+טביב=קומבינה)

אני פשוט לא מבין אנשים... אם מדוניאנין היה שחקן ברמה גבוה הוא היה נשאר בספרד ועל זה אין ויכוח!

בסכומים שרצים פה על מדוניאנין אני מביא 2-3 שחקנים יותר טובים ממנו!!!

ובבקשה לא לתת לי דוגמא את דמארי שזה ברור שכל העסק זה האמא של הקומבינות (לוזון+טביב=קומבינה)

כן? אז תביא

איך אני שמח שאף אחד כאן (כולל אותי) לא מאמן מכבי / בעלים של הקבוצה.

מדו ברמה של ליגת אנגלית/ספרדית בלי בעיה בכלל. תראה איך הוא באנקר בהרכב של בוסניה ותבין את האיכות שלו גם ברמה הבינלאומית.

הוא לא הצליח בויאדוליד כי היא הייתה קבוצת תחתית (תאכלס כמו וויגאן), והאריס הכי מתאים לקבוצה שמחזיקה בכדור, והוא זה שבעצם מתניע את משחק ההתקפה שלה. בויאדוליד לא היה את זה, זאת קבוצה קטנה שמשחקת על מתפרצות, ובגלל זה הוא היה בעיקר שחקן מחליף שם.

כן? אז תביא

איך אני שמח שאף אחד כאן (כולל אותי) לא מאמן מכבי / בעלים של הקבוצה.

מדו ברמה של ליגת אנגלית/ספרדית בלי בעיה בכלל. תראה איך הוא באנקר בהרכב של בוסניה ותבין את האיכות שלו גם ברמה הבינלאומית.

הוא לא הצליח בויאדוליד כי היא הייתה קבוצת תחתית (תאכלס כמו וויגאן), והאריס הכי מתאים לקבוצה שמחזיקה בכדור, והוא זה שבעצם מתניע את משחק ההתקפה שלה. בויאדוליד לא היה את זה, זאת קבוצה קטנה שמשחקת על מתפרצות, ובגלל זה הוא היה בעיקר שחקן מחליף שם.

אני לא מסכים עם הטענה שלך מכיוון שגם אתה יודע ששחקן טוב זה שחקן טוב!!! לא משנה איפה הוא משחק, מי משחק לידו וכל שאר התירוצים, ואפשר לתת אלף ואחת דוגמאות על שחקנים שפרצו דרך קבוצות קטנות

שלא תבין אותי לא נכון, אני מסכים עם הטענה שמדו טוב לליגה אבל הוא לא מעל הליגה! בגלל זה לא אכפת לי לוותר עליו ובעד זה להשיג 3-4 מיליון יורו (אם באמת הסכום הדימיוני הזה נכון) ובנוסף לחסוך את משכורת העתק שלו, הכל לטובת הבאת שחקנים איכותיים לא פחות!

ובקשר לנבחרת בוסניה,קודם כל בוא נשים דברים בפרופורציה, נבחרת בוסניה עדיין לא נימנת עם אריות אירופה ואין לי וכנראה גם לך מושג עם מי הוא מתחרה על העמדה אז כנראה שאין להם שם שחקנים מבריקים במיוחד :wubyellow3:

צאו מהסרט שאפשר להביא שחקנים יותר טובים ממדוניאנין בינואר .

ראינו מה קרה שהבאנו הרבה שחקנים בבת אחת בעונה שעברה .

השלד שנשאר משנה שעברה הוא הבסיס . לא הצעירים .

הצעירים נותנים את הערך מוסף, הרצון,מוטיבציה, התלהבות, לחימה (בנוסף לכישרון) אבל אם לא היה נשאר השלד מעונה שעברה לא היינו עושים כלום העונה .

אז אם נביא שחקנים בינואר, עד שהם יתחברו, יכירו את שאר השחקנים, כבר תיגמר העונה .

עדיף להישאר עם מה שיש עכשיו (אם כבר אז למכור את מדוניאנין רק בסוף העונה, או אחרי היורו אם בוסניה תעלה), אין תחליף לחיבור .

למדוניאנין יש כישרון , על זה אין וויכוח. הבעיה היא האם המנטליות שלו מתאימה לקבוצה באנגליה.

הוא כבר היה בקבוצה בספרד והוא לא הצליח שם , ולא סתם הוא הגיע אלינו (כי אם היו לו הצעות מקבוצות אחרות בספרד הוא כבר היה נשאר שם).

גם גילי ורמוט היה שחקן שהיה 2 רמות מעל הליגה (לפחות לפני 2 עונות , בעונה האחרונה הוא סחב פציעה ) והנה הוא עבר לגרמניה והוא לא מצליח למצוא את המקום שלו בהרכב.

כמו שמישהו רשם פה פעם , כישרון מביא אותך לרמות הגבוהות , מנטליות טובה משאירה אותך שם.

בכל מקרה אם תגיע הצעה של 4~5 מיליון יורו זה לא משנה מה נגיד , הקבוצה 90% תשחרר אותו (זה סכום ענק), וכמעט בוודאות לא נצליח להביא קשר ברמה של מדוניאנין בינואר.

הוא לא יילך בינואר. גולדהאר ואיווניר לא יתנו במיוחד שיש יורו בקיץ...

שיביא אליפות ודרבים ויילך בשמחה (תמורת הסכום המתאים)

הוא לא יילך בינואר. גולדהאר ואיווניר לא יתנו במיוחד שיש יורו בקיץ...

שיביא אליפות ודרבים ויילך בשמחה (תמורת הסכום המתאים)

בוא לא נשכח שיש לבוסניה קרב עליה מול פורטוגל! ובוא נגיד שאני לא מאמין שהיית שם על בוסניה בווינר... ;)

בקיצור אם יש הצעה טובה בינואר לדעתי לשחרר, במידה שלא: הלוואי שיביא אליפות! :king: